Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2017., 12:22   #3441
http://www.hearthstonetopdecks.com/d...017-season-37/

Jel igra mozda tko ovaj deck? Fali mi ova zlatna sto daje u deck random paketic al craftao bi je ako se isplati igrati? Nisam valjda jedini koji je ljubitelj dragon deckova?
dinovu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 23:54   #3442
Pokušat ću bit što kraća.

Ne igram HS, ali pokušavam napravit recovery osobi koja igra već dvije godine + spizdio je određenu količinu pravih para na acc .

Čovjek bi rekao da ćeš u toj situaciji znati šifru maila ili barem koristiti mail koji ima nekakav recovery sistem, but nooo .

Long story short - igrao je preko (istog) kompa dvije godine, pokušao se ulogirat preko moba neki dan, izbacilo ga i tražilo kod koji su poslali na mail. On nema više pristup mailu, ali ne može ni na HS acc preko kompa.

Ja sam pokušala napravit recovery maila, ali to je ionako throwaway koji nema smisla pa da im pošalje i kopiju osobne.

I sad - piši kući propalo ili postoji neki način da vrati HS acc, pa da mu mogu promjenit mail?

Jedino što mi je palo na pamet je blizzardov acc di sam tražila da mu skinu ticket za autorazaciju (ili ona druga riječ, ne mogu se sjetit ), ali nisam sigurna da to radi išta.
On je na poslu, pa ne može provjerit do ujutro dali se možda sad može ulogirat preko kompa.

Šifru i mail HSa zna, ali kao što rekoh, traži ga prvo kod do kojeg ne može jer ne zna šifru samog maila.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 20:22   #3443
Quote:
dinovu kaže: Pogledaj post
http://www.hearthstonetopdecks.com/d...017-season-37/

Jel igra mozda tko ovaj deck? Fali mi ova zlatna sto daje u deck random paketic al craftao bi je ako se isplati igrati? Nisam valjda jedini koji je ljubitelj dragon deckova?
Ovako Elise je karta koja se igra u control deckovima jer ti daje dodatni win condition protiv drugih control deckova.U priestu je pogotovo dobra zbog toga sto mozes povuci vise paketica s Shadow Visions.Isplati se craftati zato sto je dosla ove godine tako da ce u standardu biti jos dugo i mozes ju stavit u dosta control deckova tipa control paladin i sl
Dodatni savjet craftaj legendary iz classic i Un'Goro prvo jer prvo classic nikad ne odlazi,a od ostalih trenutnih ekspanzija Un'Goro ce najduze biti u standardu
Myus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 15:01   #3444
@dire Dawn: kontaktirati Blizz support (mislim da imaju i chat support), objasniti situaciju, poslati presliku osobne pa promijeniti e-mail adresu za recovery.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 15:13   #3445
Ljudstvo pozdrav. Marko sa Kosova polja ovdje

Nakon par godina pauze uhvatio se malo gejmanja i otkrio ovaj draguljček, pa mi treba nekoliko informacija koje me interesiraju kako bi vidio perspektivu kolko ću se ja na ovoj igri uopće zadržati (zapravo mi je odskočna daska prije Overwatcha, ali trenutno imam preslab komp za nj).

Dakle, nekoliko pitanja, bez okolišanja:

1. Kolko se isplati igrati bez korištenja prave love, odnosno, kupovanja deckova/avantura/tavern brawlova itd. Vidim da se ekipa žali da je sada gotovo nemoguće bez barem malo plaćanja igrati ovo čudo na nekoj iole kompetitivnijoj razini. Ima li alternative? Ja igram za sada casual i tu i tamo koji ranked match, ali ako ću za svake 3 pobjede dobivat tek po 10 golda, a svaki daily quest 40 golda, onda mi se to i ne čini kao neka divlja perspektiva (to znači da moram grindat po 3-4 tjedna samo da bi dobio neke poštene goldove za poštenu kupovinu questova ili deckova).

2. Jel se to meni samo čini ili svaka osoba igra ili maga ili maga ili maga. Do sad sam se protiv pravih ljudi susreo sa pokojim rogueom, jednim priestom (taj me masakrirao) i jednim shamanom. Sve ostalo mageovi ili druidi. Coincidently, igram i maga ili druju, jer su mi to moje WoW klase. No svejedno, wtf, zar je balans tolko loš da se samo sa tim klasama isplati ili za sad još uvijek nalijećem samo na njubare koji, ko i ja peru prvu klasu koja im je tutnuta u ruke?

Hvala puno
Galijun1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 15:57   #3446
da, teze je pocet sad igrat nego prije nekoliko god.
e sada, isplati li se igrat ili ne ovisi o tebi i tvojim ocekivanjima.
ima free2play deckova s kojima su ljudi dolazili do legendary.
e sada, ako ti hoces igrat quest priest ili warrior normalno da neces moci jer ce ti falit puno skupih karata koje mozes kupit preko deckova ili igrat pa ces ih nakon pol god moci craftat.
ovisi kaj hoces i kaj ti je zabavno.

za 150 gold mozes igrat arene gdje si ravnopravan s drugima.
dobro, mage, rogue i paladin su malo ravnorpavniji od drugih i ima ih najvise. to je normalno da ce ljudi uvijek birat op klase jer zele skupit sto vise pobjeda da si vrate i zarade gold. treba ti 7 pobjeda da bih dobio tih 150 golda nazad. vec na 3 pobjede mozes dobit 50 golda i deck, tak da si racunas da si na nuli.

mislim da ti je najbolja opcija igrat arene, samo ti je problem da ce ti bit tesko financirat slijdece arene sve dok ne naucis igrati.
mozes paralelno igrat npr americki server pa ces moc igrat 2 arene po danu.
ili da odes tam prvo, rjesis questove pa se ispraksas malo i onda na EU korsitis usteđeni golda na arene i budes imo vise uspjeha nego tamo.

http://hearthstone.gamepedia.com/Quest
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 19:29   #3447
Baš sad se isplati igrat kada postji rotacija ekspanzija pa možeš lakše uhvatiti korak.

Veći je problem što su blizzarovci điberi pa prinatju edicije koje je sve teže kupiti.
Pablo is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 00:14   #3448
Quote:
Galijun1 kaže: Pogledaj post
Ljudstvo pozdrav. Marko sa Kosova polja ovdje

Nakon par godina pauze uhvatio se malo gejmanja i otkrio ovaj draguljček, pa mi treba nekoliko informacija koje me interesiraju kako bi vidio perspektivu kolko ću se ja na ovoj igri uopće zadržati (zapravo mi je odskočna daska prije Overwatcha, ali trenutno imam preslab komp za nj).

Dakle, nekoliko pitanja, bez okolišanja:

1. Kolko se isplati igrati bez korištenja prave love, odnosno, kupovanja deckova/avantura/tavern brawlova itd. Vidim da se ekipa žali da je sada gotovo nemoguće bez barem malo plaćanja igrati ovo čudo na nekoj iole kompetitivnijoj razini. Ima li alternative? Ja igram za sada casual i tu i tamo koji ranked match, ali ako ću za svake 3 pobjede dobivat tek po 10 golda, a svaki daily quest 40 golda, onda mi se to i ne čini kao neka divlja perspektiva (to znači da moram grindat po 3-4 tjedna samo da bi dobio neke poštene goldove za poštenu kupovinu questova ili deckova).

2. Jel se to meni samo čini ili svaka osoba igra ili maga ili maga ili maga. Do sad sam se protiv pravih ljudi susreo sa pokojim rogueom, jednim priestom (taj me masakrirao) i jednim shamanom. Sve ostalo mageovi ili druidi. Coincidently, igram i maga ili druju, jer su mi to moje WoW klase. No svejedno, wtf, zar je balans tolko loš da se samo sa tim klasama isplati ili za sad još uvijek nalijećem samo na njubare koji, ko i ja peru prvu klasu koja im je tutnuta u ruke?

Hvala puno
1. amm ovisi što želiš. ako te zanima neki ozbiljni constructed stil igranja, onda def ne možeš očekivat previše bez love. evo ja igram 2+ godine redovno (0 kn spent in total) i tek prije par mjeseci sam si od ovog dnevnog "farmanja" preko questova (+disenchantanje nerfanih karata, dobro dođe ) uspjela skombat za super deck. ne igram arenu uopće, al većina ekipe koja ima puno potrebnih karata za constructed igra arenu i jako se isplati. 150 golda nije puno za skupit, i ono isplati se za samo par pobjeda, a nakon toga dobiš više od uloženog.(malo prakse i bude bilo više od 1:3) tak da samo arenu rokaj.ak uživaš u igrici nebi trebao bit problem skupit dusta i golda. ak nemaš strpljenja uvijek imaš https://www.youtube.com/watch?v=o2TlqswALdg
ili možeš biti cancer i samo craftat rouge quest.:klap:

2.ne znam o kojem ranku točno pričamo, kak se penjem tak se susrećem sa drugačijim deckovima. ali mage je dosta OP, pogotovo sa svojim questom, rouge quest također, ali deck je (po meni) užasno dosadan i monoton za igrati. Također i warrior quest je dost jak. to isto često viđam. Meni je zasad najzabavniji deck koji najviše igram http://www.hearthpwn.com/decks/81233...a-combo-priest, (pokupila deck listu od Kiblera) i dost je dobar u puno slučaja, no malo spor za neke match up-ove. Al u svakom slučaju balans je dosta loš od dolaska nove ekspanzije. Tak da ak si sad uskočio tek, vjj će bit dosta teže u kratkom vremenu bez para nešto postići, al kao što rekoh, arena
__________________
"Malo tko u Švedskoj mi je povjerovao.Moja im se priča činila nevjerojatnom.To je u redu. Ni ja nisam nikome vjerovao."
saren is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 02:53   #3449
Rogue quest ce bit nerfan tak da ne znam koliko se isplati craftat.

Za f2p igrace je ok midrange hunter,jeftin deck s kojim mozes do legend ranka.
__________________
Ship ahoy!
Swedish is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 15:22   #3450
Znači, ja sam očito nesposoban. Igram ovo već par mjeseci i odlično se zabavljam, ali očito sam grozan u buildanju deckova. Rekord mi je u ranked level 16, a u areni 7 pobjeda i bolje jednostavno ne ide . Igram potpuno bez plaćanja i namjeravam da tako ostane. Imam doslovno 2 legendary karte . Al sam pročitao da će uskoro legendary biti češće u pacovima pa možda ima nade i za mene. Unatoč tome, igra zna biti prilično zabavna i kad se gubi (osim kad npr. imam 18hp i dobijem 3 fireballa u facu, tad dođe čovjeku da pojede tipkovnicu .
Svejedno, ja preporučam ovu igru, besplanta je, a postoji dobra mogućnost da se navučete.
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 16:23   #3451
Quote:
Chuky1 kaže: Pogledaj post
Znači, ja sam očito nesposoban. Igram ovo već par mjeseci i odlično se zabavljam, ali očito sam grozan u buildanju deckova. Rekord mi je u ranked level 16, a u areni 7 pobjeda i bolje jednostavno ne ide . Igram potpuno bez plaćanja i namjeravam da tako ostane. Imam doslovno 2 legendary karte . Al sam pročitao da će uskoro legendary biti češće u pacovima pa možda ima nade i za mene. Unatoč tome, igra zna biti prilično zabavna i kad se gubi (osim kad npr. imam 18hp i dobijem 3 fireballa u facu, tad dođe čovjeku da pojede tipkovnicu .
Svejedno, ja preporučam ovu igru, besplanta je, a postoji dobra mogućnost da se navučete.
constructed:
https://tempostorm.com/hearthstone/m...ard/2017-06-18

arena:
http://www.heartharena.com/
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 11:35   #3452
Quote:
Chuky1 kaže: Pogledaj post
Al sam pročitao da će uskoro legendary biti češće u pacovima pa možda ima nade i za mene.
pa da dosta je glup ovaj sistem legendaryja, navodno bi trebali dobiti jednog legendaryja na 20 paketica ( a ja sam ih u 50 dobila 1 ). Um nisam sigurna za dio da ce ih bit cesce bbrode je samo rekao da ces za svaku novu ekspanziju 100% dobit jednog legendaryja u prvih 10 paketica i da opcenito iz paketica neces dobivat duplice. a ja ionak ne dobivam precesto legendaryje tak da mi nije previse uzbudljivo to.

Quote:
Chuky1 kaže: Pogledaj post
Znači, ja sam očito nesposoban. Igram ovo već par mjeseci i odlično se zabavljam, ali očito sam grozan u buildanju deckova. Rekord mi je u ranked level 16, a u areni 7 pobjeda i bolje jednostavno ne ide .
jel deckove radis solo ili gledas po netu? msm super ak radis solo, al moji diy deckovi s pocetka igranja su bili kaos. sluzili su samo da dodem do ranka 20 i dobim cardback lul. nadi si neki legend rank deck na netu i craftaj si kaj ti treba.

Quote:
Chuky1 kaže: Pogledaj post
Igram potpuno bez plaćanja i namjeravam da tako ostane. Imam doslovno 2 legendary karte
pa u tom slucaju preporucujem solo adventures. zagarantirani legendaryji, od kojih njih pola a i vise mozes disenchantat(kao i neke epice i ostalo) i dobit puno dusta za nove. + naucis se radit deckove jer ces svako malo trebar drukcije karte za pobjedit bossa. a i zabavno je
__________________
"Malo tko u Švedskoj mi je povjerovao.Moja im se priča činila nevjerojatnom.To je u redu. Ni ja nisam nikome vjerovao."
saren is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 12:25   #3453
Ne. Legedendary drops ostaju isti samo je garantiran 1 u prvih 10 packova.

Promjena je ona da ne mozes dobiti legendary kojeg vec imas.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Pablo is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 11:32   #3454
Ja sam si za sada sklepao svoj deck za maga jer ovi koji su na netu postavljeni kao jaki su trenutno van moje lige u smislu love i dusta
Galijun1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 20:36   #3455
Quote:
Chuky1 kaže: Pogledaj post
Znači, ja sam očito nesposoban. Igram ovo već par mjeseci i odlično se zabavljam, ali očito sam grozan u buildanju deckova. Rekord mi je u ranked level 16, a u areni 7 pobjeda i bolje jednostavno ne ide . Igram potpuno bez plaćanja i namjeravam da tako ostane. Imam doslovno 2 legendary karte . Al sam pročitao da će uskoro legendary biti češće u pacovima pa možda ima nade i za mene. Unatoč tome, igra zna biti prilično zabavna i kad se gubi (osim kad npr. imam 18hp i dobijem 3 fireballa u facu, tad dođe čovjeku da pojede tipkovnicu .
Svejedno, ja preporučam ovu igru, besplanta je, a postoji dobra mogućnost da se navučete.
Ako nemas veliku kolekciju i noviji si igrac probaj sa midrange hunterom,stvarno je jeftin deck sto se tice dusta i s njim bi trebao lakse climbati rankove nego sa nekim control deckom.
Osim huntera moja preporuka ti je aggro druid ili pirate warriori i samo lupis po faci,ali oni su skuplji i traze par epic i Patchesa(oba) i Leeroya(pirate warrior)
Takodjer probaj climbati rankove sto kasnije u mjesecu jer tada su bolji igraci na visim rankovima nakon season reseta
Naravno ako su ti zabavniji control deckovi nastavi s njima budes i njih naucio kroz vrijeme i imat ces vise karata pa ce ti biti lakse,samo kazem preporucujem aggro deckove za climbanje ladder
A za legendary neces ih dobivati cesce vec ces samo u slijedecoj ekspanziji dobiti obavezno leg u prvih 10 packova,a ostalo ostaje isto 1 u 40 packova ti je siguran leg,jedino neces moci dobiti leg kojeg imas.Probaj zato sacuvati 1000 golda za 8 mj kad ce vjerojatno slijedeca ekspanzija tako da dobijes leg
Myus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 17:09   #3456
https://youtu.be/DgaBjPyMtXo?t=105

odlican mi ovaj novi trailer!
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 21:20   #3457
sad vam je pravo vrijeme za igrat arenu, ima nobova hrpa.


mada to nis ne mora znacit,
na 0-0 izgubim od noba sakatog jer mi mind control techom ukrade pyrosa, a mogo je ukrats 3-3, 1-1, 2-1 mobove. a cijelo vrijeme mi fali 3 dmga da ga ubijem, a moj sugavi fledling nece dobit windfury u 3 napada. jebote rng.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 22:39   #3458
Kad izađe nova ekspanija, ispada li whispers of the old gods iz standarda ili još ostaje?
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 19:48   #3459
Quote:
Chuky1 kaže: Pogledaj post
Kad izađe nova ekspanija, ispada li whispers of the old gods iz standarda ili još ostaje?
ostaje,
sve dok se ne promijeni godina u igri (kraken, mamut).


imam i ja pitanje,
kad izađe expanzija, hoce li pravilo o duplim legenarijima vrijedit i na packove nabavljene prije expanzije?
zasad sam prikupio 11 packova koje cuvam za posljie expanzije.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 21:59   #3460
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
imam i ja pitanje,
kad izađe expanzija, hoce li pravilo o duplim legenarijima vrijedit i na packove nabavljene prije expanzije?
zasad sam prikupio 11 packova koje cuvam za posljie expanzije.
Da
__________________
Ship ahoy!
Swedish is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:34.