Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2017., 21:56   #1
Zašto kad ona spava s njim misli na drugog?

Ovo je fenomen iz Rozgine pjesme i nikako ne mogu dokučiti stvar.

Da li joj je on tako ružan pa mora mislit na drugog?

Ili spava s ljubavnikom, a sjeti se muža/svog tipa?

Ili kad se sexa s mužem misli na nekog drugog, ali obdarenijeg?

U čemu je štos?? Jel ovo žene/cure rade i inače??
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 22:12   #2
zamisli da si zena .. naguzi se pa ces lakse dokuciti
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 14:26   #3
Quote:
Bilijuner kaže: Pogledaj post
Ovo je fenomen iz Rozgine pjesme i nikako ne mogu dokučiti stvar.

Da li joj je on tako ružan pa mora mislit na drugog?

Ili spava s ljubavnikom, a sjeti se muža/svog tipa?

Ili kad se sexa s mužem misli na nekog drugog, ali obdarenijeg?

U čemu je štos?? Jel ovo žene/cure rade i inače??
Rozga misli?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 14:41   #4
rozga je inače poznata po inteligentnim tekstovima pjesama
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 15:04   #5
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
rozga je inače poznata po inteligentnim tekstovima pjesama
Da trebalo bi oformiti ekipu teologa da nam prenese njene poruke. Sama po sebi je pak, suviše duboka (intelektualno jel) za nas, priproste pučane
someonesomewher is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 16:19   #6
Quote:
someonesomewher kaže: Pogledaj post
Da trebalo bi oformiti ekipu teologa da nam prenese njene poruke. Sama po sebi je pak, suviše duboka (intelektualno jel) za nas, priproste pučane
ja sam bila sarkastična

Ref.
A ja djevica, kraj tebe lec cu
i opet cu, i opet cu
dusu ti uzeti samo tako
jer sutra cu otic i onako
jer sutra cu ostavit te lako
.......
Kako da se radujem
Sama novim ljetima
Lete suze kao da
Gađam se žiletima.
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 16:57   #7
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
ja sam bila sarkastična
Nešto ti je dalo dojam da sam ja bio mrtav ozbiljan?

Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
Ref.
A ja djevica, kraj tebe lec cu
i opet cu, i opet cu
dusu ti uzeti samo tako
jer sutra cu otic i onako
jer sutra cu ostavit te lako
.......
Kako da se radujem
Sama novim ljetima
Lete suze kao da
Gađam se žiletima.
Al kad malo pogledaš boldano, nije da nema materijala za teologe
someonesomewher is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 17:05   #8
Quote:
someonesomewher kaže: Pogledaj post
Nešto ti je dalo dojam da sam ja bio mrtav ozbiljan?

bila sam u dilemi
Al kad malo pogledaš boldano, nije da nema materijala za teologe
puno spominje marije, djevice, gospe da...biće mala voli ić u crkvu
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 17:09   #9
znaš zašto? zato šta uzdiže taj model neuhvatljive dalmoške divlje lipotice kojoj nitko ne zadovoljava kriterije. i da je s tim drugim na kojeg misli dok se kara s prvim, onda bi mislila na nekog trećeg, kuiš. to ti je ta spika, ka.

na te stihove onda te cure u vanille i ost. diskačima više piju pića, veća zarada, više se znoje, veća para svima...

ljudi se poistovjećuju kuiš ka, mitomanija.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 17:22   #10
Leteća, Splićanka123 i someonesomewher, ne znam kako je moguće da niste shvatili pitanje koje je autor postavio.
Radi se o "fenomenu" kad žena tijekom seksualnog čina s partnerom misli na drugog muškarca.

To što ste se uhvatili Rozge kao pijan plota kako biste dali svoje mišljenje o njenim intelektualnim sposobnostima je potpuno nebitno jer osobu ne poznajete pa to pljuvanje nije relevantno ni za temu, ni inače. Zapravo više govori o vama samima, baš kao što o nečijem "procesu mišljenja i zaključivanja" govori činjenica da izvođačicu pjesme poistovjeti s tekstom čiji ona nije autor.

Zna se čemu služe glupavi tekstovi, to su tekstovi za široke mase, baš kao i cajke.

Autore, tebi se pak čudim da iz tako jednostavnih rečenica Rozgine pjesme "Solo igračica" nisi uspio shvatiti o čemu pjeva pa sad otvaraš temu o tome.

Zašto misli na drugog?
stih "...a ja u nasljedstvo dobila sjećanje na tebe,
to me razdire..." objašnjava da je postojao taj neki na kojeg i sad misli. Očito ga nije preboljela, a sad je u vezi s drugim. Misli na bivšeg, to ju razdire, zna da ne smije ništa realizirati u stvarnosti pa to čini u mislima. (stihovi "činim prekršaj, stalno te zamišljam, ne diram..." )

I da se koliko - toliko održi ta moralna dimenzija, umjesto da ide u prijevaru muškarca s kojim je u vezi ona samo mašta o onom drugom u trenucima dok se s ovim svojim seksa. ( stihovi "Kada sa njim spavam mislim da si ti
ukradem tu malu dozu ljubavi, kažem sebi : "Luda si!"
ali opet bi, bar u mašti s tobom, to se dogodi..." )


Eto, pjesmuljak je sve lijepo objasnio, ali hajmo se mi radije okupiti na temi i pljuvati Rozgu jer smo mi pametnije!
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 17:45   #11
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Zašto misli na drugog?
stih "...a ja u nasljedstvo dobila sjećanje na tebe,
to me razdire..." objašnjava da je postojao taj neki na kojeg i sad misli. Očito ga nije preboljela, a sad je u vezi s drugim. Misli na bivšeg, to ju razdire, zna da ne smije ništa realizirati u stvarnosti pa to čini u mislima. (stihovi "činim prekršaj, stalno te zamišljam, ne diram..." )

I da se koliko - toliko održi ta moralna dimenzija, umjesto da ide u prijevaru muškarca s kojim je u vezi ona samo mašta o onom drugom u trenucima dok se s ovim svojim seksa. ( stihovi "Kada sa njim spavam mislim da si ti
ukradem tu malu dozu ljubavi, kažem sebi : "Luda si!"
ali opet bi, bar u mašti s tobom, to se dogodi..." )
Vau! Maestralna analiza i zavidna razina opće kulture!

Jel smijem mislit na tebe dok se ševim?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 19.06.2017., 17:48   #12
Bolje Rozgu nego sve cure u globalu, onda se pojave tvrdnje u procentima do 90%, onda dodju ruzni i nevoljeni decki zeljni ljubavi i paznje koji nemaju sansu da budu s nijednom pa taman ona mislila o drugom, onda pocne pljucanje po cijelom zenskom rodu... i zavrsi se kljucanjem teme

S druge strane psiholozi tvrde da je emocionalna prevara puno gora nego fizicka (samo toliko)
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 18:02   #13
to sanjare kad zavrse sa malokuratim nejebacima.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 18:05   #14
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
to sanjare kad zavrse sa malokuratim nejebacima.
.. kad sam pomislio da sam sve cuo (umjetnicka figura naravno) uleti pojam malokurati nejebaci

... nenadjebivo .. ajoj gori mi pekmez!

p.s. sta rade zenski ekvivalenti, o cemu sanjaju one?
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 18:07   #15
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Bolje Rozgu nego sve cure u globalu, onda se pojave tvrdnje u procentima do 90%, onda dodju ruzni i nevoljeni decki zeljni ljubavi i paznje koji nemaju sansu da budu s nijednom pa taman ona mislila o drugom, onda pocne pljucanje po cijelom zenskom rodu... i zavrsi se kljucanjem teme

S druge strane psiholozi tvrde da je emocionalna prevara puno gora nego fizicka (samo toliko)
Što bolje Rozgu nego sve cure u globalu?
Misliš da je netko tko zgrće pare pjevanjem pjesmuljaka manje pametan ili promiskuitetniji od onih koji ga kritiziraju?

Netko odvaja fizičku prijevaru od emocija i pravda se "to je samo seks, draga, tebe volim", a netko drugi nije spreman ući u fizički odnos bez emocija tako da mu ostaju samo te emocije bez realizacije pa ne znam na što si točno mislio. Znači li to da je "misliti na nekoga i gajiti emocije prema njemu" veći krimen od "biti fizički blizak/intiman s nekim" partneru iza leđa? Kako?
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 18:13   #16
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Što bolje Rozgu nego sve cure u globalu?
Misliš da je netko tko zgrće pare pjevanjem pjesmuljaka manje pametan ili promiskuitetniji od onih koji ga kritiziraju?

Netko odvaja fizičku prijevaru od emocija i pravda se "to je samo seks, draga, tebe volim", a netko drugi nije spreman ući u fizički odnos bez emocija tako da mu ostaju samo te emocije bez realizacije pa ne znam na što si točno mislio. Znači li to da je "misliti na nekoga i gajiti emocije prema njemu" veći krimen od "biti fizički blizak/intiman s nekim" partneru iza leđa? Kako?
Ne mislim ja nista o Rozgi, niti slusam njene pjesme.

A emotional cheating spada pod istu kategoriju kao i fizicka prevara (tako bar psiholozi tvrde a kad razmislis ima logike... nego masu ljudi to uopce ne smatra prevarom jer nema fizickog kontakta)
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 18:14   #17
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Vau! Maestralna analiza i zavidna razina opće kulture!
Vidiš da se može. Gledaj i uči!
Quote:
Jel smijem mislit na tebe dok se ševim?
Trolaš.
Radije napiši nešto vezano uz temu!

Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Rozga misli?
Da bi postavila pitanje koje nema veze s temom kvotaš cijeli autorov uvodni post. I to je sve od tebe na ovoj temi...najobičniji hejt.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 18:23   #18
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Da bi postavila pitanje koje nema veze s temom kvotaš cijeli autorov uvodni post. I to je sve od tebe na ovoj temi...najobičniji hejt.
Kakav hejt? Samo sam Rozga-curious.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 18:28   #19
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ne mislim ja nista o Rozgi, niti slusam njene pjesme.

A emotional cheating spada pod istu kategoriju kao i fizicka prevara (tako bar psiholozi tvrde a kad razmislis ima logike... nego masu ljudi to uopce ne smatra prevarom jer nema fizickog kontakta)
Postavila sam ti pitanje jer si napisao "bolje Rozgu nego sve cure u globalu" pa mi nije bilo jasno na što se to odnosilo. Ako je išlo u tom smjeru da podupireš kvalifikacije u stilu "Rozga bez mozga" na što je upućivalo zločesto pitanje "Rozga misli?" nebitno je slušaš li nekoga ili ne. Imam averziju prema hejterskom ponašanju.

Složit ću se s tobom da je i misao svojevrsna prijevara, nije ni to bezazleno. To je ono što nazivaju prijevarom u srcu, no i dalje se ne mogu složiti da je gore "misliti na nekoga" od "imati seksualni odnos" s tom osobom. Dopustiti nekome da te dira i posjeduje je puno gore od zamišljanja tih dodira u mašti.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 18:54   #20
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post

Složit ću se s tobom da je i misao svojevrsna prijevara, nije ni to bezazleno. To je ono što nazivaju prijevarom u srcu, no i dalje se ne mogu složiti da je gore "misliti na nekoga" od "imati seksualni odnos" s tom osobom. Dopustiti nekome da te dira i posjeduje je puno gore od zamišljanja tih dodira u mašti.
A slusaj, najbolje krenut od sebe.
Zamisli da te decko vara s nekom i da znas da je fizicki spavao s njom. Onda ti kaze da je bio pijan, desilo se bla bla...
A onda zamisli decka da misli o svojoj bivsoj non-stop ili nekoj sadasnjoj prijateljici. S njom nema nista jer zeli da bude (fizicki) vjeran tebi ali mu sve misli idu k njoj.
Da li bi se osjecala prevarenom?
Mislim da bi te bolilo isto a mozda cak i vise ako npr skuzis kako on non-stop razmislja o bivsoj.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger