Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2002., 10:12   #1
Baldur's gate 2 - koji je ovo qurac?

Ej, opet mi treba pomoc.
Borim se ja tako sa svojim junacima kad odjedanput Jaheiri se cefne da me ostavi i ode u Harper's Stronghold i samo mi je poruku ostavila.
Oce'l se vratit? Dal' da je slijedim?
I di je uopce taj Harper's Stronghold???
Nemojte mi sapominjat onaj u Dockl dijelu Ankhatle jer sam tamo vec bila i sve ih pobila.
Dakle, sta je sad ovo???
Nista mi nije jasno.
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2002., 11:56   #2
Koliko se sjecam je u docku. I tamo im trebas pomoci. Ali sve ti pise u pismu. I onda tamo popricas sa nekim tipom i oni ti da zadatak i onda kad ga rijesis sve bude ok.

Meni je puno gore kad ona stoka paladinska pobjegne (ode zeni i djeci) a bez njega se bas nemoze.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2002., 12:25   #3
Koja stoka paladinska?
Onaj frajer sto ga sretnes dolje u onim tunelima?
Inace, sto se tice Jaheire..ja sam to vec rijesila taj Harper's stronghold u docks i pricala sam s frejerom itd itd...
Sad kad odem tamo vise nikog nema, sve sam ih pobila, al nema ni Jaheire. Poludit cu.
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2002., 14:27   #4
Stoka paladinska nece otic ako ga pitas da ostane
Jaheira je najkompliciraniji NPC a ima i bug. Vise puta se pojavljuju oni njeni harperi koje treba pobit
Ako se sjecam vratiti ce se sama za koji dan pa ce biti pored harpers districta.
Ako se ne varam napustila te u onom selu kod kolibe od one rangerice.
Namche is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2002., 15:38   #5
Oa nemogu biti toliko okrutan prema tipu. Meni reko da ce mo se vidjeti za tri dana pred crkvom. Ja ceko a ono nis

A sto se tice jahire ja ih nisam pobio i nije bilo nikakvih problema. Njeni frendovi su poprilicno ok.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2002., 15:58   #6
Ma sta okrutan on to voli
Uostalom najbolji npc kad nabavis onaj mac za njega , otporan je na magiju, ima true sight i displel magic x2 pobije sve spelcastere u 5 secundi
Namche is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2002., 16:39   #7
Quote:
Namche je napisao:
Ma sta okrutan on to voli
Uostalom najbolji npc kad nabavis onaj mac za njega , otporan je na magiju, ima true sight i displel magic x2 pobije sve spelcastere u 5 secundi
Sta mislis zasto sam plako ko malo dijete kad me napustio???
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2002., 19:36   #8
Thumbs up

..ma kakva jaheira,svaka njoj cast ali zena ko i svaka druga

mjenjaj i uzmi nesto bolje...
bar u dojki imas likova na bacanje
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2002., 18:16   #9
Quote:
Eladio kaže:
..ma kakva jaheira,svaka njoj cast ali zena ko i svaka druga

mjenjaj i uzmi nesto bolje...
bar u dojki imas likova na bacanje
Ajde koji su to dobri tamo???

Moj main char je uvijek Ranger elf (archer u dvici) i treba mi neko sa malo healinga i sl.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2002., 14:47   #10
ma meni su sve neki fighteri i paladini ..i neko cisto da ih stiti od spelova kad su debili ...
ma potrosna roba

prije sam igrao da sam svakog mazio i pazio ,ma treba ih mjenjat ...
ionako samo sluze da tegle ono sto meni treba
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2002., 15:29   #11
Meni je main lik fighter.
Nego, nudera, rijesila sam problem s Jaheirom al sad ne mogu ubit onog jebenog beholdera kad idem tamanit one "Cult of the Eyeless".
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2002., 15:36   #12
...ma kad si uspjela zmaja sredit ,vec ces ti i beholdera

samo junacki i u glavu
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 19:38   #13
Jaheira se nalazi na katu kod sectral harpera a mislim da ode u Harper Stronhold samo ako ju bariš
Beholder je pickica,treba ti samo cloack of reflection ili shield of balduran ili Magic turning spell,papci ubiju sami sebe
AxMi-24 imas par dialog optiona da zadrzis Kalderona,ako se nije pojavio odi do njega,gov district kuca je bookmarkana na mapi
Biber is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 20:44   #14
Budem vidio nakon sto zavrsim BG I (Doduse vozim multiplayer sada da mogu imati svoj parti ali
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2003., 16:15   #15
Kak vam se uopce da vucarat Jaheiru i Keldorna sa sobom? Viconia je puno korisnija od Jaheire,romansa je zanimljivija,o healing sposobnostima da ne pricam,a i moze nosit Improved Mace of Destruction,a s tim mozes rijestit cak i Kangaxxa.

Corgan je apsolutno najbolji NPC. Njegovi dijalozi su za umrijet. A s dva oruzja u rukama,boots of speed,berzerker stage i windwhirl attack dobivate pakao na kotacima.

Jan je isto dobar. Najbolji thief i za krepat od smijeha (Oh my God...this is exactly the same when I...this reminds me when...this reminds me...I don't think I've seen anything like this in my entire life).

Edwin je najbolji carobnjak. I jos kad se pretvori u zensko

Sve u svemu Evil likovi su puno interesantniji.
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2003., 12:54   #16
jahiera je zakon lik. daj joj belt of hill giant strenght (ili neki drugi takav belt).
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2003., 17:10   #17
Jojček, pa odjednom dobivam potrebu za Baldurs Gateom. Dosad sam igrao samo Icewind Dale (nisam još prešto).

Nego, zanima me kolki su requirementsi za to čudo? Imam govno od kompa.
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2003., 01:44   #18
ak ti je radio IWD... trebao bi ti raditi i BG
__________________
Yeah, sure; whatever comforts you.

I will say this, will you listen?
If you don't listen, I don't mind.
I'll still say it if you don't listen.
If you don't listen, I don't mind.
This is what I've wanted to say this whole time.
[TT] Ixian is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2003., 10:18   #19
Sad jos samo da nadjem CD:e i da pocnem.

Buhu fali mi moj komp i link ovdje (skidat preko modema nije isto sta i preko 10 Mbit linka
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2003., 11:44   #20
jedan od likova ti sigurno ima onaj cloak od deflection! oko tog lika ti svjetluca neka plava svjetlost. e pa tog lika samog samcatog posalji na beholdere! cak i ako ih je 50 on ce ih sam sredit u manje od minutu!! (ja mislim da je ovo bug)
__________________
Tko pod drugim jamu kopa,
najsladje se smije!
cemo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:20.