Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2017., 23:36   #181
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
@klokanovac zaboravio si polku i građanske manire
Ma ja sam ti najkulturniji ovdje, samo mi izleti ponekad...avaj..građanske manire jel...ljubim ruke gospodine. ma drek...de si ti bil 91.?
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 00:57   #182
Nakon što se istroše svi izgovori doći ćemo do istine. Mi smo poslovno nesposobni.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 01:29   #183
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Ma ja sam ti najkulturniji ovdje, samo mi izleti ponekad...avaj..građanske manire jel...ljubim ruke gospodine. ma drek...de si ti bil 91.?
a đe ti 41.?
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 14:29   #184
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
a đe ti 41.?
A đe ti 1914. i 1848.? A 1493.?
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 18:02   #185
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
A đe ti 1914. i 1848.? A 1493.?
a ti p odolasku hrvata?
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 20:15   #186
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
a ti p odolasku hrvata?
A ti 476. padom Zapadnog Rimskog carstva?
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 06:09   #187
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
A ti 476. padom Zapadnog Rimskog carstva?
pocnimo od ameba...
mozda se dogovorimo...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 16:40   #188
Kakve amebe, zna se da su najprije bili kroacervati...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 00:11   #189
Jedna Bugarska, upravo lansira svoj prvi satelit u svemir. Za to vrijeme u Hrvatistanu, vjerski fanatici prezeli obrazovnu "reformu" i marsiraju po gradu.
Zakucat ce se prcija na dno EUa, tako da ce sve odzvanjati...
Snack is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 16:25   #190
Quote:
Snack kaže: Pogledaj post
Jedna Bugarska, upravo lansira svoj prvi satelit u svemir. Za to vrijeme u Hrvatistanu, vjerski fanatici prezeli obrazovnu "reformu" i marsiraju po gradu.
Zakucat ce se prcija na dno EUa, tako da ce sve odzvanjati...
Već se zakucala i na žalost umjesto da sad krene prema boljoj budućnosti, odlučila je rovati po dnu.
__________________
Bear with me
Weekend Warrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 20:14   #191
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Ma ja sam ti najkulturniji ovdje, samo mi izleti ponekad...avaj..građanske manire jel...ljubim ruke gospodine. ma drek...de si ti bil 91.?
znaš što, ajde odjebi i ti i 91.
irdeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 21:47   #192
Quote:
Weekend Warrior kaže: Pogledaj post
Već se zakucala i na žalost umjesto da sad krene prema boljoj budućnosti, odlučila je rovati po dnu.
I dok smo prikovani na dno, etatisti s obje strane su uvjereni da su još veće doze otrova potrebne da se oživi pacijenta koji boluje od kroničnog socijalizma.

Prvo zabranit Uber, zadužit djecu i udrit naplatu stanarine na vlastitoj imovini, pa ćemo se oporezivanjem obogatit! Naravno kad stagniramo na dnu popisa po ekonomskim slobodama i rezultati takve politike postanu vidljivi, valja džukcima bacit kosku od prije 70 godina da malo zaborave da se mladi masovno sele na slobodnija tržišta i da im neće bit koga da plati socijalističke mirovine.
satnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 09:25   #193
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
A tek slavonski masakr stanovništva? Uf, baš je gušt gledati kako napredujemo.
ni približno ka rumunjska kojoj se sad divimo. o poljskoj i mađarskoj da ne govorin..

ali da je sve bajno apsolutno nije.
ali da je sve loše i da se toliko loše živi pa nije ni to istina...
simpatizer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 10:20   #194
Quote:
simpatizer kaže: Pogledaj post
ni približno ka rumunjska kojoj se sad divimo. o poljskoj i mađarskoj da ne govorin..
Mislim da pokusavas biti cinican, ali mogu ti reci da je Poljska fantazija prema Hrvatskoj. Cak i po bezveznim gradicima se gradi, uredjuje, ima posla. Neki su otisli u UK i Njemacku, neki se vratili, u svakom slucaju trziste im radi, drze se poprilicno jako skupa i ima ih skoro 40 miliona.

Quote:
simpatizer kaže: Pogledaj post
ali da je sve bajno apsolutno nije.
ali da je sve loše i da se toliko loše živi pa nije ni to istina...
Mislim da se u Hrvatskoj puno losije zivi u Slavoniji, gdje je primarni problem da nema posla, nego u Dalmaciji, gdje se moze uvijek neka lova okrenut u turizmu, netko iznajmi kakav apartman, netko makar konobari po sezoni.
Adelholzener is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 10:24   #195
Quote:
satnik kaže: Pogledaj post
Prvo zabranit Uber, zadužit djecu i udrit naplatu stanarine na vlastitoj imovini, pa ćemo se oporezivanjem obogatit! Naravno kad stagniramo na dnu popisa po ekonomskim slobodama i rezultati takve politike postanu vidljivi, valja džukcima bacit kosku od prije 70 godina da malo zaborave da se mladi masovno sele na slobodnija tržišta i da im neće bit koga da plati socijalističke mirovine.
Koliko god mislim da solis bez veze govorom o socijalizmu, tu se samo mogu sloziti s tvojom osudom konkretnih poteza.
Hrvatskoj treba manje (ali jasne) regulative, manji porezi, bitno manja birokracija, vise slobode da se u ekonomiji pokusa poslovati, manje zastite skoro pa srednjevjekovno zasticenih profesija tipa taxi.

Jedino imaginarna Hrvatska koja nudi (poput Irske) niske poreze, jendostavne zakone, efikasni pravni mehanizam rjesavanja sporova i opcenito brzo poslovanje ima sanse ostvariti rast u EU. Hrvatska je daleko premala da bi se pokusala zatvoriti i sve raditi sama, a clanstvom u EU ta opcija je i teoretski nemoguca.
Adelholzener is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 10:43   #196
Quote:
Adelholzener kaže: Pogledaj post
Mislim da pokusavas biti cinican, ali mogu ti reci da je Poljska fantazija prema Hrvatskoj. Cak i po bezveznim gradicima se gradi, uredjuje, ima posla. Neki su otisli u UK i Njemacku, neki se vratili, u svakom slucaju trziste im radi, drze se poprilicno jako skupa i ima ih skoro 40 miliona.


Mislim da se u Hrvatskoj puno losije zivi u Slavoniji, gdje je primarni problem da nema posla, nego u Dalmaciji, gdje se moze uvijek neka lova okrenut u turizmu, netko iznajmi kakav apartman, netko makar konobari po sezoni.
ma referira san se na egzodus stanovništva... poljska i rumunjska su imali puno veći odliv nego mi.
simpatizer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 10:55   #197
Quote:
simpatizer kaže: Pogledaj post
ma referira san se na egzodus stanovništva... poljska i rumunjska su imali puno veći odliv nego mi.
Samo što su Rumunji otkačili Rome
__________________
Dr.Phil is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 11:03   #198
Quote:
simpatizer kaže: Pogledaj post
ma referira san se na egzodus stanovništva... poljska i rumunjska su imali puno veći odliv nego mi.
Ovisi kako gledaš.
Rumunja je oko 20 mil., Poljaka je preko 40 mil. a u Hrvatskoj živi samo 4 mil. ljudi, ako doista čak i toliko.
__________________
.

Zadnje uređivanje Michael Collins : 27.06.2017. at 11:16.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 10:04   #199
Quote:
Gruzija kaže: Pogledaj post
guglaj ..nije tesko, nemam vremena

1989hrvatska 13000$, spanjolska 14000$, ceska 4500$
2017hrvatska 13000$, spanjolska 30000$, ceska 20000$

..tako nekako

Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
nisu, ali tamo negdje 75.-80. je bio sličan.....

onda su jedni ušli u eu a drugi odlučili jesti govna
Dajte ne lupajte.

https://scontent.fzag1-1.fna.fbcdn.n...db&oe=59E00EBA

https://scontent.fzag1-1.fna.fbcdn.n...83&oe=59CDECDF
Johnny Quid is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 11:26   #200
Hrvatska je siromašna zemlja po svim pokazateljima, samo to u stvarnosti izgleda nekako drugačije. Na cestama je non stop more automobila, sve više ima automobila viših klasa, tako npr više je npr recimo BMW-a serije 3 i 5 ili Audija A4/6 starih do nekoliko godina nego vozila B segmenta s kraja prošlog stoljeća i početka ovoga(kao što ja vozim). Ugostiteljski objekti odlično rade, puni su gostiju markiranih od glave do pete s mobitelima minimalne vrijednosti 2000kn, s time da su češći mobiteli od +4000kn.

Valjda sirotinja i ne izlazi iz svojih domova
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:23.