Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2017., 21:00   #2181
hvala maks!
MrzimPratiSuđe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 22:28   #2182
Quote:
MrzimPratiSuđe kaže: Pogledaj post
bok ljudi! evo se u subotu spremamo za Gardaland. jednodnevni izlet iz zg i nakon 18h povratak. zanima me s kakvom torbom će me pustitit na atrakcije. ne bi htjela ostavljati dokumente i lovu negdje...može neki mali ruksak ili nešto oko struka? i kolike su cijene hrane i pića? da nosimo sendviče ako je preskupo, a ne znam gje ih skladištiti dok se vozamo...
bok,
ste bili?
Ako jeste, možeš molim te napisati svježe dojmove, cijene vode, hrane, gužva i tako to.. ;.)
išla bih sa kćeri 6 godina vjerovatno 24.6
hvala
ivy11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 13:52   #2183
Evo, ja idem 12.6.ponovno u Gardaland (ići ću više puta jer uzimam sezonsku) pa javim svježe novosti.
Sa sobom u Gardaland park nosimo vodu, sokove, grickalice. A tamo ručamo obično u pizzeriji Saloon, mislim da je pizza margarita + pola litre soka oko 5, 6 €. Kava je po cijelom parku 1 €, bijela kava 1,5 €. U fast food gusari, pa blue tornado su oni burgeri + pomfrit oko 8€. Ali mi najcesce jedemo pizze u Saloonu jer su ok.
spooma is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 13:57   #2184
Quote:
spooma kaže: Pogledaj post
Evo, ja idem 12.6.ponovno u Gardaland (ići ću više puta jer uzimam sezonsku) pa javim svježe novosti.
Sa sobom u Gardaland park nosimo vodu, sokove, grickalice. A tamo ručamo obično u pizzeriji Saloon, mislim da je pizza margarita + pola litre soka oko 5, 6 €. Kava je po cijelom parku 1 €, bijela kava 1,5 €. U fast food gusari, pa blue tornado su oni burgeri + pomfrit oko 8€. Ali mi najcesce jedemo pizze u Saloonu jer su ok.
super.puno hvala. te su nam informacije jako korisne. Ići ćemo samo ja i kćer busom pa mi svaki info dobro dođe :-)

javite se kad se vratite i dobar provod Vam želim!
ivy11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 05:21   #2185
Quote:
ivy11 kaže: Pogledaj post
bok,
ste bili?
Ako jeste, možeš molim te napisati svježe dojmove, cijene vode, hrane, gužva i tako to.. ;.)
išla bih sa kćeri 6 godina vjerovatno 24.6
hvala
Pozdrav neka me ispravi netko tko ima vise iskustva u Gardalandu ali moje misljenje je ovako...i ja isto idem ove godine s dvije curice u Gardaland (9 i 7 god)..ali mislim da ce Vam 24.6 biti jako velika guzva..pogledajte samo koliko agencija iz hrv ima polazak za taj datum...to vam je takozvana bijela noc...i bit ce sigurno poseban dozivljaj ali znam ja po svojim curama...kako im objasniti da sad moraju cekati u redu jako dugo..ali to je moje misljenje neka vam netko ko ima vise iskustva isto pomogne..naravno ako ne mislite uzimati express karte😁
lilili77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 22:19   #2186
Quote:
lilili77 kaže: Pogledaj post
Pozdrav neka me ispravi netko tko ima vise iskustva u Gardalandu ali moje misljenje je ovako...i ja isto idem ove godine s dvije curice u Gardaland (9 i 7 god)..ali mislim da ce Vam 24.6 biti jako velika guzva..pogledajte samo koliko agencija iz hrv ima polazak za taj datum...to vam je takozvana bijela noc...i bit ce sigurno poseban dozivljaj ali znam ja po svojim curama...kako im objasniti da sad moraju cekati u redu jako dugo..ali to je moje misljenje neka vam netko ko ima vise iskustva isto pomogne..naravno ako ne mislite uzimati express karte😁
U pravu ste! Mi smo bili prosle godine (u tom periodu smo tamo ljetovali) i rekli više nikad. Gužva, gužva i samo gužva. Express karte ništa praktički ne znače, i tamo gužva. Nama bilo svejedno, mi samo šetali jer ionako smo nekoliko puta godišnje tamo, tako da definitivno ne bih preporučila ljudima koji idu u Gardaland na 1 ili 2 dana.
spooma is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 18:45   #2187
za istrijane, primorce i ostale koji imaju talijansku ikea family karticu:
Per te che sei socio IKEA FAMILY divertirsi a Gardaland conviene: prezzo speciale di €28,50 anziché €40,50 per le giornate del 24 giugno e del 22 luglio 2017, fino a un massimo di 4 biglietti. Inoltre, fino al 1 novembre 2017, approfitta dello sconto di €7 sul prezzo del biglietto.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 11:57   #2188
Šta mislite o ovom http://www.ebay.com/itm/1-x-EINTRITT.../172704524716?

Jel neko probao s ovakvim nekim popustom kupiti ulaznice za Gardaland i Sealife?
renchika is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 13:29   #2189
Tko zna njemački može nam bolje pojasniti:

http://www.parkerlebnis.de/kelloggs-...lin_38020.html
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 08:13   #2190
Nisam probavala, ali treba kod tih kupona paziti i citati mala slova jer sam na nekoliko njih naisla na napomenu da vrijede samo za drzavljane odredjene zemlje (npr Njemacke, Austrije, Svicarske). McDonalds u Njemackoj je uz Happy Meal recimo davao kupone, ali koji su vrijedili samo za njih
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 17:04   #2191
Jel ima neka dobra dusa koja zna talijanski..treba mi pomoc s prevodjem..hitnoo😁
lilili77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 21:47   #2192
Quote:
lilili77 kaže: Pogledaj post
Pozdrav neka me ispravi netko tko ima vise iskustva u Gardalandu ali moje misljenje je ovako...i ja isto idem ove godine s dvije curice u Gardaland (9 i 7 god)..ali mislim da ce Vam 24.6 biti jako velika guzva..pogledajte samo koliko agencija iz hrv ima polazak za taj datum...to vam je takozvana bijela noc...i bit ce sigurno poseban dozivljaj ali znam ja po svojim curama...kako im objasniti da sad moraju cekati u redu jako dugo..ali to je moje misljenje neka vam netko ko ima vise iskustva isto pomogne..naravno ako ne mislite uzimati express karte😁
Quote:
spooma kaže: Pogledaj post
U pravu ste! Mi smo bili prosle godine (u tom periodu smo tamo ljetovali) i rekli više nikad. Gužva, gužva i samo gužva. Express karte ništa praktički ne znače, i tamo gužva. Nama bilo svejedno, mi samo šetali jer ionako smo nekoliko puta godišnje tamo, tako da definitivno ne bih preporučila ljudima koji idu u Gardaland na 1 ili 2 dana.
Hvala na savjetima. evo poslušala sam vas. idemo preko agencije 22.6. to je četvrtak pa možda ne bude strašna gužva
ja sam mislila 24.6. samo zato jer su tada agencije davale da se ostaje do 23 sata pa kao imat ćemo više vremena. a mislim da se od 17,6, Gardaland već otvara do 23. Mi ostajemo do 18,
ivy11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 19:52   #2193
Quote:
ivy11 kaže: Pogledaj post
ja sam mislila 24.6. samo zato jer su tada agencije davale da se ostaje do 23 sata pa kao imat ćemo više vremena. a mislim da se od 17,6, Gardaland već otvara do 23. Mi ostajemo do 18,
Evo bili danas konačno u Gardalandu. Gužve nema. Čekanje najviše 5 min. Obećala sam cijene hrane, u fast food Gusari su cijene za hamburger 3,5€, a meni hamburger, pomfrit, veliko piće oko 8€. I tak se cijene vrte fast fooda po cijelom parku. Za cijenu pića zasebno ne znam točno, oko 1,5€ pola litre bi bilo. Jer mi piće nosimo sa sobom jer smo tu na godošnjem pa nam nije problem.
E da, od ove subote, bianca notte počinje raditi Gardaland do 23h.
I jedan minus, ovogodišnja stara nova atrakcija Shaman- ne radi!
spooma is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 08:29   #2194
Ako netko planira u Istralandiju - u DMu se za 100 bodova moze isprintati kupon s kojim se dvije cjelodnevne ulaznice dobiju po cijeni jedne. Kuponi nisu na ime, mogu se iskoristiti cijelo ljeto do polovice rujna.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 14:10   #2195
Uskoro se otvara i prvi tematski park u Hrvata http://www.24sata.hr/news/ekskluzivn...ni-park-530215
Istina, puno skromniji nego što je to npr. Gardaland i njemu slični zabavni parkovi po Europi, ali s obzirom da je investicija koštala samo 12 mil €, po meni je solidan, a već imaju planove i za proširivanje, tako da mu treba dati šansu. A ak se ne varam, ovo je prvi zabavni park na ovim prostorima.
Možda bi se trebalo razmišljati na još jedan zabavni park na kontinentu s obzirom da smo turistička zemlja, a ne treba zanemariti niti okolne zemlje. Talijani su stvarni napravili dobar biznis sa Gardalandom privlačenjem tržišta sa ovih prostora.
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 14:18   #2196
Jel itko bio u Gardalandu zadnji tjedan u 8. mjesecu?
Jedino nam to odgovara....planirali smo u utorak do parka i u srijedu do Aquaparka onog iznad Gardalanda....Caneva.
Pa ako itko zna jesu velike gužve taj period....pošto je zadnji tjedan prije škole, čini mi se da jesu
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 13:36   #2197
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Jel itko bio u Gardalandu zadnji tjedan u 8. mjesecu?
Jedino nam to odgovara....planirali smo u utorak do parka i u srijedu do Aquaparka onog iznad Gardalanda....Caneva.
Pa ako itko zna jesu velike gužve taj period....pošto je zadnji tjedan prije škole, čini mi se da jesu
Ne znam za 8.mjesec, ali usporedba, sada sa krajem lipnja, gužvi nema nikakvih kroz tjedan. Prošli tjedan bili u ponedjeljak i srijedu, ovaj tjedan isto ponedjeljak i srijedu, i maksimalna čekanja su bila ovaj ponedjeljak 5-15 min. Mislim da se kroz tjedan uvijek isplati ići (naravno ako nije neki praznik kod nas ili njih.)
spooma is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 13:47   #2198
Hvala
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 16:11   #2199
Gužve 29.7.? Znam da Talijanima još nije počeo godišnji ali svima ostalima je plus vrućine pa se nekako nadam da ipak neće biti kaos tamo već na moru. Utješite me. Kolika je cijena fast ticket? Da li postoji po zonama ili po atrakciji (kako je bilo prijašnjih godina) ili samo jedna za sve? I pretpostavljam da je i dalje ograničeno na jednu vožnju po atrakciji.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 16:17   #2200
Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
Gužve 29.7.? Znam da Talijanima još nije počeo godišnji ali svima ostalima je plus vrućine pa se nekako nadam da ipak neće biti kaos tamo već na moru. Utješite me. Kolika je cijena fast ticket? Da li postoji po zonama ili po atrakciji (kako je bilo prijašnjih godina) ili samo jedna za sve? I pretpostavljam da je i dalje ograničeno na jednu vožnju po atrakciji.
Evo da sama odgovorim s obzirom na to da je izlet završio. Ovako, 29.7. je bio rođendan Gardalanda tako da je on radio do 3h ujutro. Mi smo imali aranžman gdje smo kretali iz Zagreba u 1h ujutro, stigli tamo u 8:30h i do 10h čekali otvaranje. Tamo smo bili do 23h. Gužva je bila ali jednaka kao i prošli put (prije 8 godina u srpnju). Ništa sad prestrašno s obzirom da je najduže čekanje bilo 50 min. Postoje express karte i samo za jednu vožnju (5 eur) i mi smo ju uzeli za Blue Tornado.

I da, osobno nadam se nikad više na jednodnevni. Prošli put kad sam tako išla imala sam 20 godina. Sada, 8 godina kasnije sam umrla u busu, a stvarno inače puno putujem. Nekako sam se navikla na low budget letove posvuda i zaboravila kako je to vozit se u busu 7-8h (nakon radnog tjedna) pa jurcati cijeli dan pa opet u bus. Oko 16h sam totalno bila krepana od sunca, puta i svega da sam legla na travu pod drvo i odspavala sat vremena. I nisam bila jedina, hehe.

Kava 1 eur, voda 1.5 eur (ima besplatno za točiti pitku vodu ali nije bila toliko hladna i sporo je curila, a vani je bilo 33 stupnja) i meni (cola, pomfri, hamburger) za 8 eur.

Idući put definitivno godišnji par dana, autom na jezero i uživati tamo i posjetiti parkove (safari, aqua i gardaland).
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:59.