Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2009., 21:20   #61
Quote:
jagoda_5 kaže: Pogledaj post
Ja sam u dr.Sanje Petrovic i njie mi toliko loša. Al ipak se mislim prebacivat u drugog ginekologa iduci put kad budem trebala ic na pregled jer mi se pari da ona ne daje sve potrebne informacije. Pitas je nesto, a ona ti odg sve u kratko da te se sta prije rijesi.
Pa to je i razlog zašto sam se prebacila u privatnika. Užasno me nervira kad me doktor koji ne zna odgovor na moje pitanje jednostavno ignorira. Hello, pa raci ne znam i vjerovat ću ti više nego kad me ignoriraš. Valjda očekuju ovčice koje samo šute i slijepo slušaju.
llcool is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 21:22   #62
Quote:
goldieblackie kaže: Pogledaj post
ma nemarna je skroz, ja ne mogu virovat da ju je uopće ijedna pacijentica ovdje na forumu ishvalila.
Tako kad sam joj ja rekla da mi napravi sve briseve, ne samo papu, jer sam čitala negdje da se papa testom ne može otkrit npr. klamidija ako je imaš, ona meni je na to drsko odgovorila da se ostavim čitanja medicinskih enciklopedija jer šta onda nisam studirala medicinu kad me sve zanima, još sam joj rekla da mi je momak bija pozitivan na klamidiju, pa da mi napravi bris, ona me "istjerala " vani sa komentarom da sam paranoična i da se prekrstim i izlazim iz ordinacije.
Mislim da sve ove koje je odi na forumu hvale je uspila smantat svojim šarmom i zajebancijom, kao uvik dobro raspoložena, ma samo obična šarlatanka
U pravi si sto posto
llcool is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 23:03   #63
J a sam upisana kod dr.Vulića, iako mi u početku nije baš sjeo sada mi je sasvim ok.
Vidim da svi spominjete plaćanje ultrazvuka, ali recite mi jel dobijte račun za to?
meni svaki put sestra kaže kao ultrazvuk 70kn, ja zatražim račun, pa ona otrči kod doktora i na kraju mi kaže da (0vaj put- a tako je svaki) ipak ne moram platit...tako da drage moje tražite račun, ako nema računa ne morate platit! Samo pitajte pa ćete vidjeti kako će se sprtljati!
Electric_Dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 21:12   #64
Quote:
Electric_Dream kaže: Pogledaj post
J a sam upisana kod dr.Vulića, iako mi u početku nije baš sjeo sada mi je sasvim ok.
Vidim da svi spominjete plaćanje ultrazvuka, ali recite mi jel dobijte račun za to?
meni svaki put sestra kaže kao ultrazvuk 70kn, ja zatražim račun, pa ona otrči kod doktora i na kraju mi kaže da (0vaj put- a tako je svaki) ipak ne moram platit...tako da drage moje tražite račun, ako nema računa ne morate platit! Samo pitajte pa ćete vidjeti kako će se sprtljati!
kvragu meni moj izda račun bez pardona. Al nema veze fenomenalan je pa mu opraštam hahaha.
Upoznala sam dr.Vulić-a i bio je ok. U bolnici ga masu hvale. Samo mu je nova žena malo
llcool is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 00:08   #65
u jbt i ja sam u petrovićke al nisam imala nikakvih problema sa njom. očito sam jedna od onih ovčica koje slijepo slušaju
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 23:38   #66
Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
u jbt i ja sam u petrovićke al nisam imala nikakvih problema sa njom. očito sam jedna od onih ovčica koje slijepo slušaju
Ili na sreću nisi imala ozbiljnijih problema
llcool is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 00:35   #67
Je li dr Vrčić-Pervan upisuje preko HZZO-a?
mimi5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 17:48   #68
I mene zanima!
A gdje se točno nalazi ordinacija Dr. Pervan??
..Enja.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 18:34   #69
U Kavanjinovoj 2/I. Koliko ja znam to je u Domu zdravlja pokraj hotela President.
mimi5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 19:24   #70
Evo ja sam se jučer upisala kod dr. Vrčić Pervan preko HZZO-a.
mimi5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 19:36   #71
Quote:
llcool kaže: Pogledaj post
Je li to ona šta je potjerana iz Omiša i Makarske jer je naplaćivala preglede preko HZZO-a? Bila je u crnoj kronici i na tv-u
Ma daj ?
Meni se cinila skroz ok, iako vise nisam kod nje, al zbog nekih trecih razloga...
__________________
ipak pozelim neko pismo, ipak, mada zajedno nismo...pišiiiiiiiiii...
@DAADAA@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 12:38   #72
Quote:
Electric_Dream kaže: Pogledaj post
J a sam upisana kod dr.Vulića, iako mi u početku nije baš sjeo sada mi je sasvim ok.
Vidim da svi spominjete plaćanje ultrazvuka, ali recite mi jel dobijte račun za to?
meni svaki put sestra kaže kao ultrazvuk 70kn, ja zatražim račun, pa ona otrči kod doktora i na kraju mi kaže da (0vaj put- a tako je svaki) ipak ne moram platit...tako da drage moje tražite račun, ako nema računa ne morate platit! Samo pitajte pa ćete vidjeti kako će se sprtljati!
Dobro da ovo znam,možda upali i kad ja budem išla. Samo mi nije jasno da li oni svi naplaćuju pregled ultrazvukom kad si upisan preko HZZO-a?
Ja sam išla kod svog i naplatio mi je 200kn, nisam dobila račun.
__________________
Prijatelju, da bih te razveselio, ispričat ću ti svoju novu nevolju.
Yoela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 18:35   #73
pozdrav curke

zanima me jel ima ko negativno iskustvo kod Talajicke???....

sad tu ne pricamo o sestri, izgledu doktorice i bla bla...uvijek imam dojam da su

ustale na lijevu nogu al to me uopce ne zanima!!!

Zanima me samo koliko netko profesionalno i temeljito obavlja svoj

posao!!! Naravno da je psiholoski moment bitan, al dok uredno obavlja svoj posao

sve je podnosljivo!!! plizzzzzzzzzzzz
eowen2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 19:57   #74
fiffy i goldieblackie,
jako mi je žao da ste vi imale tako loše iskustvo i odnos sa dr petrović
moje je u potpunosti pozitivno, i upravo suprotno doživljavam isti njen nastup koji vi doživljavate tako loše......
imala sam i ja problema, i puno ginekologa po stu promijenila - jedino ona mi ulijeva osjećaj profesionalnosti i sigurnosti te ne troši moje dragocijeno vrijeme i pare zalud ko' svi ostali
i naravno, jaaako sam dobro informirana o tom gdje je studirala, gdje odradila praksu jer više nikom nisam u stu vjerovala od ginića. i mislim da ju šarlatankom nitko nazvati ne bi smio, ma kako mu loš dojam osobno o njenom nastupu bio = stručnost mi procijenjivati i ne možemo baš, il' ne bi trebali...
a s istim problemom ko i fiffy, ja sam upravo suprotno doživjela = odmah bris, odmah antibiotik i njemu i meni, i nakon par godina truda kod drugih koji bi me i uru držali a pomogli ne bi - ja sam u 9 mjesecu trudnoće
100 ljudi, 100 ćudi
comeback is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 10:18   #75
Ginekologinja Tatjana Postrak Jukić koja radi u splitskom "škveru" (Dom Zdravlja "Brodosplit") je dobra, temeljita, kvalitetno i savjesno obavlja sve vezano uz žensko zdravlje.
Pohvala za nju i medicinsku sestru koja s njom radi u ordinaciji, jer su obje fantastično susretljive i prijatne.
__________________
Sve se može - samo treba htjeti!
Tesoro is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 13:54   #76
Ja sam također u Sanje Petrović.
Išla sam u nje samo 1 put, pregledala me je,bila je zadovoljna,rekla je za papa test potrebne informacije. Tražila sam mišljenje o antibaby pilulama, sve sam dobila (pohvale), međutim, pošto imam bolne mjesečnice,odma mi je preporučila i dala YAZ. Nisan ih još počela pit, još se dodatno informiram, samo mi je malo čudno u svemu tome šta mi je doma dala i rekla da ih odma mogu pocet pit,a nije cekala rezultate papa testa,koji ovih dana dolaze, nije mi izvadila krv...nista... Možda je to normalno,al meni je bilo čudno.


Isto tako, vodi mi seki trudnoću, malo joj je ova 2. kompliciranija nego prva i stalno ju straši s nečim. Zadnje je bilo da joj fali plodne vode i da će morat ranije na porod. Prestrašila se i otišla u privatnika, on je rekao da ne vidi ništa nenormalno za trudnicu u tom vremenskom periodu. Ona od sad odma nakon nje ide i u privatnika čudi i njegovo mišljenje.
BeBoop7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 23:57   #77
Quote:
eowen2 kaže: Pogledaj post
pozdrav curke

zanima me jel ima ko negativno iskustvo kod Talajicke???....

sad tu ne pricamo o sestri, izgledu doktorice i bla bla...uvijek imam dojam da su

ustale na lijevu nogu al to me uopce ne zanima!!!

Zanima me samo koliko netko profesionalno i temeljito obavlja svoj

posao!!! Naravno da je psiholoski moment bitan, al dok uredno obavlja svoj posao

sve je podnosljivo!!! plizzzzzzzzzzzz
A, ne znam što bih ti rekla, ja sam imala povjerenja u njenu stručnost, dijagnosticirala mi je neke stvari dobro, čak mi se i sviđala njena nabrijanost (tko je zna-zna o čemu govorim), volim izravne ljude....ali sam se i uvjerila da i osobnost može biti zapreka liječenju. Organizacija pogotovo (čekala sam s upalom dva tjedna ).
Što se osobnosti tiče-jednom je dobila slom živaca jer sam donijela nalaz privatnika....i nakon toga sam digla karton. Ne mogu si priuštiti taštinu naših bogova u bijelom, zdravlje mi je previše spetljano za jednog liječnika
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 00:26   #78
tenks lala,

ma ne znam ni sama...meni se isto cini strucna, pa valjda za sada ostajem...

iako mi je malo mutava, svaki put nagadjam sta je zeljela reci...."aha, terapija

traje toliko i toliko..da li to znaci da bi ja trebala na kontrolu tada ili mozda bla

bla"....nabrijanost mi je cak simpaticna...

a sta se tice tastine potpuno si u pravu...nebi ni ja tolerirala takve ispade..
eowen2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 01:59   #79
Jel ima tko iskustva sa ginekologinjom Marijom Divić koja radi u stud. Domu zdravlja?
..Enja.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 11:45   #80
Da li ima netko tko je napravio konizaciju u Splitu,zanimaju me iskustva?Ja moram poslije nove na klasičnu konizaciju u bolnicu pa me zanima našta sve moram biti spremna i šta da ponesem u bolnicu.
cvita 3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:04.