Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2013., 18:42   #21
Jel ima kakvih novosti u vezi potpisivanja ugovora i pocetha rada?
Ether is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 17:13   #22
da malo dignemo temu
ja sam se jutros zaletio do zavoda na redovnu prijavu i usput pitao kako mi stoji postupak za stručno...
rekla teta na šalteru da je moja prijava kao i trenutno sve ostale na čekanju jer se nema para, a kad bude para sve će opet krenut
(kad ono linić ide prodavat obveznice u ameriku, sljedeći tjedan?)
frozenH is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 10:33   #23
Da li je netko bio na testiranju za posao pa na razgovoru prošli ponedjeljak? Zanima me da li su već nazvali tko je dobio posao ili se još mogu nadati da nisu odlučili?
Vila Zvoncica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2014., 14:04   #24
Quote:
Vila Zvoncica kaže: Pogledaj post
Da li je netko bio na testiranju za posao pa na razgovoru prošli ponedjeljak? Zanima me da li su već nazvali tko je dobio posao ili se još mogu nadati da nisu odlučili?
Zar baš nitko na cijelom forumu?
Vila Zvoncica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2014., 09:19   #25
Može li mi itko opisati kako izgleda testiranje u MPPI, kakva su pitanja (na zaokruživanje ili esejska), te testovi za engleski i provjera rada na računalu? Unaprijed zahvaljujem...
wooloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 17:20   #26
Bok, javljam da sam dobila poziv za testiranje za idući utorak ( 18.02.). Natječaj je za stručnog suradnika u odjelu međunarodnih poslova, EU poslova i EU fondova. Natječaj je od 06.12. Završio je 16.12. I ako netko zna, kako izgleda testiranje rada na računalu tj. što se testira bila bih zahvalna.
credica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 11:41   #27
Quote:
credica kaže: Pogledaj post
Bok, javljam da sam dobila poziv za testiranje za idući utorak ( 18.02.). Natječaj je za stručnog suradnika u odjelu međunarodnih poslova, EU poslova i EU fondova. Natječaj je od 06.12. Završio je 16.12. I ako netko zna, kako izgleda testiranje rada na računalu tj. što se testira bila bih zahvalna.
Pozdrav, ja isto imam testiranje za to radno mjesto... Stvarno ne znam.. Bila mi je jednom frendica kod njih na testiranju, ali za stručno osposobljavanje i rekla je da su pitanja iz ustava bila na zaokruživanje i da je bilo prelagano, a za ovo ostalo ne znam... Znaš možda kako će biti za ova ostala područja???
ivona000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 11:50   #28
Quote:
ivona000 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, ja isto imam testiranje za to radno mjesto... Stvarno ne znam.. Bila mi je jednom frendica kod njih na testiranju, ali za stručno osposobljavanje i rekla je da su pitanja iz ustava bila na zaokruživanje i da je bilo prelagano, a za ovo ostalo ne znam... Znaš možda kako će biti za ova ostala područja???

Ne znam, sad idem prvi put kod njih na testiranje pa ne znam što da očekujem. Za ustav se ne brinem. Nedavno sam položila državni pa to znam. Više me brine ovo drugo i ne znam što da očekujem na provjeri rada na računalu, što će provjeravati.
credica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2014., 11:54   #29
Jel zan netko kako izgleda testiranje u min. pomorstva? Imam literaturu iz čega s trebam pripremiti, no jel netko zna kakva su pitanja? Na zaokruživanje ili esejistička? I koliko ima pitanja? I što provjeravaju iz rada na računalu? Kakav je engleski? Hvala.
credica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 22:09   #30
Quote:
credica kaže: Pogledaj post
Jel zan netko kako izgleda testiranje u min. pomorstva? Imam literaturu iz čega s trebam pripremiti, no jel netko zna kakva su pitanja? Na zaokruživanje ili esejistička? I koliko ima pitanja? I što provjeravaju iz rada na računalu? Kakav je engleski? Hvala.

Zar nitko ?
credica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 14:36   #31
Quote:
credica kaže: Pogledaj post
Zar nitko ?
Imaš i na zaokruživanje i nadopunjavanje. Nije teško.

Engleski je nadopunjavanje, dakle imaš riječi koje moraš ubacit u tekst.

Na računalu imaš uredit word, tablicu, power point i slično.
Vila Zvoncica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 23:38   #32
ljudi, pomagajte!!! testiranje u ponedjeljak za radno mjesto viši upravni referent, jeli zna tko kako je već bilo? Zaokruživanje, dopuna? Treba kompletno sve zakone znati ili? Rad na računalu, pasivan engleski, što bi se tu moglo očekivati?????
maestro777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 17:46   #33
Objavljeni su rezultati testiranja od 18.02. ( Zagreb ). Ja prošla Ako je netko bio na razgvoru tamo bila bih zahvalna za kakav info...
credica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 12:44   #34
Da li netko zna da li su odabrani ljudi za posao za natječaj koji je objavljen u 11.mjesecu, testiranje je bilo 18.12., a razgovor 13.1.?
Vila Zvoncica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 23:09   #35
Hej Zvončice još ništa nije odlučeno, tako su mi rekli kad sam ih kontaktirao. Jesi ti bila na razgovoru ili to pitaš zbog nekog?
milivoje-kuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 21:53   #36
Bok Zvončice, ako želiš možemo sutra na cugu u grad pa popričati o doživljajima sa razgovora. Nisam neki perverznjak ako se slučajno toga bojiš.
crob is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 14:20   #37
Bok, jel ima tko kakve informacije da li su izabrani ljudi za natječaj koji je je bio do 16.12, testiranje je bilo 18.02., a razgovor 03.03.?
credica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 11:22   #38
Bok,

ima li koga tko je primljen na stručno osposobljavanje prošli tjedan? Žena mi je rekla da će mailom poslati neki obrazac, ali još nije. Već pomišljam da sam krivo čula xD
dondon23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 09:32   #39
Vidim da nikoga nije bilo ovdje skoro dvije godine Jel se netko javio možda sada na natječaj u odjelu za EU fondove - viši stručni savjetnik? Gledam njihove stranice i vidim da naknadno poništavaju skoro sve natječaje.....
naopaka-bajka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 15:52   #40
Jej se može negdje pronać pismeni za ministarstvo. Kako izgledaju ta pitanja, na zaokruživanje. Može na i pp odgovor
__________________
" I only know of two men who really understand the value of gold - an obscure clerk in the basement vault of the Banque De Paris and one of the directors of the Bank of England. Unfortunately, they disagree".
mkovac67 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:46.