Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2011., 08:49   #81
Kosa mi je: duga, lako se mrsi, imam srednje tanku vlas, jako gustu kosu, bojanu.
Koristm: Loreal Elseve sampone i regeneratore.

Daleko najbolji, koji sam otkrila tek prije kojih mjesec dana je onaj roze boje, koji sam izbjegavala, jer je rozi, naime, sva moja kozmetika svela na rozu boju pa si izgledam kao djevojce od 15godina koje kupuje stvari jer su roze boje, a tako me i decko zeza. Kosa mi je savrsena poslije tog regeneratora. Lako se rasceslja (koma mi je rascesljavanje, oduvijek imam s tim problema), sjaji se, brzo ju isfeniram, ostaje ravna, glatka, ma prekrasna, odusveljena sam tim rozim regeneratorom. A i na njemu pise da ne cini kosu teskom, mislim da je u tome bit. Jer je ona sada lagana, leprsava i najmanje se petlja s njim.
Imaju ih dva, jedan na čepu ima i malo zelenog, ali onaj pravi je skroz rozi.

I da, kosu feniram uvijek kad ju operem jer mi se inace napravi gnijezdo i nemoguce ju je rascesljati, a opet je divna
arubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 17:50   #82
istina ovo za predrasude u vezi jeftinijih šampona u većoj mililitraži - ja koristim koprivu od saponie u neuglednoj flašetini, ne košta ni deset kuna. i odličan mi je! kosa mi je kvalitetnija. drugu flašu koristim ali kako volim mijenjati kozmetiku, probat ću baš te afroditine!

inače, regenerator mi je ovaj odličan, iz te kolekcije
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 17:59   #83
Zna li netko što je sa Schauma ljubičastim regeneratorom (Glatt & Glossy, tako nešto), zašto ga je odjednom (dobro, u zadnjih par mjeseci ) postalo tako teško naći? Prije ga je bilo svugdje, sad mi se čini da ga se može naći još samo u Mülleru...
maestranza is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 03:36   #84
Da li netko ima iskustva s Pantene Aqua Light regeneratorom (i opcenito linijom)?
http://www.pantene.co.uk/feather,aqu...-products.html
Lilly Vanilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 16:03   #85
Quote:
maestranza kaže: Pogledaj post
Zna li netko što je sa Schauma ljubičastim regeneratorom (Glatt & Glossy, tako nešto), zašto ga je odjednom (dobro, u zadnjih par mjeseci ) postalo tako teško naći? Prije ga je bilo svugdje, sad mi se čini da ga se može naći još samo u Mülleru...
pitala ja u dm-u, kazu da ga jednostavno vise ne dobivaju, kao, ne znaju zasto.
istina, samo muller.
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 16:36   #86
Meni je super nivein straight & easy. Odlično izravna kosu. Otkad ga koristim, ne koristim peglu. ;-)
__________________
Moje stvari
lijepa alma is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 20:46   #87
ja do sad nisam uspjela naći idealan regenerator, ili barem nešto blizu idealnog. treba mi nešto za vlagu i hidrataciju, a ne za hranjenje. svaki regenerator koji sam do sad koristila mi je otezavao i jako mastio kosu, a nije da sam probavala samo one iz dm-a &Co. ima li netko za preporučiti neki konkretan regić baš da hidratizira, nije mi cijena toliko bitna.
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 21:24   #88
Moram pohvaliti ovaj Alverde regenerator bez silikona za smeđu kosu (iako je moja više crna), šampon nisam probala, ali regić miriši po kestenima i orasima u nekoj mliječnoj kremi, za kosu popapati
Kosa bude meka, sjajna, glatka, zdrava. Nakon njega mi ne treba ništa, nikakvo sredstvo za rasčešljavanje, silokoni za vrhove i ostale zvizdarije. Opereš i kosa je sama po sebi super.

__________________
★ ♫†♥ "Remember, my child: Without innocence the cross is only iron, Hope is only an illusion and Ocean Soul's nothing but a name."♥†★ ♫
Elvenpath is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 12:06   #89
Quote:
kokoshka kaže: Pogledaj post
ja do sad nisam uspjela naći idealan regenerator, ili barem nešto blizu idealnog. treba mi nešto za vlagu i hidrataciju, a ne za hranjenje. svaki regenerator koji sam do sad koristila mi je otezavao i jako mastio kosu, a nije da sam probavala samo one iz dm-a &Co. ima li netko za preporučiti neki konkretan regić baš da hidratizira, nije mi cijena toliko bitna.
Jesi probala onu kuru od Alverdea aloa i hibiskus? On baš hidratizira a ne otežava, ja planiram probat i onaj Pantene aqua light, ako ga je netko probao neka ga malo prokomentira
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 16:23   #90
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Jesi probala onu kuru od Alverdea aloa i hibiskus? On baš hidratizira a ne otežava, ja planiram probat i onaj Pantene aqua light, ako ga je netko probao neka ga malo prokomentira
Eno ja sam baš na drugoj komentirala Panthene Aqua Light...
Iskreno...ništa posebno.
Kosa je malo živahnija...ali sad baš da dobije na volumenu... nikako.
I nije baš da zaglađuje kosu bokte pitaj kak...
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 19:17   #91
Schauma Gloss

i šampon i regenerator su mi spasili kosu koja se non stop mrsila. jako sam zadovoljna, pogotovo što sam u Mulleru na akciji kupila šampon 400 ml i regenerator 250 ml, 9,90 svaki.
kosa mi je kovrčava, gusta i jako duga.
sa npr. Baleinim šamponom nakon pranja bi mi se još vise mrsila, a nakon Schaume bude fina. regenerator to dodatno sredi, kosa bude meka i sjajna.
svakako preporučam
Rebel Yell is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 20:05   #92
Quote:
mademoiselle... kaže: Pogledaj post
Cure, jeste li probale možda Franck Provost regenerator? Našla sam u Mulleru njegov šampon, povoljan je i odgovara mi, pa me zanima regenerator
aah, socijalni regić tak ga nazivam jer je jeftin i u velikoj boci a ono, ništa posebno, dobar po tom pitanju da se kosa ne mrsi i miriše božanstveno al da hrani nešto, pa baš i ne
Molly is drunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 20:15   #93
Quote:
Rebel Yell kaže: Pogledaj post
Schauma Gloss

i šampon i regenerator su mi spasili kosu koja se non stop mrsila. jako sam zadovoljna, pogotovo što sam u Mulleru na akciji kupila šampon 400 ml i regenerator 250 ml, 9,90 svaki.
kosa mi je kovrčava, gusta i jako duga.
sa npr. Baleinim šamponom nakon pranja bi mi se još vise mrsila, a nakon Schaume bude fina. regenerator to dodatno sredi, kosa bude meka i sjajna.
svakako preporučam
Schauma regeneratori su uvjerljivo najbolji od svih koje sam ikada probala. Probala sam taj sa slike i ovaj Oil intense. Imam ekstra dugu i gustu kosu i oni jedini naprave svoj posao i kosa mi je mekana, nije naelektrizirana i lako se raščešljava. Također ga se kod pranja uopće ne treba staviti puno i lako se sapere.

I da moji isto kupljeni u Mulleru, vjerojatno je i to bitno jer sam se već uvjerila na par proizvoda da su puno bolji od onih proizvedeno za naše tržište.
Elbereth7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 20:22   #94
Quote:
Elbereth7 kaže: Pogledaj post
Schauma regeneratori su uvjerljivo najbolji od svih koje sam ikada probala. Probala sam taj sa slike i ovaj Oil intense. Imam ekstra dugu i gustu kosu i oni jedini naprave svoj posao i kosa mi je mekana, nije naelektrizirana i lako se raščešljava. Također ga se kod pranja uopće ne treba staviti puno i lako se sapere.

I da moji isto kupljeni u Mulleru, vjerojatno je i to bitno jer sam se već uvjerila na par proizvoda da su puno bolji od onih proizvedeno za naše tržište.
da, dovoljno je staviti malo i kosa je divna.
nekih sam morala staviti cijelu šaku i potrošila bi ih za 2 tjedna
Rebel Yell is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 20:38   #95
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Jesi probala onu kuru od Alverdea aloa i hibiskus? On baš hidratizira a ne otežava, ja planiram probat i onaj Pantene aqua light, ako ga je netko probao neka ga malo prokomentira
nisam, ali idem sutra pogledati u dm, pa javim hvala na preporuci
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 15:19   #96
Pooomoooć! Neznam gdje da pitam,jer nema te teme..uglavnom, kosa mi se užasno počela petljat ispod i ne kužim zašto??
Inače sam brineta, probala sam i garnier i nivea, loreal i gliss kur regeneratore, i garnier masku i nekakve serume od balee i reg.u spreju al je opet isto...

Prijedlozi?
__________________
ELEMENTARKA :D
Ribaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 12:07   #97
Quote:
Ribaa kaže: Pogledaj post
Pooomoooć! Neznam gdje da pitam,jer nema te teme..uglavnom, kosa mi se užasno počela petljat ispod i ne kužim zašto??
Inače sam brineta, probala sam i garnier i nivea, loreal i gliss kur regeneratore, i garnier masku i nekakve serume od balee i reg.u spreju al je opet isto...

Prijedlozi?
Točno taj problem sam i ja imala, što sam više tih zvizdarija stavljala, to se više petljala. Točnije, češljala sam ju nakon pranja sa sprejevima za rasčešljavanje, stavljala maske etc... Počešljam se i sve super ravno, ali mi se tokom dana u predjelu vrata iznutra mrsila u gnjezda. Inače je duga i ravna. Koristila sam gliss kur i kosa je bila super ali uvjek ta gnjezda. Onda sam počela koristiti samo šampon od pive (Muller nema silikona) i mislila sam da zbog toga jer nema silikona bude još i gore i je, zbilja kosa škripi kad ju pereš, ali sam uz to počela koristiti Alverde regenerator za smeđu kosu (par postova iznad). Jako je gusti i kremasti, makar nema silikona kosu odma omekša i raspetlja, izvrstan je, ne stavim ga samo na vrhove već i na korjen (jer mi se petlja večinom bliže korjenu) i sad mi se više ništa ne petlja. Čak kad se probudim ujutro nemam nijedno gnjezdo unutar čupe. A koristim samo šampon i taj regenerator. Ne trebam ni sprejeve za rasčešljavanje, ni lonsione, ni kreme za kosu ni silikon za vrhove, ma ništa, kosa je divna svilena i ravna bez gordijskih čvorova čitav dan! Ja presretna
__________________
★ ♫†♥ "Remember, my child: Without innocence the cross is only iron, Hope is only an illusion and Ocean Soul's nothing but a name."♥†★ ♫
Elvenpath is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 12:34   #98
Quote:
Elvenpath kaže: Pogledaj post
Točno taj problem sam i ja imala, što sam više tih zvizdarija stavljala, to se više petljala. Točnije, češljala sam ju nakon pranja sa sprejevima za rasčešljavanje, stavljala maske etc... Počešljam se i sve super ravno, ali mi se tokom dana u predjelu vrata iznutra mrsila u gnjezda. Inače je duga i ravna. Koristila sam gliss kur i kosa je bila super ali uvjek ta gnjezda. Onda sam počela koristiti samo šampon od pive (Muller nema silikona) i mislila sam da zbog toga jer nema silikona bude još i gore i je, zbilja kosa škripi kad ju pereš, ali sam uz to počela koristiti Alverde regenerator za smeđu kosu (par postova iznad). Jako je gusti i kremasti, makar nema silikona kosu odma omekša i raspetlja, izvrstan je, ne stavim ga samo na vrhove već i na korjen (jer mi se petlja večinom bliže korjenu) i sad mi se više ništa ne petlja. Čak kad se probudim ujutro nemam nijedno gnjezdo unutar čupe. A koristim samo šampon i taj regenerator. Ne trebam ni sprejeve za rasčešljavanje, ni lonsione, ni kreme za kosu ni silikon za vrhove, ma ništa, kosa je divna svilena i ravna bez gordijskih čvorova čitav dan! Ja presretna
E točno isti problem i kod mene. Baš ću probati s tim šamponom i regeneratorom. Inače mi je već jedna prijateljica rekla da probam korisititi preparate bez silikona ali mi to nije imalo smisla pa sam eliminirala tu opciju ..
Ali ako ti kažeš da si riješila problem u Muller
__________________
ELEMENTARKA :D
Ribaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 12:49   #99
Quote:
Ribaa kaže: Pogledaj post
E točno isti problem i kod mene. Baš ću probati s tim šamponom i regeneratorom. Inače mi je već jedna prijateljica rekla da probam korisititi preparate bez silikona ali mi to nije imalo smisla pa sam eliminirala tu opciju ..
Ali ako ti kažeš da si riješila problem u Muller
Nije ni meni imalo smisla, ne znam opće u čemu je fora

Muller je šampon od pive 400ml cc.10kn ovaj (po staroj švabskoj recepturi) : http://www.edelweissimports.com/imag...ter-st._tn.jpg

A regenerator je mislim napravio većinu stvari pogotovo jer ga nanesem na čitavu dužinu nakon što isperem šampon, on je iz dm-a cjena mislim da nije viša od 15 kn (nisam sigurna) i izgleda ovako; http://www.mona-art.de/wp-content/up...-marone_kl.jpg

nadam se da će ti pomoći rješiti problem
ps. šampon miriši više travarski, ali zato se probaj suzdržati da ne pojedeš regenerator koji miriši po kestenpire tortici sa šlagom
__________________
★ ♫†♥ "Remember, my child: Without innocence the cross is only iron, Hope is only an illusion and Ocean Soul's nothing but a name."♥†★ ♫
Elvenpath is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 14:50   #100
Quote:
Elvenpath kaže: Pogledaj post
Nije ni meni imalo smisla, ne znam opće u čemu je fora

Muller je šampon od pive 400ml cc.10kn ovaj (po staroj švabskoj recepturi) : http://www.edelweissimports.com/imag...ter-st._tn.jpg

A regenerator je mislim napravio većinu stvari pogotovo jer ga nanesem na čitavu dužinu nakon što isperem šampon, on je iz dm-a cjena mislim da nije viša od 15 kn (nisam sigurna) i izgleda ovako; http://www.mona-art.de/wp-content/up...-marone_kl.jpg

nadam se da će ti pomoći rješiti problem
ps. šampon miriši više travarski, ali zato se probaj suzdržati da ne pojedeš regenerator koji miriši po kestenpire tortici sa šlagom
Hm,onda imam sreće jer neću doći u napast (ne volim kesten pire )
Kupujem prvom prilikom, hvala na linkovima!
__________________
ELEMENTARKA :D
Ribaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:59.