Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2006., 23:38   #41
Kako do Sicilije najjeftinije?

Ima li tko kakvu ideju ili vlastito iskustvo? Možda kakvim jeftinim letom iz Trsta?
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 12:44   #42
Quote:
Kakadu kaže:
Ima li tko kakvu ideju ili vlastito iskustvo? Možda kakvim jeftinim letom iz Trsta?
isao sam iz Bara (Crna Gora) trajektom do Barija-nocno putovanje, ujutro tamo sjeo na vlak, jedno presjedanje negdje na dnu cizme, s vlaka direktno na trajekt oko nekih 18-19h dolje preko puta Messine, trajektom nekih pola sata i eto te na Siciliji.
Natrag sam isao vlakom sa sicilije u Napulj (cjelonocna voznja, trajekt prebaci vlak na kopno), Napulj-Rim (2-3 sata), Rim-Ancona (4 sata vlakom cini mi se), u anconi nocni trajekt za Split.
za cijene se bas i ne sijecam, sve sam karte kupovao parcijalno i bez ikakvih popusta, trajekt je jednosmjerni bio cini mi se 50-tak EUR.
dugo traje, al na trajektu spavas, iz vlaka svasta vidis, pa ako imas vremena...
obrni-okreni, jeftinije od aviona....
__________________
ajme majko
dador is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 12:55   #43
Quote:
Kakadu kaže:
Ima li tko kakvu ideju ili vlastito iskustvo? Možda kakvim jeftinim letom iz Trsta?

Mozes iz Venecije, ili preko Londona. Trenutno ti Ryanair ima neku akciju.... Moglo bi te doci 100tinjak eur.
Pogledaj na www.skyscanner.net
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 17:58   #44
ajde da malo oživimo ovu temu!!!!!
idem u 7 mjesecu 2 tjedna na siciliju..prijevoz si moram organizirat,jer smještaj već jesmo..sad me zanima kako najlakše ili najejftinije doći do palerma..znam da postoji google,pa da ne počnete odma nešto pametovati,zanima me ako je neko nedavno bio i našao neku dobru kombinaciju pa da je podijeli s nama..
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 21:48   #45
Quote:
vedra kaže: Pogledaj post
ajde da malo oživimo ovu temu!!!!!
idem u 7 mjesecu 2 tjedna na siciliju..prijevoz si moram organizirat,jer smještaj već jesmo..sad me zanima kako najlakše ili najejftinije doći do palerma..znam da postoji google,pa da ne počnete odma nešto pametovati,zanima me ako je neko nedavno bio i našao neku dobru kombinaciju pa da je podijeli s nama..
Ja u 7.mjesecu idem u Tropeu,što je jako blizu Siciliji.Još se nisam definitivno odlučila,ali mislim da ću ići trajektom od Splita do Pescare,pa od Pescare do Rima vlakom,i dalje vlakom do Kalabrije tj.Tropee.Takva kombinacija mi odgovara jer ću ostati par dana u jednom gradiću u blizini Pescare i također nekoliko dana u Rimu.Eto,pa ti odluči.Ako još imaš kakvih drugih pitanja slobodno pitaj, jer ja već nekoliko mjeseci planiram taj put...pa sam već napamet naučila i sve ostale moguće kombinacije.
ajivlis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 14:36   #46
ja sam danas pročitala u novinama da će u palermu autobus vozit vozači bez dozvole, i još je općinski predsjednik rekao da nema brige, jer 'naučit će za nekoliko mjeseci'. u tih nekoliko mjeseci spada i vrijeme koje ću ja tamo proboraviti.. jel ide netko tamo ili je nedavno bio da zna kako to funkcionira??
acraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2008., 14:34   #47
Pozdrav svima.

malo sam citao po forumu i vidjeh da svi puno putujete.

Djevojka i ja bi htjeli na siciliju, pa me zanima jel znate mozda koju dobru agenciju.?

hvala
pozdrav
tulipan666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 17:08   #48
mene najviše zanima kak avionom doć so tam?
KAELA is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 17:56   #49
Quote:
KAELA kaže: Pogledaj post
mene najviše zanima kak avionom doć so tam?
u bilo koju tražilicu karata upišeš Zagreb - Palermo i dobiješ linije
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 20:17   #50
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
u bilo koju tražilicu karata upišeš Zagreb - Palermo i dobiješ linije
nema, tražila sam i nije bilo takvog leta.
KAELA is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 14:51   #51
Quote:
KAELA kaže: Pogledaj post
nema, tražila sam i nije bilo takvog leta.
kako nema, odi na e-tours, ima za 2600 kn s presjedom u Rimu.
ako ti se ne da presjedati, izgleda da CA leti direkt iz Zagreba jer imaju Palermo u popisu odredišta
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 20:38   #52
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
kako nema, odi na e-tours, ima za 2600 kn s presjedom u Rimu.
ako ti se ne da presjedati, izgleda da CA leti direkt iz Zagreba jer imaju Palermo u popisu odredišta
thanx.
to je očito sad nešto novo jer prije nije bilo nikakvih varijanta osim nepovezanih letova npr. do rima pa onda od tam nekim drugim avionom... pa da se to sve dobro poklopi...
KAELA is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 20:35   #53
Ima li netko kakav savjet za smještaj? Išli bi na ljeto, vjerojatno 7. mjesec. Ne bi Palermo, nego neki manji gradić. Da tražimo privatan smještaj ili hotele? Pliz, ako netko ima iskustva
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 00:18   #54
stvarno jako zanimljivo!! sad bi i ja tamo :-) princeza vidim da te se jako dojmila sicilija, svaka cast na stilu :-)))
curka zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2008., 12:16   #55
dragi i ja odlučili se za bračno putovanje na siciliju..zanima me, od vas koji ste bili tamo- smještaj.. gdje ste spavali, za koju cijenu?! ne mislimo biti samo na jednom mjestu neko mijenjati lokacije da više toga prođemo (planiramo ostati 10tak dana)..tnx
rona is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 15:49   #56
jel zna neko šta se ima vidit u mesini?
Čiribimbaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 21:39   #57
da li netko od vas ko je bio na siciliji zna da li postoji kakva autobusna veza između siracuse i agrigenta..na netu ne mogu ništa naći..našla za vlak ali ide preko catanije i vozi 6 sati..hm...treba mi neka brža veza...pliz, ako netko zna?!
rona is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 21:41   #58
Quote:
jel zna neko šta se ima vidit u mesini?
ja i dragi planiramo siciliju- i messinu smo izostavili..ima toliko toga za obići da nešto moraš izbaciti..eto, mi tako izbacili messinu s tog dijela otoka..
rona is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 12:57   #59
Razmisljam o Siciliji za novu godinu, ima li tko iskustava sa Sicilijom u novogodišnjem odnosno zimskom razdoblju?
mediteranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 13:52   #60
Quote:
rona kaže: Pogledaj post
dragi i ja odlučili se za bračno putovanje na siciliju..zanima me, od vas koji ste bili tamo- smještaj.. gdje ste spavali, za koju cijenu?! ne mislimo biti samo na jednom mjestu neko mijenjati lokacije da više toga prođemo (planiramo ostati 10tak dana)..tnx
Ciao,
da li ste bili na bračnom jer se dečko i ja premišljamo da li da i mi idemo tamo na bračno...imamo 3 izbora...grčka, portugal ili sicilija...pa gledamo ali ova tema je jako malo pisana pa me zanima ako netko nešto zna o siciliji...
što vidjeti? gdje ići???
crna pantera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:21.