Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2017., 09:38   #721
Prema liftu?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 12:45   #722
Što ako bi morali piškiti? Ili prdnuti? Ne bih htio zapeti u liftu ni s Alexandrom Daddario. To je katastrofa.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 12:52   #723
Mislim da bi se glavni akteri ove naše sapunice samo oduzeli
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 15:25   #724
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Prema liftu?
Izgleda da su bolje stepenice, danas smo se sudarili na stepenicama
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 15:41   #725
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Izgleda da su bolje stepenice, danas smo se sudarili na stepenicama
Jeste li napravili šta konstruktivnog od toga ili samo pobjegli svako u svom smjeru?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 15:48   #726
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Jeste li napravili šta konstruktivnog od toga ili samo pobjegli svako u svom smjeru?
Ja sam doživjela orgazam :klap:, a on mi se tako lijepo nasmiješio da je čak i kolegica rekla: ooooo koji smiješak
Ali smo opet samo progovorili "bok"
Čak nit "sorry"
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 15:56   #727
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Ja sam doživjela orgazam :klap:, a on mi se tako lijepo nasmiješio da je čak i kolegica rekla: ooooo koji smiješak
Ali smo opet samo progovorili "bok"
Čak nit "sorry"
Joj daj prestani bit šonjo i odi pričaj s tim čovjekom! Jebote i ja se osjećam frustrirano, a nisam ni imala orgazam na stepenicama
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 16:03   #728
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Joj daj prestani bit šonjo i odi pričaj s tim čovjekom! Jebote i ja se osjećam frustrirano, a nisam ni imala orgazam na stepenicama
A znam. Danas sam imala dugu kavu s drugom kolegicom i ona mi je rekla da bih morala ja nešto prva poduzeti jer on je takav da neće, zna ga duže i bolje i isto ga smatra jako zatvorenim i sramežljivim
Samo što je meni ovo postalo više nekakva zafrkancija i ja sama više nisam baš niti sigurna da želim kao što sam željela kad sam tek otvorila temu
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 16:07   #729
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
A znam. Danas sam imala dugu kavu s drugom kolegicom i ona mi je rekla da bih morala ja nešto prva poduzeti jer on je takav da neće, zna ga duže i bolje i isto ga smatra jako zatvorenim i sramežljivim
Samo što je meni ovo postalo više nekakva zafrkancija i ja sama više nisam baš niti sigurna da želim kao što sam željela kad sam tek otvorila temu
Inače imaš stepenične orgazme s ljudima s kojima ne želiš niš?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 16:09   #730
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Inače imaš stepenične orgazme s ljudima s kojima ne želiš niš?
A ženo, nisam doživjela orgazam, zezala sam se
Kazem ti da je "problem" sto sve skupa vise ne shvacam ozbiljno
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 16:15   #731
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Izgleda da su bolje stepenice, danas smo se sudarili na stepenicama
"Idem ja stepenicama da izbjegnem onu dosadnu kolegicu. Zabrij da zapnem s nekim takvim u dizalu, uf."
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 16:24   #732
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
A ženo, nisam doživjela orgazam, zezala sam se
Kazem ti da je "problem" sto sve skupa vise ne shvacam ozbiljno
Joj daj pročitaj još jednom pa razmisli šta sam te zapravo pitala
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 17:42   #733
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
"Idem ja stepenicama da izbjegnem onu dosadnu kolegicu. Zabrij da zapnem s nekim takvim u dizalu, uf."

Predobro
NightDive is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 20:10   #734
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Joj daj pročitaj još jednom pa razmisli šta sam te zapravo pitala
Razumijem ja tebe i hvala na strpljenju
Nego, odustala sam ja još prije mjesec dana valjda i maksimalno se povukla, samo što zadnjih 10 dana on je postao sveprisutan, danas je čovjek naletio na mene na tim stepenicama i neće se maknut nego gledi i cerek, ja sam se maknula i otišla.
Prije tjedan dana sam tu govorila da me se popljuje jer sam još stava da trebam odustati, a bilo me tada "uznemirilo" jer je ispalo da druge ljude niti ne pogleda i pozdravi nego samo mene, a oni sa mnom stoje i zna njih kao i mene. Danas mi je to na stepenicama više smiješno nego što me uznemirilo i više mi odgovara trenutno ovo nekakvo neopterećeno zafrkavanje ovdje na svoj račun nego se opet mučiti hoće li, neće li, što znači ovo, što ono. Kukavički je i nezrelo od mene, možda je to neki moj obrambeni stav, ali eto, pozitivnije mi je nego ono mučenje i nervoza od prije (netko je to spomenuo jer se ljudi sjećaju kako sam bila sva u grču)
Možda na kraju krajeva i treba doza opuštenosti i "otpuštanja" grča, kako bi se eventualno jednog dana nešto i pokrenulo. A ja ionako sporo ulazim u takve stvari, pa je meni ovo i normalno za mene
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 20:25   #735
E dobro. Sad kad si krenula s tim da ga prestaneš idealizirat i da budeš opuštenija, čekat ćemo da ta faza bude stabilnija, a onda bi mogli pokušat razgovarat s njim. What say you?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 20:28   #736
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
E dobro. Sad kad si krenula s tim da ga prestaneš idealizirat i da budeš opuštenija, čekat ćemo da ta faza bude stabilnija, a onda bi mogli pokušat razgovarat s njim. What say you?
Ma kažem da sve znaš
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 20:34   #737
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Ma kažem da sve znaš
Odlično. Počnimo onda s razumnim ponašanjem
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 20:38   #738
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Odlično. Počnimo onda s razumnim ponašanjem
Ti mi budi glasnogovornica
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 21:00   #739
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Ti mi budi glasnogovornica
Dosta smo mi tu govorili. Vrijeme je za činjenje
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 17:30   #740
Zatvorilo je temu "Svidja mi se kolegica", pa mogu valjda nešto napisat na ovoj temi bez sankcija.

Radi se o jednoj kolegici koja me ludo fizički privlači, a uz to mi je zanimljiva kao i osoba, pametna, duhovita i. sl. Ali situacija je prilično složena, starija je od mene jedno 10 godina, udana, ima djecu, znam da joj kćer čak i studira već!!

Radimo zajedno nekih 45 dana, skoro od prvog dana uvijek mi se javlja srdačno, ćaskamo i zezamo se o svačemu, pa tako i o vezama, brakovima i sl. Dva puta mi je u smijehu dobacila da je u slobodnom braku i da može izlaziti s kime god hoće nakon čega bi to u još većem smijehu demantirala. Jedna druga kolegica mi veli da se pravo vrlo primjetno zagledala u mene kad sam došao na posa u kratkim hlačama i majici(prije presvlačenja u radnu odjeću). Sljedeći mi dan je dobacila da mi treba jedna mala tetovaža na listu noge za potpuni dojam ili tako nešto.

Kako kažem strašno me privlači, samo strah me da ne ispadne sve to njeno zezanje, zapravo bolila bi me briga jeli to zezanje da nije udana, to me ovako pomalo mori...
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger