Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2016., 21:06   #221
Quote:
crazy dog lady kaže: Pogledaj post
Po koliko sati se sve moze raditi u Kauflandu, samo po 6h ili i manje? Na koliko najcesce stave prodavace?

I jel placaju prijevoz?
rade najčešće 4h ili 6h. samo voditelji i trezori imaju 8h radno vrijeme. sve ti to ovisi. ja npr sam odbila raditi 4h za središće jer mi je to premala plaća da si pokrijem neke troškove. prijevoz je plaćen naravno.
nina0901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 21:09   #222
Quote:
crazy dog lady kaže: Pogledaj post
I jos nesto - moze li se kod njih povremeno kad trebas dogovoriti za radno vrijeme, npr da te odredjeni dan stave jutarnju smjenu, a ne popodne ili obrnuto?
sve ti to ovisi o voditelju, ali možeš samo ne prečesto jer onda si na crnoj listi žicanja a vjeruj mi da ne želiš biti tamo.
nina0901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 21:55   #223
Hvala ti puno na odgovorima

Ti si radila za njih već ili netko tvoj? Pitam zato da znam jesu to informacije iz prve ruke. Ne da ti ne vjerujem, nego ljudi znaju svašta pričati i prenositi, jedan kaže jedno, drugi pak nešto skroz drugo..
crazy dog lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 22:53   #224
inf iz prve ruke. radila 3mj
nina0901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 19:02   #225
Ako vam hitno trebaju novci, a takvih je nazalost danas puno odite raditi 4 ili 6 sati, 8 je nemoguće dobiti... Prvo se potpisuje ugovor na 3mj npr. za 6 sati i plača vam je oko 2160kn plus prijevoz... Dakle ako imate sreće da nemorate dati za ZET, moze biti oko 2500 što i nije tako loše za 6 satno radno vrijeme, iako kad pogledate da i u ostalim dučanima, poput prodavača u velikim trgovačkim centrima rade isto tolko sati pa imaju preko 3000 a u dosta slučajeva i preko 4000 (DM-u, Mulleru, Lidlu (čiji vlasnik tj. grupacija je ista kao i od Kauflanda ali plaće veće????)). Ono što želim reći da se dosta naradite u Kaufu. za te pare... Nema stajanja, radite sve... Jedan čas ćete vući palete iz skladište, pa slagat robu na police, pa će vas zvati na blagajnu radit, pa ćete istovarivat šleper, pa ćete radi povrat novina, pa ćete slušat sve i svašta od ljudi koji kupuju itd...Nadalje, ako radite 6h, pol sata ćete biti na pauzi, a ako radite 4h nemate opće pauzu... Radnika je jako malo, tj. mozda i nije al te smjene od 4 ili 6h je nemoguće pogoditi da u isto vrijeme ima dosta radnika unutra za sve što treba.. Neki budu na bolovanju, neki na godišnjem, neki u nočnoj, neki daju otkaz i bude kaos, naročito u danima akcije... Znam da nekom je teško i dao bi sve za 2100kn mjesečno, no ako niste baš u teškoj situaciji rađe tražite dalje. Nažalost moje je mišljenje da Kauf. i na takve radnike cilja koji nemaju izbora te prihvate nakon 6mj. za stalno ugovor na 4 ili 6h ako prije ne dobe otkaz (nakon prvih 3mj).... Stvarno ne znam kako npr. jedna mlada osoba da zasnova obitelj, digne kredit ili nešto treće sa tim novcima.. ? Ono što ciljaju je vjerojatno to da nedaju 8 satno radno vrijeme jer bi morali dati bar minimalac koji mislim da je već prešo 3000kn u Hrv. Jedino što ima dosta ok ekipe, pogotovo ako vam je voditelj ok i vama će biti ok... Svi su većinom mlađi no sa različitim životnim pričama.... U nadi da će jednom biti normalna plaća u Kauf. pozrdrav i sretno sa zaposlenjem u hrv...
B_612 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 13:51   #226
Quote:
nina0901 kaže: Pogledaj post
- uzimanje šibera, rade njihove obračune i pune šibere sa novcima
- nadziraju info djelatnice i blagajnice one su njima nadređene i paze na pauze
-po potrebi kad je gužva rade na blagajni i infu
-rade sniženja tj puštaju sniženja (to je ono ako je nešto na akciji, a to sniženje ne prođe preko blagajne jer je puna cijena, trezor je kriv!)
-bave se revizijom i obračunima
-rade test kupovinu blagajnicama

dalje neznam :-)
Hvala,Ninček!
Hrđavi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 22:34   #227
Jel radio itko u Kauflandu u Vukovaru ili okolici mozda, ima li itko iskustva da napise malo?
__________________
VUKOVAR NIKADA NEĆE BITI BYKOBAP
Danube wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 12:54   #228
Ovi njihovi uredski poslovi,konkretno Služba za potrošače,to se radi tamo u Dubravi,Vile Velebita 6 ili...? Ako tko zna možda
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 11:19   #229
Vidim objavljen je oglas za referenta nabave? Ima netko kakvih informacija o tome radnom mjestu, kako je tamo? Hvala
naopaka-bajka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 17:28   #230
Mene isto zanima radno mjesto referenta nabave. Informacije? Itko?
jezevaskoljkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 18:28   #231
i mene zanima da nije to polusvijet ala Lidl?
__________________
IGNORE LISTA: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, CelMar, miki1988, SusFerox
danijeld is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 12:26   #232
Da li je netko dobio poziv za testiranje ili za razgovor?
jezevaskoljkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 11:27   #233
Oni na testiranje zovu vrlo brzo (mislim da 1-3 dana nakon što je natječaj završio), imaju više testova, test inteligencije nije baš tako lagan, imaš test osobnosti s onim zaokruživanjem , i sad se već ne sjećam štoje ovo ostalo bilo, ja sam prošla testiranje i onda su me odmah nakon par dana zvali na razgovor, ali nisam prošla dalje...tako ako te nisu brzo zvali na testiranje/razgovor...dobit ćeš mail s odbijenicom...mislim da su vrlo ažurni...
Uglavnom mislim da se kod mene sve odvilo pa u 10 dana...(testiranje i razgovor)
pura is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 14:01   #234
oni su imali nedavno za vise radih mjesta potraznju.
i u odjelu nabave, i tajnica nekog direktora i nesto vezano za IT.

test inteligencije (ograniceno vremenom)
test licnosti (easy od 2 zla zaokruziti manje, npr. jesi li srdačan ili povucen pa zaokruzi jedno od tog dvoje)



ali znam da oni znaju uzeti cca 2 tjedna za to kad je vise toga, tako da easy, jos vas stignu zvati.
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 20:24   #235
Da li tko zna tocnu adresu gdje se provode testiranja?
rihanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 16:26   #236
Quote:
rihanna26 kaže: Pogledaj post
Da li tko zna tocnu adresu gdje se provode testiranja?
Donje Svetice
jezevaskoljkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 17:28   #237
da malo podignemo temu
ima li kakvih novih informacija??
pozvana sam na testiranje zanima me što očekivati.
sibila30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2018., 12:46   #238
Quote:
sibila30 kaže: Pogledaj post
da malo podignemo temu
ima li kakvih novih informacija??
pozvana sam na testiranje zanima me što očekivati.
Za koju poziciju si pozvana na testiranje?
marina0405 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2018., 12:12   #239
Kakva su iskustva sezonskog rada u Kauflandu? Vidim da plaćaju smještaj, kolika bi onda bila plaća?
makica18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2018., 14:34   #240
Da li se situacija šta promjenila i jesu li bolji uvjeti i porasle plaće?
campel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:17.