Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2015., 12:34   #81
kaj staviti kao 5ti skill na IS vulgaris? (tier VII) :P
Jo_Munja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 13:18   #82
Strong coffee making
dado314 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 13:40   #83
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Napravi AW temu pa pitaj.
Zanimaju me mišljenja World of Tenkaša
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 00:08   #84
Probah , s obzirom da igram WoT od cb-a , AW mi je ispao kao neigrivi drlog, jbga.
nghtstlkr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 09:17   #85
upalim Wot juce aj reko da bacim koju partijicu.
Uzmem T29, ucitava mi pola sata nisam se ni pokrenuo vec me pljuckaju po tracksima. Frajer me opalio po glavi sa T30 da mi nije bilo dobro do kraja partije. Tu i tamo sam probao nesto pucati, ali frka me bila zbog hp-a, ti topovi ne prastaju. Nis extra, nisam uspio niti lesinariti, brzi win.
Uzmem IS3 sljedecu, milina od partije. Zaletim se ko sivonja do pola mape, rjesim FCM-a. Nije covjek ni vidio kad je pobrao prvi u sljepocnicu al to ga ipak natjeralo da pogleda tko je pola metra od njega. Zgađaju ga ostali, i dovrsim ga. Vidim lijevo 3na1, ajd idem tamo pomoći. Pustim da gađaju tu nasu FCM kravicu i skidam T34. Ovaj taman pogine, ide IS6 naprijed i vice help. Helpaj si mami nedem ja nikam, meni je taman dobro ovdje. Skidam SP-a gore u one televizore, veca je meta. Ode IS6 u dim, evo njih 2 na mene. Junacki se povucem, podvucem i zavucem, stize mi snipe pomoc. Dovrsim i te 2 kravice, neko se vec dere help iz baze. Ajd. Vratim se nazad, eto tamo 112 radi nered ko sivonja, pun hpa ko brod. Imah srece sto je bio na otvorenom. Samo reload i bum bum bum. Imah i malo srece jer vec nisam imao tako puno hp-a. Fulam T59 na49hp, taj nece krepat nikako, normalno. Ajd, barem je dosao njihov RHm u nas cap, nisam ni trebao vadit prst iz nosa da ga kliknem. Lijepo kak se nastimao, rhm ga dovrsio. Ostanemo 2vs2, nas Rhm i ja vs SU12244 i T34-3. (mi oba na sutu, ne znam njihovo stanje) Taman se idem prebacit na neku 88mu poziciju kad se tenkic uspori i stane. Pukla guma na konekciji. Dok sam se vratio ingame vec sam bio gotov. 34-3 se samo dopeljao i popiskio se po meni. uglavnom ace poraz, bas mi zao tog poraza. nis zgasio igru zivcan ko pas mastajuci o ladnoj pivi jer bas nisam htjeo izgubit tu partiju. ni pivu nisam popio. uzas jedan.
Jo_Munja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 10:06   #86
Munja, vidim da se jos nisi oporavio od tog poraza. Lijepo si me nasmijao svojom anegdotom, detaljnija je od replaya


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jackie10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 11:38   #87
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Razonoda
Neg, da promijenimo temu, je probal ko Armored Warfare?
Možda je dobro ali i WoT-a mi je previše. Nekako gledam to ovako da relativno ok ekipa sada odlazi na igrati AW umjesto WoT-a i djeluje ti da ljudi tamo imaju skilla. Onda igra postane popularna, nahrupi masa i eto WoT 2.0.

Edit: I onda zato imaš poluinteligentne igrače kada moj rođak da svom sinu od 5 godina da igra WoT.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.

Zadnje uređivanje gajotres : 06.11.2015. at 12:06.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 12:53   #88
Quote:
gajotres kaže: Pogledaj post
Možda je dobro ali i WoT-a mi je previše. Nekako gledam to ovako da relativno ok ekipa sada odlazi na igrati AW umjesto WoT-a i djeluje ti da ljudi tamo imaju skilla. Onda igra postane popularna, nahrupi masa i eto WoT 2.0.

Edit: I onda zato imaš poluinteligentne igrače kada moj rođak da svom sinu od 5 godina da igra WoT.
Kvaliteta igrača je takva kakva je. Nebre biti drugačije dok god se najgori stavljaju u isti koš s najboljima. Čak mi to ni nije tolki problem, kolko god nekad zna biti frustrirajuće. Neki od najboljih mečeva se nebi desili da u svom timu nisam imal beskorisne paradajze koji su meni ostavili sav dmg, i da u protivničkom timu nisam imal beskorisne paradajze koji su mi dozvolili da ih potamanim.

Više me zanima u kom smjeru bu AW išel s dizajnom mapa. Ak budu imali Severogorske, Pearl Rivere i Hidden Village, onda nema smisla igrati. Baš sam neki dan razmišljal, zadnja otvorena mapa koju smo dobili u WoTu je Highway u patchu 7.5. Da se jasnije predoči kak je to davno bilo, u istom patchu su dodani tier 10 TD-i i mediumi i MM je smanjen na +/-2.

I zanima me kakav je grind. Recimo, WoT sad nebi nikom preporučil čisto zbog ogromne količine vremena koja je potrebna da se neš postigne.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 00:25   #89
ne razumijem stvarno sistem za dobiti ace
evo sad mi dalo sa fv4202 na 4900dmg, 1 spotani tenk, 1300 assistance
a neki dan ne da ace neda sa 6700 dmg, 5 spotanih i 2000 assista?
lav1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 01:30   #90
zato jer si snajpo iz daljine pa ne dobivas puni exp za to.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 06:35   #91
Quote:
lav1000 kaže: Pogledaj post
ne razumijem stvarno sistem za dobiti ace
evo sad mi dalo sa fv4202 na 4900dmg, 1 spotani tenk, 1300 assistance
a neki dan ne da ace neda sa 6700 dmg, 5 spotanih i 2000 assista?
Koliko znam zavisi i u kojem danu u tjednu to uradis
Jer mislim da se resetira potreban exp za M oznaku, npr u ponedjeljak je najlakse a u nedjelju najteze dobit master oznaku
Mislim, nemoj mi vjerovat

Edit:
Ajme Slafko nadam se da si troll, uz duzno postovanje ne vjerujem da si toliko glup
__________________
Uvik kontra...
Tobi20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 09:20   #92
Quote:
lav1000 kaže: Pogledaj post
ne razumijem stvarno sistem za dobiti ace
evo sad mi dalo sa fv4202 na 4900dmg, 1 spotani tenk, 1300 assistance
a neki dan ne da ace neda sa 6700 dmg, 5 spotanih i 2000 assista?
Broj killova značajno utječe na exp.
Kak BR veli, udaljenost s koje gađaš utječe na exp.
Ak gađaš tenkove koje drugi spottaju za tebe, spotter uzima 50% tvog expa.
Relativni tier kojeg gađaš isto utječe na exp. Ak gađaš tenkove koji su dva tiera manji od tebe, dobiš značajno manje expa.


Quote:
Tobi20 kaže: Pogledaj post
Koliko znam zavisi i u kojem danu u tjednu to uradis
Jer mislim da se resetira potreban exp za M oznaku, npr u ponedjeljak je najlakse a u nedjelju najteze dobit master oznaku
Mislim, nemoj mi vjerovat
Nisam baš siguran u ovo. Opis kaže "...experience within the last 7 days", kaj bi sugeriralo da se exp svaki dan iznova računa za prethodnih 7 dana, u protivnom bi pisalo "experience from the last week" ili neš u tom stilu. Makar WG svako malo neš fula s opisima medalja i misija, tak da je svašta moguće

Dobra fora za saznati kolko expa treba za Ace Tankera na pojedinom tenku je na wotreplays.com fitrirati replaye za tenk koji te zanima, poredati po experiencu i scrollati dolje do replaya s najmanjim experiencom koji još uvijek ima Ace Tankera. Konkretno za FV4202 trenutno je to 1155 expa.

I tu se lijepo vidi kolko killovi utječu na exp.
Lik koji ima 5400 dmg, 0 assistance, 6 killova - 1155 exp.
Lik koji ima 8250 dmg, 470 assistance, 2 killa - 1155 exp.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 11:24   #93
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
I tu se lijepo vidi kolko killovi utječu na exp.
Lik koji ima 5400 dmg, 0 assistance, 6 killova - 1155 exp.
Lik koji ima 8250 dmg, 470 assistance, 2 killa - 1155 exp.
Koliko ja znam vezano za XP dobiven za killove (još dok je ftr stavljao vijesti) jedan kill se računa kao 500 damagea.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 12:47   #94
Quote:
gajotres kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam vezano za XP dobiven za killove (još dok je ftr stavljao vijesti) jedan kill se računa kao 500 damagea.
Ne drži mi ovo baš vodu. Dakle, 4 killa u Loltraktoru = 2000 dmg-a. Svaki drugi meč bi imal 1500+ expa da je ovo istina.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 12:53   #95
Zanima me kakav su pokazatelji ti vasi statisticki podaci, ako netko ne igra klan warse? Niakakv.
I onda se usporeduje nekoga tko samo klanwarsima dobiva dobru statistiku s nekime tko igra random bitke...

Dakle... treba ponekad i sa zenom spavat, ne samo rucicom..
Angelbyu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 13:09   #96
Quote:
Angelbyu kaže: Pogledaj post
Zanima me kakav su pokazatelji ti vasi statisticki podaci, ako netko ne igra klan warse? Niakakv.
I onda se usporeduje nekoga tko samo klanwarsima dobiva dobru statistiku s nekime tko igra random bitke...

Dakle... treba ponekad i sa zenom spavat, ne samo rucicom..

U cw je jako tesko nabijati statistiku.Mozda jedino wr.

A sto se tice skilla,najbolji pokazatelj su 3vs3,7vs7 kupovi.Tu do izrazaja dolazi skill,a ne mlacenje paradajiza sa 500 wn8.
Desmozgenes is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 13:16   #97
Quote:
Angelbyu kaže: Pogledaj post
Zanima me kakav su pokazatelji ti vasi statisticki podaci, ako netko ne igra klan warse? Niakakv.
I onda se usporeduje nekoga tko samo klanwarsima dobiva dobru statistiku s nekime tko igra random bitke...

Dakle... treba ponekad i sa zenom spavat, ne samo rucicom..
Ljudi koji igraju clan warse obično igraju puno više mečeva i u random bitkama, pa CW bitke ni ne utječu značajno na ukupnu sliku. Uostalom, tko je dobar u CW je vjerojatno dobar i u randomu, inače ne bi upal u dobar CW tim.

Quote:
Desmozgenes kaže: Pogledaj post
U cw je jako tesko nabijati statistiku.Mozda jedino wr.

A sto se tice skilla,najbolji pokazatelj su 3vs3,7vs7 kupovi.Tu do izrazaja dolazi skill,a ne mlacenje paradajiza sa 500 wn8.
Borba u organiziranim timovima zahtjeva totalno drugačiji skill set i pristup igri u odnosu na random mečeve. Jedno s drugim nema veze. U oboje treba znati nekog kurca ak oćeš biti uspješan.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 13:31   #98
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Ljudi koji igraju clan warse obično igraju puno više mečeva i u random bitkama, pa CW bitke ni ne utječu značajno na ukupnu sliku. Uostalom, tko je dobar u CW je vjerojatno dobar i u randomu, inače ne bi upal u dobar CW tim.


Borba u organiziranim timovima zahtjeva totalno drugačiji skill set i pristup igri u odnosu na random mečeve. Jedno s drugim nema veze. U oboje treba znati nekog kurca ak oćeš biti uspješan.
Ma slazem se da treba znati igrati u randomima ,nema tu dileme,2500+ rating ne dolazi sam od sebe.
Samo osobno vise cijenim ekipu koja igra na kupovima,a ne ogranicava se na gazenje paradajiza.
Usporedio bi to sa igranjem nogometa na skolskom igralistu,gdje ima svega i svacega,sa malonogometnim turnirom.

Da me se krivo ne shvati,nisam ja bio nikakav pro dok sam igrao(1800-1900 wn8).
Desmozgenes is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 03:20   #99
Ima ko preporuku za dobar hrvatski klan? Zanima me dobit IS-5, Obj 907 i takve stvari

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
disi ti is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 10:43   #100
Jel ima mozda na testu zahtjevi za misiju da se dobije T8 britanac premium da vidim jel mi se da truditi.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:37.