Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2017., 20:31   #1
Prijedlog za knjigu

Vi koji pisete na literaturi i procitali ste malo koelja nije ovo za vas. Ni vi koji postate na ZK nije ovo prica ni o burdi ni o videkovoj kosuljici pa molim da se ne mijesate
---------------------------------------------
Dakle ovako. Imam prijedlog za knjigu. Mislim ja cu je napisati i imam vec razradjenu radnju koja ce predstaviti jedan novi zanr koji se zove sururalni. Odlucio sam ubaciti osobe koje postoje i malo razraditi radnju a svaka slicnost sa stvarnim dogadjajima bice namjerna.

Dakle ovako:
Glavni junak knjige zove se mel_mariachi i pise na kvorumu ( to je jedan forum). On je inteligentan, okretan, skolovan (ima dva vecernja kursa) i jos svasta. Voli malo slagati

dalji sporedni nebitni likovi:
mamacili: to je zena koja cuga ko salaso iz komadanta marka..ali dobra je pa je trpimo.. ima trenutno jednu nogu ali ce u knjizi imati dvije
prgava i pjegava: to je neko derle kraj koje mymooni padaju u nesvijetst.. voli se folirati i ne zna praviti pitu al je trpimo
homewife: nekad previse pametuje sa nekim socijologijama i sl. al u biti posto je niko kad o tome pise i ne slusa onda i nju trpimo
moderator bic boziji: ovo je policajac koji hoda po forumu i navija za dinamo
psenica matko: voli psenicno pivo pa kad se napije prica svasta pa ga trpimo
viste: jos uvijek se ne zna nista o njoj pa je zato trpimo
bledi komanceros: on voli sve sto vole mladi, skuplja znacke i postere zdravka colica pa ga zato trpimo
----------------------------------------
Nastavicu s likovima kad malo razmislim koga bih jos ubacio.

Knjiga ce govoriti o kvorumskom zivotu nebitnih likova koje glavni junak trpi
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 23:08   #2
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
psenica matko: voli psenicno pivo pa kad se napije prica svasta pa ga trpimo
sviđa mi se ovaj lik jel možeš srediti da bude onako kul, da vozi bijesan auto i tako to?

Zadnje uređivanje Krkimir : 10.02.2017. at 23:21.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 23:15   #3
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
Vi koji pisete na literaturi i procitali ste malo koelja nije ovo za vas. Ni vi koji postate na ZK nije ovo prica ni o burdi ni o videkovoj kosuljici pa molim da se ne mijesate
---------------------------------------------
Dakle ovako. Imam prijedlog za knjigu. Mislim ja cu je napisati i imam vec razradjenu radnju koja ce predstaviti jedan novi zanr koji se zove sururalni. Odlucio sam ubaciti osobe koje postoje i malo razraditi radnju a svaka slicnost sa stvarnim dogadjajima bice namjerna.

Dakle ovako:
Glavni junak knjige zove se mel_mariachi i pise na kvorumu ( to je jedan forum). On je inteligentan, okretan, skolovan (ima dva vecernja kursa) i jos svasta. Voli malo slagati

dalji sporedni nebitni likovi:
mamacili: to je zena koja cuga ko salaso iz komadanta marka..ali dobra je pa je trpimo.. ima trenutno jednu nogu ali ce u knjizi imati dvije
prgava i pjegava: to je neko derle kraj koje mymooni padaju u nesvijetst.. voli se folirati i ne zna praviti pitu al je trpimo
homewife: nekad previse pametuje sa nekim socijologijama i sl. al u biti posto je niko kad o tome pise i ne slusa onda i nju trpimo
moderator bic boziji: ovo je policajac koji hoda po forumu i navija za dinamo
psenica matko: voli psenicno pivo pa kad se napije prica svasta pa ga trpimo
viste: jos uvijek se ne zna nista o njoj pa je zato trpimo
bledi komanceros: on voli sve sto vole mladi, skuplja znacke i postere zdravka colica pa ga zato trpimo
----------------------------------------
Nastavicu s likovima kad malo razmislim koga bih jos ubacio.

Knjiga ce govoriti o kvorumskom zivotu nebitnih likova koje glavni junak trpi
Nek ti onda on moderira temu
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 23:27   #4
@el_em: stavi da taj policajac čita Gloriju
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 00:48   #5
Ne zaboravi rodilaga_Majka: on nek bude dobri duh romana.
Svi su culi za njega a niko ga ne vidje
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 09:46   #6
Eleme ja sam razmišljao da otvorim temu da cijela pivnica napiše knjigu. Zadam neke parametre i nadovezujemo se iz posta u post. Rado ću pročitat tvoju.
Ja bi piso basne da mogu.
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 09:53   #7
Odlicna ideja
Biljezim se za primjerak s posvetom i potpisom.

Sto te zanima, pitaj
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 09:58   #8
A ti odgovoriš na pitanje kad ti netko postavi?
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 11:15   #9
krkimir: hm..radnja je smjestena u srednji vijek..iznenadicemo sve sa luksuznim autom a sta ovaj cita Gloriju? pravo da ti kazem i meni je citka bila dok nije promijenila ime
cuka: toj kobajagi, nije to za prave
tisi: koju pitu najvise volis praviti?
psenica ovaj kukuruza...mada ima nekih stvari sto podsjecaju na basnu (puno zivotinjcadi) ovo je vise bajka.. nije problem napisati knjigu vec je problem ko ce to citati..zato cemo mi imati puno likova pa ako svako kupi jedan primjerak eto psenice (narodni izraz za lovu)

nastavljamo s likovima:
rodilaga_Majka na prijedlog istaknute forumasice (istaknuta je po atributima)... u Spanjolskoj novcanicu od 500 Jurona zovu bin Laden, svi su culi za nju ali je niko nije vidio
djidjimilovicka: to je osoba kojoj su se nekako ruke slijepile s tijelom pa je svi trpe i cekaju kada ce se odlijepiti
mrkimir: decko u odrastanju seta izmedju barcelone i reala kao izmedju scile i aribde..izgleda da voli Messija pa cemo ga ovdje trpiti i slati od Poncija do Pilata
lero Borna: svaki kvorum ima svoga lera pa ga moramo trpiti
sejtan69: ovo je lik koji ce biti zaduzen sa erotsku fazu sazrijevanja romana pa je moramo trpiti

likova je mnogo ali je radnje malo
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 11:24   #10
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
krkimir: hm..radnja je smjestena u srednji vijek..iznenadicemo sve sa luksuznim autom a sta ovaj cita Gloriju? pravo da ti kazem i meni je citka bila dok nije promijenila ime
cuka: toj kobajagi, nije to za prave
tisi: koju pitu najvise volis praviti?
psenica ovaj kukuruza...mada ima nekih stvari sto podsjecaju na basnu (puno zivotinjcadi) ovo je vise bajka.. nije problem napisati knjigu vec je problem ko ce to citati..zato cemo mi imati puno likova pa ako svako kupi jedan primjerak eto psenice (narodni izraz za lovu)

nastavljamo s likovima:
rodilaga_Majka na prijedlog istaknute forumasice (istaknuta je po atributima)... u Spanjolskoj novcanicu od 500 Jurona zovu bin Laden, svi su culi za nju ali je niko nije vidio
djidjimilovicka: to je osoba kojoj su se nekako ruke slijepile s tijelom pa je svi trpe i cekaju kada ce se odlijepiti
mrkimir: decko u odrastanju seta izmedju barcelone i reala kao izmedju scile i aribde..izgleda da voli Messija pa cemo ga ovdje trpiti i slati od Poncija do Pilata
lero Borna: svaki kvorum ima svoga lera pa ga moramo trpiti
sejtan69: ovo je lik koji ce biti zaduzen sa erotsku fazu sazrijevanja romana pa je moramo trpiti

likova je mnogo ali je radnje malo
mogu svi lagano hodat
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 11:28   #11
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
mogu svi lagano hodat
dobra ti je ideja..znaci knjiga za tipickog rvata..prodace se ko alva

ajmo dalje s likovima:

tudrum: profesionalni cistac drumova (ova rijec dolazi iz grckog...o dromos, jel vidite kako sam se dobro pripremio za knjigu)..moramo misliti na globalno zahladjenje pa neko mora cistiti ceste pa ga zato trpimo
kakva je to knjiga bez bordela...kad to zatreba mogli bismo otici malo sjevernije pa naci po osobe koje bi pristajale uz lagan hod
glazgov: to je osoba koja nikad nista ne radi zamo dobacuje sa strane..posto je humor kod vecine nebitnih likova vise umor moramo trpiti i cuvati glazgov kao titove staze revolucije
medju nama ima vjerojatno i spijuna koji su isli u titovo jajce..o tom podrobnije u knjigi

ako me bledi zamoli za zivotinje u postu ispod...bice tu svega i svacega..kakve cemo tulume praviti dobroj da djeca nece lajati : wufwuf:
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 11:30   #12
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
dobra ti je ideja..znaci knjiga za tipickog rvata..prodace se ko alva

ajmo dalje s likovima:

tudrum: profesionalni cistac drumova (ova rijec dolazi iz grckog...o dromos, jel vidite kako sam se dobro pripremio za knjigu)..moramo misliti na globalno zahladjenje pa neko mora cistiti ceste pa ga zato trpimo
kakva je to knjiga bez bordela...kad to zatreba mogli bismo otici malo sjevernije pa naci po osobe koje bi pristajale uz lagan hod
kakva je to knjiga bez zivotinja
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 11:36   #13
Gogol Bordello

lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 11:43   #14
jos je potrebna moralna vertikala da knjigu drzi na okupu
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 13:51   #15
Quote:
kukuruza zlatko kaže: Pogledaj post
Eleme ja sam razmišljao da otvorim temu da cijela pivnica napiše knjigu. Zadam neke parametre i nadovezujemo se iz posta u post. Rado ću pročitat tvoju.
Ja bi piso basne da mogu.
a što ne bi mogao? basne su divne. pisala sam jednom davno negdje na forumu po takvoj temi kakvu bi ti, al pojma nemam di.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 14:03   #16
a sine Meleme sto sredni vjek , vidju danas staje gomana , brkatih veminiztica ,
cek pa i unda ihje bilo eee eto sitijasanse dajmi yeblo mayku da bar u knjige buden oni komesedice inkazator inkvisitor oni znas sto pravijo pickin dim , nemo sad bas da buden oni teski sjaker sto pali pruce , malo veca manga , znas ono kazu ima neka femivistica u ton i ton selu , ja na vranca banen u brvnaru i op prvo da vidimo kako peres noge muskarcu, akme zapole cukljevi i kurje oci izgorilaje, ak polozi da vidimo kako razvlaci pite i mota sarme, , ako je presolila il joj zagori zagori i ona, ak polozi ide na pletenje nakurnjaka , eh kad uzima mjeru akojoj je mila ruka pa nek dise sirota, uglavnon materijala puno vrimena malo baustela zove
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 15:41   #17
Quote:
kukuruza zlatko kaže: Pogledaj post
A ti odgovoriš na pitanje kad ti netko postavi?
Linkaj mi neko na koje ti nisam odgovorila i odmah cu.


Eleme, ne znam raditi pite, al zato mi je tudume sarma vrhunska
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 15:47   #18
ja mislio ti ovdje dosao i trazis da ti neko preporuci knjigu da procitas... ovdje niko nije u zivotu knjige procitao

inace, ja sam ih vise vidio nego sto ih je neko procitao
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 16:45   #19
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
a što ne bi mogao? basne su divne.
A ne mogu, zbog guštera. Jesu divne su, al jebiga gušteri

Quote:
tisi kaže: Pogledaj post
Linkaj mi neko na koje ti nisam odgovorila i odmah cu.
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 17:02   #20
necu da budem svabo, svabo da budem necu
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:55.