Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Planinarenje

Planinarenje Po šumama i gorama

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2011., 11:49   #41
Quote:
toni_cobra kaže: Pogledaj post
Jel pitas za restoran u sumariji ili bas K.z.?
Sumari su radili, a K.z. je zatvorio DI.


baš k.z. zabrana rada je do 29.12. tak barem piše na onom papiru na vratima.
pitanje da li je otvoren nakon toga
__________________
the great escape
deceptacon
exitmusic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 00:06   #42
Quote:
carrera_verde kaže: Pogledaj post
ljeti, dok je toplo, da se možda improvizira nešto s vrećama - šatorima... čini se kao jako lijepo mjesto za izletište i roštilj!
vreće su dosta, imaju bunkeri neki tamo kod Kamenih svata koji mogu poslužiti kao sklonište ako dom nije otvoren...
Frenki1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 08:52   #43
Quote:
carrera_verde kaže: Pogledaj post
ljeti, dok je toplo, da se možda improvizira nešto s vrećama - šatorima... čini se kao jako lijepo mjesto za izletište i roštilj!
Mislim da ako je vise ljudi moze se dogovoriti sa plan drustvom koji drzi kamene svate da nam otvore subotu po podne do nedelja. Pa nek jedan od njih ostane i jede rostilj - pogotovo ako bi bio u nedelju dezuran tako i tako. No, po mom iskustvu sa plan domovima u Hrvatskoj - ne zele bas raditi ako nije najavljena veca grupa jer im se ne isplati kako oni to kazu. Tako da ono ili 40-50 ljudi iz plan drustva sa busom i to primaju a ako idem sam sa frendom onda nista. Dok u sloveniji mozes doci sam ili 2-3 osobe i normalno budes prihvacen za jelo & spavanje.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 21:56   #44
bok!

iskusni hodaci po leustekovoj stazi (ona od gracana do vrha, jel tak?), mislite li da ce u subota ona biti puna blata? thanx
*klepetalo* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 22:21   #45
nema šanse
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 10:06   #46
Quote:
*klepetalo* kaže: Pogledaj post
bok!

iskusni hodaci po leustekovoj stazi (ona od gracana do vrha, jel tak?), mislite li da ce u subota ona biti puna blata? thanx
Hoće.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 15:15   #47
thanx!
*klepetalo* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 18:03   #48
vidim da imaš interesa za hodanje po Medvednici, probaj si nabaviti kartu Medvednice (SMANDicu ili neku sličnu) i bit će ti puno lakše. A to je i trajna stvar koja ti uvijek dobro dođe.
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 19:52   #49
hvala! zasad mi je dovoljan onaj medvednicki blog, ali dobro je znati di mogu naci kartu (koju sam bila prije pokusavala nac.. .)
*klepetalo* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 15:03   #50
"Malo bolje knjižare", HPS u Kozarčevoj, Iglu-sport, Vrhunac dućani opremom, ili direktno od firme narudžbom. E sad, to ti vrijedi za Zagreb. AKo ima još koji dućan (a sigurno ima)...
Ili,hrpa stranica poput one HPS-a (na forumu), Summitpost.org, kao istranice planinarskih društava, na svima možeš pronaći svježe informacije.
I na kraju...ovdje.
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 21:26   #51
Slijeme

Pozdrav!

Neznam di drugdje da postavim pitanje pa pretpostavljam da je ovdje najbliže. Kakva je "situacija" sa Sljemenom ovih dana, da li se može autom "do vrha" (tam di se inace moze) samo zimske gume ili trebaju lanci? Ili je organiziran ZET prijevoz od tramvajskog okretišta (Mihaljevca)?

Hvala unaprijed!

P.S. Ok mislim na Sljeme al eto, omaklo mi se
__________________
Svaki dan pomalo!
ToTaL is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 14:02   #52
Quote:
ToTaL kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Neznam di drugdje da postavim pitanje pa pretpostavljam da je ovdje najbliže. Kakva je "situacija" sa Sljemenom ovih dana, da li se može autom "do vrha" (tam di se inace moze) samo zimske gume ili trebaju lanci? Ili je organiziran ZET prijevoz od tramvajskog okretišta (Mihaljevca)?

Hvala unaprijed!

P.S. Ok mislim na Sljeme al eto, omaklo mi se
Možeš gore s zimskim gumama, ne trebaju lanci, cesta se redovno čisti, manji problemi nastaju samo kada napada jako puno snijega u kratkom roku, i to se brzo riješi.

Također je opcija ZET-ov bus.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 22:47   #53
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
"Malo bolje knjižare", HPS u Kozarčevoj, Iglu-sport, Vrhunac dućani opremom, ili direktno od firme narudžbom.
Ok, tulava sam, ali jedno mi recite.
Koje firme to imaju?
Ili kome se mogu obratiti, a da su voljni poslati poštom?
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 09:18   #54
http://www.smand.hr/naruci.php?id=1a

http://www.smand.hr/onama-iframe.php

Zadnje uređivanje Slym : 26.01.2011. at 09:27.
Slym is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 11:10   #55
Hvala!
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 21:57   #56
e može mi neko reć kak javnim prevozom do vugrovca?
rečeno mi je linija 131 dubec-sesvete-goranec. e sad, jel vugrovec prije tog goranca, il je zadnja stanica? hvala unapred na odgovoru!
carrera_verde is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 08:11   #57
http://maps.google.com/maps?f=q&sour...33088&t=h&z=15

Prije. Ak tražiš dom u Vugrovcu, vidjet ćeš sa desne strane veliku tablu. A vjerojatno će i vozač te znat uputit
Ak planiraš do Lipe, preporučam da se spustiš u Čučerje poslije
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 09:33   #58
planiram od vugrovca sve do puntijarke. hvala na info buraz, ti uvek pomogneš! jednom bi ti se mogo i pivcem odužiti. bio bi red!
carrera_verde is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 09:52   #59
može, jednim bezalkoholnim u nekom domu koji bi imao takvo što
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 13:35   #60
Smile

Bok, nova sam i želim podjeliti s vama iskustva. Puno planinarim posvuda, a budući da sam iz zagorja po medvednici najviše. Nedavno smo odabrali rutu iz Rakovih nogu do Hunjke (preko fakultetskog dobra). Imamo knjigu, kartu i gps za lakše snalaženje. U knjizi je lijepo opisan put, koji prolazi točno između zgrada fakultetskog dobra, iznad njega prelazi cestu i nastavlja šumom dalje do hunjke. Iskustvo je bilo prilično loše jer se cijelim putem gube markacije pa smo se i mi izgubili (2X). Kad smo stigli do dobra, iznenadilo nas je pikavim žicama ograđeno cijelo imanje i pas čuvar koji nas je napao. Nakon što smo došli do ceste, nastavili smo put cestom jer put koji dalje vodi kroz šumu je totalno zaraščen s mladim jelama i probijanje je bilo nemoguće. Još da spomenem da je snijega bilo cijelim putem oko 40cm i da smo prvi (vjerojatno i jedini) krčili put. U knjizi je navedeno da nam treba oko 1 sat a nama je trebalo 3 (zbog raznih okolnosti koje su nas pratile). Ali to nas nije obeshrabrilo za daljnje pustolovine
renataz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:27.