Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2016., 19:39   #1
TV antena

Zanima me mogu li me nekako skužiti da koristim TV ako trenutno ne plaćam nikakvu pretplatu niti nikakve račune za TV ako se samo spojim na antenu (riblju kost).

Znači direktno kabel u TV i to je to. Jel se to može nekako pratiti?
__________________
"There is a crack in everything. That's how the light gets in." - L.C.
horrortatoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 20:23   #2
Ako je staviš na krov ili balkon sigurno će vidjeti.....
G/Duki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 08:45   #3
Quote:
G/Duki kaže: Pogledaj post
Ako je staviš na krov ili balkon sigurno će vidjeti.....
Podstanar sam tako da je ta antena tu cijelo vijeme na balkonu i vidi se, a sad sam kupio TV pa me zato zanima.
__________________
"There is a crack in everything. That's how the light gets in." - L.C.
horrortatoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2016., 18:02   #4
ne plačaš rtv pristojbu na antenu nego na radio prijemnik (tv ili radio). plača ga vlasnik istog. što znaci da kontrolor nemoze znati da li ti imas tv ili ne i ako cak i sazna da ga imas ti mu moras dati svoje podatke i potpisati izjavu u kojoj tvrdis da je tv tvoj odnosno nemoras mu nista potpisivati i ne davati podatke
jones85 is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2016., 20:18   #5
Quote:
jones85 kaže: Pogledaj post
ne plačaš rtv pristojbu na antenu nego na radio prijemnik (tv ili radio). plača ga vlasnik istog. što znaci da kontrolor nemoze znati da li ti imas tv ili ne i ako cak i sazna da ga imas ti mu moras dati svoje podatke i potpisati izjavu u kojoj tvrdis da je tv tvoj odnosno nemoras mu nista potpisivati i ne davati podatke
I kaj ako mi dođe na vrata? Jel ga mogu slobodno odjebat ili? Jel mi može nešto? Mislim ovo mi je monitor tv tako da i da vidi on to ne mora značit da ja gledam tv.
__________________
"There is a crack in everything. That's how the light gets in." - L.C.
horrortatoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2016., 20:56   #6
Oni nemaju ovlaštenja ući ti u stan, ako ih sam ne pozoveš...ne boj se, ne idu oni prema opažanju antene na balkonu, gdje bi stigli???...imaju oni druge, uglavnom administrativne načine, da odrede gdje bi se moglo što upecati...nema veze što je monitor-TV, ima TV prijemnik...da imaš samo računalo i to se smatra prijemnikom...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 09:34   #7
Ti ga možeš slobodno odjebat, makar pazi da ne vidi smartphone/laptop/auto(radio) itd.
Tiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 11:01   #8
A i da vidi nešto koja je procedura? Pa ne može me registrirat da plaćam ako ništ ne potpišem jel? Drugi put dolazi s policijom?
__________________
"There is a crack in everything. That's how the light gets in." - L.C.
horrortatoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 13:08   #9
naravno da ti nemoze nista jer on nezna ni tko si ti ni tvoj oib ni nista a i sve to mu moras ti potpisati. ma kakva bozija policija...ne dolazi policija zbog toga
jones85 is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 08:21   #10
Quote:
jones85 kaže: Pogledaj post
naravno da ti nemoze nista jer on nezna ni tko si ti ni tvoj oib ni nista a i sve to mu moras ti potpisati. ma kakva bozija policija...ne dolazi policija zbog toga
Znam da je bizarno, ali čudim se kako nisu preuzeli BBC-jev model prikupljanja "pretplatnika"...kad kupuješ TV ili prijemnik u trgovini, čekiraju da li već jesi pretplatnik BBC-a, ako nisi, odmah ispunjavaš prijavnicu za plaćanje pretplate ili nema televizora
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 20:53   #11
Tako je bilo za vrime bivše juge ...kad popunjavaš garanciju kod trgovca usput ide i prijava za TV pretplatu...
G/Duki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 21:01   #12
Quote:
G/Duki kaže: Pogledaj post
Tako je bilo za vrime bivše juge ...kad popunjavaš garanciju kod trgovca usput ide i prijava za TV pretplatu...
Jel? Star sam, ali toga se bome ne sjećam, vajda jer nisma još tada ja osobno bio pristojbnik
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 19:59   #13
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
Znam da je bizarno, ali čudim se kako nisu preuzeli BBC-jev model prikupljanja "pretplatnika"...kad kupuješ TV ili prijemnik u trgovini, čekiraju da li već jesi pretplatnik BBC-a, ako nisi, odmah ispunjavaš prijavnicu za plaćanje pretplate ili nema televizora
Odakle ti to?

Ja sam kupovao tv u Manchesteru i nisu me trazili nista osim love.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 11:55   #14
Quote:
MaliZeleni10 kaže: Pogledaj post
Odakle ti to?

Ja sam kupovao tv u Manchesteru i nisu me trazili nista osim love.
Pisalo na stranicama BBC-ja...možda su odustali...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:23.