Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2016., 20:49   #1
Josip Đakić (HDZ)

Što znate o ovom hadezeovom jastrebu koji se nedavno obrušio na Pernara?

https://www.youtube.com/watch?v=bJMGzRqInSA
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 20:54   #2
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
Što znate o ovom hadezeovom jastrebu koji se nedavno obrušio na Pernara?

https://www.youtube.com/watch?v=bJMGzRqInSA
Viroviticki gazda,sin mu gazi ljude po hrvatskoj iz zajebancije,radi sta hoce kome hoce kad hoce
#vjerodostojno
albtraum is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 11:31   #3
Ostavlja dojam sirovog primitivnog krkana, navodno ne obogatio u ratu kroz pljačku, palež, i otimačinu, sada se postavlja kao neki čuvar revolucije.



''Više desetaka imućnijih Srba iz Grubišnog polja početkom rata je zlostavljano, opljačkano i protjerano, iako se nisu pridružili pobuni protiv hrvatske vlasti. Nekolicina ih je zauvijek nestala, a neki su pronađeni ubijeni.Kako je u emisiji Radija 101 Zločin i kazna izjavio Ilija Stojić, ugostitelj iz Grubišnog Polja koji danas živi u Novom Sadu, u tim je zločinima sudjelovao i saborski zastupnik HDZ-a i prvi čovjek HVIDRA-e Josip Đakić - donosi priču internet stranica Radija 101.
Ilija Stojić je prije rata u Grubišnom polju radio kao vozač u lokalnoj bolnici, a u mjestu je imao i kafić. Dan koji će mu potpuno promijeniti život bio je 13. kolovoza 1991. Njega i suprugu, dok su autom išli do roditelja, izvan mjesta presreo je drugi auto iz kojeg su izašli ljudi u uniformama policije: "Istrčali su iz auta s puškama i zaustavili nas. Ja sam, normalno, lijepo stao, a oni su mi rekli da idem nazad s njima. Njih je bilo pet i sve sam ih uglavnom poznavao. To su bili ljudi iz Virovitice, mogu reći i kako su se zvali - Renato Romić, Kožnjak Zvonko, Đakić Josip..."

Nakon što je uhićen, suprugu su mu odvezli natrag u njihovu obiteljsku kuću, koju su pretresli od krova do podruma, a ženu su maltretirali, vukli je za kosu, svlačili i prijetili silovanjem. U međuvremenu, u prtljažniku njegovog auta pronašli su 80-ak tisuća maraka i optužili ga da je novac namijenio financiranju rata protiv Hrvatske.

Ustvari se radilo o životnoj ušteđevini koju je Stojić godinama skupljao: "Novac su mi oduzeli, vratili su se u policijsku stanicu, tukli me, razbijali. Znate kakva je tada bila atmosfera – samo ako si neke druge nacionalnosti, a nisi Hrvat, odmah si bio četnik, ovakav, onakav, pitali su me gdje je oružje... Normalno da ništa nisam ni imao, od kud bih i imao. Nisam se bavio politikom, ali vremena su bila takva kakva su bila. Mnogi su ljudi nastradali, a nisu bili ni krivi ni dužni."

Stojić je u policijskoj stanici proveo cijelu noć, a da stvar bude gora, Đakić i ostali ljudi koji su ga mučili večer prije su, do pola dva ujutro, pili u njegovom kafiću: "Toliko su me tukli da sam bio u nesvijesti, polomili su mi sva rebra s desne strane, morao sam dizati ruke u zrak, tukli su me puškom, nogama, ne znam što mi sve nisu radili."

Idućeg dana Stojić je razmijenjen za nekoliko hrvatskih civila zarobljenih od strane JNA i pobunjenih Srba. Uniformu, kaže, nikad nije obukao, niti na bilo koji način sudjelovao u ratu.

Tih je dana čuo priče o još nekoliko Srba koji su nastradali, a da nikome ništa nisu skrivili: "Isti dan kad su mene uhapsili, uhapsili su i nekoga Mačak Radosava. On je isto bio mlad, dvadeset i neku godinu, pa neki Stanić Mitar, zvali su ga Mićo. Isto tako su uhapsili Milošević Spasu. Svi su oni potučeni - znači pohapšeni, mučeni i poubijani."

Josip Đakić danas je jedan od najmoćnijih ljudi u Virovitici, a povezivalo ga se s nekoliko slučajeva fizičkih obračuna sa sugrađanima. Šef HVIDRA-e - u čijoj biografiji na web-stranici udruge piše da se u rat uključio u samim počecima, i to kroz paravojne postrojbe - tvrdi da ima sve podatke o tome gdje je i kada bio na ratištu.

izvor: http://www.virovitica.net/radio-101-...a-dakica/6153/
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 15:19   #4
Rimokatolički Vlah..Pijandura i protuha.
__________________
Narod je jedna stoka grdna
Čast ljudima.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 10:03   #5
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
.Pijandura i protuha.
Svo zlo došlo je iz pohlepe i to je sva istina o ratu. Rat je poslovni model za bogaćenje kroz pljačku i otimačinu. To mu je dobro rekao Pernar gore, a vidi se da je ovom prošla knegla kroz grlo, u tom trenutku se osjetio razotkriven.
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 14:22   #6
Đakić koji je završio srednju školu i po obrazovanju je stručni radnik rudarsko-naftne struke, zahvaljujući braniteljsko-invalidskim poreznim olakšicama mjesečno dobiva 22.778 kuna neto, što je za dvije tisuće kuna više i od plaće premijera Zorana Milanovića i svih ministara u Vladi.

izvor: http://www.slobodnadalmacija.hr/novo...atio-533000-kn
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 21:31   #7
http://www.index.hr/vijesti/clanak/z...ce/940348.aspx oho đakić
je sudjelovao u prodaji braniteljkog udjela u Ini, pravi domoljub
__________________
bolja kobra u džepu nego piton u gaćama
Pulgasari is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 21:40   #8
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
Đakić koji je završio srednju školu i po obrazovanju je stručni radnik rudarsko-naftne struke, zahvaljujući braniteljsko-invalidskim poreznim olakšicama mjesečno dobiva 22.778 kuna neto, što je za dvije tisuće kuna više i od plaće premijera Zorana Milanovića i svih ministara u Vladi.

izvor: http://www.slobodnadalmacija.hr/novo...atio-533000-kn
Ae, nešto slično kao imenjak Josip... kako ono bijaše?! Mda, Broz.
Samo je onaj bio Maršal i doživotni predsjednik jedne države. Nadasve demokratske. A ne kao ovaj bogac samo brigadir HV-a. Koji je par puta ranjen u Domovinskom ratu i zato ima toliko navedeni prihod kao saborski zastupnik.
Istina jest da nije visoko obrazovan ali to čovjek ni ne krije. Kada je bilo najpotrebnije stavio se na razpolaganje Domovini. Za mene dosta.
Osobno ga ne poznajem ali nekoliko ljudi znam koji su se borili s njim, pa ako vas nešto zanima iz druge ruke mogu ih pitati.
Mikes is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 21:46   #9
Quote:
Mikes kaže: Pogledaj post
Ae, nešto slično kao imenjak Josip... kako ono bijaše?! Mda, Broz.
Samo je onaj bio Maršal i doživotni predsjednik jedne države. Nadasve demokratske. A ne kao ovaj bogac samo brigadir HV-a. Koji je par puta ranjen u Domovinskom ratu i zato ima toliko navedeni prihod kao saborski zastupnik.
Istina jest da nije visoko obrazovan ali to čovjek ni ne krije. Kada je bilo najpotrebnije stavio se na razpolaganje Domovini. Za mene dosta.
Osobno ga ne poznajem ali nekoliko ljudi znam koji su se borili s njim, pa ako vas nešto zanima iz druge ruke mogu ih pitati.
i kako je podnio što je sjebao branitelje i Inu s prodajom dionnica
__________________
bolja kobra u džepu nego piton u gaćama
Pulgasari is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 22:37   #10
Quote:
Pulgasari kaže: Pogledaj post
i kako je podnio što je sjebao branitelje i Inu s prodajom dionnica
Pod ovim sjebao predmnijevaš riječ prevario (ipak neka definicija možebitnog inkriminiranog djela) i za to imaš naravno nekakve trivijalnosti zvane dokazi, ako ne to onda barem natruhe istih zvane indicij?
Ili samo trolaš?
Mikes is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 23:05   #11
Quote:
Mikes kaže: Pogledaj post
Ae, nešto slično kao imenjak Josip... kako ono bijaše?! Mda, Broz.
Samo je onaj bio Maršal i doživotni predsjednik jedne države. Nadasve demokratske. A ne kao ovaj bogac samo brigadir HV-a. Koji je par puta ranjen u Domovinskom ratu i zato ima toliko navedeni prihod kao saborski zastupnik.
Istina jest da nije visoko obrazovan ali to čovjek ni ne krije. Kada je bilo najpotrebnije stavio se na razpolaganje Domovini. Za mene dosta.
Osobno ga ne poznajem ali nekoliko ljudi znam koji su se borili s njim, pa ako vas nešto zanima iz druge ruke mogu ih pitati.
poštujem branitelje
ALI
branitelje
koji se nakon rata nisu izvitoperili
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 00:54   #12
Quote:
Mikes kaže: Pogledaj post
Istina jest da nije visoko obrazovan ali to čovjek ni ne krije. Kada je bilo najpotrebnije stavio se na razpolaganje Domovini. Za mene dosta.
Osobno ga ne poznajem ali nekoliko ljudi znam koji su se borili s njim, pa ako vas nešto zanima iz druge ruke mogu ih pitati.
Daj ga pitaj ima li istine o njemu u postu br. 3 ? Jer po tome Đakić ispada ratni zločinac. Ili i te aktivnosti spadaju pod "razpolaganje domovini"?

Smrt fašizmu!
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 12:53   #13
Đakić traži 7% dionica HEP-a, kao dodatnu apanažu za sudjelovanje u ratu

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvat...-dionica-HEP-a
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 02:23   #14
Sjedio u Saboru kad je bila hajka na generale, ono kad je karla del ponte orgijala po Hrvatskoj, mislio sam da će obraniti čast DR-a i zapovjedenika koji su ostvarili pobjedu, nažalost, uvukao se u šupak drIva!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 12:49   #15
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Pijandura i protuha.
uz to i vrlo moćan i utjecajan hadezeovac koji je mogao ishodovati za svog kockoglavog sineka, uvjetnu kaznu za pokušaj ubojstva.

http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-...kaznu/1540380/

zato mu je pernar u gornjem videu rekao da kontroliraju sudstvo.
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 14:04   #16
proslavio se lovom na Srbe u Virovitici i okolici te opijanjem sa generalom/harmonikašem Dečakom.
billy walsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 14:57   #17
Klasično HDZ-ovsko smeće, polupismeni primitivac i ratni profiter.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 23:50   #18
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
uz to i vrlo moćan i utjecajan hadezeovac koji je mogao ishodovati za svog kockoglavog sineka, uvjetnu kaznu za pokušaj ubojstva.
[/url]
Quote:
billy walsh kaže: Pogledaj post
proslavio se lovom na Srbe u Virovitici i okolici te opijanjem sa generalom/harmonikašem Dečakom.
Quote:
Cesc kaže: Pogledaj post
Klasično HDZ-ovsko smeće, polupismeni primitivac i ratni profiter.
Siguran sam da bi ste svi nakon višegodišnje uspješne borbe po bespućima forumske zbiljnosti protiv svega krezubog i primitivnog predstavljenog u obliku nas branitelja, imali hrabrosti Đakiću osobno reći u lice ove uvrede i insinuacije?!

Ma mo'š mislit.
Mikes is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 00:52   #19
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
uz to i vrlo moćan i utjecajan hadezeovac koji je mogao ishodovati za svog kockoglavog sineka, uvjetnu kaznu za pokušaj ubojstva.

http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-...kaznu/1540380/

zato mu je pernar u gornjem videu rekao da kontroliraju sudstvo.
Ne znam zakaj mi je prezime sutkinje toliko poznato, no guglanjem sam saznao da je firma njezinog muža donirala novac za kolindinu kampanju
http://zadarski.slobodnadalmacija.hr...-sa-10000-kuna

I ne razumijem presudu, alkoholiziranost je neka pojava na koju čovjek nema utjecaja? Po čemu je alkohol ikakav izgovor, štoviše to bi trebala biti okolnost koja bi trebala povečat kaznu, osim kaj ide "ozlijedit čovjeka, a ne ubit" je i opasnost na cesti za druge, a koliko vidim već ima sranja sa "prometnim nezgodama"
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 08:01   #20
dobijem ospice kad netko dvadest godina nakon rata u kojem se između ostalog bavio lopovlukom i kriminalom,bez ikakvog obazovanja,bahat, sjedi godinama u Saboru i živi kao bubreg u loju jer je jednom bio branitelj. i to će do smrti tupiti jer ništa drugo u životu ne zna raditi.
billy walsh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:15.