Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2017., 09:25   #61
A kaj imas za izgubiti ako je na neki nacin pitas koje su njezine namjere prema tebi? Ovak mozes tjednima,mjesecima razmisljati,umisljati,slagati razne teorije o komu/cemu.

Mislim ako i ti imas sad vec polako neke namjere prema njoj sto joj to onda ne pokazes na neki nacin,direktni,otvoreni,saljivi,kako god samo da izvuces pokoju info vise?
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 09:31   #62
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
A kaj imas za izgubiti ako je na neki nacin pitas koje su njezine namjere prema tebi? Ovak mozes tjednima,mjesecima razmisljati,umisljati,slagati razne teorije o komu/cemu.

Mislim ako i ti imas sad vec polako neke namjere prema njoj sto joj to onda ne pokazes na neki nacin,direktni,otvoreni,saljivi,kako god samo da izvuces pokoju info vise?
Imam za izgubiti osjecaj bezbriznosti, neopterecenja i jasne situacije(bar prividno) u svim budućim svakodnevnim poslovnim situacijama koje ukljucuju nju (a bit ce ih podosta) ako se pokaze da sam sve zabrijala Nije da mi se sviđa konobarica koju više ne moram gledati ako ne želim..
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 09:35   #63
Quote:
trulex987 kaže: Pogledaj post
Imam za izgubiti osjecaj bezbriznosti, neopterecenja i jasne situacije(bar prividno) u svim budućim svakodnevnim poslovnim situacijama koje ukljucuju nju (a bit ce ih podosta) ako se pokaze da sam sve zabrijala Nije da mi se sviđa konobarica koju više ne moram gledati ako ne želim..
Okej kuzim ali opet ako ti ne poduzmes prvi korak ili ona onda ce ti ova agonija i dalje trajati a kaj bus onda? Znatizelja je velika stvar i kad tad ce netko morati ici ispitivati tu znatizelju medju vama i onda dodjes na ovo kaj sam ti gore napisao. Mislim ti znas najbolje kaj je dobro za tebe,koe su ti granice ali je pitanje kuda to vodi,kamo?
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 09:46   #64
Ne znam ni ja kuda vodi..stalno imam neke sumnje, ali taman kad odlučim biti hladnija i pustim to sastrane, ona doleti od nekud s nekom čudnom reakcijom...kao da želi to sve držati na tankoj niti..hmmm jebemu baš sam se uvalila u sranja
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 10:07   #65
Quote:
trulex987 kaže: Pogledaj post
Ne znam ni ja kuda vodi..stalno imam neke sumnje, ali taman kad odlučim biti hladnija i pustim to sastrane, ona doleti od nekud s nekom čudnom reakcijom...kao da želi to sve držati na tankoj niti..hmmm jebemu baš sam se uvalila u sranja
Hehe bas jesi,famme fatale

A gle,kad tad ces morati doci do istine njezinih namjera,samo je pitanje na koji nacin
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 10:25   #66
meni je tako žao tvoje kolegice. žena nema pojma kakve ti sve konstrukcije imaš.

jbt, sad si mi dala mislit. možda tako netko moje radnje tumači na svoj način. tipa, ja se nasmiješim, netko pomisli sviđam joj se ili nervozna sam radi nečeg a taj misli da je radi njega/nje
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 10:43   #67
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
meni je tako žao tvoje kolegice. žena nema pojma kakve ti sve konstrukcije imaš.

jbt, sad si mi dala mislit. možda tako netko moje radnje tumači na svoj način. tipa, ja se nasmiješim, netko pomisli sviđam joj se ili nervozna sam radi nečeg a taj misli da je radi njega/nje
) hahhh postaje mi sve presmiješno.
Jedni pišu da je očito da se cura zapalila, a onda u jednom trenu postanem luđak koji preanalizira situaciju
nije to samo par pogleda nego cijeli niz čudnih reakcija i situacija koje sam prethodno opisala..
dakle, prije nekih dva tjedna je stajala na hodniku i pričala na fon, da bih ja prošla pored nje(nije me vidjela jer sam dolazila s leđa) i kada sam ju prošla, ona jedoslovno stala pričat na dvije sekunde.. i rekla tom nekome, joj sorry...jer se sva zblesnula.. ono, situacija kao iz filmova.
stvarno ne znam..možda sam luda..
nemoj ju žalit jer će mi se još više počet sviđat
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 10:51   #68
Quote:
trulex987 kaže: Pogledaj post
) hahhh postaje mi sve presmiješno.
Jedni pišu da je očito da se cura zapalila, a onda u jednom trenu postanem luđak koji preanalizira situaciju
nije to samo par pogleda nego cijeli niz čudnih reakcija i situacija koje sam prethodno opisala..
dakle, prije nekih dva tjedna je stajala na hodniku i pričala na fon, da bih ja prošla pored nje(nije me vidjela jer sam dolazila s leđa) i kada sam ju prošla, ona jedoslovno stala pričat na dvije sekunde.. i rekla tom nekome, joj sorry...jer se sva zblesnula.. ono, situacija kao iz filmova.
stvarno ne znam..možda sam luda..
nemoj ju žalit jer će mi se još više počet sviđat
gle, nemam pojma. možda si i ti u pravu. ne znam da li znaš ali i heteroseksualne žene znaju biti jako drage i prisne prema svojim frendicama, kolegicama. da se tako dečki ponašaju smatrali bi ih gejevima.

mi si znamo slat puse, grlit se, davat komplimente i svašta bez idjedne seksualne primisli, nego kad da grliš štenca ili dijete, tako da ti je bolje da ispipaš teren je li ona stvarno biseksualna da ne bi bilo sranja pošto radite skupa.

ni to ti nije dobro, zajebavat se na poslu jer ćeš poslije tu osobu morat gledat svaki dan
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 11:01   #69
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
gle, nemam pojma. možda si i ti u pravu. ne znam da li znaš ali i heteroseksualne žene znaju biti jako drage i prisne prema svojim frendicama, kolegicama. da se tako dečki ponašaju smatrali bi ih gejevima.

mi si znamo slat puse, grlit se, davat komplimente i svašta bez idjedne seksualne primisli, nego kad da grliš štenca ili dijete, tako da ti je bolje da ispipaš teren je li ona stvarno biseksualna da ne bi bilo sranja pošto radite skupa.

ni to ti nije dobro, zajebavat se na poslu jer ćeš poslije tu osobu morat gledat svaki dan
slažem se, zato sam i toliko oprezna i ignoriram savjete tipa nemaš što izgubiti i sl...

Ma znam, imam i ja ženske prijateljice i znam kako to funkcionira..da mi piše "draga..", stavlja puse ili slično, mislim da bi mi bilo jasno da smo na frend zoni...ali ovo nije ni približno..vrhunac intime je " uživaj u vikendu! "
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 12:46   #70
pa očito je da se stilta od tvoje prisutnosti.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 13:21   #71
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
pa očito je da se stilta od tvoje prisutnosti.
Jel ikako moguće da se stilta jer se i ja stiltam? jel stiltavanje prijenosno?

Predzadnji put kada smo se srele na hodniku, vidjela me je daljine, bila okrenuta profilom i čekala nekoga, ali samo me pozdravila i smješkala se..imala sam osjećaj da joj je nekako nelagodno. I tako ja dolazim sve bliže, ali samo prođemo jedna pored druge, a bile smo same na hodniku...pozdrav i ništa više.
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 13:26   #72
Quote:
trulex987 kaže: Pogledaj post
slažem se, zato sam i toliko oprezna i ignoriram savjete tipa nemaš što izgubiti i sl...
Hvala nadam se da ces uspjeti sama rijesiti svoj problem

Sretno
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 13:28   #73
Quote:
trulex987 kaže: Pogledaj post
Jel ikako moguće da se stilta jer se i ja stiltam? jel stiltavanje prijenosno?

Predzadnji put kada smo se srele na hodniku, vidjela me je daljine, bila okrenuta profilom i čekala nekoga, ali samo me pozdravila i smješkala se..imala sam osjećaj da joj je nekako nelagodno. I tako ja dolazim sve bliže, ali samo prođemo jedna pored druge, a bile smo same na hodniku...pozdrav i ništa više.
mislim da nije prijenosno
čini mi se da ju malo jače zvekne, pa se pogubi i ne zna što bi sa sobom. otud normalno komuniciranje putem poruka.

i naravno da je nećeš pitati drito u glavu što se događa, zaobiđi takve savjete.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 16:04   #74
Malo opustenija atmosfera poslije posla u nekom lokalu uz casu, dvije, tri vina bi pomoglo sa tom pogubljenoscu
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 16:13   #75
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
Pozovi je na kavu ili na neko grupno druženje. Tako se možete početi družiti izvan posla, a da se još uvijek možeš izvući na to da ste samo frendice. U jedno takvo druženje ubaci alkohol i stvari će se odvijat svojim tokom. Uvijek funkcionira
Ovo je dobra ideja
Slazem se da uvijek funkcionira

Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
jel te tko pitao?

i prestani začetavati svaku temu svojim mišljenjem o sebi, o svojoj muškosti, o svojim preferencijama.
Stvarno, procitam li jos par ovakvih, definitivno ide na ignore.

@trulex987 - kad vec dosta pricate preko maila, i o svemu, mozda da je pitas kakvo je njeno stajaliste o homoseksualnosti i to... mozda ti to sve potvrdi. Iako ce to mozda cak djelovat predirektno od tebe ako stvarno neceg ima, al ako ti se ne da vise zakuhavat...
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 22:52   #76
Quote:
trulex987 kaže: Pogledaj post
Sad sam išla provjeriti i nije napisala "nisam sitgla u petak.." nego, "zaboravila sam u petak.." does it make a difference? .
da, to znači da razmišlja o tebi. da si usput chat, ne bi stigla i jednostavno bi zaboravila i chat bi stao, ko da ga nikad nije bilo.
ovako je razmišljala od petka da ti se mora javiti.

Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
meni je tako žao tvoje kolegice. žena nema pojma kakve ti sve konstrukcije imaš.

jbt, sad si mi dala mislit. možda tako netko moje radnje tumači na svoj način. tipa, ja se nasmiješim, netko pomisli sviđam joj se ili nervozna sam radi nečeg a taj misli da je radi njega/nje
jao to kolegici užasno šteti. zamisli da tebe netko tako gleda

Quote:
trulex987 kaže: Pogledaj post
dakle, prije nekih dva tjedna je stajala na hodniku i pričala na fon, da bih ja prošla pored nje(nije me vidjela jer sam dolazila s leđa) i kada sam ju prošla, ona jedoslovno stala pričat na dvije sekunde.. i rekla tom nekome, joj sorry...jer se sva zblesnula.. ono, situacija kao iz filmova.D
nepripremljena na tvoju prisutnost.

Quote:
trulex987 kaže: Pogledaj post
J
Predzadnji put kada smo se srele na hodniku, vidjela me je daljine, bila okrenuta profilom i čekala nekoga, ali samo me pozdravila i smješkala se..imala sam osjećaj da joj je nekako nelagodno.
pripremljena.

po meni najbolje da ju pozoveš u nekom trenutku na caffe ili kazalište ili nešto.
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 15:04   #77
Hvala svima na postovima i podršci!
Ako neki savijet odbijem ne znači da nisam zahvalna na njemu..ali di bi stigla kada bi to sve primjenjivala...u vrapču vjerojatno skupa s njom!

On topic... imam razvoj situacije.
Ovih dana smo se dopisivale, ja sam jučer pred kraj radnog vremena upala sa "poslovnim pitanjem" gdje sam nju, pošto ima više iskustva, pitala općenito o razvoju situacije što se tiče napredovanja u poslu.
Ona se na to raspisala uzduž i poprijeko i gdje me doslovno na sve načine pokušavala utješit kako će sgtvari biti puno bolje, i kako vjeruje u mene itd..u jednoj rečenici kao da se obraćala djetetu koje je nesigurno u svijet (možda joj se bude majčinski osjećaji?!)
na kraju je napisala da žuri na neki dogovor i da se čujemo ujutro /iako nije običaj da se svaki dan čujemo/ i iako sam ja u zadnjoj poruci konstatirala i na neki način završila temu.
Danas sam se javila i napisala da je jako slatko napisala tu rečenicu i da mi je smirila frustracije.
Za sat vremena se opet raspisala i natrubila svega, klišeja i svačega (dosta se ponavljala)da bi na kraju poruke napisala da ćemo se kad jednom dođe sjest na kavu i u miru iz izbrbljat o svemu
Imam osjećaj kao da je poruka bila malo hladnija i primjerenija i OPET kao da sam dobila hladan tuš, iako afirmativan. Znam da je u poslu ali opet....
Računam ili sam opako sve zabrijala i sad me stavlja na distancu i postalo joj je blago čuno ili je skužila da se ne bi trebale dopisivati na taj način na poslovnom chatu, jer hm nikad ne znaš tko može pročitati.

Zadnje uređivanje trulex987 : 06.04.2017. at 15:15.
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 18:58   #78
Pazi da nije u pitanju običan girl crush.
Meni iskreno tako izgleda.

Ne znam je li tvoja orijentacija javna stvar u firmi, ali ako nije i ne želiš da bude, ja bih na tvom mjestu pustila nju da učini prvi korak.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 20:21   #79
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Pazi da nije u pitanju običan girl crush.
Meni iskreno tako izgleda.

Ne znam je li tvoja orijentacija javna stvar u firmi, ali ako nije i ne želiš da bude, ja bih na tvom mjestu pustila nju da učini prvi korak.
Običan girl crush u kojem s mislu i s koje strane? Jer ako misliš na običan girl crush s njene strane, i don't mind, ipak je crush

Nije javna stvar i čekam taj prvi korak, ali ona radi samo polovične korake koji su awkward i sada se više neću javljati..
pretpostavljam da je ovim zadnjim potezom htjela okončati naše čudno dopisivanje, možda igra neku igru a možda sam i pretjerala s tim "slatkim" jer sam ga sad već 2 puta spontano ubacila :P
ne bih se čudila da mi se opet javi čisto da ispipa situaciju, ja čekam.. imam strpljenja.
trulex987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 22:40   #80
Meni je čudno kaj se tolko dopisujete,a uživo niš...
Jel se ti sigurno s njom dopisuješ?
I zakaj ne razmjenite broj,a ne stalno prek tog poslovnog?

Sljedeći put kad tak budete tipkale,reci joj da ti je super razgovarat s njom al da ti se ne da tipkat i da se odete na cugu isklafrat pošteno.
To ne mora značit ništa nego prijateljski.
Pa ćeš vidjet jel bude pristala i kaj bude.

Ili ubaciš u tipkanje da znaš neki super birc i da joj ga moraš pokazat poslje posla.
Nekaj bezveze.Samo da ju dobiš izvan posla.
Da vidiš hoće pristat i kak diše.

I tak i tak je glupo samo to dopisivanje...
I ak žena misli da ste postale frendice,trebale bi se i uživo družit.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger