Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2016., 15:11   #5241
Quote:
MRCINA2102 kaže: Pogledaj post
@Sappyka - meni se par puta dogodila takva situacija i nisu mi nikad vraćali GB bodove. Ali ti bodovi se lako skupe na jeftinima narudžbama od cca. 2-5kn. Uzmeš neki jeftini artikl, primjerice ovaj egg separator i onda dobiješ 20GB bodova (0,4$) kad ti pošiljka dođe i još isto toliko kad napraviš review sa slikama, znači zaradio si čistih 0,55$ i još si dobio artikl gratis

Ima da lupam jaja i odvajam žumanjak sve u 16...:klap:,

....ali uzeli su mi puno bodova.., previše da bih samo tako prešao preko toga...., u slučajevima kad sam se predomislio i stornirao narudžbu uvijek su mi vraćali GB bodove..., a sad sam čekao 2 mjeseca i ostao bez 8$..., e nećeš razbojniče...
sappyka is offline  
Old 28.06.2016., 15:31   #5242
Quote:
sappyka kaže: Pogledaj post
Ima da lupam jaja i odvajam žumanjak sve u 16...:klap:,

....ali uzeli su mi puno bodova.., previše da bih samo tako prešao preko toga...., u slučajevima kad sam se predomislio i stornirao narudžbu uvijek su mi vraćali GB bodove..., a sad sam čekao 2 mjeseca i ostao bez 8$..., e nećeš razbojniče...
Meni je danas 53 dan od narudžbe 2 tv boxa koja su išla Švicarskom poštom. Sve mi se čini da ništa od toga neće biti. Sreća u nesreći je da kod narudžbi nisam bodove koristio Do sada sam imao više od 100 narudžbi što sa gearbesta, ebaya, alija i iz dosadašnjeg iskustva, ako nije došlo u roku 30 dana, nikad nije niti stiglo.

BTW, navijam za tebe da ti vrate bodove
MRCINA2102 is offline  
Old 28.06.2016., 15:50   #5243
Švicarska pošta je prespora (večinom dođe, ali.., ponekad i ne....).., zato više uopće ne tražim to već Belgijsku bez trackinga..., pa opet dobijem neku vrstu praćenja s tracking brojem.....
sappyka is offline  
Old 29.06.2016., 09:08   #5244
Quote:
sappyka kaže: Pogledaj post
Ima da lupam jaja i odvajam žumanjak sve u 16...:klap:,

....ali uzeli su mi puno bodova.., previše da bih samo tako prešao preko toga...., u slučajevima kad sam se predomislio i stornirao narudžbu uvijek su mi vraćali GB bodove..., a sad sam čekao 2 mjeseca i ostao bez 8$..., e nećeš razbojniče...
Evo javili se i izvinjavaju se za "duševnu bol" koju su mi priuštili..., i naravno vratit će mi mojih 398 GB bodova i čak će to zaokružit na 400.., ajme...
sappyka is offline  
Old 30.06.2016., 15:55   #5245
Neka akcoja na gikbajingu, u pitanju su airmousevi za stvarnonmale pare.

http://www.geekbuying.com/item/MX3-2...es-319093.html

http://m.geekbuying.com/item/W-Shark...ck-323664.html

Jedina mana, sto sam skuzio sad naknadno, je da oba zahtjevaju dvije aaa baterije, dakle nemaju integriranu bateriju, a meni je to pod mus.
__________________
Kodi je zakon
Puyol2 is offline  
Old 30.06.2016., 16:36   #5246
Zanimaju me informacije o podrsci za vanjske diskove, da li bi ovi uredaji (ili Mini PC bazirani na Windowsima) podrzavali eksterne diskove od 2TB, 3TB i 4TB? Da li je netko koristio diskove ove velicine na svojim uredajima bez problema?

Citam da neki od ovih uredaja ne mogu vidjeti vise od 1TB, te me zanima da li je to zaista tako.
__________________
Nema milion istina, ali ima milion tumacenja iste...
Ashton66 is offline  
Old 30.06.2016., 16:59   #5247
Za 2 TB ti mogu provjeriti ali preko toga sumnjam da citaju...

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6030X using Tapatalk
MytByte is offline  
Old 30.06.2016., 17:24   #5248
Ja sam imao na Tronsmartu mxiii plus problem i sa otvaranjem disks od 120 GB i 500 GB,iako mislim kako je stvar u lošem primjerku jer je imao i mnoge druge nedostatke pa sam ga vratio.
sibica78 is offline  
Old 30.06.2016., 19:19   #5249
@Ashton: radi externi 3.5" 2TB disk s vlastitim napajanjem...box je mxII plus

@sibica: moze bit napajanje, moze bit mount problem ako se ne vidi disk u Kodiju...


Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6030X using Tapatalk
MytByte is offline  
Old 30.06.2016., 20:19   #5250
Hvala, jos ako bi netko mogao provjeriti ove vece diskove, ili barem 4TB, to bi onda pokrilo sve glavne diskove (makar ih ima i od 6 i 8TB koliko vidim, ali jos uvijek su preskupi po TB).

Nekako si mislim da je trenutacno 4TB best buy, a ako ga ne bi uredaji vidjeli, to bi onda bio problem.
__________________
Nema milion istina, ali ima milion tumacenja iste...
Ashton66 is offline  
Old 30.06.2016., 21:10   #5251
@mytbyte:ne bih rekao kako je bila stvar u napajanju.Diskove sam isprobao na svom starom playeru (Mygica 582 i na sadašnjem Beelinku M18) i disk normalno radi i vidljiv je preko raznoraznih file explorera.Rekao bi kako je taj Tronsmart davao nedovoljno struje za pravilan rad usb harda.
sibica78 is offline  
Old 30.06.2016., 21:33   #5252
Quote:
Puyol2 kaže: Pogledaj post
Neka akcoja na gikbajingu, u pitanju su airmousevi za stvarnonmale pare.

http://www.geekbuying.com/item/MX3-2...es-319093.html

http://m.geekbuying.com/item/W-Shark...ck-323664.html

Jedina mana, sto sam skuzio sad naknadno, je da oba zahtjevaju dvije aaa baterije, dakle nemaju integriranu bateriju, a meni je to pod mus.
Ja sam ovaj narucio:

http://m.gearbest.com/mice-keyboards/pp_275286.html

Jeftin je i ima punjivu bateriju. Ocekujem da ce za koji dan doci pa javljam utiske.
sava84 is offline  
Old 30.06.2016., 22:10   #5253
@ashton: ne znam ali predviđam da ako 2+ TB disk koristi GPT shemu, neće raditi na android boxu...moguće da će raditi disk formatiran na ext4 ili sl...

@sibica: pa i mislio sam na napajanje tronsmarta...
MytByte is offline  
Old 01.07.2016., 16:24   #5254
Quote:
sava84 kaže: Pogledaj post
Ja sam ovaj narucio:

http://m.gearbest.com/mice-keyboards/pp_275286.html

Jeftin je i ima punjivu bateriju. Ocekujem da ce za koji dan doci pa javljam utiske.
Ne vidim u opisu da li ima "IR learning mode", da mogu sa njime upravljati i televizorom, a ne samo Android TV boxom ?
Ako da, koliko tipki se može programirati ?
Molim provjeri kad dobiješ.
zmaki is offline  
Old 01.07.2016., 16:28   #5255
Quote:
zmaki kaže: Pogledaj post
Ne vidim u opisu da li ima "IR learning mode", da mogu sa njime upravljati i televizorom, a ne samo Android TV boxom ?
Ako da, koliko tipki se može programirati ?
Molim provjeri kad dobiješ.
Nema programiranja...
Al je daljinac sasvim solidan

Kaj se tiče programiranja imaš Mele F10 deluxe, RII K25 ili ti ga RKM MK705...
The Best F1 Driver is offline  
Old 01.07.2016., 17:05   #5256
Ima i ovaj:

http://www.dx.com/p/rii-rt-mwk13-min...9#.V3aGKBKxUuo

Koristim ga vec 3 godine sigurno, osim malo slabijeg ir dometa, nemam ni jednu drugu zamjerku. Sad mi je trebalo nesto jednostavnije, a ovaj sa GB je bio bas povoljan i sa punjivom je baterijom, pa se nisam bas dvoumio. Moram ga prvo isprobati sa Sony android tv-om, zanima me hoce li raditi
sava84 is offline  
Old 01.07.2016., 18:46   #5257
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
@ashton: ne znam ali predviđam da ako 2+ TB disk koristi GPT shemu, neće raditi na android boxu...moguće da će raditi disk formatiran na ext4 ili sl...
Malo proucavajuci (kojih zadnjih dva sata), izgleda da s windowsima ne bi trebalo biti problema, ali i Android, zbog Linuxa ispod bi mozda trebao raditi. Ali, kljucna rijec je mozda, te dok netko to ne potvrdi, ne znam.

Ako netko ima i koristi 4TB disk, molio bih potvrdu (ili negaciju) kako to operira s Android boxevima.

Na win sistemima bi to trebalo raditi zbog podrske windowsa. Tako se prica po internetu (sto isto naravno ne vjerujem dok ne isprobam).
__________________
Nema milion istina, ali ima milion tumacenja iste...
Ashton66 is offline  
Old 01.07.2016., 22:26   #5258
Ja mogu potvrditi da 2 TB WD sa vlastitim napajanjem radi na Tronsmart Vega android boxu, prije toga je bio na Pipo X7s Windows boxu i Beelink R89 android boxu, ni sa jednim nije bilo problema.
sava84 is offline  
Old 03.07.2016., 00:16   #5259
http://m.gearbest.com/wireless-route...300.html?wid=1

ima li tk8 iskustva sa ovakvim stvarčicama
wifi signal je na rubu, dali bi se sa ovim repeaterom šta dobilo na snazi i kvaliteti signala, ruter je na katu ispod
treba jednom frendu za android box, i Kodi normalno
kamacnik1 is offline  
Old 03.07.2016., 09:26   #5260
bok
što znači Belgijska pošta? često se spominje
*Adriatic* is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:16.