Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > App Store

App Store Aplikacije za iPhone

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2015., 23:03   #1
Health app

koristi li itko taj prinudni dodatak ajfonu?

skužila sam prekjučer da me prati htjela ja to ili ne (ne znam u stvari gdje ga iskopčati) i ajde pogledala svoju aktivnost.

i skužila da pokazuje jednake podatke bila ja u prikazu za dan, tjedan, mjesec ili godinu. jedino se grafikon i dnevni prosjek mijenjaju, no broj koraka i ostalog svuda isti.
ne bi li to trebalo prikazivati zbroj na nivou tjedna, mjeseca i godine?
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 23:06   #2
Trebalo bi koristit ugrađeni pedometar i slične senzore i brojat ti korake. Barem meni tak na LifeLogu radi, i mogu ti reć da to ok radi, računa sve kalorije i daje prikaz po satu čak. Al ne bi ja tome vjerovao baš jer ono, kak mob zna kad se i gdje se točno kreće

Vjerojatno je smislenije da imaš narukvicu ili pametni sat koji onda spojiš pa je to točniji prikaz...
bubimir13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 11:28   #3
ma broji on, nije u tome problem. no ne zbraja podatke. ne da mi se prebacivati print screen pa ću probati objasniti:
imaš dashboard i u njemu tabove day, week, month i year. u stvari evo slike s neta gdje se vidi:



dnevni i tjedni (a bome i mjesečni i godišnji što se na slici ne vidi) brojčani prikaz prijeđenih koraka/trčanja/prijeđene kilometraže su jednaki gdje god pogledao. znači ako u tjedan dana svaki dan prijeđem 5 km i napravim ne znam... 12k koraka, neće mi u tjednom pregledu pisati da sam prešla 35 km i napravila 84 k koraka već će pisati opet 5km/12k.
isto u mjesečnom i godišnjem. nigdje smisla. da je SJ živ vjerujem da bi otpustio pola developera, a drugoj polovici sjeo na kičmu dok ne naprave suvislu aplikaciju.

no dobro, ujedno sam riješila svoj problem jer vidim da je i drugima isto
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 17:00   #4
Postoji mogućnost da program predviđa te korake da se naprave radi kao zdravijeg života. Nešto u smislu planera ili čak i alarma
bubimir13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 19:12   #5
wait what? ne kužim te
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 19:16   #6
pa ako cijelo vrijeme pokazuje istu vrijednost, možda je to predviđena vrijednost a ne realna? samo glasno razmišljam
bubimir13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 19:17   #7
ma nije nego je app za jednu stvar
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 20:38   #8
Na ajfonu, ma nevjerujem
bubimir13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 22:13   #9
it's not a bug, it's a feature
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:46.