Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2007., 13:50   #21
Ovo ljeto planiramo u Brela.
"Kuca se nalazi u predjelu Soline, pored hotela Soline, udaljena cca 70 m od plaze i cca 100 metara od centra gdje se nalazi market, posta, restorani, lucica." - na mjestu oglasa za kuću-apartman piše ovo.
Dali netko zna taj dio Brela i kakav je za djecu, plaže?
Kolika je gužva u Brelima od 1.7. pa 10 dana?
Hvala
 
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 15:40   #22
Quote:
madagaskar kaže: Pogledaj post
Ovo ljeto planiramo u Brela.
"Kuca se nalazi u predjelu Soline, pored hotela Soline, udaljena cca 70 m od plaze i cca 100 metara od centra gdje se nalazi market, posta, restorani, lucica." - na mjestu oglasa za kuću-apartman piše ovo.
Dali netko zna taj dio Brela i kakav je za djecu, plaže?
Kolika je gužva u Brelima od 1.7. pa 10 dana?
Hvala
Gužva je prilično velika; plaže su savršene, dugačke i šljunčane i dobro održavane (čiste); i more je uglavnom dosta čisto (ne baš kao na otocima, ali je dobro). Parking je inače nemoguć, ali ti si odmah uz more i u centru pa nemaš razloga ići bilo gdje autom. Brela su dobra za obiteljski odmor, mirno mjesto, nema nekog noćnog života (ipak Makarska nije daleko, a tamo je živahnije).
__________________
nitko i ništa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 16:06   #23
Hvala, mi i planiramo obiteljski i miran odmor, nas je 9, od toga 4 djeca ( 3 ispod dvije godine)
Nadam se samo da početkom 7.mjeseca neće biti neka jako velika gužva.
 
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 16:15   #24
za ozanu-obala izmedju brela i baske vode:
Brela se spajaju s Baskom Vodom, tj. neprekinut je niz malih plaza-sljuncano, a uz te plazice (sve pod borovom sumom :-)
i neprekinuta setnica uz more od Brela do Baske Vode, tj. do Makarske.pošto ste s djecom, idealno je za vas jer je setnica cijelo vrijeme u hladu :-)
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 19:33   #25
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
za ozanu-obala izmedju brela i baske vode:
Brela se spajaju s Baskom Vodom, tj. neprekinut je niz malih plaza-sljuncano, a uz te plazice (sve pod borovom sumom :-)
i neprekinuta setnica uz more od Brela do Baske Vode, tj. do Makarske.pošto ste s djecom, idealno je za vas jer je setnica cijelo vrijeme u hladu :-)
Malo kasno za odgovor, s obzirom da je ovaj topic izvučen iz prašine, i da je Ozanin post iz 4. mjeseca

No eto, istina je to što kažeš i pretpostavljam da se i Ozana sama u to uvjerila

Eto, opet prilika za reklamiranje, ovaj put s vlastitim stranicama
www.***********hr

Dobro došli u Brela
Službene stranice Brela: www.brela.hr

Zadnje uređivanje aaston : 31.01.2007. at 07:14.
PeP is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 12.02.2007., 17:46   #26
Quote:
PeP kaže: Pogledaj post
Malo kasno za odgovor, s obzirom da je ovaj topic izvučen iz prašine, i da je Ozanin post iz 4. mjeseca

No eto, istina je to što kažeš i pretpostavljam da se i Ozana sama u to uvjerila

Eto, opet prilika za reklamiranje, ovaj put s vlastitim stranicama
www.***********hr

Dobro došli u Brela
Službene stranice Brela: www.brela.hr
ne smijem staviti link na svoje stranice pa mi je uklonjen ili je nešto drugo u pitanju?
PeP is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 20:35   #27
Reklamiranje nije dozvoljeno, a ti si reklamirao apartman.
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 21:36   #28
Quote:
aaston kaže: Pogledaj post
Reklamiranje nije dozvoljeno, a ti si reklamirao apartman.
Gle, svi postavljeni linkovi na ovom topiku su na neki način reklama. Možda ne bi ni primjetio da sam napisao preporučujem posjetite stranicu tu i tu ili nešto slično... a ne kao što sam u šali rekao eto opet se reklamiram...

Ne mora biti isključivo reklama apartmana, koga zanimaju Brela (a to je tema) na stranicama je dosta toga o Brelima i brdo slika Brela.

Kako to da mi nisi onda obrisao post od 26.04 ?!

No nema veze, stavit ću link u potpis pa tko hoće nek gleda, nadam se da to nije zabranjeno...
PeP is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 08:24   #29
26.04. nisam bio mod i obično mi ne pada na pamet pregledavati prapovijesne postove. Sad je i to ispravljeno.
Preporuka i savjet je jedno, sirovo reklamiranje drugo. Moje je da procijenim šta je šta, ponekad mi nešto promakne, ponekad vjerojatno i pogriješim jer pazi čuda, nisam robot.

Reklamiranje na bilo koji način pa tako i u potpisu nije dozvoljeno. Za to ćeš morati platiti baner. PF ''turizam'' nije mali oglasnik niti reklamni pano. Kako vrijedi za ostale tako vrijedi i za tebe.
Sad kad znaš i to (makar si pravila forumašenja prihvatio prilikom uključivanja na forum) ili piši o Brelima ili se žali na mjestu predviđenom za to.
Svaki daljne oftopičarnje ne dozvoljavam.

__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 10:58   #30
Quote:
aaston kaže: Pogledaj post
26.04. nisam bio mod i obično mi ne pada na pamet pregledavati prapovijesne postove. Sad je i to ispravljeno.
Preporuka i savjet je jedno, sirovo reklamiranje drugo. Moje je da procijenim šta je šta, ponekad mi nešto promakne, ponekad vjerojatno i pogriješim jer pazi čuda, nisam robot.

Reklamiranje na bilo koji način pa tako i u potpisu nije dozvoljeno. Za to ćeš morati platiti baner. PF ''turizam'' nije mali oglasnik niti reklamni pano. Kako vrijedi za ostale tako vrijedi i za tebe.
Sad kad znaš i to (makar si pravila forumašenja prihvatio prilikom uključivanja na forum) ili piši o Brelima ili se žali na mjestu predviđenom za to.
Svaki daljne oftopičarnje ne dozvoljavam.

ok ali i dalje stojim iza svega što sam rekao: svaki link na ovom topicu je reklama, ali očito samo moja smeta... i dobro, moja greška je što sam u drugom postu link stavio kao "direktnu reklamu" a nisam napisao neku muljažu tipa "ako želite znati više o Brelima posjetite ---"

Ja sam svoju priču o Brelima ispričao i na dnu ubacio link što je po meni korisnije nego samo odgovor tipa "pogledaj ovdje" i na pogledaj ovdje stranica sa privatnim smještajem....

Toliko od mene

Pozdrav svima koji imaju bilo kakve veze s Brelima
PeP is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 29.03.2007., 13:06   #31
I ja pozdravljam svoje kuci I mali Scit
Evo me na lito
m.ar.e.s is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 14:16   #32
imam tam viksu..dobro je u brelima..jedino je parking koma,a kaj se izlazaka tiče pa nije makarska daleko..a kaj se tiče plaža kupam se u centru jer mi je najbliža..inače najljepša mi je punta rata
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 13:52   #33
Pozdrav!

Nema smisla da otvaram novi topic pod nazivom "Brela",pa bum pisal u ovom...

Pocetkom srpnja dolazim sa familijom na ljetovanje u Brela!Smjestaj nam se nalazi povise "hotela Soline",znaci po mojem misljenju sve nam je blizu.Centar - 100m,plaza - 100m.

Mene bih znaimalo kakva je plaza(sljunak ili kamen?) ispod naseg apartmana (povise "hotela Soline"),dali plaza sadrzi tuseve?

Koliko od te plaze ima do "Punta Rate"!?


Osim plaze,zanima me ponuda restorana!Restoran koji nas zanimaju moraj biti dalmatinskog ugodaja,naravno sa kvalitetnim meniom riba i morskih plodova.

Kakav je nocni zivot?
Leopard is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 15:04   #34
plaza ispod hotela Soline je lijepa sljuncana plaza i imas hlada-borova suma, u biti cijelom duzinom Brela su sljuncane plaze, samo na 1 mjestu imas betonski plato al to u centru..ma gdje god da se kupas u Brelima, nemres fulati, bas je svuda prekrasna plaza i cisto more itd..
do Punta Rate imas cca 5 min pjeske i to uz more je setnica koja je u hladu borova
sto se tice restorana, nisam jela tamo tak da nisam upucena
a sto se tice nocnog zivota, mirno je, par kafica itd., vise za obitelje...za nocni zivot je makarska na tom potezu najaktivnija..
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 19:18   #35
evo da ja napišem ono što nasmijanonebo nije:

skoro sve plaže u Brelima imaju tuševe a u centru sve imaju.

što se tiče restorana u samom centru ih ima dosta, preporučam Konobu Feral koja je baš u centru i Konobu Ivandića Dvori koja je nešto dalje blizu glavne ceste, te dvije bi bile najbliže opisu ovog što tražiš (dalmatinski tradicionalni ugođaj, kvalitetni meni)


valjda mi moderator ovo neće tretirat kao reklamu
(ah da, Aaston više nije moderator, sad bi možda mogao i link na apartmane stavit )

Eto, ugodan odmor u Brelima želim
PeP is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 23:55   #36
Hvala na informacijama!
Leopard is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 20:33   #37
Jedva čekam da dođem u Brela i Oseku i Apollo u Baškoj Vodi! =)
 
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 22:36   #38
a koliko je drvenik udaljen od brela i jel isto lijep kao brela
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 12:59   #39
eto ja namjeravam u brelu..najvise me zanima jel ima u vodi pijesak,sljunak ili kamenje? jel odma duboko ili se moze cca 40tak metara ic u vodu do pojasa da bude..

obozavam takve plaze(poput slanice na murteru,zaton kod zadra ..) em radi male djece(pijesak u vodi) em radi loptanja i sl,kad se bacis i ne moras biti u strahu da ces se razbit o kamen...
rapajic_st is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 11:12   #40
Quote:
rapajic_st kaže: Pogledaj post
eto ja namjeravam u brelu..najvise me zanima jel ima u vodi pijesak,sljunak ili kamenje? jel odma duboko ili se moze cca 40tak metara ic u vodu do pojasa da bude..

obozavam takve plaze(poput slanice na murteru,zaton kod zadra ..) em radi male djece(pijesak u vodi) em radi loptanja i sl,kad se bacis i ne moras biti u strahu da ces se razbit o kamen...
u vodi je sljunak, neces se razbiti o kamenje nikako...nije odmah duboko, nego nakon nekih par metara
al plaze su dobra za manju djecu jer se mogu igrati u plicaku a sve te plaze u brelima imaju debelog hlada, a to je isto vazno zbog male djece..i neprekidno setaliste uz more u hladu...svakako je makarska rivijera pogodna za djecu
a da odgovorim i za lopar..ak mislis na san marino i ostale plaze, to ti je cisti pijesak..san marino je velikaaaa cista pjescana plaza, hodas i preko 40 m da dođes do duboke vode, nema kamenja ni sljunka..idealno da se igra picigin, grade dvorci itd, citaju novine u plicaku..al nema hlada, pa ak imas dijete/djecu trebas imati suncobrane..na samoj plazi je kamp pa imas dosta sadrzaja (odbojka na pijesku, kafici itd itd..)..u loparu ima i drugih plaza, isto sve pijesak...
jos neka pitanja?
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:04.