Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora > Emigracija

Emigracija Za sve emigrante i one koji to žele postati

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2005., 02:09   #21
Evo, ja bih u Nizozemsku ili Švedsku, tamo su dva jaka instituta iz podučja za koje sam školovan...

Ali, prilično sam zadovljan i sa sadašnjim životom u Moslavini, osim što zbog dvije karijere (rad u firmi i znanost), ne stignem spavat, sada su dva ujutro.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 03:55   #22
Samo u Hrvatskoj.
CroatianKid is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 12:52   #23
Quote:
Vojky kaže:
Evo, ako imaš neki kapital, promisli o ulaganju, gdje ti još država otplati 25% kredita, a dobiješ i besplatno neku kunu za investicijski elaborat: http://www.fond-vukovar.hr/natjecaji...e-proizvodnje/
izgleda zanimljivo...no takva se odluka ne moze preko noci donijet. apetiti su jedno,a zelje na zalost drugo...jel ima tako nesto i za slavonski brod ili osijek??
__________________
!! Nocu je hladnije nego vani !!
ivan_maks is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 13:58   #24
Jedino mjesto gdje bih jos htjela zivjeti, osim tu gdje vec jesam, to je Monaco i eventualno California, recimo Santa Monica. (ah, bas sam skromna)
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 14:02   #25
Quote:
gatto kaže:
Lipa moja... i tako je dobro. A i meni se Rijeka pijaža iako nije puno južno. A onda... posli po liti, malo više južno.
Reka je bash grdi grad.
one zgrade po brdima za koje neznas dal su silosi il neboderi!?
pa onda onaj promet u centru grada-kvaliteta zraka..uz masku za disanje mozda se i smije disati. ok sad se to malo opustilo... al inace industrijski grad. uzak, suzhen.
al ima dobru lokaciju! more, otoki, Risnjak, Istra..
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 15:13   #26
Quote:
jimmy jazz kaže:
al ima dobru lokaciju! more, otoki, Risnjak, Istra..
Eto, vidi se da kuzis u cemu je draz. Mnogo raznolikog, a sve tako blizu.
gatto is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 16:03   #27
je al po koju cenu. a jebes grad koji nema centra. il mesto centra ima promet pa prugu pa luku.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 16:07   #28
Quote:
jimmy jazz kaže:
je al po koju cenu. a jebes grad koji nema centra. il mesto centra ima promet pa prugu pa luku.
Joj, sjor Jimmy, nemoj me ljutiti.
Rijeka ima svoj dugacki Korzo koji je uvijek pun ljudi.
gatto is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 16:10   #29
Quote:
sloggy kaže:
Ja cu za dvije godine mozda u Santa Barbaru. Do onda mozda i Jacko spusti cijenu ranchu
Ima li neko tamo tko mi moze dati koji savjet ?
B solucija mi je zasad Victoria (BC).
santa barbara je prekrasna ali trebas brdo love!cjeli onaj dio dole je krasan...i san diego je lijep(i jeftiniji),medutim...nacin zivota je mrtvacnica...i to zajebe sve.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 16:40   #30
Quote:
gatto kaže:
Joj, sjor Jimmy, nemoj me ljutiti.
Rijeka ima svoj dugacki Korzo koji je uvijek pun ljudi.
koji korzo mislish..onaj kraj one prometne ceste?

preshel sam Rieku uzduz i popreko al sam vecinom bil mrtef pijan
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 16:44   #31
Quote:
jimmy jazz kaže:
koji korzo mislish..onaj kraj one prometne ceste?

preshel sam Rieku uzduz i popreko al sam vecinom bil mrtef pijan
S tobom se covjek ovdje moze zbilja nasmijati, sto jest, jest.

Zbilja treba dobro potegnuti iz boce da se Rijeku prodje uzduz i poprijeko, a ne primjeti onoliki Korzo po kojem idu iskljucivo pjesaci.
gatto is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 16:56   #32
Quote:
gatto kaže:
S tobom se covjek ovdje moze zbilja nasmijati, sto jest, jest.

Zbilja treba dobro potegnuti iz boce da se Rijeku prodje uzduz i poprijeko, a ne primjeti onoliki Korzo po kojem idu iskljucivo pjesaci.
bila je noc..mozda je bolje receno preshel sam brda i doline u Rijeki

nije bas bilo puno pjeshaka
znam de je Palah. al nisam uspel nutra uci.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 16:59   #33

Obicno ljudi kad previse popiju vide duplo, a kod tebe ocito izaziva suprotan efekt. I zbog toga mi moras vjerovati ovo sto ti pricam.
gatto is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 17:30   #34
Quote:
AFRODITA69 kaže:
santa barbara je prekrasna ali trebas brdo love!cjeli onaj dio dole je krasan...i san diego je lijep(i jeftiniji),medutim...nacin zivota je mrtvacnica...i to zajebe sve.
Santa Barbara je najljepsi grad koji sam dosad vidio i odem svake godine tamo da vidim dal se radi samo o prvoj impresiji ili stvarno ima nesto. Problem je da ti mnoge stvari postanu jasne tek kad tamo pocnes zivjeti. Mozda iduce godine iznajmim nesto tamo na mjesec dva jer se namam namjeru seliti svako malo.
sloggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 17:37   #35
Quote:
gatto kaže:

Obicno ljudi kad previse popiju vide duplo, a kod tebe ocito izaziva suprotan efekt. I zbog toga mi moras vjerovati ovo sto ti pricam.
videl sam 2 murjaka koji su me legitimirali i postavljali glupa pitanja. al mislim da ipak nije sve puno pjeshaka po noci!
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 17:49   #36
Carmarthenshire u Walesu Magla, more, kamen, stare kuće, naglasci i zelena trava






dehaer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 18:10   #37
Quote:
jimmy jazz kaže:
videl sam 2 murjaka koji su me legitimirali i postavljali glupa pitanja. al mislim da ipak nije sve puno pjeshaka po noci!
U stvari su to bila 4 murjaka.
gatto is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 18:58   #38
Quote:
sloggy kaže:
Santa Barbara je najljepsi grad koji sam dosad vidio i odem svake godine tamo da vidim dal se radi samo o prvoj impresiji ili stvarno ima nesto. Problem je da ti mnoge stvari postanu jasne tek kad tamo pocnes zivjeti. Mozda iduce godine iznajmim nesto tamo na mjesec dva jer se namam namjeru seliti svako malo.
mjesec,dva ti nije dosta...impresija popusti oko 6-og najranije!kod nekih drzi i do god.pa onda se polako pocnes spustati ko po toboganu...i sve ti postaje impresivno dosadno i jednolicno.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 20:18   #39
Iz nekog nepoznatog razloga me privlači Sacramento. Valjda zato jer nije prevelik, ali je ipak pravi grad.
__________________
...lurking in the dark...
raliSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 20:23   #40
ja

bih volio zivjeti u KINESKOM ZIDU u rijeci........
vinlovci is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:18.