Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2017., 11:03   #1681
Wink

Quote:
Simunonuno kaže: Pogledaj post
Ovako, kad upalis novi Playstation registriras se, dakle napravis si Ime uneses mail adresu itd. To Ime koje odaberes ostaje kao Account uvijek i kad uplatis si PS+ onda to samo moze na taj tvoj Account skojim si prijavljen.
Mozes si naparvit jos koji Account ali onda moras opet na taj novi account uplatit PS+!!

Sto se tice free to play to nije bas interesantno jer to su uglavnom bezvezne igrici.

Dakle bez tog registriranja na pocetku nemozes, Account moras imat.
PS+ je samo za Multiplayer i nista vise, sve ostalo je bezveze.
Ma nije to prvo paljenje, već je odigrao neke igre. Prvi puta kada smo upalili povezao sam ps na wifi mrežu zbog update-a ali nisam kreirao nikakav account.
Znači sada bi trebao kreirati account i zatim ako želim kupim taj PS+ bon? Gdje i na koji način kupiti taj ps+ bon i na koji način onda ide kupovina igrica sa play store-a? Jel može preko pay pal računa ili...?
Sorry, ja sam navikao na "download, install, crack and enjoy" verziju igranja
Hey Joe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 14:33   #1682
Quote:
Simunonuno kaže: Pogledaj post
Dakle bez tog registriranja na pocetku nemozes, Account moras imat.
PS+ je samo za Multiplayer i nista vise, sve ostalo je bezveze.
Ne bi se s ovim slozio, svaki mjesec na plusu dobijes i nekoliko "besplatnih" igara. Koliko su te igre nekome zanimljive je subjektivno ali meni se dosta cesto dogodi da neki mjesec bude nesto za sto nisam nikad cuo i onda ostanem ugodno iznenadjen kada bude nesto kvalitetno.


Quote:
Hey Joe kaže: Pogledaj post
Znači sada bi trebao kreirati account i zatim ako želim kupim taj PS+ bon? Gdje i na koji način kupiti taj ps+ bon i na koji način onda ide kupovina igrica sa play store-a? Jel može preko pay pal računa ili...?
Bonove mozes kupiti u skoro svim ducanima koji prodaju i igre za PS. Imas opciju da kupis bon sa nekom lovom na sebi (npr. kao za mobitel) pa tu lovu dodas u "wallet" i onda s njom kupis odredjeni broj mjeseci plusa a postoje i bonovi iskljucivo za plus.
Ako ne zelis bonove mozes kupovati i karticama (mastercard, visa itd.)
Lasher667 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 16:17   #1683
Znaju biti igre na popustu posebno za ps+ pretplatnike na PS Storeu.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 20:44   #1684
Koju regiju PS+ vi preporučujete? Ako bi uzeo US (ako je uopće moguće) hoće li biti problema s plaćanjem ili kakvav drugi setback?
__________________
How sharper than a serpent's tooth; to hear your child make such a fuss.
It isn't fair—it's not the truth—He's fucked up, yes, but not by us.
Eric Prydz is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 09:37   #1685
@Hey Joe @Lasher667

ma htjeo sam covjeka samo dovest na zelenu granu jer cini mi se da se previse komplicira.

@Hey Joe
ako imas internet kod kuce napravi si account kao i svi ostali i igraj.
Ako zelis igrat Multiplayer idi u trgovinu i kupi si negdje na kasi ovo => PS+ Bon
na godinu dana ili na tri mjeseca (20€)

I to je cijela prica.
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 15:46   #1686
PS4 mi je u nekim trenutcima preglasan. Kada ga upalim sve je normalno, no u nekim igrama bude nenormalno glasan, ispuhao sam prašinu no opet je sve isto. Zna li netko u čemu je problem? Znam da neke igre zahtjevaju jači rad procesora, no čini mi se da ne bi smjelo biti baš ovako glasno.
wawrinka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 09:21   #1687
Bok ljudi!
Ovdje jedna mama sina od 8 godina. Služi se već više godina x-boxom i dobrom konfiguracijom računala na kojoj igra igrice, međutim dogovor je pao i za ps4 pro (imam 4K sony).
Moje je pitanje koji internet, odnosno koji paket odabrati, za dobro igranje uz ovu opremu + što mi treba i neki paket za TV?

Molim pomoć!

Unaprijed zahvalna!
crnooko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 11:03   #1688
Quote:
crnooko kaže: Pogledaj post
Moje je pitanje koji internet, odnosno koji paket odabrati, za dobro igranje uz ovu opremu + što mi treba i neki paket za TV?
A koji sad paket imate ? I sto bi to dijete od 8 godina uopce igralo online ?
Lasher667 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 12:26   #1689
Quote:
Lasher667 kaže: Pogledaj post
A koji sad paket imate ? I sto bi to dijete od 8 godina uopce igralo online ?
Uređaj će biti njegov, a sve pogodnosti ćemo koristiti svi
Nemamo paket, useljavamo.
crnooko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 16:29   #1690
Quote:
crnooko kaže: Pogledaj post
Nemamo paket, useljavamo.
Za igranje bi trebalo biti dovoljno neki najosnovniji flatrate paket (ne znam da li itko vise i nudi usluga koja nije flatrate).

Ako mislite koristiti aplikacije tipa Netflix ili HBOGo onda bi se isplatilo uzeti nesto sa vecom download brzinom.
Lasher667 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 11:04   #1691
Da li se može PS+ kod kupljen u njemačkoj ili austriji iskoristiti na hrvatskom accountu. Znam da ta kombinacija vrijedi za američki i kanadski ps+ samo ne znam jel vrijedi u EU.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 14:38   #1692
Nebitno stavljen je popust na PS+ za cijelu regiju
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 15:05   #1693
Quote:
gajotres kaže: Pogledaj post
Nebitno stavljen je popust na PS+ za cijelu regiju
A ja taman kupio prosli petak jos godinu dana plusa :S
Lasher667 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 19:03   #1694
Quote:
gajotres kaže: Pogledaj post
Nebitno stavljen je popust na PS+ za cijelu regiju
meni izlazi u 12 om mjesecu, pa nisam skontao mogu li ga sada produljiti, a da mi opet po isteku starog vrijedi onda ovaj ?
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 15:52   #1695
Može mi netko reći koja je fora sa site-om goblin.hr? Konkretno, PS4 Pro kod njih iznosi 2799kn, a kod svih ostalih (barem što sam uspio vidjeti) je 3299kn.. Nije baš mala razlika pa mi je na prvu čudno..
Felix15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 16:40   #1696
Quote:
Felix15 kaže: Pogledaj post
Može mi netko reći koja je fora sa site-om goblin.hr? Konkretno, PS4 Pro kod njih iznosi 2799kn, a kod svih ostalih (barem što sam uspio vidjeti) je 3299kn.. Nije baš mala razlika pa mi je na prvu čudno..
Koliko sam na brzinu vidjo, ta cijena je bez Garancije!
A tu lezi zeko, jel inace prodavac/trgovac bi ti trebao dati garanciju od 24 mjeseca,
i to su upravo tih 300 kuna koji fale.

(mozda se i varam sa time, ali tako je inace u austriji da imas 24 mjeseca garanciju npr, u Saturn-u)

EDIT: gore sam sranje napisao, dakle cijena ps4 pro na amazonu ili Saturn-u ili Mediamarkt-u je 400€ znaci (zaokruzeno) 3000 kuna,
i na to sam mislio. Jel u tih 400€ se vec sadrzi garancija od 24 mjeseca.
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 14:17   #1697
Pozdrav svima!

Planiram djeci kupiti PS4 slim, pa mi nešto nije jasno. Novi npr. u Emmezetri košta 2300 kn, a isti takvi se prodaju od nekih firmi preko interneta za 1600 kn, također uz garanciju.. U čemu je tu caka? Imate li preporuku gdje bih mogao kupiti u Splitu? Nisam pristalica kupnje preko interneta i dostavu poštom, uvijek mislim da bih ja dobio zapakiranu ciglu ..
Arktur is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 18:29   #1698
može mi netko pomoći, nemogu pokrenuti niti jednu igru, sve se učita ali kad dolazi do pokretanja igre konzola ne prima komande s joysticka, inaće kod pregledavanja acounta i ostalih stvari sve funkcionira kak treba komande sa joysticka rade, wifi i acount radi itd...
mg940ie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 12:24   #1699
Quote:
Simunonuno kaže: Pogledaj post
Koliko sam na brzinu vidjo, ta cijena je bez Garancije!
A tu lezi zeko, jel inace prodavac/trgovac bi ti trebao dati garanciju od 24 mjeseca,
i to su upravo tih 300 kuna koji fale.

(mozda se i varam sa time, ali tako je inace u austriji da imas 24 mjeseca garanciju npr, u Saturn-u)

EDIT: gore sam sranje napisao, dakle cijena ps4 pro na amazonu ili Saturn-u ili Mediamarkt-u je 400€ znaci (zaokruzeno) 3000 kuna,
i na to sam mislio. Jel u tih 400€ se vec sadrzi garancija od 24 mjeseca.
Taman kad sam mislio pitati isplati li se izvana naručiti.. Hvala na odgovoru!
Felix15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 14:56   #1700
Playstation Now

Pozdrav,
ima li netko iskustva s Playstation Now? Da li se isplati obzirom na kvalitetu slike ili eventualna pucanja veze?
__________________
Jebeš potpis
Adisibila is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:07.