Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2011., 23:22   #81
Da nitko od vas nije vidio LoL, sada bi vam ovo odlicno izgledalo, ocito svi vi imate lose misljenje od LoLu i odma prenosite na dotu 2 a da ju niste ni probali.
HoN dok je izasao a i LoL bilo je istih problema tako da je ovo sasvim ok, igra je u beti sta ocekujete, ovo sta je lagalo nije do igre.
Dosmas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 00:51   #82
Meni se graficki stil bas svidja. Jos me zanima kakav je osjecaj u igri.
101439856 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 01:36   #83
Quote:
domass kaže: Pogledaj post
Da nitko od vas nije vidio LoL, sada bi vam ovo odlicno izgledalo, ocito svi vi imate lose misljenje od LoLu i odma prenosite na dotu 2 a da ju niste ni probali.
HoN dok je izasao a i LoL bilo je istih problema tako da je ovo sasvim ok, igra je u beti sta ocekujete, ovo sta je lagalo nije do igre.
Pa i nisam ništa loše mislio kada sam spomenu LoL
TwoFace is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 06:24   #84
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
Kako to ne bih htio.
Radije platim igru 300-400 kn (naravno ako vrijedi toliko), pa nema toliko idiota u njoj nego sto ce ih biti ako ce biti free.


Aha, zanimljiva konkluzija. Idioti ne plaćaju igre?
__________________
Ko izgubi dobitak, dobije gubitak.
Bob_Rock_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 09:44   #85
Samo igre na konzolama
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 12:01   #86
Quote:
Bob_Rock_ kaže: Pogledaj post
Aha, zanimljiva konkluzija. Idioti ne plaćaju igre?
Pa donekle to je istina .. .
TwoFace is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 12:07   #87
Quote:
TwoFace kaže: Pogledaj post
Je i mene podsječa na LoL. Mislim da je igra previše šarena a možda i griješim ... . u nekim situacijama teško je vidjeti što se događa pogotovo ako dođe do večeg okršaja u igri. To je moja predpostavka.
Podsjeća? Ajd pogleda ovu sliku:
http://imageshack.us/photo/my-images...ames2.png/sr=1

Lol i dota 2, ni blizu.
__________________
Blahh
Schwule Mädchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 22:01   #88
Trebam nove naočale
TwoFace is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 10:16   #89
Quote:
Schwule Mädchen kaže: Pogledaj post
Podsjeća? Ajd pogleda ovu sliku:
http://imageshack.us/photo/my-images...ames2.png/sr=1

Lol i dota 2, ni blizu.
Cijeli stil podsjeca na lol i to je cinjenica. Mozes ti tu lijepit screenshotova koliko hoces
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 13:18   #90
Meni više djeluje kao HoN
__________________
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...
vedizzle is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 13:58   #91
A jbg koju grafiku uopće možemo očekivati . . .
TwoFace is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 14:37   #92
A istina, nije se baš moglo nešto sasvim posebno očekivati, osobito nakon što je HoN izašao, moralo je biti sličnosti...

Jedino što mi se baš ne sviđa su neki modeli, Mirana je na nemam-pojma-čemu, Sven je nikakav, Storm mi ne izgleda cool kao u "originalnoj" DotI A još nisam vidio ni pola heroja
__________________
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...
vedizzle is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 15:05   #93
Quote:
vedizzle kaže: Pogledaj post
A istina, nije se baš moglo nešto sasvim posebno očekivati, osobito nakon što je HoN izašao, moralo je biti sličnosti...

Jedino što mi se baš ne sviđa su neki modeli, Mirana je na nemam-pojma-čemu, Sven je nikakav, Storm mi ne izgleda cool kao u "originalnoj" DotI A još nisam vidio ni pola heroja
Slažem se, dizajn heroja je dosta loš zasada
A i skillovi. Pa nisu morali i izgled kopirati 100%. Neka rješenja iz dote su dosta loša zbog enginea, a oni ovdje prekopiraju isto a mogu napraviti što god žele.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 15:15   #94
http://www.mediastory.net/wp-content.../07/DOTA-2.jpg

Evo to je slika iz DOTA 2 i meni je to baš super igra
Ja sam igrao dotu 1 i bila je odlična. Ja sam čuo da će ova dota imat stvarno puno novih stvari. Beta invajtovi stižu več

Zadnje uređivanje Spectre : 21.08.2011. at 12:02.
Torrents is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 19.08.2011., 17:10   #95
Ova slika nije iz Dote2 nego iz originalne dote pogledaj npr. Earthshakera ( ovaj bik ) u dvojci izgleda kao Jeti.
TwoFace is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 17:12   #96
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Slažem se, dizajn heroja je dosta loš zasada
A i skillovi. Pa nisu morali i izgled kopirati 100%. Neka rješenja iz dote su dosta loša zbog enginea, a oni ovdje prekopiraju isto a mogu napraviti što god žele.
Meni najgore izgleda Razor, izgleda kao mlohavi duh kojeg je opi***la struja.
TwoFace is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 17:24   #97
Da, slika iz DotE 2 iz 2002.?

A što se tiče Razora, sad je spanker žešći Ne znam koja će biti točno cijena za ovo, ali vrtiti će se negdje oko 30-40 eura vjerojatno... Ergo, ne pada mi na pamet Samo se nadam da će veliki postotak ostati na ovoj old school DotI
__________________
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...
vedizzle is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 17:28   #98
Ja igram staru dotu na gareni što mi je polago dopizdilo zbog livera i noobova. Čuo sam da Steam nije realan sa cijenama kada kupuješ u euro valuti jer za njih nepostoji razlika između dolara i eura, tako se priča . ..
TwoFace is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 18:37   #99
Quote:
TwoFace kaže: Pogledaj post
Ja igram staru dotu na gareni što mi je polago dopizdilo zbog livera i noobova. Čuo sam da Steam nije realan sa cijenama kada kupuješ u euro valuti jer za njih nepostoji razlika između dolara i eura, tako se priča . ..
Dotalicious Gaming

Eurobattle.net

Darer

Dotalicious je najstroži što se tiče livanja (navodno nema ni multiacc-ova, a ni mh-ova zbog njihovog clienta)...

Eurobattle također ima ban listu, i može se odigrati solidan game bez livera na pd.eu botovima... Darer je client u razvoju, ali može se vidjeti kad netko joina u game koliki postotak gejmova je livao, pa ga se u slučaju neodgovarajućeg postotka može izbacit... Na sva tri imaš mogućnost reconnecta u slučaju da ti se net odspoji ili slično Dotalicious mi po vlastitom iskustvu djeluje na najvišoj razini od ova tri
__________________
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...
vedizzle is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 20:23   #100
[QUOTE=Torrents;35326387Ja sam čuo da će ova dota imat stvarno puno novih stvari. Beta invajtovi stižu več[/QUOTE]



o kakvim novim stvarima pričaš. Do sada osim novog izgleda nisu ponudili ništa novo.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:19.