Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Eno i ino

Eno i ino (Bez)Alkoholna pića - Ne očekujte Mladena Grdovića na stolu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2017., 12:39   #401
Je li ova cijena 41,99 kn sad standardna cijena? Obicno idem samo u Interspar i Billu a tamo su te cijene. Jesu li u ostalim trgovinama iste? Koja im je to fora poceli su davati akcije na 29,99 a onda dignu standardnu cijenu na 41,99?!?!
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 13:55   #402
Da 42kn je standardna cijena ali često su akcije za 30kn, kao malo marketinga a zapravo bi cijena trebala biti 30kn
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 15:10   #403
Nekako iza nove godine su svugdje​ sa 39,99 digli na 41,99... Nema nego čekat sniženje i pravit zalihe po 30kn.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 21:45   #404
Probao sam Cafe Royal - Cafe au Lait zbog preporuke ovdje na forumu ali moram reci da je mene razocaralo. Stvar je u tome da je u tim kapsulama instant kava ili recimo smjesa kao Cappuccino iz vrecice. To je lako provjeriti jer ako otvorite kapsulu nakon sto napravite kavu ona je prazna (sve se je otopilo) dok kod npr. DG-Barista u kapsuli ostane soc/talog (od prave kava).
Naravno o okusima se ne raspravlja, samo sam htio napomenuti onima koji je jos nisu probali da budu svjesni toga jer se meni svidja DG zbog slicnosti sa espresso kavom iz kafica a ovaj Cafe Royal nije to.
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 21:47   #405
Probao sam Cafe Royal - Cafe au Lait zbog preporuke ovdje na forumu ali moram reci da je mene razocaralo. Stvar je u tome da je u tim kapsulama instant kava ili recimo smjesa kao Cappuccino iz vrecice. To je lako provjeriti jer ako otvorite kapsulu nakon sto napravite kavu ona je prazna (sve se je otopilo) dok kod npr. DG-Barista u kapsuli ostane soc/talog (od prave kava).
Naravno o okusima se ne raspravlja, samo sam htio napomenuti onima koji je jos nisu probali da budu svjesni toga jer se meni svidja DG zbog slicnosti sa espresso kavom iz kafica a ovaj Cafe Royal nije to.
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 12:24   #406
DG au lait se isto skroz rastopi. Kod Cafe Royal capuccina, u kapsuli za kavu ostane talog. Meni je recimo CR capuccino bolji od DG capuccina.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 14:23   #407
Quote:
Hard-Boiled Wonderland kaže: Pogledaj post
DG au lait se isto skroz rastopi. Kod Cafe Royal capuccina, u kapsuli za kavu ostane talog. Meni je recimo CR capuccino bolji od DG capuccina.
Sorry, sad sam provjerio i DG ima tu topivu kavu (kako su nasi preveli Soluble Coffee). Ja sam dosad pio samo espresso kave od DG pa sam mislio da je u sve kave takve (s pravom kavom).

Ja bi trebao uzeti LATTE MACCHIATO ako zelim pravu kavu s mlijekom kao iz kafica?
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 14:30   #408
Meni nisu drage baš te s mlijekom u kapsulama, uzimam samo ove u kojima je 16 kapsula kave i onda ako me volja ulijem malo mlijeka... Samo dva puta sam uzela varijante s kapsulama s mlijekom i nije mi baš leglo. Jedino čokolada iako i nju radim s pravim mlijekom, kremastija je i ukusnija.
Ok tko voli pjenu ili estetiku, al ja ionako pijem kavu s hladnim mlijekom ako stavljam mlijeko...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 22:09   #409
Kaufland od 22-28.6. 4x intenso ili 4x barista za 100kn

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 22:37   #410
Ludilo 😊

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 09:16   #411
Nije losa akcija!

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
MoschuS is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 13:03   #412
Konačno.

Bocnut ću barem dva paketa Bariste.

Popi.dio sam sa ovim zamjenskum sranjima Royal Cafe (Caffe Lungo) i Must (Ristretto).

Mislim kave su ok, ali takve si ja napravim u Mokka ili džezvi što mi i nije neki dobitak.

Ali Barista, ona je jednostavno prepredivna kad ju napravim u svojoj Ferrari espresso šalici . . .
WPLumia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 13:06   #413
I meni je kava gušt, radije neću popit nikakvu nego lošu...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 08:34   #414
I ja sam primjetio da su cijene otisle gore u Konzumu. Nemam u blizini Kaufland i sl. centre pa ne znam jel i tamo 41,99kn. No kako zivim na periferiji drustva, kupujem online s Mall.hr. Cine mi se najjeftiniji.

Moze li mi netko pojasniti ove Delonghi aparate? Jel u njih mogu stavljati i recimo Julius Meinl/Lavazza kapsule? Tj. postoji li neki univerzalni aparat za sve vrste kapsula? Koristim vec godinu dana DG i jako sam zadovoljan, ali sam htio probati i druge proizvođace. A kako su aparati za Meinl oko 900kn, to mi je previse za eksperimentiranje...
__________________
I am pure theory and observation. I am my mind's creation. I watch, but I do not touch. I only see that which is ready to be. Therefore, I am and ever will be - free.
Godfrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 10:52   #415
DG je klasa ispod Lavazza, Nespesso i Juliusa.Mislim da je svaki sistem sam za sebe poseban.
Sistemi su svaki za sebe.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...

Zadnje uređivanje Toma Sawyer : 24.06.2017. at 12:09.
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 23:49   #416
Razumijem. A u kakav tip aparata idu ove Lavazza kapsule? I jesu li recimo Julius Meinl i Lavazza isti tip kapsula koje idu u isti aparat? Zbunjuje me to s kompatibilnosti... Gledam ovaj Mini EP Lavazza i cijenom mi je prihvatljiv, pa me zanima mogu li u njega staviti i Julius kapsule.
__________________
I am pure theory and observation. I am my mind's creation. I watch, but I do not touch. I only see that which is ready to be. Therefore, I am and ever will be - free.

Zadnje uređivanje Godfrey : 25.06.2017. at 00:21.
Godfrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 20:55   #417
Na žalost svaki sistem je sam za sebe.
Nespresso prima samo poseban oblik kapsula koji na sebi nosi oznaku nespresso.
Julius Meinl stroj prima samo poseban oblik kapsula primjeren za taj stroj.
Lavazza ima više sustava. Najbolji za kućansku i najrašireniji je Lavazza A Modo Mio.

Ovaj koji ti spominješ je najmanje zastupljen i osobno bi ga izbjegavala.

Najbolja opcija je Nespresso uređaj na akciji jer su inače Nespresso uređaji najskuplji.
Lavazza A Modo Mio je srednje riješenje pogotovo ako ideš u smjeru Italije u shopping.
Julius Meinl ima kvalitetnu kavu, ali ovdje je najmanji izbor po pitanju raznolikosti.
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 11:23   #418
U Intersparu imaju DG kompatibilne Barcafe i Segafredo kapsule. Uzela sam Segafredo Espresso Cremoso i Cappuccino...žali Bože novaca. Bez imalo arome.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 14:04   #419
Wow, mene zanima Barcafe, inače mi je ok njihova kava, morao bi probati
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 20:38   #420
Jel Barcafe ima samo u intersparu ili i u sparu?
myroman is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:52.