Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2010., 17:52   #21
prvi krug još uvijek traje i odvija se, koliko sam ja skužila svaka dva tjedna, grupe su sastavljene po abecedi (po prezimenima), uglavnom tko u grupi prođe engleski zovu ga odmah na daljnje testiranje. Nemam pojma kakav je test iz informatike, idem u utorak i pretpostavljam da će biti teoretski.
cafone is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 00:40   #22
Ma otkud vam takvi zaključci, ja sam bila na testu engleskog pred mjesec dana, a tek nekidan su me zvali na psihološko testiranje, a u drugom dijelu abecede sam. Ako je o istom natječaju riječ.
oleandrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 08:50   #23
i kakav je test iz engleskog?što bude?
lirena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 09:25   #24
testiranje za što? ako prođeš što onda?
Mishko Pishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 19:08   #25
Zaista ne znam gdje je nestala moja tema vezana za ovaj natječaj!
ugl, zvali su me na testiranje - ali nisam otišao. Kako sam prije nekoliko mjeseci već "istestiran" rekli su mi na zavodu da nema potrebe da dolazim ponovo.
Ne vjerujem da će bit neš od ovog jer vjerujem frendu koji mi je reko da tamo već radi neka ženska.
vendetta219 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 13:23   #26
Quote:
vendetta219 kaže: Pogledaj post
Zaista ne znam gdje je nestala moja tema vezana za ovaj natječaj!
ugl, zvali su me na testiranje - ali nisam otišao. Kako sam prije nekoliko mjeseci već "istestiran" rekli su mi na zavodu da nema potrebe da dolazim ponovo.
Ne vjerujem da će bit neš od ovog jer vjerujem frendu koji mi je reko da tamo već radi neka ženska.
Zar mi nitko ne želo opisati što bude na tim ispitima i kako da se pripremim???
lirena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 14:59   #27
Bok ljudi,

jel vas tko zvao iz CES DFC za ovaj posao?
Mene je zvala psihologica sa hzz da dođem na razg. za ovo.ne znam ima li smisla ići.
jel tko od vas već bio na razg. kod psihologa ili u Ces-u?
vendetta219 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 15:39   #28
Quote:
vendetta219 kaže: Pogledaj post
Bok ljudi,

jel vas tko zvao iz CES DFC za ovaj posao?
Mene je zvala psihologica sa hzz da dođem na razg. za ovo.ne znam ima li smisla ići.
jel tko od vas već bio na razg. kod psihologa ili u Ces-u?
evo samo ponavljam pitanje - jesu li koga zvali iz ovog odjela?
vendetta219 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 15:33   #29
HZZ

da li je tko pozvan na testiranje u Hrvatski zavod za zaposljavanje (natjecaj je zavrsio prosli tjedan), pozicija Strucnog savjetnika? ima li tko kakva iskustva? mene su pozvali da dodem u petak na testiranje engleskog jezika....
mona15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 11:19   #30
HZZ CES DFC

Quote:
mona15 kaže: Pogledaj post
da li je tko pozvan na testiranje u Hrvatski zavod za zaposljavanje (natjecaj je zavrsio prosli tjedan), pozicija Strucnog savjetnika? ima li tko kakva iskustva? mene su pozvali da dodem u petak na testiranje engleskog jezika....
Book,
kako je bilo na testiranju u petak? ja sam pozvana za ovu srijedu.
Hvala
ejasna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 12:46   #31
Quote:
mona15 kaže: Pogledaj post
da li je tko pozvan na testiranje u Hrvatski zavod za zaposljavanje (natjecaj je zavrsio prosli tjedan), pozicija Strucnog savjetnika? ima li tko kakva iskustva? mene su pozvali da dodem u petak na testiranje engleskog jezika....
Bila sam jednom na testiranju u HZZ, ušla u najuži krug, a testiranje iz engleskog mi je bilo čista smijurija... Btw, baš onda sam radila za neke amerikance!
__________________
Sutra je novi dan!
Trnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 15:11   #32
Quote:
ejasna kaže: Pogledaj post
Book,
kako je bilo na testiranju u petak? ja sam pozvana za ovu srijedu.
Hvala
testiranje u HZZ je bilo uobicajeno testiranje znanja engleskog. prvo je bilo sat vremena pisanja testa: nekoliko zadataka iz gramatike (odaberi pravi glagol, procitaj recenicu koja sadrzi gresku i napisi ju pravilo...), zatim prijevod nekog teksta vezanog za IPA program sa hrvatskog na engleski i prijevod teksta o HZZ-u sa engleskog na hrvatski. poslije toga smo jedan po jedan ulazili na usmenu provjeru. traje 5 minuta, par pitanja na engleskom, standardnih intervju pitanja. i sad cekanje na poziv za ostala testiranja (psiho, osobnosti, kompjuter....).
mona15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 15:12   #33
Quote:
turinica kaže: Pogledaj post
Bila sam jednom na testiranju u HZZ, ušla u najuži krug, a testiranje iz engleskog mi je bilo čista smijurija... Btw, baš onda sam radila za neke amerikance!
Hvala, turinica. da, i meni je englesko testiranje bilo dosta lagano... kao da imaju zadatke iz gramatike za srednju skolu...
mona15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 23:29   #34
Da li itko ide u ponedjeljak na testiranje u Hrvatski zavod za zaposljavanje (2. krug)?
mona15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 12:02   #35
HZZ CES DFC

Quote:
mona15 kaže: Pogledaj post
Da li itko ide u ponedjeljak na testiranje u Hrvatski zavod za zaposljavanje (2. krug)?
Baš sam maloprije zvala kadrovsku u hzz-u glede rezultata testiranja iz 1. kruga engleski jezik; izgleda da nisam prošla za dalje, malo me to čudi obzirom da mi engleski dobro ide a test nije bio toliko težak. Da li znaš koliko vas je prošlo u taj 2. krug? Hvala i sretno! ja sam malo razočarana i
ejasna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 16:28   #36
Quote:
ejasna kaže: Pogledaj post
Baš sam maloprije zvala kadrovsku u hzz-u glede rezultata testiranja iz 1. kruga engleski jezik; izgleda da nisam prošla za dalje, malo me to čudi obzirom da mi engleski dobro ide a test nije bio toliko težak. Da li znaš koliko vas je prošlo u taj 2. krug? Hvala i sretno! ja sam malo razočarana i
Zao mi je da nisi prosla, a pretpostavljas da ti je engleski bio zadovoljavajuc. Jesi sve rijesila? Mislis li da ti je prijevod bio ok? Mozes na njihovoj stranici provjeriti, jer postoje slicni tekstovi. Tko zna kako i sto oni gledaju kod selekcije...

Mene su zvali na psihologijsko testiranje (pismeno) koje je trajalo 2 i pol sata - to je bilo jucer. A ovaj petak moram doci na razgovor sa psihologom i testiranje iz informatike. A tek kad (i ako) sve to zadovoljim, onda ce poceti intervjui.

Jucer u dvorani nas je bilo kojih 20ak. Ali iskreno, mislim da to nije sve, mislim da je to samo jedna grupa. Nitko nam nije dao detaljnije informacije, samo su nam rekli kad tko mora u petak doci na razgovor sa psihologom. Ukoliko sta novo saznam u petak, javit cu ti.
mona15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 15:17   #37
Quote:
mona15 kaže: Pogledaj post
Hvala ti! Trenutno je aktualan HZZ... barem me zovu na testiranja... vec sam na 3. krugu
Bravissssimoooo bellla ))) Samo naprijed! Držim fige.
ferluci69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 12:19   #38
HZZ testiranja

Quote:
mona15 kaže: Pogledaj post
Zao mi je da nisi prosla, a pretpostavljas da ti je engleski bio zadovoljavajuc. Jesi sve rijesila? Mislis li da ti je prijevod bio ok? Mozes na njihovoj stranici provjeriti, jer postoje slicni tekstovi. Tko zna kako i sto oni gledaju kod selekcije...

Mene su zvali na psihologijsko testiranje (pismeno) koje je trajalo 2 i pol sata - to je bilo jucer. A ovaj petak moram doci na razgovor sa psihologom i testiranje iz informatike. A tek kad (i ako) sve to zadovoljim, onda ce poceti intervjui.

Jucer u dvorani nas je bilo kojih 20ak. Ali iskreno, mislim da to nije sve, mislim da je to samo jedna grupa. Nitko nam nije dao detaljnije informacije, samo su nam rekli kad tko mora u petak doci na razgovor sa psihologom. Ukoliko sta novo saznam u petak, javit cu ti.
Bok, čestitam na 3. krugu testiranja za HZZ, sretno i dalje! Spomenula si neke testove engleskog na njihovoj stranici, na što si točno mislila? Ova ekipa koje je prošla dalje je uglavnom mlađa ekipa ili ima i starijih (stariji od 35 godina)? Hvala
ejasna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 21:29   #39
Quote:
ejasna kaže: Pogledaj post
Bok, čestitam na 3. krugu testiranja za HZZ, sretno i dalje! Spomenula si neke testove engleskog na njihovoj stranici, na što si točno mislila? Ova ekipa koje je prošla dalje je uglavnom mlađa ekipa ili ima i starijih (stariji od 35 godina)? Hvala

Bok! Nema na njihovoj stranici testova, nego teKstova na engleskom i na hrvatskom, vrlo slicne stvari koje su bile i na testiranju. Attachiram link gdje sam ja nasla slicne stvari (a imas i hrvatsku verziju).
http://www.hzz.hr/dfc/default.aspx?ID=2

Ljudi koje sam ja susrela na testiranjima, prema mojoj procjeni imaju izmedu 25 i 35 godina. Bila sam i na razgovoru u HZZu... Moram priznati da sam malo razocarana, mislim da od toga nista... Bila je hrpa zivotopisa na stolu i ljudi koji su pozvani na intervju su se izmjenjivali svakih 10, 15 minuta... Rekli su da ce se javiti kroz desetak dana (toliko je i proslo) i nitko se nije javio...
mona15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 10:42   #40
hzz

Quote:
mona15 kaže: Pogledaj post
Bok! Nema na njihovoj stranici testova, nego teKstova na engleskom i na hrvatskom, vrlo slicne stvari koje su bile i na testiranju. Attachiram link gdje sam ja nasla slicne stvari (a imas i hrvatsku verziju).
http://www.hzz.hr/dfc/default.aspx?ID=2

Ljudi koje sam ja susrela na testiranjima, prema mojoj procjeni imaju izmedu 25 i 35 godina. Bila sam i na razgovoru u HZZu... Moram priznati da sam malo razocarana, mislim da od toga nista... Bila je hrpa zivotopisa na stolu i ljudi koji su pozvani na intervju su se izmjenjivali svakih 10, 15 minuta... Rekli su da ce se javiti kroz desetak dana (toliko je i proslo) i nitko se nije javio...
Bok, hvala na infu (mislila sam da je nešto drugo posrijedi). Žao mi je ako si ispala iz igre; možda ti se jos jave. Mislim da bi oni i slični trebali oglasiti radna mjesta isključivo za prevoditelje (tj. trebali bi angažirati iste no to im je naravno preskupo); kakve su to gluposti-oni njihovi testovi ne dokazuju puno; ja sam živjela i studirala kratko vani no nisam nabiflala napamet doslovan prijevod rečenica sa njihove stranice; to se sve vrlo lako svlada kada počneš raditi, sva ta stručna terminologija i pravni žargon. A možda su ipak problem
moje godine/moje radno iskustvo (kojeg ima poprilično) ili se nisam dovoljno kesarala na intervjuu.
Eto, sada sam malo olakšala dušu. Lijep pozdrav i sretno!

p.s. kako sam samo ovo mogla zaboraviti; e da bilo bi najbolje da smo i svi završili ekonomiju i pravo!!!
ejasna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:45.