Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2016., 20:54   #1
Damir Krstičević, bivši ministar obrane

Imovinska kartica generala u mirovini i ministra obrane RH Damira Krstičevića.

Danas je na sjednici Vlade RH u Vukovaru ministar mirovinskog sustava objavio nove poslove sa tvrtkom KING-ICT.

Tema otvorena 2010. o zataškavanju poslova sa KING-ICT, povezuje se sa poslovima i ondašnjeg menadžera Krstičevića u KING-ICT.

Koliko je utjecaj ministra Krstičevića na sadašnje poslove vlade, nužno ne moramo gledati na prijašnji poslovi odnos sa tvrtkom KING-ICT, ali možemo uzeti u obzir da je dotično dobio određenu proviziju za sklapanje poslova Vlade RH 2016....

Inače, ministar Krstičević je vodio kampanju g.Plenkoviću...
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 06:20   #2
Kako će tek sad ići dobro bizMis sa prodajom računala državnim tvrtkama i državi samoj...
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 06:59   #3
Sta je lose u tome ako hrvatska firma sklapa ugovore sa hrvatskom drzavom? Necete valjda reci da bi posao trebalo i odraditi?

Zadnje uređivanje ruka-slave : 18.11.2016. at 07:10.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 07:02   #4
I onda je svizac zamotao čokoladu...

Zaista ne vidiš ništa loše u TAKVOM poslovanju s državom, unatoč tome što to radi heroj i junačina?
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 12:44   #5
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Sta je lose u tome ako hrvatska firma sklapa ugovore sa hrvatskom drzavom? Necete valjda reci da bi posao trebalo i odraditi?
Manager sam taki......:klap: ko i gotovina ribar.....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 12:47   #6
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Manager sam taki......:klap: ko i gotovina ribar.....
Zasto cutim zajebavanje.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 15:02   #7
Gospodo, molim Vas...uozbiljimo se..
Po ovim postovima iznad mogao bi se izvući sarkazam kako je netko nakon rata profitirao više nego da rata nije bilo uopće.Ne bih želio otići toliko daleko pa reći da poljoprivredno dobro g.ministra Krstičevića, koje prodao i za to kupio dva stana u Zagrebu vrijednosti nekoliko milijuna kuna ima bilo kakve veze sa pomalo neobičnim poslovanjima tipičnim za balkansku zemlju..

Želim napomenuti da je Krstičević pokazao muda kada se pojavio u Međugorju pred lice gospođe Pendeš, ministrice obrane BIH koja je svojim izjavama na pitanje novinara dokazala da je BIH zapravo jedna obična balkansku gudura koja se usuđuje nazivati državom.

Ustvari, ministar Krstičević je donio osobnu kuvertu za gđu.Pendeš, u kojoj premijer Plenković čestita 25.obljetnicu bobanove kvazidržavice..
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 16:20   #8
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Gospodo, molim Vas...uozbiljimo se..
Po ovim postovima iznad mogao bi se izvući sarkazam kako je netko nakon rata profitirao više nego da rata nije bilo uopće.Ne bih želio otići toliko daleko pa reći da poljoprivredno dobro g.ministra Krstičevića, koje prodao i za to kupio dva stana u Zagrebu vrijednosti nekoliko milijuna kuna ima bilo kakve veze sa pomalo neobičnim poslovanjima tipičnim za balkansku zemlju..

Želim napomenuti da je Krstičević pokazao muda kada se pojavio u Međugorju pred lice gospođe Pendeš, ministrice obrane BIH koja je svojim izjavama na pitanje novinara dokazala da je BIH zapravo jedna obična balkansku gudura koja se usuđuje nazivati državom.

Ustvari, ministar Krstičević je donio osobnu kuvertu za gđu.Pendeš, u kojoj premijer Plenković čestita 25.obljetnicu bobanove kvazidržavice..
Mi smo dosta ozbiljni ali ti vrlo neozbiljan. Siguran sam da pitomac jna (doduše jedan od najboljih u klasi) ima nevjerojatne managerske sposobnosti prodaje računala...i to koje li slučajnosti proračunskim korisnicima u tisućama. Kad je to prestalo ode i ICT u šturc, nema šta, bez našeg generala IT-ovca očito firma ne funkcionira tako dobro što pokazuje odličnu procjenu ICT-a da ga se zaposli kao managera. Inače ta nevjerojatno dobra trgovina poljoprivrednim zemljištem je konstanta u našoj politici. Kad su matu granića pitali oklen pare za onoliku kučerinu na onom skupom podsljemenskom placu..odgovorio je da mu je tast dobro prodao zemlju na obali pa od toga....ma nema takvih trgovaca nekretninama i managera ko u naših generala i političara nigdje.
Kaj se našeg ribara tiče, kako je ono išlo...... na prvi natječaj za koncesiju ih se javilo nekoliko pa nije nitko odabran a na drugi samo naš ribar.

Ili je imao muda (a siguran sam da ih ima) ili je imao dojavu....gudura il ne zaglavila tamo naša ekipa.....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 18:51   #9
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Imovinska kartica generala u mirovini i ministra obrane RH Damira Krstičevića.

Danas je na sjednici Vlade RH u Vukovaru ministar mirovinskog sustava objavio nove poslove sa tvrtkom KING-ICT.

Tema otvorena 2010. o zataškavanju poslova sa KING-ICT, povezuje se sa poslovima i ondašnjeg menadžera Krstičevića u KING-ICT.

Koliko je utjecaj ministra Krstičevića na sadašnje poslove vlade, nužno ne moramo gledati na prijašnji poslovi odnos sa tvrtkom KING-ICT, ali možemo uzeti u obzir da je dotično dobio određenu proviziju za sklapanje poslova Vlade RH 2016....

Inače, ministar Krstičević je vodio kampanju g.Plenkoviću...
Jedan od najsposobnijih generala HV-a...a pokazao se sposban i u biznisu. Nadajmo se da ce biti i sposoban ministar obrane!!
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 18:57   #10
Lažljivi patetični lik. Unovčio rat. Jedan od inih. Meni osobno najodbojniji upravo radi te plačipička spike. .
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 19:15   #11
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Lažljivi patetični lik. Unovčio rat. Jedan od inih. Meni osobno najodbojniji upravo radi te plačipička spike. .
Pa i Milanović je unovčio rat,a nije ni bio(bar ne tijelom).
polki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 19:53   #12
Meni je lik antipatikus. Ne ocekujem nista od njega.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 20:06   #13
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Meni je lik antipatikus. Ne ocekujem nista od njega.
Molim te ime lika od kojeg nešto očekuješ.Ok su ti postovi,pa te molim da mi pomogneš kako bi se fokusirao.
polki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 21:46   #14
Quote:
polki kaže: Pogledaj post
Pa i Milanović je unovčio rat,a nije ni bio(bar ne tijelom).
stvarno ne možeš bez Milanovića?
__________________
17.04.2024. 729.864 birača podržava kriminal i korupciju
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 01:55   #15
Btw...sto vi tu seruckate da je Krsticevic nesto unovcio.

Krsticevic je poslije rata skolovan i pripreman za najvisi polozaj u HV-u, ali je zahvaljujuci onom izdajniku Mesicu njegova karijera nasilno prekinuta.


I sada bi se on jeli trebao nekome pravdat sto se nakon umirovljenja umjesto da lezi na kaucu i ne radi nista kako bi valjda vi radili... zaposlio u privatnoj firmi i u njoj pokazao kao sposoban manager?

Da kako da ne....
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 08:51   #16
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Jedan od najsposobnijih generala HV-a...a pokazao se sposban i u biznisu. Nadajmo se da ce biti i sposoban ministar obrane!!
Jest, daje ponudu koju ne možeš odbiti ... fifti fifti.
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 09:01   #17
Treba razdvojiti Krstičevićevu ulogu u ratu gdje se dokazao u 4. splitskoj gardijskoj brigadi, a prije toga i u imotskoj brigadi u najtežim ratnim uvjetima. To što se školovao u JNA nije toliko bitno, nego je važno da se odmah stavio na raspolaganje Hrvatskoj vojsci jer mnogi nisu. Vojno školovanje je nastavio i nakon rata i to u SAD-u i trebao je nastaviti svoju vojnu karijeru jer smo imali malo takvih stručnih i školovanih ljudi. Koga smo umjesto njega mogli poslati u SAD? Zagorca, Rojsa...?

Nažalost tu njegovu karijeru je zaustavio onaj nesretnik, proračunski parazit najvećeg kalibra, a to je bila dvostruka šteta. Prvo jer smo izgubili odličnog vojnika a drugo jer dobili smo menadžera balkanskog tipa koji je uglavnom radio na poslovima s državom. Taj dio njegove karijere nažalost nije nešto što bih mogao pohvaliti, upravo suprotno.

I sad je došla i njegova politička karijera za koju tek trebamo vidjeti kako će izgledati, ali s obzirom na njegovu "menadžersku" karijeru zadnjih 15-16 godina nemam velika očekivanja, zapravo nemam nikakva.
__________________
Lilith forever: time sam i društveno odgovorna jer bih svojim popuštanjem pritiscima ili mamcima samo oštetila druge koji ne žele popustiti i pridonijela jačanju totalitarizma u društvu. uvijek sam bila društveno odgovorna
Banana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 10:29   #18
Vidim da se ovdije raspisuju teze o "prirodnoj vezi" politike i aktivnih vojnih djelatnika u miru.
Ha ha, i vojnici i politicari i poduzetnici.
__________________
Lupanjem glavom u zid trosis 150 kcal/h
Poslovica indijanskog plemena Čejena : "Narod nije pokoren dok srca njihovih žena nisu slomljena."
swap is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 10:37   #19
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Jest, daje ponudu koju ne možeš odbiti ... fifti fifti.
sto ti pricas...kakav fifti fifti..?? Da se nebi tebi mozda opravdavao kako ce voditi firmu?


boli me glava vise od ovog jala ....
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 11:34   #20
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Mi smo dosta ozbiljni ali ti vrlo neozbiljan. Siguran sam da pitomac jna (doduše jedan od najboljih u klasi) ima nevjerojatne managerske sposobnosti prodaje računala...i to koje li slučajnosti proračunskim korisnicima u tisućama. Kad je to prestalo ode i ICT u šturc, nema šta, bez našeg generala IT-ovca očito firma ne funkcionira tako dobro što pokazuje odličnu procjenu ICT-a da ga se zaposli kao managera. Inače ta nevjerojatno dobra trgovina poljoprivrednim zemljištem je konstanta u našoj politici. Kad su matu granića pitali oklen pare za onoliku kučerinu na onom skupom podsljemenskom placu..odgovorio je da mu je tast dobro prodao zemlju na obali pa od toga....ma nema takvih trgovaca nekretninama i managera ko u naših generala i političara nigdje.
Kaj se našeg ribara tiče, kako je ono išlo...... na prvi natječaj za koncesiju ih se javilo nekoliko pa nije nitko odabran a na drugi samo naš ribar.

Ili je imao muda (a siguran sam da ih ima) ili je imao dojavu....gudura il ne zaglavila tamo naša ekipa.....
Poštovani kolega, ne ostavljate mi drugo nego dase složim s vama.
Da budem otvoren, ponekad iščekujem novi rat da i ja ugrabim nešto...
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:54.