Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2010., 11:22   #41
ajme sto ce se igrati popravni listici
bit ce 10 listica dnevno
Tito Raymond is offline  
Old 08.06.2010., 11:26   #42
Quote:
Tito Raymond kaže: Pogledaj post
ajme sto ce se igrati popravni listici
bit ce 10 listica dnevno
neznan kako drugi, ali mislin da ja u životu nisan dobija popravni listić..
uglavnom se to svodi na silovanje ponude..
yeast is offline  
Old 08.06.2010., 17:06   #43
a oće bit MT kad se igra online?
marsovacc is offline  
Old 08.06.2010., 18:52   #44
Došao sam ošamućen od sunca s plaže pa mi ništa nije jasno


Spominjete svašta, dakle:


Ako sam dobro shvatio (ispravite me ako nisam), učlaniš se u neku kladionicu i dobiješ njihovu karticu! Uplatiš na tu karticu određeni novčani iznos (uplaćuješ ga u poslovnici, ne u banci) i preko interneta raspolažeš sa tim iznosom?
Otprilike ovako, staviš na račun (na karticu iz kladionice) 500kn, dođeš doma, složiš listić, UPLATIŠ LISTIĆ PREKO INTERNETA (od doma? preko neke šifre?), dobiješ 100kn i sada na računu imaš 600kn koje možeš podignut u poslovnici?

Je tako?
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...
casualRi is offline  
Old 08.06.2010., 19:00   #45
Quote:
casualRi kaže: Pogledaj post
Došao sam ošamućen od sunca s plaže pa mi ništa nije jasno


Spominjete svašta, dakle:


Ako sam dobro shvatio (ispravite me ako nisam), učlaniš se u neku kladionicu i dobiješ njihovu karticu! Uplatiš na tu karticu određeni novčani iznos (uplaćuješ ga u poslovnici, ne u banci) i preko interneta raspolažeš sa tim iznosom?
Otprilike ovako, staviš na račun (na karticu iz kladionice) 500kn, dođeš doma, složiš listić, UPLATIŠ LISTIĆ PREKO INTERNETA (od doma? preko neke šifre?), dobiješ 100kn i sada na računu imaš 600kn koje možeš podignut u poslovnici?

Je tako?
mislim da si dobro shvatio..

što se tiče uplata tu će biti 2 opcije (poslovnica/banka)
yeast is offline  
Old 08.06.2010., 19:01   #46
Quote:
casualRi kaže: Pogledaj post
Došao sam ošamućen od sunca s plaže pa mi ništa nije jasno


Spominjete svašta, dakle:


Ako sam dobro shvatio (ispravite me ako nisam), učlaniš se u neku kladionicu i dobiješ njihovu karticu! Uplatiš na tu karticu određeni novčani iznos (uplaćuješ ga u poslovnici, ne u banci) i preko interneta raspolažeš sa tim iznosom?
Otprilike ovako, staviš na račun (na karticu iz kladionice) 500kn, dođeš doma, složiš listić, UPLATIŠ LISTIĆ PREKO INTERNETA (od doma? preko neke šifre?), dobiješ 100kn i sada na računu imaš 600kn koje možeš podignut u poslovnici?

Je tako?
Tak bi trebalo biti...uglavnom svaki će imati svoj kod ili tak nešt...uplate i isplate će biti moguće i preko bankovnog računa i preko poslovnica(ovo mi se više sviđa)...znači dođeš u poslovnicu i daš teti svoj kod i svotu koju misliš staviti na online račun...i lova je trenutno gore...kod isplate ista stvar...dođeš u poslovnicu i teta ti isplati...s tim da isplate neće biti moguće u svim poslovnicama, već samo u onoj u kojoj si doma naznačio da ćeš zatražiti isplatu...valjda da znaju pripremiti lovu

Kolko sam skužio M.T. ostaju isti...
AnđeliČakovec is offline  
Old 08.06.2010., 19:32   #47
Quote:
casualRi kaže: Pogledaj post
Došao sam ošamućen od sunca s plaže pa mi ništa nije jasno


Spominjete svašta, dakle:


Ako sam dobro shvatio (ispravite me ako nisam), učlaniš se u neku kladionicu i dobiješ njihovu karticu! Uplatiš na tu karticu određeni novčani iznos (uplaćuješ ga u poslovnici, ne u banci) i preko interneta raspolažeš sa tim iznosom?
Otprilike ovako, staviš na račun (na karticu iz kladionice) 500kn, dođeš doma, složiš listić, UPLATIŠ LISTIĆ PREKO INTERNETA (od doma? preko neke šifre?), dobiješ 100kn i sada na računu imaš 600kn koje možeš podignut u poslovnici?

Je tako?
Otprilike bi po nekoj logici to trebalo biti tako. Ali ovih 600 kn mislim da žeš moći podići tek kada ovih 500 obrneš 2-3 puta. Obično takva ograničenja stavljaju online kladionice.
A ovo sa manipulativnim troškovima je bezobrazluk ako ostane.
__________________
Du `cha mee gagh roch.

Zadnje uređivanje kor : 08.06.2010. at 19:37.
kor is offline  
Old 08.06.2010., 19:48   #48
Quote:
kor kaže: Pogledaj post
Otprilike bi po nekoj logici to trebalo biti tako. Ali ovih 600 kn mislim da žeš moći podići tek kada ovih 500 obrneš 2-3 puta. Obično takva ograničenja stavljaju online kladionice.
A ovo sa manipulativnim troškovima je bezobrazluk ako ostane.
mislim da neće biti potrebno...
AnđeliČakovec is offline  
Old 08.06.2010., 20:00   #49
Quote:
AnđeliČakovec kaže: Pogledaj post
mislim da neće biti potrebno...
Ajd bar nešto povoljnije od uobičajene prakse ali opet ostaje MT i vrlo vjerovatno manji koeficijenti nego kod ostalih online kladionica. Ali ajd da to nazovemo početkom.
__________________
Du `cha mee gagh roch.
kor is offline  
Old 08.06.2010., 20:09   #50
ma ovo nije dobrooo ljudi... kolko god to dobro zvucalo... vec vidim kako cemo nekontrolirano pocet igrat... ja se ovog bojim Imas dojam da je lova virtualna...pa samo ubacujes u "bubanj" ....
.. a dobro mi je kad sam ljen otic do klade to je jedini + !!
nikol@j is offline  
Old 08.06.2010., 20:11   #51
Quote:
nikol@j kaže: Pogledaj post
ma ovo nije dobrooo ljudi... kolko god to dobro zvucalo... vec vidim kako cemo nekontrolirano pocet igrat... ja se ovog bojim Imas dojam da je lova virtualna...pa samo ubacujes u "bubanj" ....
.. a dobro mi je kad sam ljen otic do klade to je jedini + !!
i mene je toga najviše strah
marsovacc is offline  
Old 08.06.2010., 20:37   #52
heh... SS već ima svoj novi/stari logo: Pretvorite užitak u internet dobitak

bojim se ja tog užitka
nikol@j is offline  
Old 08.06.2010., 21:50   #53
Quote:
kor kaže: Pogledaj post
Otprilike bi po nekoj logici to trebalo biti tako. Ali ovih 600 kn mislim da žeš moći podići tek kada ovih 500 obrneš 2-3 puta. Obično takva ograničenja stavljaju online kladionice.
A ovo sa manipulativnim troškovima je bezobrazluk ako ostane.
Ma kakvo obrtanje 2-3 puta, šta je tebi. Novac koji si stavio je tvoj isto kao i dobitak. Strane online kladionice ti daju BONUS i taj bonus ne možeš dobit ako nisi obrnuo (čitaj uplatio) nekoliko puta.
__________________
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Algy is offline  
Old 08.06.2010., 21:58   #54
Quote:
Algy kaže: Pogledaj post
Ma kakvo obrtanje 2-3 puta, šta je tebi. Novac koji si stavio je tvoj isto kao i dobitak. Strane online kladionice ti daju BONUS i taj bonus ne možeš dobit ako nisi obrnuo (čitaj uplatio) nekoliko puta.
mislim da je baš po tom principu...
nikol@j is offline  
Old 08.06.2010., 23:21   #55
Nema nikakvog obrtanja, zasto bi meni netko ogranicavao novac koji sam uplatio i uvjetovao mi na sta moram igrat.
To je moj novac i radim s njime sto hocu.

Kao sto je Algy napisao, kada ti online klade daju bonus onda je to njihov novac i tada ti mogu uvjetovati kako ga moras ulagati da bi ga dobio.

Ovo ce biti dobro, samo se slazem s ovi "bubnjem" o virtualnim novcem koji stvara privid da nije pravi i lako se prokocka.

Potrebna je samo samokontrola kako bi se to sprijecilo, odnosno odluka koliko se svaki dan smije potrosit i ne preko toga ni za zivu glavu.

I tako dalje, imam ja jos puno savjeta, ali sve vi vec dobro znate
__________________
Zivi svaki dan kao da ti je posljednji, jednom ce to i biti
Apatrit is offline  
Old 08.06.2010., 23:40   #56
... od države če biti potrebno uzimati podatke, tako da bez papira i računa nečete se moći kladiti online... ima tu još puno stavaka koje pišu u pravilniku. kažem vam najranije petak kako mi tako i konkurencija... btw u tom projektu sam i nemogu vam reći više....
BikKojiSjedi is offline  
Old 09.06.2010., 00:13   #57
Quote:
BikKojiSjedi kaže: Pogledaj post
... od države če biti potrebno uzimati podatke, tako da bez papira i računa nečete se moći kladiti online... ima tu još puno stavaka koje pišu u pravilniku. kažem vam najranije petak kako mi tako i konkurencija... btw u tom projektu sam i nemogu vam reći više....
mižeš samo reć kakvi papiri će trebat i kakav račun???
marsovacc is offline  
Old 09.06.2010., 01:33   #58
danas je bio tužan oproštaj od djevojke iz kladionice, donia sam joj šalicu kave i rekao joj da će uskoro tipkat samo beskrajne tikete lota od djedica u mirovini i lokalnih starosjedioca, vidio sam joj suzu u oku
bigdog is offline  
Old 09.06.2010., 01:39   #59
Drizzt61 is offline  
Old 09.06.2010., 03:37   #60
Jedva cekam da to se pojavi,ne treba vise ici u HL.samo od kuce ljepo i to je to
dt2007 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:07.