Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2017., 18:54   #1041
Quote:
Drizzt61 kaže: Pogledaj post
Klanjam se!
SiXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 20:21   #1042
Kak se zove ona igra di si bio crna ovca pa morao prašit bijele i u isto vrijeme bježat od pastira i ćuke?
Baraba12321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:21   #1043
Quote:
Baraba12321 kaže: Pogledaj post
Kak se zove ona igra di si bio crna ovca pa morao prašit bijele i u isto vrijeme bježat od pastira i ćuke?
Sven Bømwøllen
Zentrix5900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 21:44   #1044
Quote:
InfernalQQ kaže: Pogledaj post
Ovako...Prisjetih se dvoje igara koje sam bio igrao prije cca. 4-5 godina ..

Ne sjecam se bas puno sto se tice igara ali vjerojatno dovoljno da ako ih je netko igrao da se moze sjetit.

Prva igra je bio neki rpg s tematikom nasilja,tipa : ti imas svojeg charactera i mozes birat oces pljackat aute,banke,kupovat pistolje,drogu i to sve obavljas s vremenom iako se to nista ne prikazuje prilikom igranja nego samo klikces i pise ovo si napravio ono si napravio.Vrlo podsjeca na neke e sadasnje tipicne browser igre.Vazno je napomenit da sam sto posto siguran da je igrica u svom imenu imala rijec SIM.
E ta igrica i mene zanima. Mislim da se radio o nekakvoj mapi, karti po kojoj klikas na lokacije i onda se otvara izbornika sa aktivnostima i siguran sam da se moze ljudima krasti novcanike, pljackati bankomate, krasti aute i provaljivati u kuce i to postaje sve teze i teze. Mislim da se moze ukljucivati druge likove tipa strucnjak za alarme i to. I mogli su se kupovati sve skuplji i kompliciraniji uredaji i alati za kriminalne radnje. Cijela igrica je tekstualna, a osim SIM mislim da se pojavljuje nesto vezane za aute. Mislim da prica ide da je glavni lik duzan neke pare i postoji rok u kojem se moraju vratiti. U to vrijeme sam igrao jos jednu igricu istog tipa samo druge price gdje je glavni lik ostao bez icega u nekom gradu X i onda se mora snaci da pribavi novac za kartu i sva radnja se zbiva u parku nekakvom. I to je sve cega se sjecam, nikako to da nadem
MementoMori051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 18:59   #1045
imam i ja jednu igricu kojoj se nikako nemogu ime sjetit. znam da sam igrao prije jako jako puno vremena. ukratko, ti si policajac ali nemas kontrolu, znaci komp sam mice covjeka, first person shooter je bila i imao si revolver, sa desnom tipkom misa si punio sarzer a kad bi isprazio sarzer lik je vikao: reload. znam da je bio neki level uz bazen i da si neki sa jet packovima te htjeli ubit
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 22:27   #1046
Virtua Cop?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 12:03   #1047
Quote:
Zek@n kaže: Pogledaj post
imam i ja jednu igricu kojoj se nikako nemogu ime sjetit. znam da sam igrao prije jako jako puno vremena. ukratko, ti si policajac ali nemas kontrolu, znaci komp sam mice covjeka, first person shooter je bila i imao si revolver, sa desnom tipkom misa si punio sarzer a kad bi isprazio sarzer lik je vikao: reload. znam da je bio neki level uz bazen i da si neki sa jet packovima te htjeli ubit
Joooooj znam tu igru stari mi to volio igrat, tipa mos pucat po autu pa on grune il tak nes..Nmg se sad sjetit
Ares88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 18:56   #1048
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Virtua Cop?
ma to, hvala puno

Quote:
Ares88 kaže: Pogledaj post
Joooooj znam tu igru stari mi to volio igrat, tipa mos pucat po autu pa on grune il tak nes..Nmg se sad sjetit
evo Spectre odgovorio
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 10:57   #1049
Kako se ova igra, strategija mislim da dosta popularna prije nekih 10-15god, borbe se dešavaju između tih nekih čudovišta (kosturi neki, pa zvijeri itd) i 5 ih je na jednoj i 5 nasuprot koji se naizmjenice bore i nakon tog vas vrati na tu kao mapu neku te mogu se upgrade neke zgrade i igrica sadrži zlatnike, tu neku njihovu valutu itd.. Uglavnom dizajn igre bio crveni sa podacima o količini novca, tim ratnicima koji su dolje prikazani

Ako treba pokušat ću se još prisjetit
hannibal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 11:37   #1050
Heroes of might and magic? (neki od nastavaka)
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:12   #1051
Daaaaa to je ta, hvala kralju

Edit: Ja sam igro trojku
hannibal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 10:05   #1052
Vjerojatno 3 dio.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 20:44   #1053
Svi su igrali trojku
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 16:05   #1054
Zna li itko ime jedne igre,znaci tematika je Sci-Fi,strateg je i vrlo je stara(mozda od 1999. godine sudeci po grafici),mislim da ima kao fakcije i nesto je slicna command and conquer generals zero hour(samo malo je slicna ne potpuno) molim vas pomozite igrao sam ju prije 6-8 godina i otad je vise nisam vidjeo a znam da je tu nedje
__________________
~Kome smeta neka pati~
Dekso-Rok is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 17:52   #1055
Quote:
Dekso-Rok kaže: Pogledaj post
Zna li itko ime jedne igre,znaci tematika je Sci-Fi,strateg je i vrlo je stara(mozda od 1999. godine sudeci po grafici),mislim da ima kao fakcije i nesto je slicna command and conquer generals zero hour(samo malo je slicna ne potpuno) molim vas pomozite igrao sam ju prije 6-8 godina i otad je vise nisam vidjeo a znam da je tu nedje
Ground Control ili nastavak.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 19:29   #1056
Ne bih rekao,igra je 2D ne 3D
__________________
~Kome smeta neka pati~
Dekso-Rok is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 20:17   #1057
Starcraft?
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 00:09   #1058
Tiberian Sun, Dune, Homeworld, Perimeter možda....
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 22:02   #1059
nazalost nijedna vrlo je slicna igri dune
__________________
~Kome smeta neka pati~
Dekso-Rok is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 01:02   #1060
total annihilation ?
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:14.