Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2017., 03:28   #1
Čemu uopće bit u vezi, kad si ionako u vezi sam.

Mozda ce bit onih koji ce rec o cemu to ja. Ali iz svog iskustva, a ii iz ovog sta tu na forumu mogu procitati, cini mi se da ima mnogo nesretnih dusa.
Cast iznimkama, ali cini mi se da u mnogim vezama ne cvatu ruze. Jedno su svadjice i rasprave unutar veze, a drugo je kad svaka strana tjera po svom. Netko trpi, netko se nada da ce biti bolje. A na kraju ispadne da mnogi zaglave u negativnim vezama. Ako sam u pravu, recite da sam sam u pravu i obratno.

Zakljucak je da sva ta borba iscrpi psihu i ispadne da je covjek na kraju ustvari sam iako se tjesi cinjenicom da ima nekog. A ustvari i ima. Ima nekog koga jebe i fizicki i psihicki.
Cemu onda to?
__________________
Liječim sidu
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 04:01   #2
nicemu.

sjest i plakat, pa kad to dosadi - lec i umrijet.
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 07:22   #3
Lijepe su neke veze.
Nisu svi u stanju biti i tvoriti dobru vezu.
Treba biti pravi i jos naci pravu osobu da bi sve bilo ok.

Osnovna dinamika svih dobrih veza je ista i svodi se na postovanje.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 07:38   #4
Quote:
NezaposlenUm kaže: Pogledaj post
Mozda ce bit onih koji ce rec o cemu to ja. Ali iz svog iskustva, a ii iz ovog sta tu na forumu mogu procitati, cini mi se da ima mnogo nesretnih dusa.
Cast iznimkama, ali cini mi se da u mnogim vezama ne cvatu ruze. Jedno su svadjice i rasprave unutar veze, a drugo je kad svaka strana tjera po svom. Netko trpi, netko se nada da ce biti bolje. A na kraju ispadne da mnogi zaglave u negativnim vezama. Ako sam u pravu, recite da sam sam u pravu i obratno.

Zakljucak je da sva ta borba iscrpi psihu i ispadne da je covjek na kraju ustvari sam iako se tjesi cinjenicom da ima nekog. A ustvari i ima. Ima nekog koga jebe i fizicki i psihicki.
Cemu onda to?
Ajme

Evo jos jedan, na pogresnom pdf sa istom temom.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 08:00   #5
Skroz si u pravu.
Rijetko je naći kvalitetan brak ili vezu.
Uglavnom se sve svodi na zajedničke interese kojih je sve manje i na pokazivanje "izvana" da je sve u redu i da cvatu ruže.
Ljude se želi uvjeriti kako je njima super.Istina je daleko drugačija.

A što napraviti? Vjerovati da za tebe postoji srodna duša i da je sa nekim drugačije? Prekinuti i krenuti ispočetka? Biti sam?

Mislim da su ljudi duboko u sebi jako nesretni i bježeči svatko na svoju stranu, guraju problem pod tepih a izvana se ostavlja dojam da je sve savršeno!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 09:23   #6
sam si u lošoj vezi. u dobroj vezi si obogaćen...
jelena-85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 09:40   #7
Eto tako se i meni cinilo da sam u braku sam. Trajalo je 8god. Hvala Bogu pa je gotovo. Sad sam vec godinu dana solo i nista mi ne fali po tom pitanju. Ustvari sam poceo shvacati da se puno bolje osjecam sad kad sam solo.

U danasnje se vrijeme previse ocekuje od partnera i zato ljudi niti nemogu zajedno dugo funkcionirati.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 11:41   #8
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ajme

Evo jos jedan, na pogresnom pdf sa istom temom.


a nije ni vrijeme Božića ali ipak lito se bliži i svi se onako šetkaraju zaljubljeni jel , guguću si a i treba s nekime na more .... o onda malo razmisliš i shvatiš da je to ustvari ništa



nikad mi nisu bili jasni ljudi koji su u vezi s nekim , eto toliko da može reći onak imam dečka/curu
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 12:05   #9
U losoj vezi si sam, u dobroj nisi.

Zakljucak se namece sam u kojoj treba ostati, a iz koje otici
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 12:25   #10
probaj s tipovima. vjerovatno će ti biti ugodnije u toj vrsti veze
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 12:31   #11
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
probaj s tipovima. vjerovatno će ti biti ugodnije u toj vrsti veze
Nekak mi se cini da su zene cesce usamljene u vezama.
Muski su cesto emocionalno distancirani i zene im idu na zivce jer traze bliskost, razgovor, njeznost...
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 12:46   #12
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Nekak mi se cini da su zene cesce usamljene u vezama.
Muski su cesto emocionalno distancirani i zene im idu na zivce jer traze bliskost, razgovor, njeznost...

ma da. nježne, submisivne tratičice
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 12:52   #13
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Nekak mi se cini da su zene cesce usamljene u vezama.
Muski su cesto emocionalno distancirani i zene im idu na zivce jer traze bliskost, razgovor, njeznost...
Bas i nebi bilo pravilo.
Ovisi od toga sta je tko u horoskopu i natalne karte.
Nakon sta sam se rastao bas sam upitao jednog sta se razumije u to i rekao mi je da smo ja i moja bivsa bili kontra okrenuti nego kako se inace smatra odnos muskarca i zene. Znaci zenska njeznost i muskarceva cvrstina. Kod nas je to bilo suprotno.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 12:53   #14
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Bas i nebi bilo pravilo.
Ovisi od toga sta je tko u horoskopu i natalne karte.
Nakon sta sam se rastao bas sam upitao jednog sta se razumije u to i rekao mi je da smo ja i moja bivsa bili kontra okrenuti nego kako se inace smatra odnos muskarca i zene. Znaci zenska njeznost i muskarceva cvrstina. Kod nas je to bilo suprotno.
Ja se isto bavim horoskopom.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 12:55   #15
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ja se isto bavim horoskopom.
Ovo je neki sarkazam ili?
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 12:55   #16
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Ovo je neki sarkazam ili?
Samo informacija.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 12:57   #17
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Samo informacija.
Olrajt!
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 13:00   #18
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Bas i nebi bilo pravilo.
Ovisi od toga sta je tko u horoskopu i natalne karte.
Nakon sta sam se rastao bas sam upitao jednog sta se razumije u to i rekao mi je da smo ja i moja bivsa bili kontra okrenuti nego kako se inace smatra odnos muskarca i zene. Znaci zenska njeznost i muskarceva cvrstina. Kod nas je to bilo suprotno.
veliš to je igralo glavnu ulogu

kaj fakat to igra neku ulogu?
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 13:05   #19
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
veliš to je igralo glavnu ulogu

kaj fakat to igra neku ulogu?
Ne kazem da to igra neku ulogu u zivotu, al definitivno smo po tome bili nekompatibilni.
Al da sad ne idem u detalje, jer koga to ne zanima i nikad nije proucavao odmahnut ce rukom.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 13:11   #20
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Bas i nebi bilo pravilo.
Ovisi od toga sta je tko u horoskopu i natalne karte.
Nakon sta sam se rastao bas sam upitao jednog sta se razumije u to i rekao mi je da smo ja i moja bivsa bili kontra okrenuti nego kako se inace smatra odnos muskarca i zene. Znaci zenska njeznost i muskarceva cvrstina. Kod nas je to bilo suprotno.
ako ti nije bio čvrst, onda me i ne čudi što ste se rastali
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger