Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2010., 21:03   #2561
Danas našla u Sparu komplet Ziaja od čokolade: gel za tuširanje, body butter i krema za lice(?). Nisam ni znala da ima i krema za lice, barem se kod nas ne nudi na policama. Dakle, cijena kompleta 59kn, a sa kuponom za popust od 25%, i manje od 50kn. Mislim da ću kupiti. Gledam na njihovoj stranici, ta krema je za suhu kožu, a ja obižavam njihov body butter, pa ćemo vidjeti....
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 21:46   #2562
Mg Alois, hvaljena je obična LRP Hydraphase, o intense nisam čula puno recenzija općenito
ma ne kažem da se treba bojati pilinga, samo osobno, koliko god imala nekad frke na faci, imam i jako tanku kožu i osjetljivu i niti jedan mi nije dosad baš valjao, skužila sam da je bolje pustit nekad facu da se smiri nego je ribati.
meni par dana baš odgovara Cu Zn Uriage-va, mislim da ću je kupiti! Fino mi smiri rusvaj a nije agresivna. iako, treba mi još krema za dan..mogla bi probati tu thermale koliko para?
blushing flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 21:50   #2563
Quote:
Sarajka_Mazza kaže: Pogledaj post
Zar nije dovoljno SPF 15?
Pa rekla sam da meni nije dovoljan faktor a također idem samo od doma na posao i nisam puno po vani. Osjetljiva koža na sunčeve zrake čak i zimi ne izlazim bar bez spf 30
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 23:02   #2564
Ja isto koristim SPF 30 svaki dan.
DNS_U2_fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 00:11   #2565
Quote:
DNS_U2_fan kaže: Pogledaj post
Ja isto koristim SPF 30 svaki dan.


bit ćemo dugo lijepe i mlade
ovak, da malo razjasnim, uv zrake djeluju i u prolazu, čak kroz prozor i kad je zima i kad je oblačno(tad su najopasnije), pošto moja koža jako reagira na sunčeve zrake (kapilari, pjege, mrlje) dermatolog mi je rekao da ne izlazim bez visokog faktora niti jedan dan
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 08:22   #2566
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post


čak kroz prozor
Moj profesor fizike je uvijek govorio da ne djeluju kroz staklo
Karen_13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 09:53   #2567
Quote:
Karen_13 kaže: Pogledaj post
Moj profesor fizike je uvijek govorio da ne djeluju kroz staklo
Pa ne razumijem se u fiziku, ali mislila sam na otvoreni prozor
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 11:27   #2568
ima li smisla nanositi kremu na kremu?

skužila sam da mi paše i vidljivo poboljšava stanje lica obična hidratantna krema, a kako sam napunila 40 smatram da mi treba i anti wrinkle krema za lice
e sad, ima li smisla (da li djeluje i jedna i druga krema) stavljati prvo hidratantnu (lrp hyreane) pa nakon par minuta preko nje drugu koja je više za bore (imam vichy cxp)
doduše nisam primijetila nikakve negativne posljedice toga, to sam napravila samo 3-4 dana zaredom

ili
bi bilo bolje npr. ujutro samo hidratantna, a za večernju njegu ovu vichy-evu?
pinkday is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 11:28   #2569
krema na kremu

ima li smisla nanositi kremu preko kreme?

skužila sam da mi paše i vidljivo poboljšava stanje lica obična hidratantna krema, a kako sam napunila 40 smatram da mi treba i anti wrinkle krema za lice
e sad, ima li smisla (da li djeluje i jedna i druga krema) stavljati prvo hidratantnu (lrp hyreane) pa nakon par minuta preko nje drugu koja je više za bore (imam vichy cxp)
doduše nisam primijetila nikakve negativne posljedice toga, to sam napravila samo 3-4 dana zaredom

ili
bi bilo bolje npr. ujutro samo hidratantna, a za večernju njegu ovu vichy-evu?


joj sorry na duplom postu, ne znam kak se to dogodilo
pinkday is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 11:46   #2570
meni nema jer ne podnosim puno stvari na kozi. i sama radim ovako kako si napisala na kraju, hidratantna sa faktorom po danu, neka tretmanska navecer.
runolistSA is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 14:27   #2571
Pa možeš probat umjesto hidratantne kreme koristit hidratantni serum, pa preko njega kremu protiv bora. Ili ovak kak si napisala, prek dana jednu, navečer ovu protiv bora.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 15:43   #2572
Quote:
blushing flower kaže: Pogledaj post
Mg Alois, hvaljena je obična LRP Hydraphase, o intense nisam čula puno recenzija općenito
ma ne kažem da se treba bojati pilinga, samo osobno, koliko god imala nekad frke na faci, imam i jako tanku kožu i osjetljivu i niti jedan mi nije dosad baš valjao, skužila sam da je bolje pustit nekad facu da se smiri nego je ribati.
meni par dana baš odgovara Cu Zn Uriage-va, mislim da ću je kupiti! Fino mi smiri rusvaj a nije agresivna. iako, treba mi još krema za dan..mogla bi probati tu thermale koliko para?
prestaje se proizvoditi probaj aqua precise,baš krema, mislim da je oko 150
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Mg.Aloisis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 16:27   #2573
Quote:
Karen_13 kaže: Pogledaj post
Moj profesor fizike je uvijek govorio da ne djeluju kroz staklo
a ja učila iz kemije da djeluju neke zrake. dakle, ne možeš pocrnit, al se može pocrveniti. ne znam koje su to zrake nisam bila jako pažljiva
__________________
ako ti je zivot kiseo kao limun.. ..napravi od njega limunadu
yvanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 16:30   #2574
Quote:
yvanna kaže: Pogledaj post
a ja učila iz kemije da djeluju neke zrake. dakle, ne možeš pocrnit, al se može pocrveniti. ne znam koje su to zrake nisam bila jako pažljiva
tocno, ja kako sam stalno u autu, uvijek mi prek stakla po ljeti lijeva ruka pocrveni
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:45   #2575
Quote:
efghi kaže: Pogledaj post
tocno, ja kako sam stalno u autu, uvijek mi prek stakla po ljeti lijeva ruka pocrveni
Pocrveni od topline, ali ne od UV zračenja. To bi vjerovatno bilo onda IR zračenje (ovo nemojte uzeti kao činjenicu, samo mislim da je logično).
Karen_13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 23:51   #2576
uva zrake itekako prolaze kroz staklo, ulaze u dublji sloj koze i prisutne su tokom cijele godine i kad je oblacno.
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 16:27   #2577
Bok cure!

Da li bi mi neka dobra dusa usporedila od LRP Hydraphase i Hydreane? Mislim probala sam Hydraphase legere, i skroz je nice kremica, ali me cisto zanima jeli velika razlika izmedu te dvije (posto cijena je ). Inace koristim Avene legere i sada bi neku hranjiviju.. Ima tko neki drugi prijedlog mozda?

I kozmeticarka mi je jucer rekla da probam Nuxe za prve bore, koliko sam istrazivala po netu, ljudi nisu nesto odusevljeni, pa me zanima vase misljenje? Da ne dajem lovu bzvz?

Koza mi je inace rekla bih normalna, iako dehidrirana sada po ovom vremenu. I 26 mi je.

Pljiz help..

Tnx..
molanie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 20:18   #2578
ja imam hydreane legere i rich. hydraphase riche.
legere mi je zimi definitvno preslaba. riche je bolja, dobro nahrani lice. zadovoljna sam i s hydraphase al zbog duple razlike u cijeni, ponovno bih kupila hydreane rich
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 21:28   #2579
Ja imam otprilike mjesec dana LRP Hydreane riche s obzirom da mi je koža zbog vremena dehidrirana. Prva 2 tjedna bila sam super zadovoljna, ali onda mi je nekako postala "preteška" za lice pa je sad koristim svakih nekoliko dana u kombinaciji s hidratantnom.
__________________
Kakvi zeleni, kaj je tebi, njih zanima fotelja i lova, a ne zelenilo, nemoj biti naivna
*Ava* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 21:50   #2580
Ja isto imam hydriane rich i meni je odlična. Baš je hranjivija i gušća nego legere, a ista im je cijena. Volim i povremeno staviti hydraphase rich i dobro ju je imati sa strane.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:51.