Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2015., 13:39   #1
Lonia d.d.

Jel zna tko nesto o ovoj firmi za radno mjesto prodavaca? Koja je placa, kolko sati i dana se radi tjedno, dali je placa na vrijeme, odnosi u firmi?
sky9418 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 18:08   #2
Quote:
sky9418 kaže: Pogledaj post
Jel zna tko nesto o ovoj firmi za radno mjesto prodavaca? Koja je placa, kolko sati i dana se radi tjedno, dali je placa na vrijeme, odnosi u firmi?
Radim u toj firmi kao prodavačica. Plaća ti je oko 3000kn..jedan mjesec više, drugi manje.prva smjena radi od 6:30 do 13.30, druga od 13.30 do 20h.bar u mom dućanu, negdje se radi i do 21
Imaš svaku drugu nedjelju slobodnu i to ti je to, nekad kad nakupis slobodnih dana (radne nedjelje ti se bilježe kao slobodan dan) voditelj/ica ti da jedan dan u tjednu free.al to je akoo..
Što se plaće tiče, nikad poslije 20.u mjesecu.ako 20.pada subotom ili nedjeljom, već znaju petkom uplatiti. Međuljudski odnosi, sve zavisi u koji dućan dođes, ja sam imala tu sreću da mi je voditeljica kraljica.. Eto ako te još sta zanima, pitaj.
LeoIvana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 00:05   #3
Kako to da skoro svaki mjesec traže nove radnice ? Da li se toliko šire, ili možda često mijenjaju ljude ? Čine mi se kao dosta stabilna tvrtka, al ovo šta vidim u oglasima mi je malo čudno
mik-mik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 20:23   #4
Prijavila sam se.
nina0901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 01:38   #5
šta se događa unutar ove firme? ovo je već 3. puta da traže prodavače! zar je tamo tako loše??
nina0901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 02:21   #6
ja samo znam za dvije Lonije u malom mjestu u Moslavini, i tamo je sve ok, isti ljudi već dugo, i svi zadovoljni ili barem tako izgledaju. ne znam kako je za ostale xD
hmore85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 00:26   #7
Quote:
nina0901 kaže: Pogledaj post
šta se događa unutar ove firme? ovo je već 3. puta da traže prodavače! zar je tamo tako loše??
Katastrofa. Bezi sto dalje ak imas izbora. Konzum vol.2
Aliena Anderson is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 09:56   #8
jedna od najgorih firmi po iskustvu cure koja je tamo radila. živi užas
nina0901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 16:56   #9
Ni u ludiluuuu! Radim tamo i jedva cekam da nadjem drugi posao. Znaci maltretiranje na najjace. Radis i petak i svetak i veliku gospu i uskrs do 18h za minimalac + put. O mobbingu da i ne pricam.. . Traze ljude na sve strane, jer se nitko ne javlja za posao, iz razloga sto svi znaju kakvo je stanje. Trpaju te robom kasnije kupujes istekle rokove i trulo voce i stari kruh..od tog svog mizernog minimalca...
Aria225 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:58.