Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2016., 11:47   #21
Nekima od nas je prvo prvenstvo koje se pratilo bilo ono u Portugalu 2004. pa ja radije ne bih išao u još dalju povijest od 1980.
Uncle Jonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 13:44   #22
Quote:
Uncle Jonny kaže: Pogledaj post
Nekima od nas je prvo prvenstvo koje se pratilo bilo ono u Portugalu 2004. pa ja radije ne bih išao u još dalju povijest od 1980.
Također prvo Euro 2004 kojeg se sjećam
Ne znam što da kažem o ograničenju, mislim da je lijepo istraživati tko je prije igra i kako, ali iz vlastitog iskustva u prvom draftu neće se puno bodova dobiti za neke manje poznate, a koji su odigrali odlično. Primjer moj odabir Ademira u napad u mom prvom draftu.
Put99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 14:19   #23
Quote:
Uncle Jonny kaže: Pogledaj post
Nekima od nas je prvo prvenstvo koje se pratilo bilo ono u Portugalu 2004. pa ja radije ne bih išao u još dalju povijest od 1980.
U tome je i poanta, da istražuješ stara prvenstva i vaspituješ se.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 14:46   #24
Malo me čudi da se više ljudi nije već prijavilo. Prisjetio sam se sastava reprezentacija koje su nastupale 80-tih i rekao bih da nas čeka prava poslastica :klap:

S tim da je slijedeća šansa za igranje ATD EP specijala tek za 4 godine a dotad tko živ tko mrtav...
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 14:54   #25
Da, nije baš neka navala, 12 zasad. Još jedan novi, feenian.
Možda je malo naglo došlo, nismo u tom filmu bili nešto pa ljudi nemaju baš volje. Poslao sam pm ovima koji baš ne pišu na pdf-u ali su igrali ATD, pa ćemo vidjeti.

edit: btw, ako imate neki zanimljivi kriterij za neku od rundi slobodno mi pošaljete u pp.

Zadnje uređivanje Mr. Jigsaw : 18.02.2016. at 15:05.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 15:17   #26
ATD Real Madrid.
Eric Delko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 16:14   #27
Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
Da, nije baš neka navala, 12 zasad. Još jedan novi, feenian.
Možda je malo naglo došlo, nismo u tom filmu bili nešto pa ljudi nemaju baš volje. Poslao sam pm ovima koji baš ne pišu na pdf-u ali su igrali ATD, pa ćemo vidjeti.

edit: btw, ako imate neki zanimljivi kriterij za neku od rundi slobodno mi pošaljete u pp.
Naći će se, a hoće li biti zanimljiv ovisi o tebi ahahha
Put99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 16:18   #28
Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
Da, nije baš neka navala, 12 zasad. Još jedan novi, feenian.
11.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 16:23   #29
Li-la sam. Teško mi je vrednovati po par utakmica umjesto po cijeloj karijeri, a vjerujem i da nisam jedini. Jer jedno su opisi kak je tko igrao, a drugo opći dojam.
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 16:25   #30
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Li-la sam. Teško mi je vrednovati po par utakmica umjesto po cijeloj karijeri, a vjerujem i da nisam jedini. Jer jedno su opisi kak je tko igrao, a drugo opći dojam.
Pa ja tako gledam i kad rangiram all time..i kako je netko igrao i opci dojam..da,trudim se biti objektivan,ali je tesko..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 18:23   #31
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Li-la sam. Teško mi je vrednovati po par utakmica umjesto po cijeloj karijeri, a vjerujem i da nisam jedini. Jer jedno su opisi kak je tko igrao, a drugo opći dojam.
Da, to jest problem. No tako ste igrali na SP ATD kojeg si, ako se ne varam, ti vodio.
Možda je rješenje da se kriteriji odnose isključivo na EP, a u prezentacijama i ocjenjivanju gleda cijela karijera pojedinih igrača, s naglaskom na nastupe na EP, kod pojedinaca koji su ostavili poseban trag na EP.

Uostalom, ocjenjivanje će ionako biti subjektivno kako god okreneš...

edit: Evo primjer Paolo Rossi. Tip je ubio na SP 1982. Na SP ATD je vjerojatno bio jedan od poželjnijih izbora, no na "full time" ATD bi možda bio malo bolja ofca.
Sad ako izabereš igrača koji nije ništa pokazao na EP ali je bio WC, recimo da bi u usporedbi s puno lošijim igračem koji je na EP bljesnuo bio u našem ocjenjivanju tu negdje...
Tako nekako to vidim...

ZZ, danas nakon nogometa animiraj i ostale (Papi, SS, Plaza..) da se prijave

Zadnje uređivanje feanor16 : 18.02.2016. at 18:37.
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 19:14   #32
To mi je prekomplicirano..Jer ima tu igraca koji su podbacivali europska,a imali odlicne karijere..Cak i da naglasak jest na EP,opet je bilo onih koji su imali dobre nastupe,a manje zapazene karijere..
Ima i onih koji su bili zrtva losijim momcadima,a inace sa super karijerama..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 19:34   #33
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
To mi je prekomplicirano..Jer ima tu igraca koji su podbacivali europska,a imali odlicne karijere..Cak i da naglasak jest na EP,opet je bilo onih koji su imali dobre nastupe,a manje zapazene karijere..
Ima i onih koji su bili zrtva losijim momcadima,a inace sa super karijerama..
Čekaj... Što ti je sad prekomplicirano...? Ideja je da se gledaju karijere, a nastupi na EP nose dodatne punte ako se korektno prezentiraju Ako ne, nikom ništa...

Vidim da na drugoj temi kukaš oko mondenih nazivlja DM/AM/LW... Imao sam istih problema prije zadnjeg nogometnog ATD, Ronac mi je poslao link na stranicu:
https://en.wikipedia.org/wiki/Associ...ball_positions

Nemoj da te to opterećuje... nebitno...
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 19:36   #34
Kako bi onda ovo bio Euro specijal?
Daj ne komplicirajte.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 19:42   #35
Pa ovo sto ronac kaze..Realno nizozemska trojka je ionako plesala jedno SP,a plesala je lose..Ali bi bili po tom kriteriju donekle pozeljni jer su svi imali super karijere..

Najjaca fudbalerka Ceske je pak druga prica..

Ne znam,ako je specijal,trebao bi biti specijal..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 19:45   #36
Kako god, samo da se igra
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 21:24   #37
Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
Da, nije baš neka navala, 12 zasad. Još jedan novi, feenian.
Možda je malo naglo došlo, nismo u tom filmu bili nešto pa ljudi nemaju baš volje. Poslao sam pm ovima koji baš ne pišu na pdf-u ali su igrali ATD, pa ćemo vidjeti.


nisam u mogućnosti ovo odigrati
vidim da se uključilo par staraca, bit će vas užitak pratiti
callahan 4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 12:11   #38
Ne vidjeh ovo

Ima jos mjesta?
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 12:16   #39
Vidim da ima. Pisite me

I samo ova prvenstva s vise od 2 utakmice po ekipi, naravno.
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 12:51   #40
Z obzirom da sam pratio od 1996. godine, moglo bi se igrat
Galijun1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:47.