Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > App Store

App Store Aplikacije za iPhone

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2014., 07:50   #41
I kad ti prode godina dana vise neces uzivati...

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
dejo77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 09:00   #42
Pise i meni. Vec su mi valjda 2 puta produzili taj besplatni period tak da to nis ne znaci. Jednom kad odluce da ce pocet naplacivat, to ce i napravit bez obzira promijenio ti rom ili ne...
Za sad produzuju taj besplatan period

Sent from my SM-G900F using Tapatalk 2
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 01:58   #43
Pozz svima! Shvatila sam to brisanje aplikacije I brisanje racuna, ali ono sto me zanima je sto ce moji kontakti imati u njihovim WA kad ja obrišem racun? Hoću li I daĺje biti u njihovu WA sa svim porukama ili cu I od tamo biti izbrisana??

Ono sto me nervira isto je da kad kontakt izbrisem iz imenika telefona(znaci I imenika WA) I blokiram ga,na WA I dalje mi je u WA chat listi I sto je najgore migu vidjet last seen
__________________
Jer oni su baš kao tango - vrte se jedno oko drugog, odmiču i primiču, taman kad pomisle da se sve stišalo opet se pojača, ali najvažnije je to da dok god bi svirala muzika bilo bi i njih...... ali muzika više - ne svira!
maserka80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 01:50   #44
A evo citala sam I po stranim portalima u uglavnom....brusanjem racuna I dalje ostaje sve usto u WA ljudi s kojima smo komunicirali..jedina razlika je da nam neće vidjet profilu sliku I last seen. Vjerojatno ce bam moći poslati poruku alu ce jraj nje vječno stati jedna kvačica....pretpostavljam. ..ne vjerujem da ce dobiti neku poruku da nam se ne moze pisati ili tako nešto. ..
__________________
Jer oni su baš kao tango - vrte se jedno oko drugog, odmiču i primiču, taman kad pomisle da se sve stišalo opet se pojača, ali najvažnije je to da dok god bi svirala muzika bilo bi i njih...... ali muzika više - ne svira!
maserka80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 11:34   #45
vhatsapp sex grupe

Ne znam ima li gdje sto o ovome,ali mozda mi netko moze pomoci...sumnjam da mi je decko u nekakvoj grupi na Vhatsapp-u,non stop je na vezi i to uglavnom kad je na poslu,sam ili po noci..skriva se uglavnom..postoje li mozda kakve grupne igre ili nekakve sex grupe zna li itko ista o tome.cini mi se opsjednut necim na tom vhatsappu.
saluan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 12:51   #46
Nema toga. Dopisuje se s nekim

Sent from my SM-G900F using Tapatalk 2
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 20:39   #47
Pa može biti u grupi na whatsappu, ali priča s kontaktima iz mobitela, a ne nekim random ljudima skupljenim s neta.
Fashion Barbie is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 23:06   #48
To je drugo. Grupe postoje i kod vibera (iako nije tema). Definitivno se dopisuje s nekim koga zna (ili "zna").

Sent from my SM-G900F using Tapatalk 2
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 16:41   #49
zanima me za iphone 4, na whatsapp, kako deaktivirati vibraciju ? hvala
bavarac6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 18:35   #50
slučajno obrisana WhatsApp poruka

Kako vratiti nedavno obrisane poruke na WhatsApp-u iphone ios8.3...
Izgubio sam se u moru raznih software-a pa ako ima netko iskustva koji je software najbolji za to. (Nemam postavljeno backup-iranje na icloud)

Pozdrav
crosat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 13:38   #51
ništa od ovoga što sam izguglala nisam osobno isprobala, tako da ne garantiram da će išta pomoći. no dok se eventualno javi netko s iskustvom...

aplikacija
tema na apple support forumu
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 18:25   #52
kad udjem na web.whatsapp i upali se ono da skenira kod i nista se ne desava. U pitanju je iphone 4s, da li se jos kome desavalo ili nisu za iphone jos sve sredili


Sent from my iPhone using Tapatalk
anelko is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 09.09.2015., 18:40   #53
pa jel ti se pojavi qr kod na web stranici na kompu?
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 23:01   #54
Pojavi i krebe on njega da skenira, ali nista. Cak se i promjeni kod nakon nekog vremena, ali opet nece da ga skenira.


Sent from my iPhone using Tapatalk
anelko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 23:34   #55
Meni je bez problema određeno skeniranje. Koja ti je verzija aplikacije?
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 00:03   #56
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
Meni je bez problema određeno skeniranje. Koja ti je verzija aplikacije?

2.12.6 Trebalo bi da je zadnja, jer ne mogu da uradim update :/


Sent from my iPhone using Tapatalk
anelko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 00:48   #57
Da, to je zadnja verzija i meni sve funkcionira ok. Probaj reinstalirati WhatsApp. Iako mi zvuči kao neki problem s kamerom. Možda previše približavaš mob monitoru? Znam za slučaj da je lik prislanjao mob na monitor pa se čudio zašto neće skenirati i da to sve ništa ne valja
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 21:56   #58
E vidis moguce da je do kamere problem, jer sam je izgleda nesto zezno. Kad hocu da slikam bude malo slika mutna, ali svakako cu jos pokusati sa reinstalacijom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
anelko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 20:56   #59
Treba mi pomoć, prvi put imam pametni tel. točnije iphon6, instaliram whatsapp i pita me:
"whatsapp želi prisupiti vašim kontaktima iz imenika da bi vam pomogao da se povežete sa ostalim whatsapp korisnicima"

imam odgovor: nemoj dozvoliti i OK.

ako stisnemoj nemoj dozvoliti dali i dalje mogu kosrititi aplikaciju i možda sama odrediti neke postavke ili šta?

do sad to nikad nisam imala tako da stvarno nemam pojma.
-Crna Mamba- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 21:57   #60
možeš promijeniti kasnije u postavkama whatsappa (settings -whatsapp) ili u postavkama privatnosti (settings - privacy - contacts).
no smisao whatsapp aplikacije je kontaktiranje s osobama iz imenika, tako da ne dozvoliti pristup kontaktima je jednako kao ne znam... biti sam u kući, imati fiksni telefon pa blokirati sve odlazne pozive.

svaka aplikacija koja treba pristup kontaktima, kalendaru, podsjetnicima itd itd (imaš spisak svega u privacy) mora dati korisniku do znanja kojim podatcima, a koji eventualno mogu prekršiti privatnost korisnika, traži pristup i ti kao korisnik to odobravaš ili ne.

tako za aplikaciju kojoj je primarna funkcija komunikacija s ljudima iz imenika, naravno da ćeš dozvoliti pristup imeniku. no ako te uz to traži i pristup lokacijskim uslugama, tu mrtva hladna možeš kliknuti no. kaj koga briga gdje si?
i kako sam gore rekla, uvijek to možeš i promijeniti.

pitaj ako još što nije jasno
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:57.