Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2012., 21:16   #1601
Našla---dok sam ja skontala ono,ATP

sad moram naučit kvartove u gradu---odakle do dokle koji ide,di staje,koliko košta!
__________________
I onda ?????
jupi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2012., 16:47   #1602
ljudi moji pomagajte
treba mi hitno za sutra neka trgovina ili cvjecarnica u sibeniku , mozda i ako ima dalmare , gdje se mogu napuniti baloni helijem
plizzz pomoc !!
__________________
Prodaja robice
frkalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 15:40   #1603
Bok Šibenčani

Zanima me, da li netko zna, kako doći do vizažista Rade Periše?

Hvala
__________________
**Covjek pokazuje svoju velicinu nacinom kojim se odnosi prema "malim" ljudima**
ofcica
crna ovčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 21:55   #1604
Kontaktirati frizerski salon u sklopu kojeg radi
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 22:53   #1605
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Kontaktirati frizerski salon u sklopu kojeg radi
hvala a koji je to salon?
__________________
**Covjek pokazuje svoju velicinu nacinom kojim se odnosi prema "malim" ljudima**
ofcica
crna ovčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 18:32   #1606
Tražim hitno namješten stan u šibeniku, po mogućnosti trosoban za iznajmiti pa ako ima netko kakav kontakt bila bi zahvalna
__________________
Jar of Flies
destindamelie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 14:36   #1607
Quote:
crna ovčica kaže: Pogledaj post
hvala a koji je to salon?
mislim dati je to
Danči, Vl. Petić Danica
Opis: Frizerski salon
Adresa: Blajburških žrtava 13
Telefon: 098/752-505
__________________
__ariella__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 15:20   #1608
Zdravo,
zna li netko instruktora/cu aerobica ili zumbe da bi bio/la zainteresiran/a za organiziranje 2-3 sata tjedno u Tribunju? Lani je bila zumba u prostoru Kulturne udruge, ali je instruktorica odustala zbog obima posla, a zainteresiranih polaznica još ima. Ako znate nekoga preporučite u inbox. Hvala
nishka31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 01:39   #1609
Da li još uvejk radi seks shop u Šibeniku i di je? Treba mi jedna vrlo važna stvar! I poštedite meglupih komentara, nije ni dildo nije ni lutka. :P
vicomte is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 17:31   #1610
Koji postoje DISKRETNI hoteli u Šibeniku i okolici a da im je cijena onako povoljna?
vicomte is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 16:31   #1611
Quote:
vicomte kaže: Pogledaj post
Koji postoje DISKRETNI hoteli u Šibeniku i okolici a da im je cijena onako povoljna?


villas Kornati onako male kucice ,jako lijepo nije skupo ,a i hotel jadran kod katedrale nebi smio biti skup .Diskretan ? mozda onda izvan grada brodarica mozda .
susida is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 22:01   #1612
Quote:
susida kaže: Pogledaj post
villas Kornati onako male kucice ,jako lijepo nije skupo ,a i hotel jadran kod katedrale nebi smio biti skup .Diskretan ? mozda onda izvan grada brodarica mozda .

Ta villas Kornati? To je u Solarisu? Ma nije problem naći hotel ili hostel, ima ih na bacnje..samo ona je zauzeta, mislim čak i udana iako nije rekla zato ju je previše strah. Ima li koji hostel, hotel di se na recepciji ne vidi tko ulazi?

A sex shop? Anybody?
vicomte is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 18:56   #1613
Quote:
vicomte kaže: Pogledaj post
Ta villas Kornati? To je u Solarisu? Ma nije problem naći hotel ili hostel, ima ih na bacnje..samo ona je zauzeta, mislim čak i udana iako nije rekla zato ju je previše strah. Ima li koji hostel, hotel di se na recepciji ne vidi tko ulazi?

A sex shop? Anybody?

Pa Villas Kornati su male kucice Uzmes ti kljuc na recepciji i ides a gospoja poceka u autu ,i onda dode ,nece te recepcionrka pratit do kucice .
sex shop mislim da nema ako se nije nedavno otvorio
susida is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 10:40   #1614
Sibenik

Nekoliko slike iz Sibenika...

https://www.facebook.com/media/set/?...9523495&type=3

https://www.facebook.com/media/set/?...9523495&type=3

Pozdrav,
Aga
Sedam Bisera is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 22:34   #1615


ovo je najlipši ulaz u grad na svitu. mislim da je to skroz objektivno.


šibenik
__________________
Za spasiti svijet nemam ideju..
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 18:24   #1616
Treba mi neko iz Vodica da nadjem jednu osobu, ima li neko malo vremena ?
partizan33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2013., 21:48   #1617
Pozdrav, dragi sugrađani,

zanimaju me informacije o školama stranih jezika u gradu. Koliko ja znan, postoje 3 takve škole kod nas: Lingua, zatim ona u sklopu Pučkog otvorenog učilišta i ona u privatnoj gimnaziji. Zanimaju me cijene, zatim upisuju li se jezici u radnu knjižicu i vaša iskustva
roxy- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 10:25   #1618
Firma u kojoj radim je surađivala sa sve tri i najboljom se pokazala Lingua. Imaš reference na njihovoj stranici. U Lingui je cijena 350 kn/mj za odrasle i koliko znam, svi jezici osim ruskog se upisuju u radnu knjižicu, za ruski još čekaju verifikaciju MZOŠ-a. O drugim školama ne znam detalje, najbolje da ih nazoveš.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 09:48   #1619
pozdrav svim šibenčanima!

bit ću (nadam se) kratak.
iz zagreba sam i namjeravam kupiti stan u šibeniku. zašto baš šibenik? osobni razlozi pa da ne duljim.
interesira me sljedeće: iako sam već zasićen morem, kupanjem, sunčanjem, moram misliti i na djecu. jednostavno bih htio znati gdje jesu bliske plaže centru (koliko km, povezanost i sl.). što je sa banjem? jel ši mrtav zimi kao i zadar? jel dovoljno živo ljeti? kupio bih stan u centru ši i msilim dati do najviše 50k eur. u kamenoj kući, onako - za urediti. toga me nije strah. već sam našao i okvirno poziciju (npr j.barakovića i okolica). stanuje li itko u tako starim zgradama? jel jako trulo? drvene su grede pa jel se ljulja kao u zagrebu? kako dovesti namještaj i sl? nema mjesta za žlicu, a kamo li za kombi sa namještajem. eto, namjera mi je biti u proljeće i jesen u ši., a ljeti neka bude kćerkica... nisam (još) kupio stan pa ako netko ima nešto za preporuku, go for it!
svaki savjet je dobrodošao.
Jethro is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2013., 01:50   #1620
Quote:
Jethro kaže: Pogledaj post
bit ću (nadam se) kratak.
iz zagreba sam i namjeravam kupiti stan u šibeniku. zašto baš šibenik? osobni razlozi pa da ne duljim.
interesira me sljedeće: iako sam već zasićen morem, kupanjem, sunčanjem, moram misliti i na djecu. jednostavno bih htio znati gdje jesu bliske plaže centru (koliko km, povezanost i sl.). što je sa banjem? jel ši mrtav zimi kao i zadar? jel dovoljno živo ljeti? kupio bih stan u centru ši i msilim dati do najviše 50k eur. u kamenoj kući, onako - za urediti. toga me nije strah. već sam našao i okvirno poziciju (npr j.barakovića i okolica). stanuje li itko u tako starim zgradama? jel jako trulo? drvene su grede pa jel se ljulja kao u zagrebu? kako dovesti namještaj i sl? nema mjesta za žlicu, a kamo li za kombi sa namještajem. eto, namjera mi je biti u proljeće i jesen u ši., a ljeti neka bude kćerkica... nisam (još) kupio stan pa ako netko ima nešto za preporuku, go for it!
svaki savjet je dobrodošao.
Banje je plaza koja ima prekrasan pogled na grad, ali meni osobno nije se nimalo ugodno kupati tamo. Sama plaza je jos uvijek dosta " surova", ali do ovog ljeta to se mozda i promijeni.

Ostale plaze( i to one najblize) su na udaljenosti od cca 10-15 min automobilom.
postoje i autobusne linije, ali iskreno ni ne znam vise kakva je povezanost. Do Jadrije je moguce doci samo automobilom ili brodom, autobusna linija vise ne postoji. Neka me netko ispravi ako se varam.
Je li mrtav kao Zadar? Pa sto se tice nocnog zivota, definitivno je.

Ljeti je zivlje, ali opet, vecina nocnog zivota je izvan grada( Vodice, Primošten...). Ali raznog sadrzaja svakako ima...svaki cetvrtak nastupi klapa, Terraneo i jos poprilican broj festivala ( jazz off festival, sansone...).

Sto se tice stana i pozicije, to neka netko drugi odgovori, mislim da nisam toliko mjerodavna.
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:05.