Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > App Store

App Store Aplikacije za iPhone

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2013., 16:16   #1
Facebook Messenger

Quote:
Text your friends for free. Get Facebook Messenger to instantly reach friends on their smart phones, feature phones or desktop computers. In addition to sending free texts, you can also:
- Chat with a group
- Send voice messages, photos, smileys and other emoji
- Get push notifications
- Know who’s seen your messages
- Include your location
Messenger does all this using your existing data plan.
Link na AppStore

trebam pomoc oko face messingera. Imam Iphone 4 sa OS6.
Instalirao sam si face messinger i sam face na mob i problem je jer mi messinger vise ne javlja kada mi netko posalje poruku. Prvi dan je sve radilo kako treba i sada ne želi mi javiti više da je stigla poruka, tek kad otvorim messinger onda vidim poruku, ali to nije to. Kada je bio OS4, onda sam imal neki drugi messinger i isti problem je bio.
Pod obavijesti je sve ukljuceno i notifications na messingeru su ukljucene...

u cemu je problem da mi ne javlja poruke? Ima li neki drugi nacin? ima li veze dal sam logirani ili nelogirani, spojeni, nespojeni na wifi ili 3g?


EDIT: skuzil sam ako ugasim mobitel i upalim ga, onda radi.......sad je samo pitanje kak dugo.
__________________
"It Ain't Over, 'Till It's Over"

Zadnje uređivanje assassin : 12.04.2013. at 18:11. Reason: Dodani link i opis
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 11:35   #2
Tako je i meni vec duze vremena i na Facebook aplikaciji i na FB Messenger aplikaciji. Možda je do njihovog updatea. Čekaj idući update da vidiš hoće li doći k sebi.
Boedo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 19:33   #3
imam iphone 4s zanima me dali se moze namijtstit da imam one krugove satsrane kad dode poruka a ne da me slaje na aplikaciju messnegrea
roni7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 17:28   #4
Messenger sound

Instalirala sam ga na 6-ici no zvuk poruke nije piiiiiiiing kao na prijasnjim iphone-ovima nego tri-tone . Svaki put mislim da mi je dosao sms i postaje jako iritantno .

Moze se to promjeniti ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Cahla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 07:56   #5
Promjeni si ton sms-a.
*Mustra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 08:36   #6
Quote:
*Mustra* kaže: Pogledaj post
Promjeni si ton sms-a.


Da . Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk
Cahla is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 09:49   #7
Da ne otvaram novu temu, pitat ću ovdje.
Molim vas ako mi netko može objasniti kako uspostaviti poziv preko Facetime Messengera, radi se o pozivu u Australiju.
Da li su ti pozivi besplatni ili se nešto plaća?
Ne bih nikako voljela uključiti neku uslugu, napraviti poziv i veliki trošak.
Unaprijed zahvaljujem na pomoći.
afra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 10:12   #8
Pozivi su besplatni, nema troskova, trosis samo internet (MB) ukljucen u tovju tarifu. Isto kao da zoves preko skype ili vibera.
Naravno, ako si vec potrosila ukljucene MB iz tboje tarife onda ces platiti potrosene MB prema cjeniku tvog operatera.
fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 10:21   #9
O super, puno ti hvala!
afra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 12:58   #10
Već duže vrijeme imam jedan iritantan problem sa Messengerom. I na iPadu i na iPhoneu mi stoji notification da imam jednu ili dvije nepročitanih poruka, a u biti nema nijedna ne pročitana. I onda npr. dobijem jednu novu poruku, a u crvenom kružicu piše da imam dvije nepročitane poruke. Ažurirao sam više puta aplikaciju, probao sam unread/read metodu, ali problem nisam riješio. Da li je tko imao što slično i da li je tko riješio problem?
nerazzurri is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 21:27   #11
Kad pogledaš na kompjuteru- nemaš slučajno u onima koji nisu od prijatelja ili tako negdje?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 21:33   #12
imao sam isto taj problem, detaljno pročešljaj poruke i na kompjuteru i mobitelu... pobriši zahtjeve za poruke ako imaš i lako moguće da ti neke stare poruke po nekoliko godina odjednom označava pod nepročitane, sve poruke od početka napravi unread/read ili pobriši nepotrebne i ne bi ti više smjelo bacati nepostojeće notifikacije..

na messengeru to nije tako teško ako baš nemaš poruke od stotina ljudi
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 10:49   #13
Riješio. Išao sam od početka provjeravati sve poruke i izgleda da je jedna stara poruka iz 2013. god. postala nepročitana.
nerazzurri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 22:56   #14
Na chatu vidim tko je online, ali tu ima i nepoznati ljudi sa kojim sam kontaktirao prije koju god i necu nikad vise, nit zelim znati kad su online nit zelim da oni znaju kada sam ja.
Kako onemoguciti da se vidimo?
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2019., 15:53   #15
Poštovanje

Ja vodim tri stranice na Facebooku, a na mobitelu imam jednu aplikaciju Facebook Messanger. Zna li netko kako mogu poredati Facebook stranice u aplikaciji Facebook Messanger na mobitelu po redosljedu po kojemu ja osobno želim? Radi se o mobitelu Apple Iphone 5S. Ako znate odgovor na pitanje molim vas napišite cijeli postupak od početka do kraja. Zahvaljujem vam se svima na odgovorima.
__________________
S poštovanjem,
Mihajlo Kovačić.
Mihajlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2020., 20:23   #16
Bok, kako obrisati predlozene kontakte na mesinđeru? Ljudi kojima ste se javili par puta, pa da mi ne stoji bezveze. Nisam nigdje nasao opciju
_Soulcollector_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:33.