Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2016., 11:02   #1801
Quote:
Cilim kaže: Pogledaj post
Ne dovoljno je da imas osnovni digitalni paket.
Ne mogu nigdje naći osnovni digitalni osim u ponudi programa gdje se samo vidi koji su programi u paketima.
Čak ni u b.net cjeniku se nigdje ne spominje.

Ima on neku cijenu i koja je fora s njim?
Kerefek is offline  
Old 16.02.2016., 11:09   #1802
Nisam 100% siguran, ali mislim da osnovni dig. ide (barem s novijim) 2D i 3D paketima.
Mephisto is online now  
Old 16.02.2016., 16:28   #1803
Quote:
Kerefek kaže: Pogledaj post
Ne mogu nigdje naći osnovni digitalni osim u ponudi programa gdje se samo vidi koji su programi u paketima.
Čak ni u b.net cjeniku se nigdje ne spominje.

Ima on neku cijenu i koja je fora s njim?
Svi novi korisnici ili oni koji prelaze na nove pakete dobijaju digitalni prijemnik, a programi su istim oni koji su i u analognoj verziji.

Punica ima samo osnovni TV paket, a dobila je digitalni prijemnik, ali koristi samo analogiju, jer je digitalni prijemnik za nju space shutle. Na mobitelu ne zna ni provjeriti poruku, a kamoli je napisati, samo pozivi
Oprosty is offline  
Old 16.02.2016., 21:53   #1804
Pozdrav, mala pomoć ako netko zna, u stanu imam zidne utičnice za tv/sat (skupa sa 3 strujna utikača) i kaže mi tehničar iz Bnet-a da preko toga neće moći spojiti moju instalaciju (imam Bnet 3D paket). On mora staviti svoju utičnicu (na kojoj piše TV/DATA/RADIO) jer ova moja koju smo izvadili, taj splitter zapravo je za TV i SAT. Međutim to će mi nagrditi totalno zid jer se vidi iza tv komode ta grda njihova bijela škatulica.

Da li postoji samo taj splitter negdje da se može kupiti zasebno, da ga mogu ugraditi u ovu moju postojeću zidnu utičnicu?
ios is offline  
Old 17.02.2016., 11:21   #1805
može li mi ko objasniti kako sam na TV-u hvatao 8-9 digitalnih programa (uglavnom naši + dva strana) bez njihovog prijemnika, a jučer mi javlja da je signal slab... čak mi se čini sad kad sam spojio prijemnik da je slika lošija nego prije što sam uspio uhvatiti.
stavros is offline  
Old 04.03.2016., 16:52   #1806
Quote:
noviovdje kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

imam Bnetov internet i 3 mjeseca sam imao onih 30ak analognih kanala. Danas su mi izgleda stavili filter na te analogne jer ih je sada ostalo samo desetak. Moje je pitanje zna li netko jel se može taj filter nekako skinuti jer imam pristup do ormarića gdje je to sve spojeno.

Ako netko zna plaćam čevape i pripadajuće pivo
evo da se javim da imam isti ''problem'' kao i noviovdje...
dakle cimer i ja (na tresnjevci) smo takoder ostali bez 30ak programa od bnet-a, pa ako netko zna neka nam pomaze.

posto je nas dvoje u igri su dvoji cevapi i dvije pive
markom1989 is offline  
Old 06.03.2016., 13:09   #1807
Quote:
ios kaže: Pogledaj post
Pozdrav, mala pomo� ako netko zna, u stanu imam zidne uti�nice za tv/sat (skupa sa 3 strujna utika�a) i ka�e mi tehni�ar iz Bnet-a da preko toga ne�e mo�i spojiti moju instalaciju (imam Bnet 3D paket). On mora staviti svoju uti�nicu (na kojoj pi�e TV/DATA/RADIO) jer ova moja koju smo izvadili, taj splitter zapravo je za TV i SAT. Me�utim to �e mi nagrditi totalno zid jer se vidi iza tv komode ta grda njihova bijela �katulica.

Da li postoji samo taj splitter negdje da se mo�e kupiti zasebno, da ga mogu ugraditi u ovu moju postoje�u zidnu uti�nicu?
Umjesto to uticnice ti moze staviti i obicni spliter dvojku, spoji dolazni kabal u IN, a na dva Outa stavi jedan kabal,dati ide u ruter, a na drugi RF konektor za telku tj STB,tak da ce ti viriti samo dva kabla iz uticnice tvoje originalne....

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Old 06.03.2016., 13:11   #1808
Quote:
markom1989 kaže: Pogledaj post
evo da se javim da imam isti ''problem'' kao i noviovdje...
dakle cimer i ja (na tresnjevci) smo takoder ostali bez 30ak programa od bnet-a, pa ako netko zna neka nam pomaze.

posto je nas dvoje u igri su dvoji cevapi i dvije pive
Sve se moze Samo trebas znati tvoju oznaku stana u ormaricu

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Old 11.04.2016., 21:10   #1809
Treba mi pomoc oko kloniranja tj kopiranja bnet kartice, moze inbox
Jasenko85 is offline  
Old 04.05.2016., 10:15   #1810
Quote:
Jasenko85 kaže: Pogledaj post
Treba mi pomoc oko kloniranja tj kopiranja bnet kartice, moze inbox
Ima li kakvih pozitivnih pomaka?
Jasmin59 is offline  
Old 06.05.2016., 22:08   #1811
Quote:
Jasmin59 kaže: Pogledaj post
Ima li kakvih pozitivnih pomaka?
Nista, ali bas nista... Ja imam karticu ali sam htjeo napraviti kopiju za jos jednu sobu, ali eto nema pomaka...
Jasenko85 is offline  
Old 23.05.2016., 19:14   #1812
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
pitanje u vezi bnetove videoteke...

updateao software na digitalnom prijamniku, spojio ga lan kabelom s thompsonovim wlan routerom kojeg imam za net, stisnuo plavu tipku: javi neku DNS grešku, nepoznato ime poslužitelja... jel se netko susreo s tim?
I ja imam ovaj problem. Sve je uredno spojeno: coax kabel ide iz zida u spliter, odatle jedan u digitalni prijamnik, drugi u modem od videoteke; modem spojen lan kabelom na digitalni prijamnik...

I videoteka svejedno ne radi

BTW prije tjedan dana sam imao popravak (zamjenu digitalnog prijemnika) i serviser mi je rekao da se strpim s videotekom jer modemu treba 24 sata da sve detektira??? Otada je prošlo tjedan dana
harakiri2 is offline  
Old 23.05.2016., 20:18   #1813
Iskljuci dig. prijamnik iz struje. Resetiraj modem od videoteke (sa cackalicom). Pricekaj da se modem ponovno podigne. Ponovno ukljuci prijamnik u struju.
Mephisto is online now  
Old 24.05.2016., 18:09   #1814
Mogu li se Stingray radio kanali koji su u prosirenom paketu naci negdje na netu? I mogu li se gledati kroz Stingray aplikaciju kad nema Bneta u tv providerima u aplikaciji?

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
spilice is online now  
Old 06.06.2016., 20:47   #1815
Pozdrav ekipa,

Imam bnet kabelsku i prije cca mjesec dana slika je odjednom postala jako losa. Nije kristalno cista vec ima snijega na sebi. Provjerio sam antenu, prijemnik i nisam imao nikakvog uspjeha.

Jel ima netko isti problem, kakvih saznanja o problemu ili neko rjesenje za taj problem?

LP
scooby10 is offline  
Old 07.06.2016., 09:49   #1816
otkud ti dolazi koax kabel za taj njihov digitalni prijemnik, jel možda iz zidne utičnice? ako jest, onda se netko u zgradi iznad ili ispod tebe po vertikali možda nakačio s nečim nestručnim na isti vod tj. antenski, koaxijalni kabel pa tebi stvara smetnje...zovi njihove tehničare nek izađu na teren na izvid tehničkog problema u prijemu.
DeeJay Dee is offline  
Old 27.01.2017., 15:21   #1817
Imam 3D paket i znam da ima samo nekoliko kanala koji su digitalni a ostali su analogni.
Znam da postoje DVB-t prijemnici kojima se mogu snimati ti digitalni kanali na USB stick
I sad, zanima me postoji li uređaj kojim mogu snimati i analogne kanale (N.Geographic, A.Planet, Discovery itd.)
puzda muterina is offline  
Old 27.01.2017., 15:43   #1818
TV kartica s analognim tunerom.
Npr.
http://m.ebay.com/itm/USB-2-0-TV-Sti...921?nav=SEARCH
Mephisto is online now  
Old 27.01.2017., 18:38   #1819
Oooo shit, zaboravio sam napomenuti najvažnije da to mislim na snimanje preko televizora (bez upotrebe compa)
Znači da na TV spojim uređaj u kojega uštekam USB stik
puzda muterina is offline  
Old 27.01.2017., 18:56   #1820
Na stick ništa.
Video recorder ili DVD recorder (morat ćeš najvjerojatnije negdje naći polovni).
Mephisto is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:17.