Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2007., 10:46   #21
Quote:
walter wingfield kaže: Pogledaj post
Pola dana sam proveo, imao sam velika očekivanja a skroz sam otišao na kriva mjesta i pokvario si dojam o Lošinju.
Ja sam bio u subotu na Lošinju i ne mogu vjerovati da samo km od centra zjapi napuštena bivša vojarna koja se pretvara u smetlište i to na ogromnom prostoru.
Otišao sam u pizzeriu, e sad ne znam jel se zove galeb ili koralj i plodovi mora su im katastrofa, ma da netko takvu pizzu ponudi u Zagrebu nitko mu ne bi došao; a Cola je po 18 kuna i to onak bez flašice.

sto se doticen vojarne ona zjapi prazna i pretvorila se u smetliste iz jednog jednostavnog razloga sto je drzava u vlasnistvu te vojarne, grad je predlagao da se prepusti nadleznost gradu pa da se sredi cijeli taj dio za restorane,....ali cuj drzava inace brzo reagira tako da to stoji....))...
ocito si falio pizzeri-u .... savjet: pitaj lokalne di se dobro jede....
__________________
Think about your clean environment!
www.losinj-croatia.com
losinjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 22:51   #22
Navratite na pizzu u Glamour,tu je ok (40 kn,piva 13kn)
Vikendom je za izići ok u Mini Marinu kod kipa sa llijeve strane trga,živa muzika svira rock,bluzz i to (točena 20kn,sokići 10 kn) ili u Zanzibar,tu su domaći
mehaničar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 16:36   #23
na losinju je meni predobro..
mislim na veli..idemo na Puntu i Rovenjsku (plaže)a navečer je u velom cist ok,imamo disco u sklopu odmaralista..i tack
_ANDY_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 07:44   #24
previše pijanih engleza i skandinavaca za moj ukus...
La Havre is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 22:49   #25
Cijene zenljišta na Lošinju

Ajd sad vi domaći lijepo recite koliko se kreću cijene građevinskog zemljišta na lošinju? Prodao sam na Pagu i sad bi na Lošinj.
 
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 15:18   #26
losinj

pozdrav!

isli bismo ove godine na losinj, nas dvoje s autom. gdje (u kojem mjestu) bi bilo najpametnije smjestiti se da su nam dohvatne plaze, restorani i mjesta za setnju i razgledavanje?

sve preporuke dobrodosle!

hvala!
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 00:35   #27
Tough cookie:
Di god se smjestite, nece vam bit problem ako ste s autom, posto je Losinj, ajmo rec relativno malen grad, sa autom ste na bilo kojoj plazi za 5-10 minuta maksimalno. Sumnjam da cete u centar ici s autom jer se naplacuje dulje zadrzavanje, posto je centar zatvoren rampom.

U M.Losinju sam svake godine.....Novalja je ajmo rec blizu, ako se bas hocete krsit od tulumarenja i tako, sve u svemu grad je odlican za ljeto, pogotovo plaza 'Suncana uvala'.

Pozdrav
Johnyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 07:59   #28
johnny, puno hvala na odgovoru.

(nazalost, ova tema se zove mali losinj pa je malo zbunjola jer ja se raspitujem za cijeli otok)

mi nismo bas fokusirani iskljucivo na mali losinj kao grad, zapravo jos nismo odlucili gdje cemo se uopce smjestiti, tako da to nije jedina opcija. ali svejedno, svaka informacija je korisna
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 08:31   #29
Mali Lošinj

Moja djevojka i ja, zaljubili smo se u cijeli otok, ne samo u Mali. Što se plaža tiće, nije baš za izbirljive, ali Sunčana Uvala , Čikat i Svati Martin mogu poslužiti. A i Cres je blizu, a Cres je PREDIVAN također. Tko nije bio u Lubenicama i na plaži ispod mjesta, a bio je na Cresu, ništa nije vidio. Preporučujem, svakako!
Osim toga tu je i lošinjski arhipelag - Susak, Ilovik, Unije, Srakane ... pa i Silba (koja već spada pod Zadar).
Grad i otok nemaju baš neki noćni život, al ko' što su neki rekli, ako imaš dobro ekipu i inicijativu ... ništa nije nemoguće.
Lošinj je definitivno otok za odmor! Nije preblizu, a ni predaleko od obale ... a ima se što za vidjeti!
Belfastchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 16:18   #30
Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post
pozdrav!

isli bismo ove godine na losinj, nas dvoje s autom. gdje (u kojem mjestu) bi bilo najpametnije smjestiti se da su nam dohvatne plaze, restorani i mjesta za setnju i razgledavanje?

sve preporuke dobrodosle!

hvala!
sta nitko ne ide na losinj?
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 00:46   #31
hm...da....ovaj losinj....savrsen otok za starce i obiteljski odmor...za sve mlade od trideset nije bas nesto....ja sam inace zivjela na losinju i doslovce zbrisala u srednju u zgareb.....kaj se tice prirodnih ljepota stvarno otok je prekrasan ali inace kaj se provoda tice...otok i nije nesto....od birceva:Tropic(jedina stvar izuzet staraca koja me drzi tamo preko ljeta-twinsi su legende, ekipa je super ali naravno zatvara se u dva kao i svi drugi birecvi...)a onda svi zivi( tocnije budni) idu u anabelu...neki nazovi diskac koji je velicine prosjecnog birca u tkalci...nikaj extra...ali ako se upozna dobra ekipica otok ipak moze biti sasvim uredu...ja sam uspijela nazicati da na Losinj idem tek sredinom sedmog a vec pocetkom osmog planiram zbrisati u split i na zrce......
tinchey is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 10:00   #32
Pozdrav svima!

Ja i cura planiramo da idemo na Losinj sredinom 7og mjeseca...

Neki insider bi trebao da nam sredi neki smjestaj..ali u slucaju da se nesto iskomplikuje, jeli pametno ici na slijepo...moze li se naci nesto, ovako, cisto :"Mi dosli...", i kojeg reda su cijene sobe-apartmana za 2.

Btw, prelistao sam postove i vise manje mi je sve jasno... Jedino to sto ne dolazimo kolima, pa me brine malo mobilnost..kako do tih boljih plaza i uvalica? Postoje li kakvi brodici, barcice...?
Kejto is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 19:51   #33
trebala bih smještaj za 6-oro ljudi od 4.do 10.8. (nešto povoljnije s obzirom da smo studenti.. ) pa ak netko ima preporuku ...
unaprijed hvala!
Superbare is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 12:25   #34
Quote:
Kejto kaže: Pogledaj post
Jedino to sto ne dolazimo kolima, pa me brine malo mobilnost..kako do tih boljih plaza i uvalica? Postoje li kakvi brodici, barcice...?
ako ste negdje u centru do svake od ovih plaza (Cikat, Suncana, Borik...) vam ne treba vise od 30 min pjeske, a imate i lokalni bus koji vozi na trasi Veli Losinj (Punta) - Mali Losinj - Bellevue (hotel) - Aurora (hotel). raspored voznje uzmete u bilo kojem hotelu.

mene zanima zna li netko kako se kreću cijene (okvirno) dvosobnih stanova u malom losinju - ne za iznajmit nego za kupit (sorry na offtopicarenju )
*cinderella* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 18:34   #35
Smile

Molim vas help.
Ja tražim sobu samo za sebe (isključivo za noćenje) na Malom Lošinju u periodu od 12.07-14.07.2008. i u periodu od 19.07-21.07.2008.!
Dali znate nekog tko iznajmljuje, da je čisto, uredno i da je ok cijena i da je blizu centra naravno. Nisam previše zahtjevna. Hvala puno!
zna_što_želi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 18:40   #36
Mali Lošinj

netko je rekao da nema mjesta za izać?

hm...a onaj brod/disko?
Pa onaj klub odmah u centru grada(zaboravio sam kako se zove)

i na kraju Katakomba


Al cijene,cijene su užasne
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 17:34   #37
Još mi nitko ništa nije odgovorio
zna_što_želi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 18:42   #38
Evo, pa pretražuj ako nema drugog načina:

http://croatia.hr/Hrvatski/Home/Naslovna.aspx
__________________
...nisi pijan ako bez držanja možeš ležati na podu...
Gianluca Vialli is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 20:18   #39
Quote:
Superbare kaže: Pogledaj post
trebala bih smještaj za 6-oro ljudi od 4.do 10.8. (nešto povoljnije s obzirom da smo studenti.. ) pa ak netko ima preporuku ...
unaprijed hvala!
Bok!Pokušaj na www.tz-malilosinj.hr pa na "hoteli",pa na hostel "More".mislim da bi to moglo biti ok,makar nisam baš siguran da će biti mjesta baš u to vrijeme.Praktično je počela špica sezone i prilično je teško naći nerezerviran bilo kakav smještaj,a pogotovo jeftiniju varijantu za 6 ljudi Ali vrijedi pokušati.
alternativaokušaj preko agencije www.artmedias.com.Agenciju vodi mlađa ekipa,pa će najlakše skužit vaše potrebe i mogućnosti.
By
da boo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 08:12   #40
Staze za rolanje

Pozdrav svima!

Idem za nekih 10ak dana na Lošinj s djevojkom, pa me zanima, ako mi netko može reći, da li ima smisla uzimati (idemo u Mali Lošinj), role, odnosno kakav je teren po tom pitanju u gradu i okolici?

Hvala!
galway is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:33.