Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Za koga glasati u slučaju novih parlamentarnih izbora?
SDP-HSU-HSS 33 24.44%
IDS 2 1.48%
MOST 31 22.96%
Živi zid 20 14.81%
Pametno 35 25.93%
za neku drugu lijevu-liberalnu stranku 14 10.37%
Glasovatelji: 135. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2017., 00:17   #1421
I mali update od danas......................bolje je to Ines napisala pa evo
Quote:
Dan antifašističke borbe proslavljen na Rivi: Zbor umirovljenica je za kraj ponovno otpjevao 'Oj, Mosore, Mosore!'
http://dalmatinskiportal.hr/vijesti/...-mosore-/22742

I da mi je neko reka da ću nasrid Rive godine gospodnje 2017 iz puna glasa pivat Oj Mosore Mosore i to dva puta ne bi mu virova.

Bilo je baš lipo.

A evo i snimka https://dalmacijaonline.hr/dan-antif...e-borbe-uzivo/
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.

Zadnje uređivanje Cuka : 23.06.2017. at 00:47.
Cuka is offline  
Old 23.06.2017., 00:25   #1422
samo naprijed Cuka

Quote:
koka2004 kaže: Pogledaj post
Mislim da je najviše "komunjarskih" ulica ostalo u Međimurju. Imaju velik broj Ulica maršala Tita ili Ulica Josipa Broza Tita, Edvarda Kardelja, Ive Lole Ribara, Vladimira Nazora i sl. Ne pomažu ni prodike s oltara. Oni promjenu ne žele iz jednostavnog razloga - jer je to trošak.
Ma mo'š mislit što prosječnog čovjeka jako dira kako se zove koja ulica
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 23.06.2017., 20:32   #1423
Quote:
koka2004 kaže: Pogledaj post
Mislim da je najviše "komunjarskih" ulica ostalo u Međimurju. Imaju velik broj Ulica maršala Tita ili Ulica Josipa Broza Tita, Edvarda Kardelja, Ive Lole Ribara, Vladimira Nazora i sl. Ne pomažu ni prodike s oltara. Oni promjenu ne žele iz jednostavnog razloga - jer je to trošak.
A bome ne škodi ni to da nismo bili u NDH, jbg
__________________
Netko jede grožđe i programira na kompjuteru, a jebemu pas, nar je tu za ukras...

Volim party, volim mali parking!
Čekkić is offline  
Old 24.06.2017., 23:11   #1424
Opara ispa si pizda a niki dan san te pohvalija a danas si pizda jer su bar moga na pet minuti stvratit u Đardin.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 26.06.2017., 10:48   #1425
Šta bilo?
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 26.06.2017., 12:20   #1426
Ma magare se nije pojavilo na Pride bar na pet minuti.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 26.06.2017., 15:39   #1427
Quote:
koka2004 kaže: Pogledaj post
Mislim da je najviše "komunjarskih" ulica ostalo u Međimurju. Imaju velik broj Ulica maršala Tita ili Ulica Josipa Broza Tita, Edvarda Kardelja, Ive Lole Ribara, Vladimira Nazora i sl. Ne pomažu ni prodike s oltara. Oni promjenu ne žele iz jednostavnog razloga - jer je to trošak.
Nije to uopće rijetko kak ljudi misle u dijelovima u kojima su "počistili". Karlovac je žestoko najebao u ratu, HDZ je konstantno na vlasti, a ima podosta ulica i nitko živ nikad nije tražio da se mijenja osim što je jedna od pravaških strančica jednom tražila za Titov trg pa je gradska vlast stavila anketu na internet stranicu pa je uklonila zbog tehničkih problema nakon što je za ostanak imena bilo jedno 80% glasova u prvih par sati.

Dakle, u Karlovcu je Titov trg, prilaz Većeslava Holjevca i Holjevčeva bista, ulica Vladimira Nazora i Dječji dom Vladimir Nazor, knjižnica Ivana Gorana Kovačića, tvornica Lola Ribar, ulicu ima i Herta Turza, Aleksandar Majder, Josip Kraš....pred Gimnazijom je bista Ivana Ribara, na Korani spomenik Ivici Gojaku (i ulica braće Gojak)...na brojnim zgradama su spomen ploče na antifašističku prošlost.

Nije baš sve prošlo netaknuto, u ratu je miniran središnji spomenik antifašističkoj borbi koji još nije vraćen, no to ima i druge razloge - i ja sam jedan od onih kojima je žao što je miniran ali nisam baš ni za vraćanje jer je bio usred prekrasne promenade i jednostavno soc-realistički ogroman i neprikladan, radije bih da park ostane netaknut.
KLCCLK is offline  
Old 26.06.2017., 17:33   #1428
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Ma magare se nije pojavilo na Pride bar na pet minuti.
A zašto bi došao? Pa nije on gej niti je to njegovo biračko tijelo.
DJTcro is offline  
Old 26.06.2017., 17:44   #1429
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
A zašto bi došao? Pa nije on gej niti je to njegovo biračko tijelo.
Trebao je jer od onog divljačkog napada na povorku kad je Kerum bio gradonačelnik postalo je nepisano pravilo da gradonačelnik prisustvuje povorci. To ne bi smilo imat veze sa osobnim seksualnim preferncijama ni njega ni njegovog biračkog tijela.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 26.06.2017., 21:27   #1430
Slažem se. To bi mu trebao biti kao dio nekog protokola.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 26.06.2017., 21:38   #1431
boji se valjda da ne bi svit rekao da je kerum pricao istine
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Old 27.06.2017., 01:15   #1432
Pošalješ oba zamjenika.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 27.06.2017., 20:16   #1433
Drugarice i drugovi...kako vi vidite ovo s ovim ustaskim plocama?
Nitko ne reagira, politicari se nesto kao zgrazaju, osnivaju se povjerenstva, ustvari nitko ni ne zeli nista uciniti....sad kad ovi shvate da mogu, krenut ce lavina ploca, slutim

Uglavnom dobili smo kost za glodjanje ja mislim, brat bratu, jedno 30 godina.....
mirjam is offline  
Old 27.06.2017., 20:20   #1434
Puzajući pokušaj izjednačavanja ili bar relativiziranja ustaštva je prerastao u prilično brz hod a političri, Ustavni sud, Sabor, Vlada, predsjednico i ostali u sustavu zatvaraju oči ili daju nemšte i bedaste izjave.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 27.06.2017., 20:45   #1435
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Puzajući pokušaj izjednačavanja ili bar relativiziranja ustaštva je prerastao u prilično brz hod a političri, Ustavni sud, Sabor, Vlada, predsjednico i ostali u sustavu zatvaraju oči ili daju nemšte i bedaste izjave.
Pa ja mislim da njima i pase da se bavimo titom i ustasama... zato prave reakcije i nema....bitno da se o agrkorou nitko ne buni
mirjam is offline  
Old 28.06.2017., 13:00   #1436
Tito nije heroj, Opara nije gay, vidim dosta toga se promijenilo, ali lito ide, nema se vremena za rasprave.
KatarinaRi is offline  
Old 28.06.2017., 22:56   #1437
Bez prijave nema pisanja.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 28.06.2017., 22:58   #1438
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Bez prijave nema pisanja.
?
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Old 28.06.2017., 23:09   #1439
Pogledaj prvi post teme.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 29.06.2017., 18:44   #1440
Nema ti ovdje zajebancije sa barba Cukom - red, rad i disciplina
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:46.