Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Nakon dvije godine mandata: Zaslužuje li Kolinda još jedan mandat?
Da. 72 21.49%
Ne. 263 78.51%
Glasovatelji: 335. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2017., 00:12   #5221
ma vidi ti kako se naša Koli lijepo skockala.
Opet strašno strši, al haljina, što god svi do sad rekli, nije toliko strašno jeziva, kao dosadašnje.


Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
svaka slučajnost je namjerna

ovo i ovo

ove draperije liče na Melaniju samo po boji.
__________________
Ivan 8,44

Zadnje uređivanje TheQuill : 24.06.2017. at 00:23.
TheQuill is offline  
Old 24.06.2017., 00:17   #5222
Quote:
V.Sipak kaže: Pogledaj post
ako ti tu vidis neku slicnost onda
haljina od melanie je moderna,elegantna,zenstvena i prikladna a ova od ove bizantinke je kao prevelika vreca stavljena na strasilo,podsjeca me na haljine sto su je nosile prostitutke u filmovima u rimskom carstvu,povuces za spagicu preklopis i deri
E bas k'o prostitutke, al one 'jeftine', nesto slicno ovome , jel da?



Quote:
ima kako ne,evo jos brise sline sto ju je pickousti zaslinio
http://www.b92.net/video/vesti.php?y...nav_id=1275403
Auh, pa ti rukavi su podstavljeni nekom svilom
A kad vec ogovaramo.... ne zna ni hodat, lagano poskakuje, kao na valovima.
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Old 24.06.2017., 00:22   #5223
Quote:
malčica kaže: Pogledaj post
Auh, pa ti rukavi su podstavljeni nekom svilom
A kad vec ogovaramo.... ne zna ni hodat, lagano poskakuje, kao na valovima.
hoda ko slon
__________________
Ivan 8,44
TheQuill is offline  
Old 24.06.2017., 00:25   #5224
Quote:
TheQuill kaže: Pogledaj post
ove draperije liče na Melaniju samo po boji.
pa i ne..ove haljine su u mnogočemu slične kao i cijeli look..također, ovo je primjer očajno lošeg pokušaja kopiranja..
od duljine haljine, boje, izreza haljine; lađa ramena, čuda li, baš duplog pregiba materijala na ramenima, vezivanje oko struka, duge, blago voluminizirane raspuštene kose, ne ogrlice itd..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Old 24.06.2017., 00:37   #5225
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Vjerovao ili ne postoji dress code za svaku situaciju...
pa baš gledam i razmišljam, nije li negdje u najavi ovih dana bilo rečeno da su organizatori odredili posebni dress code, za muškarce tamna odijela, za žene tamne haljine? za što je bio taj dress code, za koji dio svečanosti? s tim da mi se ne čini da je itko od žena to poštivao...

inače, magenta je još uvijek in, no prikladnija je kao detalj u protokolarnim situacijama, a ne kao primarna tema...
ekaliopa is offline  
Old 24.06.2017., 00:57   #5226
Quote:
ekaliopa kaže: Pogledaj post
pa baš gledam i razmišljam, nije li negdje u najavi ovih dana bilo rečeno da su organizatori odredili posebni dress code, za muškarce tamna odijela, za žene tamne haljine? za što je bio taj dress code, za koji dio svečanosti? s tim da mi se ne čini da je itko od žena to poštivao...

.
mnogo bre, lepe nove drugarice naše predsednice. fino drugarstvo, nema šta. bre.
http://zena.blic.rs/moda/sevnuo-brus...-vucic/38zqqph
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 24.06.2017., 01:56   #5227
I tak..
TAMARA KAO MELANIJA: Prva dama Srbije iskopirala haljinu TRAMPOVE SUPRUGE! (FOTO)
http://www.espreso.rs/vesti/politika...-widget-home-v

ovo je ko one strahote sa ebaya, vidis jedno, dobijes drugo
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Old 24.06.2017., 02:38   #5228
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Ne znam čemu čuđenje. Suradnje i sastanaka je bilo i bit će, bila to Kitarovićka ili Josipović, s druge strane Vučić ili Tadić, samo što se mijenja retorika. Retorika kod desnice koju predstavlja Kitarović i Vučić za domaću javnost ipak mora biti s određenim odmakom kako bi tu suradnju njihovo biračko tijelo lakše probavilo.
Ko se čudi???

MI to pišemo od prvog dana ove teme, zato je i postavljena tu di jest, zato joj je četnik i došao na krunisanje.
A ova pseudodesnica, u naravi profesionalni licemjeri, pljunula krv da dokaže kako je svanulanova nova zora i kako će nas ona istrgnuti iz ralja Regijuna.
Koga ne služi pamćenje samo neka ode na prvu temu o debeloj.
Ovo sad nije nikakvo čuđenje nego izrugivanje desnici. Ukazivanje na činjenicu koliko je polovica njih licemjerna, a druga polovica glupa ko kurac.
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Old 24.06.2017., 02:50   #5229
Ovako nekako

https://m.facebook.com/Rvatina/photo...pe=3&source=48
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Old 24.06.2017., 08:48   #5230
Quote:
TheQuill kaže: Pogledaj post

ove draperije liče na Melaniju samo po boji.
Melanija ima stila i zgodna je. Zna koji kojoj krojevi i boje pristaju dok nasa precednica izgleda kao cajkusa koju oblaci Modni macak.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
__________________
život je paradižot
zamantana is offline  
Old 24.06.2017., 09:02   #5231
Za EU i SAD je bilo važno da se na inauguraciji pojave svi predsjednici u regiji i tu je Kolinda ispunila zadaću, a ostalo je bilo šaroliko društvo.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 24.06.2017., 09:05   #5232
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Za EU i SAD je bilo važno da se na inauguraciji pojave svi predsjednici u regiji i tu je Kolinda ispunila zadaću, a ostalo je bilo šaroliko društvo.
Di je slovenac???
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 24.06.2017., 09:08   #5233
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
mnogo bre, lepe nove drugarice naše predsednice. fino drugarstvo, nema šta. bre.
http://zena.blic.rs/moda/sevnuo-brus...-vucic/38zqqph
Nemoj joj davat ideje

Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Di je slovenac???
Bio, sastao se s Vucicem i otisao. kazu nije bio na inaug., pa se valjda nije ni naslikavao.
http://www.b92.net/info/vesti/index....nav_id=1275321
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Old 24.06.2017., 09:09   #5234
Ova naša nesretnica ne da nema stila ... ovo je sad već teško riječima i izraziti.


Od ukazivanja na licemjernost desničara kad je u pitanju politika koju provode njihovi odabranici također nema nikakve koristi.
__________________
Ignore lista: IscoAlarcon, nasmijanonebo, Martian7, Plavobili
stagediver is offline  
Old 24.06.2017., 10:23   #5235
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
I tak..
TAMARA KAO MELANIJA: Prva dama Srbije iskopirala haljinu TRAMPOVE SUPRUGE! (FOTO)
http://www.espreso.rs/vesti/politika...-widget-home-v

ovo je ko one strahote sa ebaya, vidis jedno, dobijes drugo
Melania nosi dizajnersku haljinu napravljenu za nju, a ova Vučićeva na nekom placu kupila.
trivial is offline  
Old 24.06.2017., 10:55   #5236
Ja ne znam da li sam ja luda, samo Bog zna da nisam neki diplomat, ali reći na ovoj inauguraciji, ali i ikad igdje u kamere da će proteći puno vode rijekom Savom prije nego postanemo prijateljska zemlja sa Srbijom i da ne treba glumiti prijateljstvo je meni jako, jako ružno i nepotrebno.

Otprilike kao da kažeš ženi na ulici da bi mogla smršat. S time da je ta žena evidentno debela, ali nije baš jasan pojam neprijateljstva ovih država jer se mi itekako družimo i volimo na puno razina.

Osim toga što je odlazak na ovu inauguraciju nego glumljenje prijateljstva, nisu valjda jučer razmatrali pitanje nestalih

Žena je potpuno dno, nema dalje, nema na njoj jedne pozitivne osobine, nijedne.
KatarinaRi is offline  
Old 24.06.2017., 10:58   #5237
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Ja ne znam da li sam ja luda, samo Bog zna da nisam neki diplomat, ali reći na ovoj inauguraciji, ali i ikad igdje u kamere da će proteći puno vode rijekom Savom prije nego postanemo prijateljska zemlja sa Srbijom i da ne treba glumiti prijateljstvo je meni jako, jako ružno i nepotrebno.

Otprilike kao da kažeš ženi na ulici da bi mogla smršat. S time da je ta žena evidentno debela, ali nije baš jasan pojam neprijateljstva ovih država jer se mi itekako družimo i volimo na puno razina.

Osim toga što je odlazak na ovu inauguraciju nego glumljenje prijateljstva, nisu valjda jučer razmatrali pitanje nestalih

Žena je potpuno dno, nema dalje, nema na njoj jedne pozitivne osobine, nijedne.
Fakat je to rekla?!
Pa ta je stvarno glupa ko kuac...

Jer to je ko da te netko pozove na veceru a ti mu dok jedete kazes da mu je vecera za kuac, a i da ne znas koji te kuac pozvao na veceru kad ga ne podnosis i radije bi crkla nego jela s njim za istim stolom.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Old 24.06.2017., 11:03   #5238
Quote:
TheQuill kaže: Pogledaj post

ove draperije liče na Melaniju samo po boji.
Melanija ima stila i zgodna je. Zna koji kojoj krojevi i boje pristaju dok nasa precednica izgleda kao cajkusa koju oblaci Modni macak.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
__________________
život je paradižot
zamantana is offline  
Old 24.06.2017., 11:19   #5239
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Ja ne znam da li sam ja luda, samo Bog zna da nisam neki diplomat, ali reći na ovoj inauguraciji, ali i ikad igdje u kamere da će proteći puno vode rijekom Savom prije nego postanemo prijateljska zemlja sa Srbijom i da ne treba glumiti prijateljstvo je meni jako, jako ružno i nepotrebno.

Otprilike kao da kažeš ženi na ulici da bi mogla smršat. S time da je ta žena evidentno debela, ali nije baš jasan pojam neprijateljstva ovih država jer se mi itekako družimo i volimo na puno razina.

Osim toga što je odlazak na ovu inauguraciju nego glumljenje prijateljstva, nisu valjda jučer razmatrali pitanje nestalih

Žena je potpuno dno, nema dalje, nema na njoj jedne pozitivne osobine, nijedne.
Meh, ma koje neprijateljstvo, koje prijateljstvo, ljubav je u pitanju.

To, naime, pise glagoljicom na rukavu ovog sakoa, ne mislis valjda da ga je bezveze odabrala.

Sad zamislite da je bivsi predsjednik imao takvu suptilnu poruku



Evo, na ovoj fotografiji ljubav jace zraci.
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Old 24.06.2017., 11:56   #5240
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Fakat je to rekla?!
Pa ta je stvarno glupa ko kuac...

Jer to je ko da te netko pozove na veceru a ti mu dok jedete kazes da mu je vecera za kuac, a i da ne znas koji te kuac pozvao na veceru kad ga ne podnosis i radije bi crkla nego jela s njim za istim stolom.
Pa kolega upravo tako, nevjerovatno, ali istinito. Ne gledam TV puno zadnje vrijeme, ali jučer sam na tu rečenicu naletila dvaput.
Nisam ni na forumu pa ne znam da li je to netko apostrofirao, ali ja o ovoj rečenici da sam novinar ne bi stala pisat godinu dana dok glupača ne prosere krv od muke.
KatarinaRi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:26.