Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2006., 14:28   #1
Vir

Sve u vezi otoka Vira pišite na forumu:

www.otok-vir.info/forum/

Pozdrav!!
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2006., 14:49   #2
Quote:
zepina kaže:
Sve u vezi otoka Vira pišite na forumu:

www.otok-vir.info/forum/

Pozdrav!!
Bože me sačuvaj, stvarno bez uvrede bilo kome, ali to je definitvno najružniji otok koji sam u svom životu na jadranskoj obali vidio.
Otok doslovno nema ništa, a onu gradnju kuće do kuće i one otužne plaže neću niti spominjati.
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2006., 15:42   #3
Slazem se! Vir je koma, na ruznijem mjestu nisam bila

Od frendice starci su putovali po Jadranu trazeci vikendicu za kupit. Dosli su na Vir, provozali se, okrenuli i vratili a da nisu krocili iz auta
__________________
Hello, is it me you're looking for?
icegirl78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2006., 16:24   #4
Koma, koma
bondbabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2006., 16:27   #5
Ne samo to da je ruzan.. vec se ne mozes normalno okupat i iskakat u more bez da ti gace nisu pune pijeska. A i nekoliko km od obale more je jos uvijek do guzice
__________________
I said I'd write a letter
But I never got the time
sora is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2006., 10:43   #6
Kad živiš na otoku kao i ni tako ružno. Naravno ima nekih kvartova koji su užas, ali ni kvartovi u Zg nisu ništa bolji!
A baš se pitam ko ga je uništija! Možda purgeri.bosanci ili mađari???
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2006., 00:45   #7
Quote:
sora kaže:
Ne samo to da je ruzan.. vec se ne mozes normalno okupat i iskakat u more bez da ti gace nisu pune pijeska. A i nekoliko km od obale more je jos uvijek do guzice
treba posadit i posumit krov od kuce,ak nema drugog prostora,a pjesak je dobar za malu djecu
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2006., 22:04   #8
ne slažem se s vama, ja već nekoliko godina ljetujem tamo i meni je dobro. dok god je lijepo vrijeme, ekipa, more.... ja idem na more da se opustim i odmorim, a za to je savršen!!!!
Callysto is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2006., 22:14   #9
Quote:
zepina kaže:
Kad živiš na otoku kao i ni tako ružno. Naravno ima nekih kvartova koji su užas, ali ni kvartovi u Zg nisu ništa bolji!
A baš se pitam ko ga je uništija! Možda purgeri.bosanci ili mađari???
ili pohlepni virani koji su purgerima/bosancima/madjarima prodali svoju djedovinu ?
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2006., 22:46   #10
ne samo da je otok kao stambena cjelina i ljetovaliste katastrofa, nego je priroda i mnogobrojni izvori (virovi) totalno devastirana i zagadjena. primjer balkana (pohlepnog) u malom.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 09:43   #11
Quote:
sora kaže:
Ne samo to da je ruzan.. vec se ne mozes normalno okupat i iskakat u more bez da ti gace nisu pune pijeska. A i nekoliko km od obale more je jos uvijek do guzice
Da, pogotovo ako imaš djecu...
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 09:48   #12
Quote:
zlocestoca kaže:
ili pohlepni virani koji su purgerima/bosancima/madjarima prodali svoju djedovinu ?


Da, da. A jel znate kako je to krenulo? Negdje početkom sedamdesetih je bilo puno priče o tome da će se na Viru graditi nuklearka. To je skoro već bila gotova stvar. Lokalci su tada brže bolje krenuli prodati didovinu jer im nakon nuklearke "ne bi vridila ni pare". Prodali su je naravno budzašto, jer interes i nije bio neki. Ali sirotinja je kupovala i gradila. I tako se je to zahuktalo....
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 12:11   #13
Istina to da je devastiran je točno. Ali opet vam ja kažem svi vi koji ste kupovali te terene ste ga i uništili. Bože dragi pa vi ste krivci mislite da je otok vaš. Tu sam rođen i znam o čemu pričam ljudi tu mislu da je sve njihovo!!! Sramota
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 23:09   #14
Quote:
Callysto kaže:
ne slažem se s vama, ja već nekoliko godina ljetujem tamo i meni je dobro. dok god je lijepo vrijeme, ekipa, more.... ja idem na more da se opustim i odmorim, a za to je savršen!!!!
Onda je super i Černobil po tome. Sunce,ekip,jezero i zaštitana odjela. U usporedbi sa Bračem,Hvarom,Mljetom je koma.
malimrav85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 13:31   #15
Ja ljetujem na Viru, i meni je odlicno.

Ima dijelova koji su, istina, koma, ali mi se nalazimo u super dijelu, plaza nam je jako cista i uredna a i susjedi su OK (za razliku od nekih Madara i Austrijanaca ondje koji se ponasaju kao da je cijeli otok njihov).

Uz to, meni se i svida to sto je mali i miran, tamo se uvijek savrseno odmorim, ne treba mi 101 disco i slicno
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 13:36   #16
meni se ne svidja, bila sam sad 2 tjedna tamo
Whisper is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 00:01   #17
Vir

Ima možda tko ovdje a da iznajmljuje kucu,apartman ili samo sobu na Viru?
Naime isla bi s frendicom na more negdje krajem 7 mjeseca ili pocetkom osmog..
Pa ako ima netko da iznamjljuje po povoljnoj cijeni za studentice neka posalje private poruku...
Unaprijed hvala
Cicimici is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 14:25   #18
pozdrav....ima li tko iz Vira,i da zna jeftinog majstora za ugradnju klima uredaja?
CottonEyeJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 14:57   #19
istina je da je Vir zadnjih godina postao prenapucen i pretrpan vikendicama ali prije nije bilo tako; mi smo imali dugo vremena tamo kucu, svake godine ljetovali i bilo je super....cisto kristalno more, u moru sve puno prekrasnih skoljaka, pjeskovito dno (meni osobno je to bilo super!)

sad je to posve druga prica....prije si tamo mogao zaista uzivati i odmoriti se, da ne spominjem skrovite i divlje uvale na drugoj strani otoka

otkako smo prodali kucu ne dolazim vise tamo....vise me privlaci juzni jadran pa ove godine idem na Vis
mush mushi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 19:55   #20
ja nemam ni muža ni djece...samo mi je ekipa tamo zakon..bila sam zadnjih par godina tamo i sada bi htjela sa frendicom otic...sto se tice provoda ocjenjujem ga sa +5
Cicimici is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:34.