Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2011., 11:07   #21
Quote:
Anchy Kaliz kaže: Pogledaj post
Dobro našla sam. Kupit ću ili Kolumbo ili Zlatni Duhan od 100g. Koji bi mi vi preporučili?!

Samo nisu mi jasne te kutijce mrtve. Navodno su praktične, nebi baš rekla. Ne stanu mi praktično u torbu a ne znam ni koje su veličine :? Pomagajte xD
Meni je osobno bolji Zlatni Duhan.

Kutija je meni prakticna zato jer mi stoji doma, pa neces valjda 100grama duhana stalno furati u dzepu? Uzmi vrecicu od nekog duhana i stavljaj u nju zlatni duhan, tako ja radim.
Tiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 20:57   #22
Quote:
croatish7 kaže: Pogledaj post
kupila sam golden virginiu za prvi put i bile dobre (meni za prvi put odlične)
sam što kažu prijatelji motači da je možda prevlažan duhan
To je GV.. takav mora bit

Quote:
Anchy Kaliz kaže: Pogledaj post
Dobro našla sam. Kupit ću ili Kolumbo ili Zlatni Duhan od 100g. Koji bi mi vi preporučili?!

Samo nisu mi jasne te kutijce mrtve. Navodno su praktične, nebi baš rekla. Ne stanu mi praktično u torbu a ne znam ni koje su veličine :? Pomagajte xD
Zlatni Duhan. Kolumbo se moze pusit, ali je otrov.
S druge strane, Z.Duhan ti je poprilicno suh.
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Jericho159 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 18:27   #23
molim pomoć već otprilike 3-4 mj pušim original choice(tamno zlatni) i znam da ima aromu vanilije danas sam vidio i kupio vanilla choice(crni) koji bi trebao imat aromu vanilije ali ja sam osjetio još nešto poput trešnje možda višnje nemogu odredit točan okus pa me interesira da li je to greška pakiranja ili tako mora bit
mac22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 13:06   #24
Quote:
mac22 kaže: Pogledaj post
molim pomoć već otprilike 3-4 mj pušim original choice(tamno zlatni) i znam da ima aromu vanilije danas sam vidio i kupio vanilla choice(crni) koji bi trebao imat aromu vanilije ali ja sam osjetio još nešto poput trešnje možda višnje nemogu odredit točan okus pa me interesira da li je to greška pakiranja ili tako mora bit
cudno...a valjda je onda greška pakiranja, jer ja dok sam to kupio imao je aromu vanilije
PocketAces is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 15:06   #25
Da nisi kupio cherry choice?
Tiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 19:11   #26
pa rekao je da je crno pakovanje...jedino ako je daltonist frajer
PocketAces is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 19:56   #27
Kolumbo!
Ivanzinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 22:18   #28
Preporučila (oprostite, znam da mi nije ovdje mjesto, ali imate bolje teme) bih Zlatni Dukat.

Dosta dugo motam cigarete s takvim duhanom tati.
__________________
We´ve all been traumatized, we were all a part of the revolution. We call the truth a lie...Too much got lost in translation.
Malva is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 15:16   #29
Quote:
Malva kaže: Pogledaj post
Preporučila (oprostite, znam da mi nije ovdje mjesto, ali imate bolje teme) bih Zlatni Dukat.

Dosta dugo motam cigarete s takvim duhanom tati.
što,lakse ga je zarolat u cigaru ili bolje prija??
__________________
"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."-J.D.
Eoin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 11:26   #30
Probao sam Kolumbo, uopce nije toliko los, ocekivao sam da ce biti vece smece kao i cigarete. Naravno ne moze se mjeriti sa kvalitetnijim duhanima, ali za 19kn je 40grama sto je vise nego ok cijena.

Pitanje, koliko kosta u onoj tubi od 100grama? Jer koliko se ja sjecam bio je 40kn, a jucer sam ga mislio kupiti i vidim cijena 49kn?
Tiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 16:41   #31
meni najbolji duhan s aromom definitivno crni BlackDevil
od duhana bez "stranih" aroma mi je BaliShag bijeli i crveni dobar, makar su mi frendovi rekli da je crveni dosta jak, meni je sasvim ok
IZC is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 16:13   #32
Quote:
Eoin kaže: Pogledaj post
što,lakse ga je zarolat u cigaru ili bolje prija??
Oboje, bar meni.
__________________
We´ve all been traumatized, we were all a part of the revolution. We call the truth a lie...Too much got lost in translation.
Malva is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 18:54   #33
CRNI BLACK DEVIL a po čemu ima aromu pošto ga još nisam probao
mac22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 23:20   #34
Quote:
mac22 kaže: Pogledaj post
CRNI BLACK DEVIL a po čemu ima aromu pošto ga još nisam probao
ima ti specifičnu aromu, nesto poput mjesavine vanilije i cokolade, mislim meni dim ima aromu po vanilij a duhan u vrečici mi vuče na čokoladu

ja jednom "zasmrdio" cijeli kafič BD-om i sve mirisalo po vaniliji odnosno BD-u XD
IZC is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 04:43   #35
Jel ima spasa duhanu koji se sasušio, ili da ga bacim u smeće?
__________________
Hey Joe...
Drveni Sovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 10:01   #36
Quote:
Drveni Sovac kaže: Pogledaj post
Jel ima spasa duhanu koji se sasušio, ili da ga bacim u smeće?
Ako želiš kašljati od "jakosti" dima - nemoj ga baciti.

Možda se varam, ali ne bih preporučila da rabiš osušeni duhan.
__________________
We´ve all been traumatized, we were all a part of the revolution. We call the truth a lie...Too much got lost in translation.
Malva is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 11:04   #37
Quote:
Drveni Sovac kaže: Pogledaj post
Jel ima spasa duhanu koji se sasušio, ili da ga bacim u smeće?
Inače za održavanje "vlažnosti" duhana najbolje je koristi narezanu jabuku ili kupus...

ali nisam sigurna može li se ta vlažnost vratiti...

probaj...nemaš kaj izgubit.

Nareži jabuku na šnite i stavi jednu šnitu na jedan kraj...drugu šnitu na drugi...i treću na sredinu.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 13:25   #38
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
Inače za održavanje "vlažnosti" duhana najbolje je koristi narezanu jabuku ili kupus...

ali nisam sigurna može li se ta vlažnost vratiti...

probaj...nemaš kaj izgubit.

Nareži jabuku na šnite i stavi jednu šnitu na jedan kraj...drugu šnitu na drugi...i treću na sredinu.
Znaš da hoću! Kupio sam u dioni neke jabuke, da ih je neko ogulio i narezao prije, nebi mogo prepoznat da je jabuka, pa bar da za nešto posluže. Inače taj duhan je već prastar - tamo negdje od 1 mjeseca, a nisam 1/4 potrošio. Jel postoje neka manja pakiranja, za povremene pušače? Konkretno radi se o Bali Shagu.
__________________
Hey Joe...
Drveni Sovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 13:37   #39
koliko ja znam imas BaliShag samo po 40g
Domingo je po 33g
a večina ostalih je 30g pakiranje
IZC is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 21:35   #40
Eto moram priznat da jabuke donekle djeluju, pola jabuke sam narezao i stavio na luster na toplo, još uvijek dimi kao lokomotiva ali ima napretka
__________________
Hey Joe...
Drveni Sovac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:40.