Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2017., 01:27   #1
Zene u 30-ima

Sto vi forumasi mislite, iskreno - ima li zena u 30-ima neke sanse naci nekoga za vezu, s vremenom i za zajednicki zivot i obitelj?
Znaci zena koja nije ni ljepotica ni nesto posebno ruzna, relativno je normalna (a tko je jos savrseno normalan danas), malo sramezljivija, nema izgradjenu neku super karijeru ali radi i trudi se. Pretpostavljam da nisu neke velike sanse, ali eto da pitam sto mislite.

Zanima me i opcenito jel se drasticno smanjuju sanse za uloznati nekoga za ozbiljniji odnos, kad udjes u te neke godine, 30+? Vec sam puno puta procitala i cula oko sebe da 'cim zena nije vise u 20-ima, vec joj pada vrijednost' jer nije vise toliko mlada, zgodna..
A i muskarci najcesce gledju za ovim mladjima, maturanticama i nesto starijima

Kakva su vasa iskustva?
crazy dog lady is offline  
Old 14.05.2017., 01:37   #2
Quote:
crazy dog lady kaže: Pogledaj post
Sto vi forumasi mislite, iskreno - ima li zena u 30-ima neke sanse naci nekoga za vezu, s vremenom i za zajednicki zivot i obitelj?
Znaci zena koja nije ni ljepotica ni nesto posebno ruzna, relativno je normalna (a tko je jos savrseno normalan danas), malo sramezljivija, nema izgradjenu neku super karijeru ali radi i trudi se. Pretpostavljam da nisu neke velike sanse, ali eto da pitam sto mislite.

Zanima me i opcenito jel se drasticno smanjuju sanse za uloznati nekoga za ozbiljniji odnos, kad udjes u te neke godine, 30+? Vec sam puno puta procitala i cula oko sebe da 'cim zena nije vise u 20-ima, vec joj pada vrijednost' jer nije vise toliko mlada, zgodna..
A i muskarci najcesce gledju za ovim mladjima, maturanticama i nesto starijima

Kakva su vasa iskustva?
Govoriš o sebi u 3. licu ili?

Mislim da uvijek postoji šansa samo je bitno koliko je osoba društvena, ako je zatvorena onda su šanse jako male gotovo nikakve. Treba se truditi puno više nego prije 10-ak godina.
__________________
...do jaja
Cuba-Libre is offline  
Old 14.05.2017., 01:39   #3
Quote:
crazy dog lady kaže: Pogledaj post
A i muskarci najcesce gledju za ovim mladjima, maturanticama i nesto starijima
to što oni gledaju u te mlađe cure, ne znači da i one gledaju u njih. tu ti leži i odgovor na tvoja pitanja u uvodnom, tj. tu ti se naziru neke šanse. teško oni uspijevaju kod tih mlađih, osim ako je neki odnos baziran na novcu ili liječenje nekih kompleksa

u biti ti se dosta vrti oko sreće kakvu ćeš osobu upoznati, imala ti 25 ili 35
blagotebi is offline  
Old 14.05.2017., 01:40   #4
Quote:
Cuba-Libre kaže: Pogledaj post
Govoriš o sebi u 3. licu ili?

Mislim da uvijek postoji šansa samo je bitno koliko je osoba društvena, ako je zatvorena onda su šanse jako male gotovo nikakve. Treba se truditi puno više nego prije 10-ak godina.
treba naletiti na muškarca kojeg je ispilila mlađa ženska, i to naletiti na njega u pravom trenutku kad je fragilan i kad je u fazi "pa nisu te žene mojih godina ni tako loše"
blagotebi is offline  
Old 14.05.2017., 01:48   #5
ljudi, pricate o 30ima kao da su nove 50e, a ni tad nije kasno! tridesetogodišnjaci s karijerama u hrvatskoj? jel živimo u istoj zemlji? ja imam 30 i nit vidim da su svi oko mene u stabilnim vezama, nit vidim da ganjaju neke lude karijere. pokusavaju, trude se al cini mi se da je to daleko od godina u kojima si sav svoj i u kojem je tesko nac partnera ...opet, ja vjerujem da je ljubav uvijek, baš uvijek moguća..s 15, 30, 50 i 80!
darkilla is offline  
Old 14.05.2017., 01:50   #6
Quote:
darkilla kaže: Pogledaj post
ljudi, pricate o 30ima kao da su nove 50e, a ni tad nije kasno! tridesetogodišnjaci s karijerama u hrvatskoj? jel živimo u istoj zemlji? ja imam 30 i nit vidim da su svi oko mene u stabilnim vezama, nit vidim da ganjaju neke lude karijere. pokusavaju, trude se al cini mi se da je to daleko od godina u kojima si sav svoj i u kojem je tesko nac partnera ...opet, ja vjerujem da je ljubav uvijek, baš uvijek moguća..s 15, 30, 50 i 80!
čini mi se da je pričala o osnivanju obitelji, ne o "mogućoj" ljubavi, s čim se slažem što si rekao
blagotebi is offline  
Old 14.05.2017., 01:50   #7
Baš. Nije život "Logan's run" gdje svi i sve umire sa 30.
drumforce is offline  
Old 14.05.2017., 01:56   #8
Sad si me nasmijala posteno.

Kazes male su sanse za zenu u 30-tima da nadje nekoga, a sta bi rekle tek one u 40-tima i 50-tima.
Zene u 30-tima su i fizicki jos uvijek vrlo privlacne i plijene paznju muskaraca ponekad i vise nego ove u 20-tima.

Status i posao koji radis za vecinu muskaraca nece biti presudan faktor ukoliko imas druge kvalitete.
Ali uvijek trebas predstaviti sebe, ne glumiti nista, biti iskrena i dok tako nekog osvojis taj ce te voljeti upravo takvu kakva jesi.
salevart is offline  
Old 14.05.2017., 02:04   #9
Što su umjetne sise ispale preskupe?
Zezam se.

Možda je teško naći nekoga za vezu u tridesetima, ali ja ipak mislim da je teže naći nekoga u ranim dvadesetima i provesti s tom osobom sljedećih 10-30 godina. Lakše je u tridesetu ući slobodan i naoružan životnim iskustvom nego zauzet s dvoje djece, stambenim kreditom i supružnikom kojeg si upoznao u prvom srednje. Ovo o vrijednosti žene i slično su gluposti kojima se zavaravaju ovi koji ne mogu jebati ni s 20 ni 40.

Zaboravio sam koliko godina imaš. Jesi popričala ti s nekim tko je tek završio srednju? To je glupo ko kurac.
Ja imam 27. Ne bih bio uhvaćen mrtav s nekom od 19 godina. A kamoli da bih planirao nekakvu budućnost.
Ako netko ganja te puno mlađe onda je to zato jer je i sam takav. Ove njegovih godina s takvim ne žele imati posla.

Poradi na svojoj sramežljivosti i samopouzdanju pa ćeš lako naći nekoga.
Zek0slav is offline  
Old 14.05.2017., 02:12   #10
zašto bi pametna i normalna žena u + 30-ima uopće htjela nekog il imati tu sumanutu želju zasnivati obitelj?

ja zapravo znam puno više 30+godišnjaka i njakinja koji su nit upareni, nit ubračeni... ok, ako su i upareni ne pada im na pamet se ubračivat il radit na potomstvu.

vremena su se promijenila. wake up.
versilov is offline  
Old 14.05.2017., 02:20   #11
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Sad si me nasmijala posteno.

Kazes male su sanse za zenu u 30-tima da nadje nekoga, a sta bi rekle tek one u 40-tima i 50-tima.
Zene u 30-tima su i fizicki jos uvijek vrlo privlacne i plijene paznju muskaraca ponekad i vise nego ove u 20-tima.

Status i posao koji radis za vecinu muskaraca nece biti presudan faktor ukoliko imas druge kvalitete.
Ali uvijek trebas predstaviti sebe, ne glumiti nista, biti iskrena i dok tako nekog osvojis taj ce te voljeti upravo takvu kakva jesi.
Potpisujem Najbolje godine za zenu mada ni 40 nisu za bacit.Danas kad pogledas malo bolje,puno je zena 30+ ili 40+ koje mnogo bolje izgledaju od onih sa 20-tak jer su zrele i znaju sta hoće.Tako da autorice ne gubi nadu,samo hrabro!!!
__________________
Meni kod mene nista ne smeta...
nik titanik is offline  
Old 14.05.2017., 02:24   #12
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
zašto bi pametna i normalna žena u + 30-ima uopće htjela nekog il imati tu sumanutu želju zasnivati obitelj?

ja zapravo znam puno više 30+godišnjaka i njakinja koji su nit upareni, nit ubračeni... ok, ako su i upareni ne pada im na pamet se ubračivat il radit na potomstvu.

vremena su se promijenila. wake up.
Zato nam je i demografska slika u "banani"...
__________________
Meni kod mene nista ne smeta...
nik titanik is offline  
Old 14.05.2017., 02:34   #13
Quote:
crazy dog lady kaže: Pogledaj post
Sto vi forumasi mislite, iskreno - ima li zena u 30-ima neke sanse naci nekoga za vezu, s vremenom i za zajednicki zivot i obitelj?
puno su manje sanse da ce icije misljenje ovdje na forumu ili bilo gdje drugdje imati ZNACAJAN utjecaj na iciji zivot .. .. vrijedan zajednickog zivota ili na kraju krajeva zivljenja

ako su Vam potrebna tudja misljenja da objasnite/opravdate/ispravdate svoj zivot ili okolnosti u svom zivotu imate puno vecih problema od trazenja zivotnog partnera!

p.s. ako nisu potrebna onda ih nebi bi trazili da nebi bilo joj pa ja samo ovo ono pitam i zao mi je ako autor/autorica ove teme dozivi to ekstremno osobno .. nemam vrmeena u svakoj temi pisati svoje misljenje "na temu misljenja" a i na kraju krajeva da skocim sam sebi u usta .. to je samo jedno misljenje i zaboli svemir ona stvar sta ja mislim
F.A.Q is offline  
Old 14.05.2017., 07:54   #14
Uh 😁
Eto. . famozna 30ta mi pred vratima
Nemam frajera, imam dijete i nemam uopće namjeru igdje srljat, bez obzira sto nam "sat otkucava" i svi pitaju "kad ces?" 😂😂
Zapravo, skuzila sam da mi se sad upucavaju puno vise nego u mlađim danima, ne znam jel to do njih ili mene, ali tako je.
Uglavnom, samo opusteno.
Bar samaca ima k'o u prici, nismo jedine 😁😜
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 14.05.2017., 07:54   #15
Ne postoji uklesano u kamen dobna granica do kad se moras udati/ozeniti i zasnovati obitelj te provesti zivot s tom osobom do kraja zivota.
Mnogo je parova koji u 30-tim prekinu vezu/brak samo ne na istom mjestu . Zasto prekidaju? Jer znaju sto zele i sto zasluzuju, takodjer je lakse za skuziti koji nisu za brak i vezu.
Mozda je malo teze naci u masi 20-godisnjaka nekoga solo u 30-tim,penzici imaju udruge,domove,20-godisnjaci imaju diskace,faks,birceve a mi u 30-tim se skrivamo po sumama da nas ne ulove i ne ozene da se nadovezem, kad si nadjes zeljenog solera svojim umijecem zavodjenja (sto nema veze sa god i izgledom) bar znas na cemu si-il nekoga spremnog za brak ili nekoga ko nije za to
space_xd is offline  
Old 14.05.2017., 08:34   #16
Quote:
nik titanik kaže: Pogledaj post
Potpisujem Najbolje godine za zenu mada ni 40 nisu za bacit.Danas kad pogledas malo bolje,puno je zena 30+ ili 40+ koje mnogo bolje izgledaju od onih sa 20-tak jer su zrele i znaju sta hoće.Tako da autorice ne gubi nadu,samo hrabro!!!
Mislim da te (a ide oba spola zapravo)sto kukaju u tridesetima ne znaju sto zele, nisu samouvjerene, ne upoznaju ljude a velika je vjerojatnost da su im tako prosle i dvadesete. Vrlo vjerojatno su se tada bavile skolovanjem i poslom, govoreci si da ima vremena za ostalo kasnije, pa su ostale sa nerealnim ocekivanjima, s malo ili nikakvim iskustvom, moguce krivom slikom sebe i velikom nefleksibilnoscu.

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 14.05.2017., 08:48   #17
Quote:
nik titanik kaže: Pogledaj post
Potpisujem Najbolje godine za zenu mada ni 40 nisu za bacit.Danas kad pogledas malo bolje,puno je zena 30+ ili 40+ koje mnogo bolje izgledaju od onih sa 20-tak jer su zrele i znaju sta hoće.Tako da autorice ne gubi nadu,samo hrabro!!!
tocno, najbolje su zene u 30-tima, no i ali, pod uvjetom da im je i mozak dosao u te godine, a ne ostao tamo negdje na 15-16
istovremeno nema gorega nego vidjeti odraslu osobu koja je infantilna
ZgSash is offline  
Old 14.05.2017., 09:05   #18
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Uh 😁
Eto. . famozna 30ta mi pred vratima
Nemam frajera, imam dijete i nemam uopće namjeru igdje srljat, bez obzira sto nam "sat otkucava" i svi pitaju "kad ces?" 😂😂
Zapravo, skuzila sam da mi se sad upucavaju puno vise nego u mlađim danima, ne znam jel to do njih ili mene, ali tako je.
Uglavnom, samo opusteno.
Bar samaca ima k'o u prici, nismo jedine 😁😜
Imas dijete?
Ili si mislila napisati da nemas?

Mislim da je nevazno sto je i kako je i koliko godina se ima i ne znam kaj jos jer je bitno zivjeti i vazno je ono otrcano sto svi kazu u nekom dobu, a to je da si zdrav.
Dalje je sve stvar stava.
Flat is offline  
Old 14.05.2017., 09:13   #19
Quote:
crazy dog lady kaže: Pogledaj post
Sto vi forumasi mislite, iskreno - ima li zena u 30-ima neke sanse naci nekoga za vezu, s vremenom i za zajednicki zivot i obitelj?
Znaci zena koja nije ni ljepotica ni nesto posebno ruzna, relativno je normalna (a tko je jos savrseno normalan danas), malo sramezljivija, nema izgradjenu neku super karijeru ali radi i trudi se. Pretpostavljam da nisu neke velike sanse, ali eto da pitam sto mislite.

Zanima me i opcenito jel se drasticno smanjuju sanse za uloznati nekoga za ozbiljniji odnos, kad udjes u te neke godine, 30+? Vec sam puno puta procitala i cula oko sebe da 'cim zena nije vise u 20-ima, vec joj pada vrijednost' jer nije vise toliko mlada, zgodna..
A i muskarci najcesce gledju za ovim mladjima, maturanticama i nesto starijima

Kakva su vasa iskustva?
Ovisi da li se radi o trideset i prvoj ili trideset i devetoj godini?!
Joshua is offline  
Old 14.05.2017., 10:25   #20
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Imas dijete?
Ili si mislila napisati da nemas?
Tako kako piše ☺
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger