Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2016., 18:03   #81
Priča iz uvodnog posta je posve normalna i zdrava reakcija. Sve si se popizdio ić nalemavat i bivat izbijenih bubrega radi 200 kuna.

Žena koja bi od tebe očekivala da se sa više evidentnih kriminalaca obračunavaš u mraku radi love u novčaniku bi bila tuka.

No, što netko reče, trpljenje sustavnog buliziranja je turn off.

Jedno je estimirat da ti je draža vlastita faca od keša u novčaniku, drugo je dopuštat da te svijet i život gazi.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 18:14   #82
A što će drugo nego trpjeti ako se zbilja ne zna obraniti?

Djeca su me maltretirala od vrtića pa sve do faksa, bio sam ona 'ovca s šepavom nogom' u krdu, najmirniji lik bez doze agresije u sebi..i kako sada da postanem nešto što nisam?

Ne znam kako bih opet reagirao da me snađe slična situacija..uspapčio bi se i opet dao keš vjerojatno..

Ne razumijete kako je teško mirnim i plahim ljudima se nosit s agresivnošću..

Bio sam u vezi i znao sam imati neugodnih situacija vani u klubu s curom..znali su je zašlatati pred mojim očima, uletavati joj blesavo unašati mi se u facu i sl., no koja je opcija? Opcija je jedino potuć se ili gledati, nema između..
student987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 18:16   #83
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
sta je po tebi izbjezan a sta neizbjezan sukob? pada mi napamet snimka koja je kruzila portalima neki dan, gdje je covjek vrijedjao kontrolora karata u vlaku, na kraju se ustao, unosio mu se u lice i cak dao lagani samar. kontrolor (stariji covjek) se iskontrolirao, nije se upustio u obracun sa krupnijim i mladjim primitivcem. po meni je postupio pametno, ali isto tako da se netko tako ponese pred svojom curom siguran sam da bi to bio jebeni turn off.
Može link?
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 18:17   #84
Razumijem te ja, totalno. Ali jedna stvar je agresivnost, a druga asertivnost. Potonju bi trebao razvit, za svoje dobro.

Imaš jako dobrih bihevioralno kognitivnih ili još bolje sistemskih terapeuta koji bi ti mogli pomoć u raspetljavanju ovog problema.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 18:20   #85
Quote:
student987 kaže: Pogledaj post
A što će drugo nego trpjeti ako se zbilja ne zna obraniti?

Djeca su me maltretirala od vrtića pa sve do faksa, bio sam ona 'ovca s šepavom nogom' u krdu, najmirniji lik bez doze agresije u sebi..i kako sada da postanem nešto što nisam?

Ne znam kako bih opet reagirao da me snađe slična situacija..uspapčio bi se i opet dao keš vjerojatno..

Ne razumijete kako je teško mirnim i plahim ljudima se nosit s agresivnošću..

Bio sam u vezi i znao sam imati neugodnih situacija vani u klubu s curom..znali su je zašlatati pred mojim očima, uletavati joj blesavo unašati mi se u facu i sl., no koja je opcija? Opcija je jedino potuć se ili gledati, nema između..
upisi neki boksacki tecaj, barem za samoobranu. barem pokazi zube kretenima koji ti se nabacuju curi, ne moras se tuc. zene ne vole pasivnost.
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 18:20   #86
Quote:
student987 kaže: Pogledaj post
A što će drugo nego trpjeti ako se zbilja ne zna obraniti?

Djeca su me maltretirala od vrtića pa sve do faksa, bio sam ona 'ovca s šepavom nogom' u krdu, najmirniji lik bez doze agresije u sebi..i kako sada da postanem nešto što nisam?

Ne znam kako bih opet reagirao da me snađe slična situacija..uspapčio bi se i opet dao keš vjerojatno..

Ne razumijete kako je teško mirnim i plahim ljudima se nosit s agresivnošću..

Bio sam u vezi i znao sam imati neugodnih situacija vani u klubu s curom..znali su je zašlatati pred mojim očima, uletavati joj blesavo unašati mi se u facu i sl., no koja je opcija? Opcija je jedino potuć se ili gledati, nema između..
A da zaista probaš upisati neki tečaj samoobrane ili nešto slično, čisto da stekneš određenu dozu samopouzdanja i sigurnosti.

Moj brat je recimo najnježnije biće na planeti, nema trunke agresivnosti u njemu, ali sam na svoje oči vidjela kako izgleda instinkt obrane svoga, kada je ugroženo.

Ne trebaš se sukobljavati sa svakim, ali postoje situacije, što netko na temi reče, gdje uopće ne razmišljaš o riziku, taman te došlo glave. To su impulzivne reakcije samoočuvanja i očuvanja svojih.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 18:23   #87
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Može link?
http://www.vecernji.hr/hrvatska/nisu.../multimedia/p2
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 18:23   #88
Pa što mogu protiv nabildanog krkana ćelave glave i loših zubiju, u očima mu gori želja da se potuče s nekime..da mu samo nešto proturječim, to mu je povod da me odalami..što s takvima, ljudima-životinjama kojima se u očima vidi da samo traže povod za nasilje, plus što su fizički snažni k tome..
student987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 18:26   #89
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
upisi neki boksacki tecaj, barem za samoobranu. barem pokazi zube kretenima koji ti se nabacuju curi, ne moras se tuc. zene ne vole pasivnost.
pokazivanje zubi kretenima u slucaju da izgledas kao da iza toga ne stoje djela je jos gore nego ne uciniti nista. za "pokazati zube" a ne potuci se moras ili izgledati jebeno opako, ili znati jebeno blefirati, a najcesce je kombinacija jedino sto pali. ekipa koja se namjeri na nekog slabijeg jedva ceka da on "pokaze zube" jer tek onda mogu tocno pokazati koliko je on slabiji.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 18:28   #90
Kondukter mi izgleda kao netko tko se nije htio spustiti na tu razinu.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 18:29   #91
Znam da je glupo, ali ja bih se u tom tramvaju ustala i stala u obranu tog čovjeka.
Dobila bih vjerojatno šamarčinu, sad to znam, ali tada ne bih uopće o tome razmišljala.
Jednom sam sudjelovala u sličnom scenariju u srednjoj školi, samo je klipan bio srednjoškolac, a kondukterica omanja ženica. Nisam dobila šamarčinu, ali to je samo pitanje sreće.
Isuse nasekirala sam se preko ekrana , nema šanse da bih sjedila i pravila se da blejim kroz prozor tramvaja.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 18:29   #92
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
ja sam jednom napala čovjeka koji je tukao psa, tj . stala sam između njega i psa
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
a moj bivši je na ulazu u svoju zgradu naišao na tipa koji tuče mačku (on je inače imao mačka kojeg je tretirao kao dijete), udario je tipa i ovaj je pao na pod
u tom trenutku je naišao policajac (slučajno) i moj bivši je morao platit kaznu

odobravam njegov postupak, i ja bih tako napravila (samo što tip ne bi pao)
Bravo za tebe i za tvog bivšeg dečka !!!
Jedan dobar udarac u međunožje i svi padaju !!!

Quote:
student987 kaže: Pogledaj post
Pa što mogu protiv nabildanog krkana ćelave glave i loših zubiju, u očima mu gori želja da se potuče s nekime..da mu samo nešto proturječim, to mu je povod da me odalami..što s takvima, ljudima-životinjama kojima se u očima vidi da samo traže povod za nasilje, plus što su fizički snažni k tome..
Suzavac je rješenje za tebe
Cheetahs is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 18:32   #93
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
pokazivanje zubi kretenima u slucaju da izgledas kao da iza toga ne stoje djela je jos gore nego ne uciniti nista. za "pokazati zube" a ne potuci se moras ili izgledati jebeno opako, ili znati jebeno blefirati, a najcesce je kombinacija jedino sto pali. ekipa koja se namjeri na nekog slabijeg jedva ceka da on "pokaze zube" jer tek onda mogu tocno pokazati koliko je on slabiji.
naravno, i mislio sam nakon sto se nauci tuc.

ovo zadnje nije istina, potpuno suprotno. to su najveci papci koji tako provociraju sa slabijima. razmisli logicki, da si pravi muskarac, da li bi se namjerio na slabijeg? da li bi udario zenu bez razloga?
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 18:33   #94
student87, nije stvar da se ne znas tuci, nemas stav i ne znas blefati, gle vecina tih sukoba nece eskalirati do tucnjave, nekad hoce, ali jbg. Moras se znati postaviti. Blefairaje je najvazniji dio vjeruj mi
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 18:34   #95
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Muški i žene... Što biste napravili da vam netko ispred nosa počne zlostavljati i ponižavati dragu/dragog?
Žensko sam, ali da mi netko tuče i maltretira djecu (koji su sada odrasli) premlatila bi ga, kako god ja na kraju prošla.
Isto tako da mi netko počne mlatiti muža ili sestru (koji bi se naravno branili) uskočila bi u pomoć, bez razmišljanja.
Btw, nikada se nisam potukla, ali ovo bi definitivno napravila. Znam da bi to učinili i moji da se meni tako nešto desi.
A što se tiče onih zlostavljača na cesti, za to je najbolje imati sprej. Onesposobiš ga i bježi. Usput zovi policiju na mob.
Kretena ima svugdje, pogotovo u velikim gradovima.
Muškarca koji se ne potuče sa takvim idiotima koji ga traže lovu, smatram pametnima. Zašto se spuštati na njihov nivo? Uostalom, kako kaže autor - takvi vjerojatno nose i oružje (pištolj ili nož). Zašto riskirati? Zbog novca?
Pa to rade samo budale. Meni to nije turn off, nego pametan potez.
Sasvim je drugo, ako ti netko napadne curu/ženu, onda je normalno obraniti je.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 18:35   #96
Rekoh, plašim se nasilja i imam averziju prema kontaktim sportovima poput boksa, kikboksa, ne volim biti udaren..možda aikido prije?
student987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 18:37   #97
Quote:
student987 kaže: Pogledaj post
Pa što mogu protiv nabildanog krkana ćelave glave i loših zubiju, u očima mu gori želja da se potuče s nekime..da mu samo nešto proturječim, to mu je povod da me odalami..što s takvima, ljudima-životinjama kojima se u očima vidi da samo traže povod za nasilje, plus što su fizički snažni k tome..
Pa svi imaju problem s takvim ljudima, ne samo ti.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 18:38   #98
Quote:
Cheetahs kaže: Pogledaj post

Suzavac je rješenje za tebe
I electro shocker. To dvoje je rjesenje za bilo koga, a potreba nosenja zbog vlastite sigurnosti je sve veca.

Ali, neka on upise tecajeve samoobrane... Nije na odmet, a imati ce fizicku aktivnost.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 18:39   #99
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
naravno, i mislio sam nakon sto se nauci tuc.

ovo zadnje nije istina, potpuno suprotno. to su najveci papci koji tako provociraju sa slabijima. razmisli logicki, da si pravi muskarac, da li bi se namjerio na slabijeg? da li bi udario zenu bez razloga?
kad bi to tako uvijek funkcioniralo, svijet bi bio puno ljepse mjesto. procitaj post od samojako1994, imas likove koji nista u zivotu nemaju osim svoje kurcevitosti i preko nje lijece svoje frustracije. takvi likovi se nece povuci kad im zrtva (i to slabija zrtva) malo priprijeti, vec ce tek tad postati opasni jer ce osjetiti da im se pokusava ugroziti jedino sto imaju.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 18:40   #100
Sad si rekao da su te neki klinci opljackali , ne bi im iz principa dao lovu.

Di se to toliko napada desava, kokosarenja i bahacenja ima svaki vikend, ali ja ne znam kad sam zadnji put bio u nekoj tucnjavi, mozda prije godinu/dvije tak da i nemas neki socijalni i zivotni problem student, isti si kao svi samo se ne znas postaviti i blefirati. Vecinu vremena te nece progranjati celavi krezubi manijak, ako ikad.

E i imas jos jednu opciju, imas frendove koji su ludi pa te nece nitko dirati, to ti je jebeno isto, cak najbolje hehe.
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger