Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2010., 13:37   #1
Metro

Evo ja sam bila na razgovoru u Metro-u pa možda ubuduće nekom pomogne. To je bio prvi krug pa se razgovor obavlja sa djelatnicom kadrovske, u drugom krugu je razgovor sa šefom iz Zagreba.

Sam razgovor traje nekih 20-ak min i meni je bio skroz ugodan. Izuzev onih nekoliko uobičajenih pitanja:zašto ste baš vi najbolja osoba za ovaj posao, koji su vaši nedostaci, kako bi se snašli u nekoj situaciji itd., pričali smo o turističkoj ponudi u Hrvatskoj i sličnim temama.
Garf is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 01:58   #2
Quote:
Garf kaže: Pogledaj post
Evo ja sam bila na razgovoru u Metro-u pa možda ubuduće nekom pomogne. To je bio prvi krug pa se razgovor obavlja sa djelatnicom kadrovske, u drugom krugu je razgovor sa šefom iz Zagreba.

Sam razgovor traje nekih 20-ak min i meni je bio skroz ugodan. Izuzev onih nekoliko uobičajenih pitanja:zašto ste baš vi najbolja osoba za ovaj posao, koji su vaši nedostaci, kako bi se snašli u nekoj situaciji itd., pričali smo o turističkoj ponudi u Hrvatskoj i sličnim temama.
u splitu?

od silnih ponuda koje saljen nisan siguran jesan li i tu posla.
Ajax81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 09:05   #3
Quote:
Ajax81 kaže: Pogledaj post
u splitu?

od silnih ponuda koje saljen nisan siguran jesan li i tu posla.

Da, u Splitu
Garf is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2011., 12:39   #4
Pozdrav
Zanima me dal je netko pozvan na razgovor za Metro u Varaždinu? Zna li netko nešto o tome?
anazec is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 10:54   #5
Quote:
anazec kaže: Pogledaj post
Pozdrav
Zanima me dal je netko pozvan na razgovor za Metro u Varaždinu? Zna li netko nešto o tome?
Niko od mojih frendova ukljucujuci i mene nema nikakvu povratnu informaciju z aMetro u Vz......
Kvakic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 11:55   #6
Quote:
Kvakic kaže: Pogledaj post
Niko od mojih frendova ukljucujuci i mene nema nikakvu povratnu informaciju z aMetro u Vz......
Baš čudno, piše da se otvara 24.11. a još nikog nisu zvali na razgovor
anazec is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 15:43   #7
Metro Cash&Carry

Specijalist za trgovce mješovitom robom. Da li možda netko zna nešto više o ovom poslu - uvjeti, radno vrijeme, plaća?
Bila bi vrlo zahvalna. Pozdrav!
kido is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 10:48   #8
Quote:
kido kaže: Pogledaj post
Metro Cash&Carry

Specijalist za trgovce mješovitom robom. Da li možda netko zna nešto više o ovom poslu - uvjeti, radno vrijeme, plaća?
Bila bi vrlo zahvalna. Pozdrav!
I mene ovo zanima...možda je netko radio na sličnim poslovima u Metrou?
Tanja81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 09:43   #9
Quote:
anazec kaže: Pogledaj post
Baš čudno, piše da se otvara 24.11. a još nikog nisu zvali na razgovor
Ja znam jednu curu koju su primili i već jedno 3 tjedna ide u Zagreb na edukaciju. Tak da je to očito gotovo. Nažalost.
šansa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 11:13   #10
METRO Cash and Carry

Pozdrav, da li je netko od vas bio na testiranju/intervjuu u ovoj firmi? Bila bih zahvalna na bilo kakvoj povratnoj informaciji....
Tanja81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 11:20   #11
Ja sam bila u Metrou na razgovoru prije godinu dana. Klasičan razgovor sa gđom iz ljudskih resursa, malo prođe s tobom CV, da ti jednu situaciju na poslu pa moraš reći kako bi ti to riješila. Na kraju smo pričali o svemu i svačemu, turističkoj sezoni i sl. Da sam prošla u drugi krug bio bi razgovor sa direktorom i to je to.
Garf is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 11:25   #12
Quote:
Garf kaže: Pogledaj post
Ja sam bila u Metrou na razgovoru prije godinu dana. Klasičan razgovor sa gđom iz ljudskih resursa, malo prođe s tobom CV, da ti jednu situaciju na poslu pa moraš reći kako bi ti to riješila. Na kraju smo pričali o svemu i svačemu, turističkoj sezoni i sl. Da sam prošla u drugi krug bio bi razgovor sa direktorom i to je to.
Hvala na info...zanima me jel razgovor bio u zagrebu ili? Za koju poziciju?Ne znam da li si iz zg, ja sam iz osijeka pa me zanima hoću morati za zg?
Tanja81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 12:29   #13
Quote:
Tanja81 kaže: Pogledaj post
Hvala na info...zanima me jel razgovor bio u zagrebu ili? Za koju poziciju?Ne znam da li si iz zg, ja sam iz osijeka pa me zanima hoću morati za zg?
Ja sam bila na razgovoru za posao u kadrovskoj,u Splitu i tu se održavao razgovor.
Garf is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 10:23   #14
Metro

Jel ima netko da se prijavio za Trade Managera u Metro Cash and Carry? Da javite ako su vas zvali na razgovor.....
Tanja81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 09:26   #15
Metro CC

Znam da sam dosadna za Metro , ali jesu se nekome javili za intervju za Trade Managera?
Zar se nitko od forumaša nije prijavio na natječaj?
Tanja81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 21:52   #16
Quote:
Tanja81 kaže: Pogledaj post
Znam da sam dosadna za Metro , ali jesu se nekome javili za intervju za Trade Managera?
Zar se nitko od forumaša nije prijavio na natječaj?
ja sam se prijavila za spec. za trg. mješovitom robom i još uvijek ništa tako da
__________________
Prodajni album
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 12:30   #17
Quote:
pikacu kaže: Pogledaj post
ja sam se prijavila za spec. za trg. mješovitom robom i još uvijek ništa tako da
I ja sam se prijavila za to isto radno mjesto i mene još nisu zvali
Javi ako te pozovu? Za koji grad si se prijavila?
Tanja81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 15:50   #18
Quote:
Tanja81 kaže: Pogledaj post
I ja sam se prijavila za to isto radno mjesto i mene još nisu zvali
Javi ako te pozovu? Za koji grad si se prijavila?
zagreb - ali s obzirom na datumkad je završio natječaj sumnjam daće se i javiti
__________________
Prodajni album
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 11:37   #19
Evo koga zanima...Metro je završio selekciju, zvali su 6-7 ljudi na razgovor od 100njak prijavljenih...ja nisam među njima.
Tanja81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 20:02   #20
Quote:
Tanja81 kaže: Pogledaj post
Evo koga zanima...Metro je završio selekciju, zvali su 6-7 ljudi na razgovor od 100njak prijavljenih...ja nisam među njima.
za koje radno mjesto?
jel to za "spec. za trg. mj. robom"?
__________________
Prodajni album
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:21.