Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2017., 14:47   #6481
Cuj, (ne)sluzbeno otkriveni razlozi mogu i ne moraju bit istiniti. Meni bi svakako bilo logicno da je takva firma sabotirana, jer firma koja nudi tako kvalitetnu uslugu po vrlo niskoj cijeni uzme dobar dio kolaca od svih drugih, cak i od puno vecih, a to se ocituje poprilicno brzo. Bas cu kasnije probat iskopat te razloge, ili ako ti imas kakav link za podilit.
Phantomas is offline  
Old 31.03.2017., 14:56   #6482
Na TK je pisan razlog njihovog propadanja. Sad, da li je to bila nečija sabotaža ili je stvarno bilo tako, to ne mogu reći, naravno..
to je napisao dečko koji je s njima imao nekakve sheme...pa je dao info iz "prve" ruke
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Old 31.03.2017., 15:11   #6483
TK je propao prvenstveno jer su se dva upravljacka partnera posvadali, bilo je i problema s tuzbama od strane spanjolaca.koji su kupili brdo MI5 nakon TopOne greske u cijeni..
propadanje TopOne nema veze sad s ovim sta se desava, SF Express je prokuzena spika i Francuska carina je blokirala sve posiljke iz Kine, zato su svi ukinuli SF express i zato vise nema slanja bez davanja jer su skoro svi koristili upravo SF Express..

from my Le X720 on TT
sasha2511 is offline  
Old 31.03.2017., 15:12   #6484
Ja sam pisao o propadannu Top One-a koji ce se mozda i ubrzo vratiti.Njihova "propast" nema nikakve veze sa ovime sto se trenutno dogada.Oni su imali potpuno druge razloge.Sto se tax free shippinga tice i chronopostove usluge preko Francuske,problemi su nastali vec od 1.3 ali vjerovatno su odredene stranice to presutile i gurale dok nije skroz stalo.Tax free shipping cete ponovno imati,uskoro,cak vjerovatno i brze nego sto mislite.E sada,ono sto je kod tax free shippinga bitno je kako to prolazi.Pokusao sam doci do nekakve informacije ali nisam uspio.Budite sigurni da taj nacin nije potpuno legalan ali nije ni ilegalan.Ocito postoje drzave koje imaju nekakve rupe u zakonu gdje nanneki nacin taj tax free prolazi...drugog objasnjenja nema.Jer poslati 10 mobitela i "proci" carinu na neki nacin je vrlo vjerovatno i moguce.Ali poslati 70-80 mobitela dnevno (provjerena brojka) u Eu i "zaobici" carinu je NEMOGUCE.Tax free cete ubrzo dobiti ponovno...budite sigurni

Poslano sa mog MIX koristeći Tapatalk
floki29 is offline  
Old 31.03.2017., 17:05   #6485
Virujen vam, to su odlicne vijesti. Izgleda da su se koristili rupama u zakonu, sta zapravo nije ilegalno, ali se moze smatrat neeticnim. Nego, kako drzava to moze blokirat bez promjene zakona, odnosno bez krpanja zakonskih rupa ? Onda je to ilegalno od strane drzave jer im SF ne krsi zakone. Osim ako su naravno vrlo brzo pokrpali rupe, ili su procijenili da nema prijetnje da ih sitna riba poput sf-a tuzi.
Phantomas is offline  
Old 31.03.2017., 17:19   #6486
Ja sam koristio uslugu chronoposta,privatno,ne kupujuci sa stranica.Vec oko 15.2 sam bio upozoren da od 1.3 nece prolaziti sto znaci da se znalo unaprijed.Zadnja posiljka mi je prosla upravo 28.2 iz Francuske i od tada nisam nista ni uzimao.Znaci datum je bio odreden a ocito je i bio povezan sa necime....dali je to bila promjena zakona ili nesto drugo...to neznam

Poslano sa mog MIX koristeći Tapatalk
floki29 is offline  
Old 01.04.2017., 10:54   #6487
Quote:
floki29 kaže: Pogledaj post
Ja sam pisao o propadannu Top One-a koji ce se mozda i ubrzo vratiti.Njihova "propast" nema nikakve veze sa ovime sto se trenutno dogada.Oni su imali potpuno druge razloge.Sto se tax free shippinga tice i chronopostove usluge preko Francuske,problemi su nastali vec od 1.3 ali vjerovatno su odredene stranice to presutile i gurale dok nije skroz stalo.Tax free shipping cete ponovno imati,uskoro,cak vjerovatno i brze nego sto mislite.E sada,ono sto je kod tax free shippinga bitno je kako to prolazi.Pokusao sam doci do nekakve informacije ali nisam uspio.Budite sigurni da taj nacin nije potpuno legalan ali nije ni ilegalan.Ocito postoje drzave koje imaju nekakve rupe u zakonu gdje nanneki nacin taj tax free prolazi...drugog objasnjenja nema.Jer poslati 10 mobitela i "proci" carinu na neki nacin je vrlo vjerovatno i moguce.Ali poslati 70-80 mobitela dnevno (provjerena brojka) u Eu i "zaobici" carinu je NEMOGUCE.Tax free cete ubrzo dobiti ponovno...budite sigurni

Poslano sa mog MIX koristeći Tapatalk
Hvala.
fiser is offline  
Old 02.04.2017., 18:08   #6488
Pozdrav!
Ima li tko iskustva s narucivanjem preko eudirect.shop? Jel pouzdano ok i bez pdv-a?
makake is offline  
Old 03.04.2017., 18:47   #6489
28.3 naručio sam mobitel preko tinydeal-a. Evo danas je već stigao, nikakvih dodatnih davanjima nisam imao. Stvarno sam zadovoljan brzinom slanja i mobitelom. Ovo mi je drugi put u par mjeseci da kupujem od njih. Dijelim iskustvo tako da ako netko planira kupovati zna što očekivati. Oba puta je došlo brzo i bez PDV-a.
Dulekralj is offline  
Old 03.04.2017., 21:45   #6490
E super jer baš i sam planiram. Koji si uređaj uzeo?

Sent from my Le X620 using Tapatalk
davidovski_4 is offline  
Old 04.04.2017., 15:11   #6491
Quote:
davidovski_4 kaže: Pogledaj post
E super jer baš i sam planiram. Koji si uređaj uzeo?

Sent from my Le X620 using Tapatalk
Uzeo sam Oukitel U20 Plus
Dulekralj is offline  
Old 04.04.2017., 16:57   #6492
Taj mob gledam već neko vrijeme zbog kamere. Jel je to kaj bolje u odnosu na prosjećne kineze ili je to samo marketinški potez??
Znam da Cubot sa dvije takve nije nikaj bolji od drugih. Vidio na svoje oči.
dak0001 is offline  
Old 04.04.2017., 19:43   #6493
Pa iskreno još nisam ni pokušao koristiti dual cam setup, meni to osobno nije bilo u prvom planu. Gledao sam na internetu razne review-ove i većina se slaže da je to ništa više nego gimmick. Međutim koristio sam glavnu 13 MP kameru i po meni je više nego solidna definitivno iznad prosjeka za te novce.

Najveći plus ovog mobitela je definitivno ekran. 5.5 inch, Full HD, čak i na 50% svijetline dosta je jako. Zvučnici su isto iznad prosjeka što se tiče glasnoće. Mobitel je dobro sastavljen, čvrst, ništa se ne pomiče. Također teži je od drugih sličnih mobitela što nekome odgovara a nekome ne.
Dulekralj is offline  
Old 05.04.2017., 14:00   #6494
I koliko para te došao?

Sent from my Jiayu S3
frulex is offline  
Old 05.04.2017., 16:13   #6495
750 kuna.
Dulekralj is offline  
Old 06.04.2017., 08:42   #6496
Quote:
Dulekralj kaže: Pogledaj post
28.3 naručio sam mobitel preko tinydeal-a. Evo danas je već stigao, nikakvih dodatnih davanjima nisam imao. Stvarno sam zadovoljan brzinom slanja i mobitelom. Ovo mi je drugi put u par mjeseci da kupujem od njih. Dijelim iskustvo tako da ako netko planira kupovati zna što očekivati. Oba puta je došlo brzo i bez PDV-a.
Predpostavljam odabrao si proizvod koji je na EU Warehouse?
fiser is offline  
Old 06.04.2017., 15:32   #6497
Tako je. Izaberaš EU Warehouse koji je u Njemačkoj.
Dulekralj is offline  
Old 07.04.2017., 08:00   #6498
Koliko otprilike vremenski traje dostava u hrvatsku kada se naruči sa Honorbuya EU warehousa?
homosapiens is offline  
Old 07.04.2017., 08:36   #6499
Evo, naručio ja jučer popodne mob s Honorbuya pa napišem kad će doći - ja se nadam utorak-srijeda idući tjedan jer je ipak vikend...

Sent from my Jiayu S3
frulex is offline  
Old 07.04.2017., 09:13   #6500
Ok. Javi baš me zanima.
Ako nije tajna koji si naručio?
homosapiens is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:38.