Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Eurosong

Eurosong Hello, Europe! This is Forum.hr calling!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2017., 01:41   #61
Quote:
nimalo ozbiljan kaže: Pogledaj post
Zato jer čitaju u novinama da mu treba transplatacija srca... pa ga vide onako skrušenog kako mlatara ručicama i zabacuje glavom kao da ima Parkinsona, pa se onda još više sažale... Uz to što je jako bolestan, on je i vrlo velikodušan. Ne koristi Eurosong za svoju korist nego da kaže koliko voli sve izbeglice.

Jedna vrlo vrlo draga osoba, umetničke duše. Nadam se da će mu naći srce za transplataciju do kraja godine.
On i sestra mu su glumci premazani svim mastima i koriste ovo samo za svoju samopromociju.

Ja ne kužim to mlataranje rukama i gluposti, očito nemam empatiju za takve stvari. Želim mu zadnje mjesto i onda nek si transplatira srce daleko od kamera i novinara.
12345le is offline  
Old 10.05.2017., 01:43   #62
Australija @2:19, samo zbog toga zaslužuju 0 poena od publike.
Hrmaks is offline  
Old 10.05.2017., 01:47   #63
Quote:
12345le kaže: Pogledaj post
On i sestra mu su glumci premazani svim mastima i koriste ovo samo za svoju samopromociju.

Ja ne kužim to mlataranje rukama i gluposti, očito nemam empatiju za takve stvari. Želim mu zadnje mjesto i onda nek si transplatira srce daleko od kamera i novinara.
Kako ne kužiš... Pa mora da mlatara kad je umetnička duša i uz to i bolestan. Baš je to slatko. #sarkazam_naravno

Ja sam sad u timu #Lucie! Gledajući samo nastup, Jermenija je u vrhu ali reči su realno stupidoza, a i pesma nije nešto što može da se sluša bez gledanja. Lucie je full paket po meni. Italija mi je izgubila draž. Go UK! :klap:
nimalo ozbiljan is online now  
Old 10.05.2017., 01:49   #64
Quote:
nimalo ozbiljan kaže: Pogledaj post
Kako ne kužiš... Pa mora da mlatara kad je umetnička duša i uz to i bolestan. Baš je to slatko. #sarkazam_naravno

Ja sam sad u timu #Lucie! Gledajući samo nastup, Jermenija je u vrhu ali reči su realno stupidoza, a i pesma nije nešto što može da se sluša bez gledanja. Lucie je full paket po meni. Italija mi je izgubila draž. Go UK! :klap:
A bio si sarkastičan, kasno mi je pa nisam razumio haha

Ja sam i dalje u Team Kasia i Team Artsvik, čeka se i Joci u četvrtak, kao i mi, Bugarska i u finalu Lucie

Evo slika da vidite kako se Portugal diže na kladionicama, odnosno kako se spušta kvota na njega do danas:

https://pbs.twimg.com/media/C_ZObe_XkAQ_n9n.jpg:large

Računajte da je ovo prije polufinala a da je nakon polufinala palo skroz do kvote 3
12345le is offline  
Old 10.05.2017., 01:51   #65
Neko me je pitappo zasto je prosle godine Australijanka Demy sjedila na kocki sa zvjezdicama. Mislim da je razlog zato sto se Australija prvi put takmici na Eurosongu i zato je sjedila na bjeloj kocki a zvjezdice su simbol Australije koje su inace na zastavi AU. Samo da vam je vidjeti te prekrasne zvjezde na nebu koje se su kao biseri u noci. Nigdje se tako zvjezde ne vide kao ovdje a djeluju kao da su toliko nisko da ih mozes dotaci rukom. Ma nesto prekrasno za vidjeti. Steta sto Demy nije ove godine opet nastupala jer cura ubija kako pjeva ali i pored svega AU ce se kotirati dobro jer Evropa glasa. Ja cu ustati opet ujutro u 5 i glasam za HR sa svih mobilnih u kuci. Na ravno da cu i u finalu glasati a ocekujem da ce biti jos dijasporasa koji ce ustati, gledati i glasati.
mimozaaa is offline  
Old 10.05.2017., 01:54   #66
Quote:
casilda kaže: Pogledaj post
Bože, kako je dobra Lucie... Ne mogu vam opisati. Od revampa ja sam poludio za tom pjesmom, a sad kad vidim nastup... Jeli to se meni čini ili ona uopće nema pratećih vokala?
Meni je još od njihova izbora ta pjesma bila najbolja tamo, a revamp mi je samo pokazao da sam bio u pravu. Ne znam zašto su na tom izboru pravili hype oko one klinke Olivie Garcie kad bi mala bila zadnja s onim šrotom od pjesme.

Nadam se da Lucie Pussy Juicy ulazi u top 5.
WildIam is offline  
Old 10.05.2017., 01:54   #67
Prvi dio subotnjeg finala:
  • Azerbajdžan
  • Portugal
  • Poljska
  • Moldavija
  • Armenija

Drugi dio subotnjeg finala:
  • Švedska
  • Australija
  • Belgija
  • Grčka
  • Cipar
__________________
I'll be bleeding, but don't you mind, I'll be fine
casilda is offline  
Old 10.05.2017., 01:56   #68
Quote:
mimozaaa kaže: Pogledaj post
Neko me je pitappo zasto je prosle godine Australijanka Demy sjedila na kocki sa zvjezdicama. Mislim da je razlog zato sto se Australija prvi put takmici na Eurosongu i zato je sjedila na bjeloj kocki a zvjezdice su simbol Australije koje su inace na zastavi AU. Samo da vam je vidjeti te prekrasne zvjezde na nebu koje se su kao biseri u noci. Nigdje se tako zvjezde ne vide kao ovdje a djeluju kao da su toliko nisko da ih mozes dotaci rukom. Ma nesto prekrasno za vidjeti. Steta sto Demy nije ove godine opet nastupala jer cura ubija kako pjeva ali i pored svega AU ce se kotirati dobro jer Evropa glasa. Ja cu ustati opet ujutro u 5 i glasam za HR sa svih mobilnih u kuci. Na ravno da cu i u finalu glasati a ocekujem da ce biti jos dijasporasa koji ce ustati, gledati i glasati.
Dami Im
WildIam is offline  
Old 10.05.2017., 01:58   #69
Quote:
mimozaaa kaže: Pogledaj post
Neko me je pitappo zasto je prosle godine Australijanka Demy sjedila na kocki sa zvjezdicama. Mislim da je razlog zato sto se Australija prvi put takmici na Eurosongu i zato je sjedila na bjeloj kocki a zvjezdice su simbol Australije koje su inace na zastavi AU. Samo da vam je vidjeti te prekrasne zvjezde na nebu koje se su kao biseri u noci. Nigdje se tako zvjezde ne vide kao ovdje a djeluju kao da su toliko nisko da ih mozes dotaci rukom. Ma nesto prekrasno za vidjeti. Steta sto Demy nije ove godine opet nastupala jer cura ubija kako pjeva ali i pored svega AU ce se kotirati dobro jer Evropa glasa. Ja cu ustati opet ujutro u 5 i glasam za HR sa svih mobilnih u kuci. Na ravno da cu i u finalu glasati a ocekujem da ce biti jos dijasporasa koji ce ustati, gledati i glasati.
To je već bio drugi put da se Australija natjecala, natjecali su se i godinu ranije u Beču.

Što morate svemu tražiti razlog? Možda se curi svidjelo tek tako i ćao, šta sad. Ni prvi ni zadnji besmisleni nastup na Eurosongu.
__________________
I'll be bleeding, but don't you mind, I'll be fine
casilda is offline  
Old 10.05.2017., 01:58   #70
Lucie

https://twitter.com/luciejones1/stat...28203803594752
WildIam is offline  
Old 10.05.2017., 02:02   #71
Duško je, kao što vjerujem da znate, briljirao kao i uvijek dosad. Imam osjećaj da kako kreće razglednica, da on pođe googlati izvođača koji se upravo penje na stage, nije bio ni trunke pripremljen.

Isto je rekao da se green room u publici mogao vidjeti tek od prošle godine, iako je to praksa još od 2012. godine (uz iznimku 2013.).
__________________
I'll be bleeding, but don't you mind, I'll be fine
casilda is offline  
Old 10.05.2017., 02:02   #72
Očito se umjetničke duše kuže bolje nego mi koji ih ne razumijemo - njega bolje rečeno :P

EDIT: SLAVKO trenutno na Instagramu objavljuje kako su ga pokrali i navodi neke web stranice žnj lige koje mu se zapravo smiju isto kao i BBC Eurovision.
lavi is offline  
Old 10.05.2017., 02:05   #73
Britanka mi se sviđa i možda će imati najbolji nastup ali je pjesma ipak dosadna.
Isto mislim da će Šveđanin biti nadvor od top 10 ,zasluženo,isto kao i mali Bugarin,to će biti neubedljiv nastup jer je premlad,kao i ovaj iz Australije..Očekujem pad .
snezana mk is offline  
Old 10.05.2017., 02:12   #74
Quote:
lavi1609 kaže: Pogledaj post
EDIT: SLAVKO trenutno na Instagramu objavljuje kako su ga pokrali i navodi neke web stranice žnj lige koje mu se zapravo smiju isto kao i BBC Eurovision.
Ajme sad sam iša provjerit, mess

Pokraden on? Pokraden sam ja za tri dragocjene minute života.
__________________
I'll be bleeding, but don't you mind, I'll be fine
casilda is offline  
Old 10.05.2017., 02:13   #75
Quote:
casilda kaže: Pogledaj post
To je već bio drugi put da se Australija natjecala, natjecali su se i godinu ranije u Beču.

Što morate svemu tražiti razlog? Možda se curi svidjelo tek tako i ćao, šta sad. Ni prvi ni zadnji besmisleni nastup na Eurosongu.
Nije tacno prvi put je AU bila samo gost na Eurosongu i nije se glasalo za AU. Peosle godine su usli kao natjecatelji.
mimozaaa is offline  
Old 10.05.2017., 02:16   #76
Quote:
mimozaaa kaže: Pogledaj post
Nije tacno prvi put je AU bila samo gost na Eurosongu i nije se glasalo za AU. Peosle godine su usli kao natjecatelji.
Onda su im 5. mjesto poklonili kao znak dobrodošlice?

Oni jesu prošli direktno u finale kao gosti, ali su u finalu isto glasali i dobivali glasove, kao i sve ostale nacije.
__________________
I'll be bleeding, but don't you mind, I'll be fine
casilda is offline  
Old 10.05.2017., 02:27   #77
Sjeca li se netko koja je bila Yamala lani na kladionicama?
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Old 10.05.2017., 02:29   #78
Vidio sam to za Slavku, nervozna je jadna, mora nekako tugu utopiti, bolje da upali grindr i zabavi se dok može

Ovo je zanimljivo da već 3 god zaredom Belgiju čitaju kao zadnju.

https://t.co/1d3RtfMa6k
WildIam is offline  
Old 10.05.2017., 02:30   #79
Quote:
vitality kaže: Pogledaj post
Sjeca li se netko koja je bila Yamala lani na kladionicama?
Oko 7. mjesta uglavnom prije eurovizijskog tjedna, pa se počela penjati mjesto po mjesto, da bi sat-dva prije objave rezultata u finalu preuzela vrh i zbacila Sergeya nakon višemjesečnog vodstva.
__________________
I'll be bleeding, but don't you mind, I'll be fine
casilda is offline  
Old 10.05.2017., 02:30   #80
Quote:
vitality kaže: Pogledaj post
Sjeca li se netko koja je bila Yamala lani na kladionicama?
Kretala se između 3. i 7. mjesta cijelo vrijeme sve do finalne večeri kad je sat- dva prije objave finalnih rezultata skočila na prvo mjesto. Sergej je bio prvi otkad je objavljena njegova pjesma, a Australija je skočila na 2. mjesto nakon polufinala, dok je Jamala bila 3. nakon polufinala
12345le is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:53.