Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2017., 16:09   #1
Neotkriveni dragulj destinacija

Pozz

Ispricavam se ako ovakva ili slicna tema vec negdje postoji.

Naime u potrazi sam za nekim neotkrivenim mjestom manjim po mogucnosti gdje bih mogla otici na nekoliko dana s partnerom.Zbog posla oboje putujemo i razvikana mjesta nam nisu interesantna jer ih ionako vidimo.
igrom slucaja prosle godine zavrsili smo u nekom selu gdje je Bog svoje zaboravio kako bi se reklo i proveli fantasticnih nekoliko dana odmora.
I od tada zelimo jos!
Pokusavam guglati nesto sto nam je blize tipa slovenija,madjarska i sl ali nije uvjet. sve na sto nailazim su manja mjesta ali imaju dosta turista.
Ono sto mi trazimo je nesto neotkriveno a opet da ima neku pricu zanimljivu da se nesto moze pogledati ili cuti neka legenda iz davnina.

Ukoliko ste negdje igrom slucaja zapeli ili znate nesto sto bi donekle odgovaralo opisu mjesta koje trazimo molimo vas da sa nama podijelite sve informacije

Svi prijedlozi dobrodosli.Jos ako ima mjesto gdje se roni sto ces bolje! Hvala vam do neba!
Noirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 03:30   #2
chichiriviche, Venecuela
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 10:44   #3
Kringa u Istri. Možete slušati priče o vampirima do dugo u noć. Zapravo do jutra.
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 17:16   #4
Super tema, rado bi predložila ali i sama tražim tako nešto-za ovo ljeto, po mogućnosti na Jadranu.

Za sad guglam i pregledavam male otoke bez automobila

Traži se malo romantike i robinzonskog odmora, pa ako netko ima prijedlog za dvoje "mladih" željnih istog, samo se raspišite

Susak, Ilovik, Unije, itd.
ex nihilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 20:06   #5
Quote:
ex nihilo kaže: Pogledaj post
Super tema, rado bi predložila ali i sama tražim tako nešto-za ovo ljeto, po mogućnosti na Jadranu.

Za sad guglam i pregledavam male otoke bez automobila

Traži se malo romantike i robinzonskog odmora, pa ako netko ima prijedlog za dvoje "mladih" željnih istog, samo se raspišite

Susak, Ilovik, Unije, itd.
Za robinzonski odmor (naravno i ilegalni sa wild-camping) dušu su dali otočići sjevernog Jadrana, Susak, Unije, Ilovik... Sve sam ih probao i jedina je dvojba kojeg staviti u prvi plan haha.
cro_gavran is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 14:28   #6
Nekako me najvise Susak privlaci, ajd ak nije tesko upisi neke dojmove sa sva tri, za usporedbu. Znam da ima gugla, al ja vise volim onako iz prve ruke
Nama je prioritet-sto manje ljudi, sto vise mjesta na plazi (isli bi u rujnu tek),sto manje buke... treba nam samo jedan kolko tolko opskrbljen ducan, i nesto bilosto gdje mozemo popit kavu ujutro. Totalno smo nezahtjevni, samo bi plivali i suncali se, (cisto more,malo hlada) i odmarali.
ex nihilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 02:02   #7
Susak - lijep otočić, jedinstven na cijelom jadranu, ako voliš pijesak, idealan. Ima za šetati, kafići i restorani su ok, naravno ograničeni, fora je onaj gornji dio grada iako minijaturan...

Unije - moj favorit... ima baš sve što ti treba, od velike gradske plaže do hrpetine zabačenih malih lijepih uvalica, super pogledi na Lošinj i druge otočiće, razvedena obala, lijepi vidikovci, zanimljive klisure, zanimljiva ona plodna dolina... Preporučujem.

Ilovik - na prvi pogled ništa posebno ali isto jako lijepi otočić. Možda najljepši pogled ako imaš volje po suncu se popesti na neki od vrhova. Dobra infrastruktura u lučici, drugo je sve divljina i baš je zato super.

Kraće ne mogu, ako te zanima nešto konkretno, samo pitaj.
cro_gavran is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 15:19   #8
Joj hvala ti
Pošto idemo kasno u post sezoni, kakvo je more, pošto je u pitanju sjeverni Jadran- jel za kupanje kraj rujna? Do sada sam dosta obišla južnog jadrana,gdje je ko u kadi
ex nihilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 21:30   #9
Quote:
ex nihilo kaže: Pogledaj post
Joj hvala ti
Pošto idemo kasno u post sezoni, kakvo je more, pošto je u pitanju sjeverni Jadran- jel za kupanje kraj rujna? Do sada sam dosta obišla južnog jadrana,gdje je ko u kadi
ako ti ne opali par dana u komadu prije jaka bura, biti će ti isto kao i u kadi. Čak i ako su kiše. Ako bude par dana dobre bure, biti će kao isto kao u kadi... pod uvjetom da zaboraviš uključiti bojler.
cro_gavran is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 14:53   #10
Vrgada i Silba
Aiko22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 22:35   #11
Imate li za preporuciti nesto na obali?
Da nije kvarner, a ni juznije od makarske rivijere?
Zelim 10 dana mora, mira i tisine.
Voljela bih da je u blizini neko vece mjesto za otic kad se zazelim guzve ili opskrbe namirnicama.
Privatni smjestaj, nemam para za hotele


Sent from my iPhone using Tapatalk
UnusualMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 23:00   #12
Imate li za preporuciti nesto na obali?
Da nije kvarner, a ni juznije od makarske rivijere?
Zelim 10 dana mora, mira i tisine.
Voljela bih da je u blizini neko vece mjesto za otic kad se zazelim guzve ili opskrbe namirnicama.
Privatni smjestaj, nemam para za hotele


Sent from my iPhone using Tapatalk
UnusualMe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:47.