Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2013., 18:02   #21
A e-buy, Amazon i ti servisi?
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 18:33   #22
U pravilima piše da treba pipkavo s tim informacijama pa ih zato nisam pisao.
A čuj, da meni treba, svi bi u inbox dobili poruku: "Jel imaš, jel znaš...".
A stvarno na netu ima sve za keca. Baš sve sam našao.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2013., 16:48   #23
vidim da se priča o ps1 igrama..
i dan danas jedna od najboljih igara:Sillent hill,a uz bok njoj Metal Gear solid i Resident Evil..
da ne zaboravim, Colin Mcrae raly,Driver 2,Medal of honor,Formula 1..
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 01:41   #24
ja do sam igrao udarao sam nfs4 , final fantasy 7 i 8, f1 2000 od ea sport gdje sam znao na najteže imat 3 sekunde po krugu prednosti, igral sam digimon world 1,2,3 i digimon card battle, jedna o prvih mi bila azure dreams, pa da dodam nfs5 ,onda warzone 2100 koji ima za skinut free verzija za komp i to na mislim warzone.net koja se još razvija,pa fifa 03, pa grand tourismo 2, arc the lad 1 i 2 a 3. nastavak sam nedavno preko emulatora probal pa me je totalno razočaral, civilization 2, tomba 2, colin mcrae 2.0, lma manager koji broj nis siguran, dragon warrior 7, i još par igrica kad se sjetim javim se, stim da danas igram dosta njih preko emulatora
spacedoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 20:32   #25
Ej ljudi trazim neke freeroam ili polu-freeroam igre za psx je ima ista osim gta?
__________________
Uhm Hi

Be yourself. :)
FreedomSensei is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 23:17   #26
Driver 2 možda? Slično tome World's scariest police chases. Obje donekle sliče na gta i mislim da imaju neki free roam mod.
Ima sigurno i neki free roam RPG al to sam slabo igrao.
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 02:21   #27
Quote:
Chuky1 kaže: Pogledaj post
Driver 2 možda? Slično tome World's scariest police chases. Obje donekle sliče na gta i mislim da imaju neki free roam mod.
Ima sigurno i neki free roam RPG al to sam slabo igrao.

Ej hvala puno na replyu. Ma nisam neki ljubitelj racing igara tak da ono :S A za RPGe da tu si upravu vecina ih je freeroam mislim, ili bar freeroam dok ne zavrsis igru, al opet ta vecina su 2d, ja trazim 3d stvari, posto cu 2d igre derat na Gameboyu, SNESU, NESU i tim starijim uređajima.

PS1 sigurno ima neke freeroam/polu-freeroam titlove koji samo cekaju da se spomenu
__________________
Uhm Hi

Be yourself. :)
FreedomSensei is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2019., 13:04   #28
Quote:
So Lid kaže: Pogledaj post
sve isto osim Need for Speed, to nikad nisam volio.
najviše sam MGS i Syphon Filter igrao.

i ofkors, Tony Hawk neizbježan

ajme i Tenchu
Meni je MGS bio jako težak pa ga nisam baš igrao, tek sam ga kasnije prešao.
Syphon Filter mi je bio super, pogotovo dodatne stvari kao karte u tlocrtu, objašnjenja svih oružja i slično, produkcijski studio se fakat potrudio.Mislim da je ovo jako underrated igra kad se slažu top igre.
Tenchu mi je super, pogotovo drugi dio.Je li tko igrao sa trećim likom kojeg se treba otključati kad se prođe sve sa ostala dva lika?

Quote:
Ne$$ kaže: Pogledaj post
Suikoden mi je isto odličan RPG ali kako sam ga igrao samo preko emulatora onda mi u kasnijem dijelu igre zašteka.
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2023., 09:25   #29
Evo jedne zanimljive činjenice u vezi PS1

Nevjerojatno otkriće 23 godine kasnije: PlayStation 1 mogao je igrati piratske igre i bez ugrađenog čipa!
Star Fox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:14.