Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2017., 09:24   #41
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
istina, ima svačega nečega. Ali realno, ne vidim da je ona u svemu tome nešto naročito pogriješila. Svatko te može smuljat ako hoće, skoro pa oko svega što mu padne na pamet. Što je trebala čekati ... da ju upozna s prijateljima, bližom rodbinom, starcima, kolegama s posla ... što točno?
Kako uopće provjeriti mulja li te netko koga si upoznao izvan kruga ljudi koje poznaješ?
Kreten je što joj nije rekao na vrijeme. Meni on prema priči djeluje više kao izgubljen u svemiru sa svim tim, smotan ili zatečen, nego ušljivi pokvareni manipulant.
ZNači lik ima ženu i dete i jebe sa strane neku djevojku koja se zatelebala u njega jer joj je zaboravl spomenuti da ima ženu i dete i on je za tebe smotan i zatečen? Ja ću se ranit!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 09:27   #42
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
ZNači lik ima ženu i dete i jebe sa strane neku djevojku koja se zatelebala u njega jer joj je zaboravl spomenuti da ima ženu i dete i on je za tebe smotan i zatečen? Ja ću se ranit!
može bit i da se on zatelebao. Može bit svašta. Činjenica je da nije imao muda reći to na vrijeme i da, to mu je veliki minus.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 09:31   #43
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
istina, ima svačega nečega. Ali realno, ne vidim da je ona u svemu tome nešto naročito pogriješila. Svatko te može smuljat ako hoće, skoro pa oko svega što mu padne na pamet. Što je trebala čekati ... da ju upozna s prijateljima, bližom rodbinom, starcima, kolegama s posla ... što točno?
Kako uopće provjeriti mulja li te netko koga si upoznao izvan kruga ljudi koje poznaješ?
Kreten je što joj nije rekao na vrijeme. Meni on prema priči djeluje više kao izgubljen u svemiru sa svim tim, smotan ili zatečen, nego ušljivi pokvareni manipulant.
Zašto pričamo o krivici ikakvoj?
Ono o čemu pričam jest to da kakvu možeš vezu ili išta očekivati od čovjeka koji ti zaboravi spomenuti da je u braku i da ima jednoipogodišnje dijete?
Nije u pitanju što mu je ona vjerovala, nego je u pitanju što će napraviti dalje. A i to što napravi dalje će sama popapati kasnije.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 09:32   #44
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
može bit i da se on zatelebao. Može bit svašta. Činjenica je da nije imao muda reći to na vrijeme i da, to mu je veliki minus.
Jao muko moja!Pa dobro kako možeš uopće tražiti nekakvo opravdanje njemu? Zakaj je to potrebno? Mjesec dana lik voda pse po kvartu i jebe kaj mu naiđe,a doma mu žena i dete. I sad tu tražit romantiku i suton? Pa tko to radi? Kolko sjeban moraš biti za ovak nekaj? Znači dragi ljudi nema romantike i sutona u ovoj priči ni u pola promila ma kako okreneš.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 09:47   #45
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Nije u pitanju što mu je ona vjerovala, nego je u pitanju što će napraviti dalje. A i to što napravi dalje će sama popapati kasnije.
Istina. Što će dalje valjda ovisi o tome hoće li njih dvoje malo sjest i ozbiljno porazgovarati o svemu tome.

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Jao muko moja!Pa dobro kako možeš uopće tražiti nekakvo opravdanje njemu? Zakaj je to potrebno? Mjesec dana lik voda pse po kvartu i jebe kaj mu naiđe,a doma mu žena i dete. I sad tu tražit romantiku i suton? Pa tko to radi? Kolko sjeban moraš biti za ovak nekaj? Znači dragi ljudi nema romantike i sutona u ovoj priči ni u pola promila ma kako okreneš.
Ma gle,ne mora bit da lik jebe po kvartu kaj mu naiđe.

Moglo bi biti da joj nije rekao baš zato što mu se svidjela, privukla ga, zatreskao se ... i uplašio se da ga ne odjebe ako joj kaže.
Nije pohvalno i nije u redu ali baca malo drugačije svjetlo na stvar.

Nemam pojma što se tu dogodilo, no čini mi se moguć takav scenarij.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 09:50   #46
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Istina. Što će dalje valjda ovisi o tome hoće li njih dvoje malo sjest i ozbiljno porazgovarati o svemu tome.



Ma gle,ne mora bit da lik jebe po kvartu kaj mu naiđe.

Moglo bi biti da joj nije rekao baš zato što mu se svidjela, privukla ga, zatreskao se ... i uplašio se da ga ne odjebe ako joj kaže.
Nije pohvalno i nije u redu ali baca malo drugačije svjetlo na stvar.

Nemam pojma što se tu dogodilo, no čini mi se moguć takav scenarij.
Čuj nekak mi se čini da čovjek koji je u nekoj teškoj situaciji i muku muči sa ženom i brakom i eventualnim razvodom ne bi gledao kak na brzinu zbariti curku u parku u kojem šeće bratove pese. Možda sam u krivu.

U mjesec dana joj je slagao da ima pese, stan i da nema ženu i vrlo sitno dijete. Jel ti se to stvarno čini kao nešto od čega bi se mogla ostvariti velika ljubavna priča? Ja bi ga pitala osobnu da vidim jel se zove kak je rekao
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 10:13   #47
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Čuj nekak mi se čini da čovjek koji je u nekoj teškoj situaciji i muku muči sa ženom i brakom i eventualnim razvodom ne bi gledao kak na brzinu zbariti curku u parku u kojem šeće bratove pese. Možda sam u krivu.

U mjesec dana joj je slagao da ima pese, stan i da nema ženu i vrlo sitno dijete. Jel ti se to stvarno čini kao nešto od čega bi se mogla ostvariti velika ljubavna priča? Ja bi ga pitala osobnu da vidim jel se zove kak je rekao
žena i dete su njegovi, čiji su psi, ostalo je, mislim, nejasno, stan je bratov a gdje točno i s kim lik živi i je li to sim-tam, neko prelazno razdoblje u njegovom životu, također baš i nije potpuno jasno.

Svašta se ljudima događa, ne bi mi bilo jako čudno da se netko zatreska u nekoga baš u jednoj takvoj moguće kriznoj (razvodnoj) situaciji s nekim drugim. Dakako, to nije nešto poželjno ali događa se.

Valjda će se autorica javit pa reći još pokoji detaljčić, ovako preostaje samo nagađati.

No da ona nakon svega toga ima razloga bit sumnjičava, ima. Zajebana situacija.
Mislim da bih u na njezinom mjestu sve to do daljenjega stavila na standby.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 10:18   #48
suza mi je kanula zbog teske situacije u kojoj se nasla, ma tragedija..
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 11:26   #49
Quote:
Carrie White kaže: Pogledaj post
Mene je sve to sokiralo jer ne bi nikad rekla da je takav tip sposoban za to,onako vise je miran i tih..hah izgleda da su stvarno svi muski isti ...Ne znam sta sad on planira jer se nismo vidjeli od proslog tjedna ali mi salje poruke tipa jel bi bila s njim ako stvarno ostavi zenu...
Dajes mi dojam da se dvoumis i da popustas.


Uopce te ne bi trebalo dirati to sto on planira nego sto je tebi napravio-lagao ti na samom pocetku da te odvuce u krevet. Jako on dobro zna kako dobiti od njeznijeg spola ono sto zeli,igra svoje igrice.
Ako namjerava ionak se rastaviti od zene to ce uciniti zbog sebe ne zbog tebe, ti si tu samo da te i dalje navlaci kako on zeli i da dobiva pi.. Danas jedno obecanje pa sutra drugo pa na kraju vidis ono sto je na pocetku ionak bilo ocito ali skamuflirano. Uvijek ce tu biti djete na 1 mjestu, parovi se i zbog djeteta opet zblize.
Nemoj da manipulira tobom,samo odlucno i cvrsto ili se spusti na nivo ljubavnice.
space_xd is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 13:54   #50
Dok čitam sve ovo stvarno izgleda očajno,preočajna priča,a ja nisam tip ženske koja dramatizira i cmolji.
Mislim da bi ga ja kao zdravstveni djelatnik morala poslat da porazgovara sa stručnom osobom jer to nije baš normalno ponašanje za tu dob.A sigurno ništa nećemo više imat,bilo bi bolje njemu a i svima takvima da se primi žene.
Carrie White is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 14:00   #51
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Bastard beskarakterni. Jadna ta zena koja je s njim rodila dijete. Ja bih ga lansirala da je posljednji na planeti. Prije toga bih mu rekla da ce mu zena dobiti detaljan izvjestaj o njegovim vanbracnim aktivnostima da se malo ustrtari (ne bi me iznenadilo da nju istovremeno moli da se pomiri s njim). Fuj, smece.
Upravo to!
šta te točno muči, pa nisi znala da je oženjen...lagao te..
jel tražiš potvrdu da nastaviš?
izabela f is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 14:17   #52
Moguće da je tip u otvorenom braku i žena mu odobrava izlete sa strane, a on laganjem o bračnoj krizi pokušava predstaviti se kao konzervativan i tako zapravo vara svoje ljubavnice.
jojo jojić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 14:38   #53
Tip je ili neko smeće od čovjeka, ili je zbunjen i socijalno retardirani jadnik koji je, unatoč tome što mu veza ne funkcionira, ostao sa ženom dok ne bude siguran da će naletit neka druga i bolja, i sad kad je naletila, on je spreman ostavit ženu.

U svakom slučaju koma, meni bi ovo bio instantni turn off, koji k još radiš s njim?

Ne znam kakav je njihov odnos, ali ako su još uvijek zajedno i on ju vara s tobom, budi sigurna da će takav šupak prije ili kasnije varati i tebe i da je sposoban napraviti ti isto. Trust me, been there

Ako im je brak fakat u kurcu ali još ju nije spreman ostavit i samo ovako jebe sa strane dok ona brine o bebi (btw dijete od godinu dana je užasno velika obaveza i svaliti svu brigu oko njega na ženu dok bariš okolo je baš dick move), onda je jadnik bez muda.
padme0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 14:40   #54
Quote:
jojo jojić kaže: Pogledaj post
Moguće da je tip u otvorenom braku i žena mu odobrava izlete sa strane, a on laganjem o bračnoj krizi pokušava predstaviti se kao konzervativan i tako zapravo vara svoje ljubavnice.
Mislim da je ovo najrealniji post do sad!
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 16:27   #55
Za takvog debila, koji okolo zavodi žene bez da im da do znanja da je - u braku(!), bi jedino otvorila temu u vezi toga da pokupim ideje kako da ga kaznim za ovakvu podlost.
Mislim stvarno, pa zar ti se niti malo nije zgadio ? ? ?
Dok mu žena odgaja malo dijete, on zavodi okolo! Ako nije štimalo, zašto je išao praviti dijete ?
Svi oni koriste te fore, nemoj naivno nasjesti. Da je otpočetka bio iskren, rekao bi čovjek. Ali u tih mj dana on se nije zaljubio u tebe i bio iskren, već te "samo" odveo u krevet, uz pomoć, isto tako debilnog, brata.
I tebi oni još uvijek djeluju kao ok dečki
Jako ćeš se usrećit s njim, samo naprijed
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 17:17   #56
Quote:
Carrie White kaže: Pogledaj post
Dok čitam sve ovo stvarno izgleda očajno,preočajna priča,a ja nisam tip ženske koja dramatizira i cmolji.
Mislim da bi ga ja kao zdravstveni djelatnik morala poslat da porazgovara sa stručnom osobom jer to nije baš normalno ponašanje za tu dob.A sigurno ništa nećemo više imat,bilo bi bolje njemu a i svima takvima da se primi žene.
kao zdravstveni djelatnik-onda bi imala prepun hodnik za poslati na pregled

cura se ne bi trebala uljuljavati u neku romantiku i njegovu smotanost-
jer je izrekao previše laži već se elegantno izvući iz cijele situacije .
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 17:22   #57
tip vjerojatno dobro izgleda, ima dobru spiku i vjeroj dobro kara, lijepo joj je s njim, očito mu je i stalo do nje kad joj je rekao, mogao jojj e prešutit.. šta oćete? nekog psihaša s foruma hr da joj natovarite pa da joj ima posesivno ljubomorno ispade il joj overthinka svaku rečenicu.

samo deri curo, avantura, avantura počinjee...

jedanput se živi. al koristi zaštitu ko zna di ga taj sve meće
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 18:17   #58
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
tip vjerojatno dobro izgleda, ima dobru spiku i vjeroj dobro kara, lijepo joj je s njim, očito mu je i stalo do nje kad joj je rekao, mogao jojj e prešutit.. šta oćete? nekog psihaša s foruma hr da joj natovarite pa da joj ima posesivno ljubomorno ispade il joj overthinka svaku rečenicu.

samo deri curo, avantura, avantura počinjee...

jedanput se živi. al koristi zaštitu ko zna di ga taj sve meće
da mu stalo do nje rekao bi joj da je oženjen i dao izbor odluke.
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 18:25   #59
Quote:
Racchella kaže: Pogledaj post
da mu stalo do nje rekao bi joj da je oženjen i dao izbor odluke.
njen tip je muškarca nema tu pomoći. kad si ženskoj njen tip muškarca doslovno bi joj se treba pokakat na facu da te ostavi... a možda bi joj se i to svidilo

al tip je ok, 2 mjeseca nije nešto predugo, mogao joj je i ne reć godinu dana.. i ima mješance...
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 18:33   #60
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
njen tip je muškarca nema tu pomoći. kad si ženskoj njen tip muškarca doslovno bi joj se treba pokakat na facu da te ostavi... a možda bi joj se i to svidilo

al tip je ok, 2 mjeseca nije nešto predugo, mogao joj je i ne reć godinu dana.. i ima mješance...
možda joj i rekao samo da se ne nacrta na vratima stana pa prosvijetli malo ženicu.
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger