Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2005., 15:32   #21
Barcelona

jel ko bio? naime mi vec odusatajali nekoliko puta jer bi nas put do tamo izasao vise nego ostanak. al eto, voljela bih cut vas. kako stoje stvari za novu god., ima li hotela...cijene...
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2005., 09:33   #22
bijah preko ljeta pa ne znam za novu godinu...
svakako preporuka
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 17:34   #23
Barca je grad stvoren za omladinu A i Ibisa je blizu...
Cohiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2005., 02:07   #24
ponesi topli kaputić. solidno sam se smrznuo u siječnju 2004 u barceloni. a jer je to, znaš, mediteranski grad, pa kafići, diskači i tako to nemaju grijanje..ni kad je vani 8 stupnjeva.
jadne one afro kurabe po ramblasu u minićima i usred noći zimske.
daromar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2005., 22:00   #25
Barcelona

Kako je tamo, je li bio netko?

Ustvari sam planiro za par tjedna na weekend u Milano na shoppig,
ali tamo sam bio već .... puta, a u Barceloni nikad
ne mislim na ništa naručitog - malo Gaudi, malo shopping
DrSigmundFreud is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2005., 17:29   #26
Bolje pitanje bi ti bilo "Jel ima tu neko da ne voli Barcelonu?". Bilo nas je hrpa odavde i svima je Barca super. Za shopping je ko i svaki drugi europski grad, a ni ne znam kaj ti treba. Al sami grad po sebi - to je nekaj prekrasno. Gaudi je samo jedna od komponenti, da ga i nema, Barca bi bila super. Pitaj nekaj detaljno, ne opcenito.
PakShoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2005., 13:36   #27
Evo ja ću pitat konkretno. Gdje prespavat?

Mislila sam ove godine do Barcelone ali su iskrsi razno razni troškovi pa ću druge godine do Barcelone. Ali informacija mi treba da si ja polako svejedno isplaniram put

Inače kad sam lani bila u Londonu išla sam u hotel koji sam našla na forumu kao preporuku forumaša. bila sam super zadovoljna i svi su se čudili kako sam našla tako dobar smještaj po povoljnoj cijeni
Donatella is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2005., 20:45   #28
Quote:
PakShoe kaže:
Bolje pitanje bi ti bilo "Jel ima tu neko da ne voli Barcelonu?". Bilo nas je hrpa odavde i svima je Barca super. Za shopping je ko i svaki drugi europski grad, a ni ne znam kaj ti treba. Al sami grad po sebi - to je nekaj prekrasno. Gaudi je samo jedna od komponenti, da ga i nema, Barca bi bila super. Pitaj nekaj detaljno, ne opcenito.
Ma, očekujem neki tip u stilu...to se mora viditi, tamo je dobra klopa , itd...
Ja sam isto za Moskvu dao neke općenite ideje, pa ko voli nek izvoli.
A jaden grad se i tako u 2-3 dana ne može upoznati....
DrSigmundFreud is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2005., 20:49   #29
imamo mi i jednu forumasicu iz Barcelone. A kad te ta prosece gradom, nema sanse da ces se izgubiti

grad je mrkli mrak, sto god da vidis, gdje god da krenes, imat ces sto za vidjeti. Gdje spavati? ima mali milion hotela, sa podjednakim cijenama. mislim da zapravo tesko mozes fulati, samo se potrudi da ti hotel bude blizu centra.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2005., 21:04   #30
Quote:
kemik kaže:
imamo mi i jednu forumasicu iz Barcelone. A kad te ta prosece gradom, nema sanse da ces se izgubiti

Pa dobro, to ostavljam za proljeće kad moram poslovno
DrSigmundFreud is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2005., 19:44   #31
Quote:
kemik kaže:
imamo mi i jednu forumasicu iz Barcelone. A kad te ta prosece gradom, nema sanse da ces se izgubiti
Obecala si da neces nikome reci, bestijo jedna!

Drugi put ces vecerati u veg. restoranu.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2005., 22:54   #32
Quote:
kemik kaže:
jednu forumasicu iz Barcelone
a sta sam ja to rekla?

PS: vec sam 2 dana vegetarijanac...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2006., 09:09   #33
Barcelona

Evo ne vidim da se o Barceloni baš pričalo. Zamislila sam si da bih se s dragim negdje krajem 4. mjeseca uputila prema Barceloni. Zanima me sve, koliko dana je dosta, neke zanimljivosti kojih nema na turističkim stranicama, smještaj, gdje se fino papa ( ali ne preskupo) itd. Što uopće mislite o Barceloni kao mjestu za jedan ležeran odmor nekih 5 dana u travnju/ svibnju. Sve preporuke su dobrodošle
jelena23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2006., 15:07   #34
Bio sam u Barceloni par dana prije desetak godina i do danas mi je ostao najbolji grad koji sam posjetio a poprilično svijeta sam vidio. Doduše, 10 godina čini svoje i sjećanja su mi malo izblijedila pa ti konkretna imena ne mogu predložit, a možda i nisam 100% objektivan
U svakom slučaju bih ti predložio da ako ikako možeš ideš avionom, jer autobusom se zaista ne isplati ići na tako dug put, imaš 2 dana vožnje do tamo pa ćeš s povratkom potrošiti više vremena na putu nego što ćeš biti tamo a i nije baš lako biti toliko vremena u busu. Ako imaš novaca, obavezno leti tamo, to s low budget kompanijama više i nije neki naročit problem.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 08:55   #35
Quote:
banderas kaže:
Bio sam u Barceloni par dana prije desetak godina i do danas mi je ostao najbolji grad koji sam posjetio a poprilično svijeta sam vidio. Doduše, 10 godina čini svoje i sjećanja su mi malo izblijedila pa ti konkretna imena ne mogu predložit, a možda i nisam 100% objektivan
U svakom slučaju bih ti predložio da ako ikako možeš ideš avionom, jer autobusom se zaista ne isplati ići na tako dug put, imaš 2 dana vožnje do tamo pa ćeš s povratkom potrošiti više vremena na putu nego što ćeš biti tamo a i nije baš lako biti toliko vremena u busu. Ako imaš novaca, obavezno leti tamo, to s low budget kompanijama više i nije neki naročit problem.
Ajde da se bar netko javio, već sam se zabrinula da nitko nije tamo ni bio Letjeti naravno, nije mi pao napamet autobus. E baš sam to htjela čuti ' do danas mi je ostao najbolji grad koji sam posjetio..' znači isplati se poći. Ako je još netko kojim slučajem bio i ima nekih prijedloga nek se ne ustručava ...
jelena23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 09:00   #36
evo, bila ja prosle godine.
super grad, prekrasan za obic, ima stvarno puno toga za vidjeti. osim toga, cini mi se kao grad u kojem je vrlo jednostavno naprosto uzivati, dobra klopa, puno lijepih mjesta za sjest i popit kavicu, ugodna setnja po gradu i prirodi (tibidabo, montjuic)...

jos da imas tako dobro drustvo (i vodica) u Barci ko sto sam ja imala...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 10:29   #37
Quote:
banderas kaže:
Bio sam u Barceloni par dana prije desetak godina i do danas mi je ostao najbolji grad koji sam posjetio a poprilično svijeta sam vidio. Doduše, 10 godina čini svoje i sjećanja su mi malo izblijedila pa ti konkretna imena ne mogu predložit, a možda i nisam 100% objektivan
U svakom slučaju bih ti predložio da ako ikako možeš ideš avionom, jer autobusom se zaista ne isplati ići na tako dug put, imaš 2 dana vožnje do tamo pa ćeš s povratkom potrošiti više vremena na putu nego što ćeš biti tamo a i nije baš lako biti toliko vremena u busu. Ako imaš novaca, obavezno leti tamo, to s low budget kompanijama više i nije neki naročit problem.
Sve potpisujem -- grad je izmišljeno mjesto; nemoguće je cool; nikad nigdje nisam bio toliko oduševljen. Čak ga ni turisti nisu uspjeli upropastiti. Ako imaš smisla za arhitekturu, imat ćeš orgazme na svakih 500 metara, a Sagrada Familia će to oduzeti pola dana samo da polako obilaziš oko nje i gledaš i ne vjeruješ da je nekome to palo na pamet graditi. Ostale Gaudijeve zgrade ne treba ni spominjati. Ni slučajno ne putovati autobusom -- osim ako imaš bar dva tjedna vremena -- to je samoubojstvo.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 12:43   #38
Joj... ja bih sad odmah krenula, kad će proljeće?? a nema mi druge nego čekati. Ajde Kemik otkrij još nešto kad se već hvališ da si imala tako dobrog vodiča, smještaj, nešto na što posebno treba obratiti pažnju, a ne piše u vodičima ??? Idemo dragi i ja i DK Travelguide što se tiče vodiča
Je li bio netko od vas u onom akvariju da li se isplati to ići pogledati, a ono izletište iznad Barcelone ili zabavni park, što već je,Tibidado čini mi se nešto o tome? Catalonia in miniature ili Gaudijev muzej izvan grada jeste bili i isplati li se ići ili ne ako imamo recimo nekih 5 dana.
Još moram dragog nagovorit na Barcelonu, jer on ima i neke druge prijedloge, treba mi još pokoji argument iako sam vrlo blizu tome, pa eto hvalite što više
jelena23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 16:31   #39
Quote:
jelena23 kaže:
Joj... ja bih sad odmah krenula, kad će proljeće?? a nema mi druge nego čekati. Ajde Kemik otkrij još nešto kad se već hvališ da si imala tako dobrog vodiča, smještaj, nešto na što posebno treba obratiti pažnju, a ne piše u vodičima ??? Idemo dragi i ja i DK Travelguide što se tiče vodiča
Je li bio netko od vas u onom akvariju da li se isplati to ići pogledati, a ono izletište iznad Barcelone ili zabavni park, što već je,Tibidado čini mi se nešto o tome? Catalonia in miniature ili Gaudijev muzej izvan grada jeste bili i isplati li se ići ili ne ako imamo recimo nekih 5 dana.
Još moram dragog nagovorit na Barcelonu, jer on ima i neke druge prijedloge, treba mi još pokoji argument iako sam vrlo blizu tome, pa eto hvalite što više
Reci mu da je Barcelonin stadion Camp Neu otvoren za posjetitelje
Gaudijeva remek djela su zaista jedinstvena
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 16:32   #40
Quote:
banderas kaže:
Reci mu da je Barcelonin stadion Camp Neu otvoren za posjetitelje
za samo par eura...

ja sam imala privatnog vodica po Barceloni... ne znam nista o nekakvim knjigama ili tako nesto. smjestena sam bila u hotelu kojeg je platila firma,...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:58.